Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Просування в Facebook 2018: сама докладна інструкція

  1. Як бізнес можна просувати в Facebook
  2. Бот або особистий бренд: як задіяти особистий аккаунт для просування
  3. Група в Facebook (тематичне співтовариство)
  4. Сторінка компанії: оформлення та контент
  5. Налаштування публічної сторінки в Facebook, які нелегко знайти
  6. Реклама в Facebook
  7. Facebook Messenger: чому це важливо
  8. Як просуватися в Facebook, якщо бюджет обмежений
  9. SMM в Facebook: корисні посилання

  Керівництво по ефективній роботі компанії в Facebook: вибір майданчика (особиста сторінка, група або сторінка компанії), контент-стратегія, алгоритм формування новинної стрічки, платне просування і відстеження ефективності.

  Звичайно, заслуга в цьому належить Whatsapp: його денна аудиторія в Росії - 10,2 млн осіб, це в два рази більше, ніж у Facebook. Але хоча б раз на місяць заходить в Facebook близько 15 млн осіб, з них 5 млн - щодня; цю цифру можна побачити в рекламному кабінеті, якщо вибрати російську аудиторію. Очевидно, що кількість користувачів буде рости - освоївши «Однокласники» (щомісячна аудиторія 73 млн) і «ВКонтакте» (97 млн), жителі невеликих міст в пошуках нового поступово приходять і в Facebook.

  У Facebook діють свої закони формування особистої новинної стрічки користувача, що робить просування бізнесу більш складним, ніж в звичних «ВКонтакте» або Instagram. Але варто розібратися в них один раз, почати стежити за трендами, і вести ефективний SMM для свого бізнесу стане простіше і набагато приємніше.

  Як бізнес можна просувати в Facebook

  Як і у «ВКонтакте», ви можете завести для компанії:

  • групу,
  • публічну сторінку,
  • або продавати, використовуючи особистий обліковий запис.

  Тільки якщо в ВК пости від груп і публічних сторінок показуються в одній стрічці новин, то в Facebook контент групи можна побачити тільки зайшовши в неї або побачивши повідомлення про новий пості. Розумна статистика в Facebook є тільки у публічних сторінок, трохи менше статистики у груп, а у особистих акаунтів її немає зовсім, тоді як в ВК за статистикою своєї сторінки може стежити навіть звичайний користувач, якщо у нього більше 100 передплатників.

  Бот або особистий бренд: як задіяти особистий аккаунт для просування

  Facebook менше інших соцмереж постраждав від компаній, які реєстрували для свого просування особисті сторінки. Такі акаунти досі зустрічаються, але, здається, все вже зрозуміли, що це не працює:

  Використовувати особисту сторінку в маркетингових цілях можна, але потрібно пам'ятати:

  1. Люди люблять дружити з людьми, і тим більше - купувати у людей. Будьте собою - не замінюйте прізвище родом занять, не ставте логотип на аватарку, це не допоможе сформувати потрібний імідж. Та й взагалі, як можна дружити, наприклад, з турбазою?
   Керівництво по ефективній роботі компанії в Facebook: вибір майданчика (особиста сторінка, група або сторінка компанії), контент-стратегія, алгоритм формування новинної стрічки, платне просування і відстеження ефективності Як можна дружити з турбазою
  2. Рекламу і нав'язливих продавців не любить ніхто. Не намагайтеся щось продати своїм друзям. Краще допоможіть їм розібратися у вашій нелегкій справі - вибрати незвичайні квіти для подруги на день народження, як не забути про день матері і привітати маму букетом і тортом, як не дати свіжозрізаних квітів швидко зів'яли. Покажіть «закулісся» свого бізнесу - як ви купуєте квіти, які прикрі помилки допускаєте в роботі і як їх виправляєте, що цікавого відбувається у вашому магазині.
   покажіть лаштунками свого бізнесу
  3. Не перестарайтеся, але і не чекайте швидких результатів. Надмірна активність по додаванню «друзів» може привести до блокування облікового запису. Ефект від такого просування можна побачити не скоро - завоювати довіру незнайомих людей непросто.

  Просування за допомогою особистого облікового запису - хороший інструмент, якщо у вас власний бізнес, є час і бажання вкладати зусилля в розвиток своїх сторінок, ну і, звичайно, якщо у вас широка цільова аудиторія. Якщо просуванням займається найманий співробітник у своєму акаунті або боті, є великий ризик, що при звільненні він не віддасть свою сторінку, тобто ви залишитеся ні з чим. До того ж недоречно просувати специфічні товари і послуги в особистому акаунті - для цієї мети краще завести групу або публічну сторінку.

