Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Просування стартапа: думайте заздалегідь - отримуйте лайки

  1. Хічкок, ридай
  2. Вранці - SEO, ввечері - сайт
  3. кульмінація

  Брати однозначно варто, але тільки з перспективою мати нескінченний трафік з видачі в світле майбутнє. Відповідно, і вкладатися в просування сайту слід на тих міркуваннях, що при правильному алгоритмі дій сьогоднішній стартап потрапить в ТОП тільки років через три. Три роки - це термін, за який сайт встигає придбати достатню кількість посилань і «історію». Питання лише в вивіреності ваших кроків, терпінні і в таланті не бентежить, бачачи мало надихаючу динаміку. І все буде.

  Хічкок, ридай

  Дві головні помилки, здійснюючи які, стартапер віддаляє світлий ТОП - несвоєчасні рішення і непослідовні дії.

  У 90% випадків стартапер спочатку замовляє створення і наповнення сайту, а вже потім думає про те, як він буде просувати його в пошукових системах. Такий шлях шкідливий для всіх проектів - і для тематичних, і для сервісів. Але особливо страждають від цієї помилки творці інтернет-магазинів.

  Спочатку вони сподіваються знайти зрозумілі, лаконічні тексти в прайс-листах постачальників. Не дочекавшись таких, вирішують розпарсити тексти на Яндекс.Маркеті і завантажити до себе, а після цього починають просувати сайт в пошукових системах, найчастіше, самостійно. В результаті пошукові машини індексують далеко не унікальний контент і ігнорують магазин (повезло ще, якщо не банять).

  Власник магазину продовжує робити кроки: замовляє тексти у копірайтера, той називає умови: «П'ять тисяч текстів? Хоча б по 5 доларів за кожен, шеф! »« Ну і ну, - чухає голову підприємець. - У бізнес-плані немає зайвих 25 000 доларів ».

  В результаті пізно ввечері на нараді власники і / або засновники вирішують поступово-хаотично оновлювати тексти на сайті і одночасно займатися його просуванням. Останнє віддається на відкуп фахівцям - фрілансерам або студіям. Вони збирають семантичне ядро ​​- список запитів, по яким ресурс можна просунути, з них вибирають 50 високочастотних запитів, які розподіляють по розділах.

  Через рік внутрішньої і зовнішньої оптимізації замовник раптово розуміє, що ТОП зайнятий сайтами з кращими характеристиками і віком і його сайту не світить нічого. Бізнес так і не стає рентабельним і благополучно закривається. Я бачив такі фільми жахів десятки разів.

  Вранці - SEO, ввечері - сайт

  А тепер уявімо, що режисер вирішив показати нам ту ж історію, але з альтернативним розвитком подій. Герой не сів в автобус, що не познайомився там з кимось завчасно і в результаті не збанкрутував і помер, а, навпаки, випив смачного пива і познайомився з класною дівчиною.

  Десь між етапом отримання прайс-листів від постачальників і виникненням найпершої думки про необхідність просувати сайт, присвятіть час і ресурси його контенту. Відштовхуйтеся немає від того, що б такого зробити або переробити, щоб сподобатися пошуковику, а від того, як подати інформацію, щоб це сподобалося клієнтам. Щоб вони, ввівши той чи інший запит, потрапили на сторінку вашого сайту з потрібною їм інформацією і залишилися там надовго. Уявіть собі, це цінують не тільки клієнти, але і пошукові машини.

  Ще раніше, перш ніж замислюватися над текстами сайту, вирішите, який буде структура вашого сайту, для того щоб потім можна було успішно просувати його. Розподіливши ключові слова з семантичного ядра по розділах, ви приблизно зрозумієте, яким текстом потрібно наповнювати розділ. Повторюся, його головне призначення - задовольняти запити користувача, відповідати на його питання і ні в якому разі - не створювати враження добре оптимізованої сторінки для пошукових систем.

