Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Просування товару, бренд, брендинг, промоушен

  Безпосередньо пов'язаний з результатами I етапу і включає:

  1. Повний аналіз кон'юнктури ринку за відповідним (-им) найменуванню (-ям), однотипним, аналогічним і зв'язаних товарам.

  2. SWOT-аналіз ринкового сегменту.

  3. Повний комплекс маркетингових інструментів по просуванню товару на ринку, що включає, узгодження і оптимізацію асортиментної і цінової стратегій, рекламні та промо-акції, розробку політики знижок-націнок, бонусів, цільове розширення клієнтської бази традиційного і нетрадиційного напрямків, інші механізми та стратегії просування (в тому числі, безпосередня робота з лікарським і аптечним персоналом, співробітниками відділів закупівель фармацевтичних компаній та інше).

  Просування здійснюється, як правило, від кінцевого споживача, з подальшим переходом на роздрібне і оптове ланки фармацевтичного ринку.

  Слід зазначити, що часто компанії, зацікавлені в просуванні свого товару, прагнуть в першу чергу розмістити товар у великих дистриб'юторів. Тим самим порушується правильність еволюційного розвитку процесу просування і, як правило, виникають різного роду труднощі пов'язані, в першу чергу, з недостатнім оборотом товару через відсутність споживчого попиту, що і є прямою причиною низького рівня прибутку. Ми маємо в своєму розпорядженні оптимальними схемами просування товару, що дозволяють при мінімальних витратах отримати максимальну віддачу, максимізувати прибуток, мінімізувати невиробничі та інші витрати і значно скоротити загальний час просування товару (досягнення точки насиченості попиту).

  На даному етапі увагу в першу чергу приділяється інформованості населення в цілому і роздрібної ланки ринку зокрема в аспекті унікальності і відмінних переважних властивостей продукту, що просувається препарату. В обов'язковому порядку приділяється увага створенню іміджу товару і компанії.

  Окремі елементи виконання II етапу узгоджуються з Замовником відповідно до Прейскурантом на маркетингові та аналітичні послуги (Прейскурант на маркетингові та аналітичні послуги висилається за заявкою - реєстрація ).

  Така загальна схема роботи.

  Вартість послуг

  Вартість послуги з пасивній формі просування товару і підготовчого етапу активної форми просування товару становить ХХХ за кожну стандартну htm -странічку (210х297 мм) на термін 12 місяців.

  Мінімальна сума попередньої (авансової) оплати за I етапу активної форми просування товару (з розрахунку чотирьох тижнів) ХХХ з урахуванням (1) способу співпраці і ХХХ з урахуванням (2) форми співпраці .

  Розцінки подано з розрахунку на одне однотипне (однорідне) найменування або оголошення. Для кількох найменувань вартість послуг уточнюється в залежності від складності та обсягів необхідної роботи і узгоджується з Замовником.

  Основна сума додаткових і пов'язаних накладних витрат віднесена на II і наступні етапи просування товару. Тут в першу чергу враховуються вартість аналітичних досліджень з регіонального ринку і витрати, пов'язані з необхідністю проведення заходів щодо просування товару на роздрібному і оптовому сегментах ринку.

  Оплата послуг по II етапу проводиться відповідно до Прейскурантом на маркетингові та аналітичні послуги ( скорочений варіант Прейскуранта на маркетингові та аналітичні послуги , Повний варіант Прейскуранта на маркетингові та аналітичні послуги з розцінками і тарифами висилається ТІЛЬКИ по заявці - реєстрація ).

  III. Ви можете звернутися за наданням відповідних послуг в інші консалтингові агентства і компанії - вартість послуг лише в 5 - 20 разів перевищує вартість пропонованих нами послуг.

  Ви можете звернутися за наданням відповідних послуг в інші консалтингові агентства і компанії - вартість послуг лише в 5 - 20 разів перевищує вартість пропонованих нами послуг

  сторінка 1 2 3 4


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»