Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Просування статтями: методика просування сайту статтями

  1. Просування статтями особистий досвід
  2. Де брати статті
  3. Як підготувати статтю перед розміщенням
  4. Вибір донорів для просування статтями
  5. Де шукати донорів для розміщення статей

  Дуже хотілося б сказати, що просування сайту статтями перспективніше і вигідніше, ніж посиланнями, але я не можу так сказати.

  У кожному способі просування є свої переваги і недоліки. Їх ми і розглянемо, а ви самі вирішите, що для вас краще. Отже, в чому основні відмінності посилального просування від статейного.

  Найголовніша відмінність, це момент появи посилання на сторінці. при купівлі посилань в Sape , Спочатку в індексі ПС від мене вимагається, і через якийсь час на ній з'являється посилання. А при розміщенні статті, посилання в ній вже прописана і в індекс вона увійде разом зі сторінкою. Це буде «виглядати» природніше в «очах» пошукових систем, ніж посилання, що з'явилася в документі після його індексації. Відповідно у такого посилання зі статті менше шансів отримати позначку в ПС як сео-посилання.

  Другий важливий момент, це надання посиланням тематичність і релевантності сторінки , В якому вона стоїть. Адже якщо ми купуємо просто посилання в Sape, то у нас є суворе обмеження на довжину тексту. І не завжди виходить прописати в навколишньому тексті потрібні ключі. А в статті ми можемо на 100% задати потрібну нам тематику. Тобто тематику відповідну тієї, на яку буде посилання. І в цьому випадку нам можна навіть не ставити анкор, а використовувати просто урл.

  Перші дві відмінності позитивно кажуть на сприйняття таких посилань пошуковими системами. Вони рідше приймаються за сео-посилання, а відповідно краще працюють і передають контрольний вагу.

  Третій важливий момент, це термін розміщення. За посилання ми платимо помісячно, по суті, орендуємо місця. А статті, як правило, розміщуються назавжди. Точніше на весь час життя сайту. Тобто один раз заплатили господареві сайту за розміщення і все. А за посилання треба платити кожен день. Правда і ціни у них різні. Розміщення статей коштує набагато дорожче.

  Так само помічено, що при просуванні статтями добре ростуть значення тИЦ і PR на просувати сайті. Це можна так само додати в плюси статейного просування.

  Просування статтями особистий досвід

  По своєму особистому досвіді можу сказати, що при просуванні статтями потрібно значно менше посилань (статей) розмістити, ніж звичайних посилань. Але на початковому етапі робіт по просуванню це дуже затратно. Адже треба спочатку написати або замовити ці самі статті, а потім задорого розмістити їх. Самому писати дуже довго і нудно, тому краще купити. Зазвичай я замовляють статті або купую готові на (адвего). Після того як статті куплені, треба знайти хороші трастові сайти і домовитися з їхніми господарями про розміщення статей. Зазвичай це досить дорого, ніж крутіше майданчик, тим більше грошей просять за розміщення статті.

  Тому на стартовому етапі просування статтями потрібно багато грошей. Але зате потім, коли сайт вийде в ТОП по потрібних запитах, витрати сильно скоротяться. Закупівля статей буде вже носити підтримуючий характер, або можна її взагалі припинити. А ось за посилання доведеться платити весь час. Ось зайдіть в свій аккаунт в сапі і подивіться, скільки ви вже витратили грошей на просування того чи іншого сайту ...

  Де брати статті

  Я вже згадав вище, що сам купую статті на адвего . Але ви можете знайти собі рерайтера, і замовляти йому. Вони живуть на сеошних форумах і біржах фріланса. Так само ви можете писати статті самостійно, якщо у вас є на це час і сильно обмежений бюджет. Так само є спеціальні сервіси по розмноженню статей. Але, чесно кажучи, я ними не користуюся, і вам не раджу, дуже низька якість виходить на виході. Нормальні сайти не будуть розміщувати цю маячню у себе.

  Як підготувати статтю перед розміщенням

  В ідеалі, якщо ви замовляли статтю у рерайтера, він повинен був відразу все зробити як треба. Тому коли пишіть ТЗ, вказуйте всі моменти. Якщо він ні чого не зробив, то допрацьовуємо самі.

  Треба не багато. Вставляємо посилання в текст з потрібним нам анкором. Бажано зробити це в першому-другому абзаці, тобто вище до початку статті. Всього посилань можна поставити 1-2 в статті, я більше не роблю. Прийнято вважати, що ПС врахує перше посилання в документі на один і той же домен. Але з досвіду видно, що інші посилання зі статті теж можуть працювати. Деякі вставляють по посиланню на кожну тисячу символів.

  Так само приділіть увагу тайтла статті, її заголовку і мета тегу Description. Вони повинні бути складені за всіма правилами, як я раніше вас учив (читайте розділ внутрішня оптимізація ). Якщо коротко: вони повинні містити потрібний ключ.

  Вибір донорів для просування статтями

  Щоб не витратити гроші даремно, при просуванні статтями, потрібно ретельно відбирати сайти для розміщення. Ми вед витрачаємо і на покупку статей і на розміщення, тому кожна розміщена стаття повинна «працювати». Тобто передавати контрольний вагу нашому просувається сайту. Найважливіші критерії для відбору донорів:

  • вік майданчики (старі майданчики краще молодих);
  • присутність сайту в каталогах Яндекса і Гугла;
  • тИЦ і ПР сайту (вказують про трасті сайту);
  • кількість сторінок в індексі Яндекса і Гугла;
  • рівень вкладеності, ваша стаття повинна знаходиться в 3 кліки;
  • торгує сайт посиланнями крім статей (про це нижче).

  Так само бажано перевірити донора на спамность. Це, грубо кажучи, наскільки багато посилань на ньому вже купили. Якщо спамность велика, то посилання, швидше за все, з цього донора вже не враховуються пошуковими системами. Я перевіряю сайти на спамность в xTools, якщо пропустили статтю аналіз донорів в xTools , Прочитайте.

  Де шукати донорів для розміщення статей

  Перший спосіб - ручний пошук. Він довгий і нудний, але може принести хороші результати в підсумку. Можна шукати майданчики на сеошних форумах, де люди пропонують розміститися на своїх статтях. Але ще краще шукати сайти в ТОПі пошукових систем. Наприклад вам треба просунути запит «просування статтями». Вбиваєте цей запит в Яндексі і дивіться ТОП10. Пишіть власникам цих сайтів лист, з проханням розмістити посилання з цієї статті, що в ТОПі. Або хоча б вашу статтю. Не всі звичайно погоджуються, але знайти можна.

  Другий спосіб більш швидкий і зручний, це пошук сайтів-донорів на спеціалізованих біржах. Для просування статтями є такі ж біржі, як і для звичайних посилань. Краща, на мій погляд, біржа статей це Міралінкс. Про цю біржі і буде наступна стаття, читайте біржа статей Міралінкс .

  Зміст

  Статті по темі:


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»