Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Просування сайту в соціальні мережі. Реклама в Однокласники, Vkontakte і Твіттер

  Реклама в Однокласники, Vkontakte, Твіттер і Instagram.

  Про те, що таке соціальні мережі, знають практично всі, хто користується Інтернетом, так як кожен зареєстрований в одній або декількох з них. Найбільш популярними є соціальна мережа однокласники, vkontakte, фейсбук, твіттер і багато інших. В цілому кількість користувачів просто шокує - більше 90млн. людина, які з'являються в соціальних мережах регулярно, а деякі - кожен день. З огляду на таку величезну аудиторію, сеошникі не можуть не скористатися цим, і не зайнятися просуванням сайтів в соціальних мережах.

  Саме тут зосереджений величезний потенціал для розкрутки сайту, а комплекс заходів, спрямований на розкрутку сайту в соціальних мережах називається SMO (Social Media Optimization) і SMM (Social Media Marketing) - реклама в соціальних мережах. Основною перевагою SMO є те, що привертається увага безпосередніх учасників соціальних мереж до сайту, який розкручується.

  Наприклад, якщо в соціальній мережі vkontakte створити групу за інтересами, в неї можна запросити друзів, які, в свою чергу, запросять своїх друзів. Групи з солідною кількістю учасників цікаві для інших користувачів, і вони вже самі реєструються в групі з цікавить їх тематикою. Якщо в такій групі розмістити посилання на основний сайт, цікаві статті, фото, відео, це обов'язково приверне на розкручується ресурс нових відвідувачів. Це і називається просуванням. Якщо ідея проекту вдала і зацікавить відвідувачів, то успіх буде просто оглушливим, адже соціальна мережа vkontakte - одна з найпопулярніших за запитами в пошукових системах. Наприклад, створити групу любителів шопінгу, красиво її оформити, наповнити цікавою інформацією та фото, і поступово розміщувати рекламу товарів: аксесуарів, модного одягу і т.д. Постійна аудиторія обов'язково «клюне» на пропонований товар - в цьому і полягає сенс просування і розміщення реклами в соціальних мережах. Аналогічний сценарій просування сайту в однокласниках.

  Цікавий для сеошників і Twitter. Якщо раніше він був іграшкою, то зараз з його допомогою просувають товари і послуги, а рахунок у Twitter можна використовувати в якості блогу. Просування сайту в твітер - завдання зовсім нескладна і приємна. Пости, розміщені в Twitter, відмінно індексуються пошуковими системами і забезпечують додатковий трафік. Особливість системи - те, що написання повідомлень обмежена 140 символами, відповідно, спілкування відбувається більш динамічно. Тому, створивши свій аккаунт, назва якого має містити ключові слова, відповідні роду Вашої діяльності, додайте адресу сайту і пишіть побільше повідомлень про Вашу компанію, товари, в поле «What's happening?», Щоб зацікавити відвідувачів (до 10 повідомлень в день). Якщо повідомлення цікаві, то сайт обов'язково стане популярним.

  Реклама в соціальних мережах - найефективніша реклама, причому, не тільки тому, що соціальні мережі користуються мега популярністю, а ще й тому, що людина, який відвідує соціальні ресурси, перебуває в психологічно комфортному стані в процесі спілкування, що і створює сприятливий грунт для рекламних повідомлень. Таким чином, при правильному і цікавому розміщенні, спрацьовує ефект «сарафанного радіо» і при мінімальних витратах інформація про товари чи послуги сама поширюється по мережі.
  Тому, просування сайту в соціальних мережах, будь то просування сайту в однокласники, vkontakte або в Twitter - дієвий метод, але він обов'язково повинен бути добре продуманим, так як дуже легко зіпсувати репутацію сайту, застосовуючи чорні методи SMM і SMO, ось чому розкрутку краще довірити професіоналам. Читати далі


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»