  Приблизно 30-40% товарів «пропишуться» в вашому інтернет-магазині на постійній основі, це означає, що опис для них оновлювати не доведеться. А ось над текстами для решти, постійно мінливій частини товарів може в постійному режимі працювати копірайтер. Продумайте відразу, як можна автоматизувати його робочий процес. Нехай система бачить надходження нових товарів і сама ставить завдання копірайтер написати невелике, але виразне опис. А після того, як текст готовий, нехай система сама додає його через адмінку на сайт (через проміжного менеджера, який схвалить текст, якщо не зовсім довіряєте копірайтер). Взагалі, такого копірайтера краще тримати в штаті, а не платити йому за кожен текст окремо. Так можна заощадити і на контролюючому менеджері. А всю систему цілком сміливо замовляйте у розробників і веб-дизайнерів. Побачите - головних болів стане менше.

  Зауважу, що в ідеальному варіанті сайт створює та ж компанія, яка потім займається просуванням. Це рішення дозволяє непогано заощадити, тому що договір на суміщені послуги в кінцевому підсумку вигідніше. В крайньому випадку, заздалегідь попросіть чіткі рекомендації у SEO-компанії, з якою ви маєте намір потім співпрацювати, і передайте їх веб-студії. Головне, пам'ятайте: спочатку - думки про просування, потім - про створення сайту.

  кульмінація

  Лендінговие сторінки, на які будуть вести потрібні запити, готові. Сайт потрапив в індекс. Що далі?

  А далі - момент, який необхідно чітко відстежити. Пошукове просування в основі своїй представляє роботу з посиланнями - орендованими на час або вічними, які, по ідеї, ви купуєте раз і назавжди. Протягом першого року варто зосередитися тільки на вічних посиланнях, добре індексованих і не підпадають під санкції пошукових роботів. При цьому, розміщуючи вічні посилання, важливо вгадати найбільш перспективні сайти. Що це означає?

  У базі бірж посилань, до яких ви звернетеся, представлені сайти з низькими індексом цитування та PR, а й з низькою ціною. Придивіться до цих сайтів уважно і оціните їх потенціал до розвитку. Можливо, серед них є такі, посилання з яких в недалекому майбутньому буде коштувати на порядок вище. Вклавши в посилання 100 рублів сьогодні, через рік ви отримаєте довічне заслання, яка стоїть вже 1000 рублів. Цей трейдерівських спосіб і є схема роботи з вічними посиланнями. Плануючи бюджет просування вічними посиланнями, закладаються на суму від десяти до сорока тисяч в місяць. Розраховуйте, що з усього списку ключових слів, складених для сайту, «вистрілять» за рахунок вічних посилань лише 10%.

  Орендовані посилання - тобто посилання, що розміщуються на короткий термін, - коштують дешевше. Але стратегічно вони менш вигідні, бо являють собою не інвестиції, а всього лише збереження життєздатності посилальної маси. Орендовані посилання здатні непогано підтримувати процес просування через рік, але на старті проекту можуть виявитися марним, а то і зовсім шкідливим інструментом. При цьому просувати орендованими посиланнями можна тимчасові товари - ті, які у вас не затримуються на сайті, або постійні товари, але вже після того, як буде набрана достатня посилальна маса.

  Навіть в тому випадку, якщо ви відразу виберете правильну стратегію, на потрапляння в ТОП потрібно кілька років: від 3 до 5. Для стартапу просування - це довгостроковий проект. І починати його треба якомога раніше: чим довше ви відкладаєте SEO, тим більше часу буде потрібно на досягнення бажаних результатів потім. Адже що б маржинальність ви отримаєте тільки тоді, коли в силу вступить трафік з пошукових видач. Згодом він подешевшає для вас в десятки разів, відчутно збільшиться і прибуток. І все буде.

  Автор: Данило Шмельов, генеральний директор WebEffector

  Джерело картинки на тізері: TheGuardian

  Власник магазину продовжує робити кроки: замовляє тексти у копірайтера, той називає умови: «П'ять тисяч текстів?
  Що далі?
  Що це означає?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»