  Група в Facebook (тематичне співтовариство)

  Незважаючи на відсутність важливих функцій, група може стати хорошим інструментом в просуванні компанії. З її допомогою бренд може створити навколо себе лояльне ком'юніті і іноді ненав'язливо «підкинути» свою рекламу, в явному або нативном вигляді. Група «В'яжемо тільки спицями))))))))))))))) (Крючком немає)» може належати інтернет-магазину пряжі, а група «Разом на Балі» - турагенції. Особливо добре це працює в сфері b2b, де людям не вистачає майданчика для спілкування за професійними інтересами: наприклад, співтовариство Email marketing in Russia належить сервісу розсилок Intelligent emails .

  Щоб група стала «живою», потрібно витратити багато часу і зусиль (заохочувати активність користувачів, провокувати обговорення по темі, стежити, щоб не було спаму і флуду), але це того варто - лояльне співтовариство зможе існувати довго само по собі, а бренд зможе успішно використовувати цей майданчик для просування своїх товарів або послуг. Розвиваючи групу, дотримуйтеся простих правил:

  1. Не називайте групу ім'ям компанії - це відштовхує. Назва повинна відображати суть спільноти. Вдалі приклади: Клуб любителів моцарели (для виробника сиру), Автомобілісти Москви (для мережі автосервісів), Все про Фінляндії (для гіда по Фінляндії).
  2. Не додавайте своїх друзів в групу без дозволу - це викличе негатив. Особливо дратівливі друзі додадуть вас у відповідь в «Групу для тих, кого дратує, коли додають в групи» (такі групи в Facebook теж є ).
  3. Робіть хороший контент самі і залучайте учасників в життя спільноти (мотивируйте брати участь в обговореннях і розміщувати свої пости). якісний UGC (user generated content), наявність в групі експертів і можливість поспілкуватися з однодумцями - ось три складові успіху для спільноти.
  4. Заохочуйте активність учасників - вибирайте серед них модераторів спільноти, найкращим даруєте призи, влаштовуйте заходи (онлайн і офлайн) тільки для учасників. Це створить потрібну атмосферу «закритого клубу».
  5. Не зловживайте рекламними постами. Експериментуйте з форматами реклами, щоб не набриднути учасникам.

  Навіть якщо у вас є група, без публічної сторінки не обійтися. У груп в Facebook, на відміну від сторінок компаній, обмежені можливості:

  • групу можна просувати платній рекламою;
  • в групі не можна писати від імені компанії;
  • групі не можна відправити повідомлення;
  • в групу не можна додати картки товарів;
  • пости з групи не з'являються в новинній стрічці.

  Не заводьте групу, якщо не впевнені в тому, що готові підтримувати її на самому початку без явного ефекту - для більш швидкого просування, хоч і з короткочасним ефектом, краще використовувати сторінку компанії.

  Сторінка компанії: оформлення та контент

  Сторінка компанії може вигідно доповнювати групу, а може і замінити її, якщо у вас немає ресурсів для розвитку ком'юніті - все-таки це не швидкий і не легкий процес. Публічна сторінка - самий зрозумілий інструмент просування бренду в Facebook, результат від якого при правильному підході видно відразу.

  У публічних сторінок є кілька розділів (вкладок) - фотографії / відеозапису, заходи, магазин з товарами, відгуки, спецпропозиції ... Facebook розробив типові варіанти оформлення публічних сторінок для різних видів бізнесу - поєднання вкладок і кнопок для компаній, ресторанів, майданчиків, некомерційних організацій і політиків. Наприклад, шаблон для магазину виділяє важливі моменти для відвідувача сторінки - відгуки, вітрину з товарами, спецпропозиції.

  Сторінка магазину дизайнерського одягу Maskovna store добре оформлена: є все, що потрібно покупниці (відгуки, фото, вітрина), і навіть більше - заходи і підписка на розсилку. Відеообложка прекрасно доповнює контент сторінки. Товари з магазину прикріплені до постів:

  У картці товару, як і в інтернет-магазині, є вся інформація, а кнопка замовлення веде користувача на сайт. Такий формат підходить для невеликих магазинів з асортиментом близько 100 позицій.

  Обов'язково використовуйте всі можливості оформлення сторінки бренду - це зробить сторінку цікавіше, і користувач напевно на ній затримається. Додайте на сторінку кнопку заклику до дії.

  Сторінка конференції пропонує зареєструватися на захід.

  Facebook пропонує кілька варіантів кнопки заклику до дії:

  «Забронювати», «Зробити замовлення», «Зателефонувати», «Дізнатися ціну», «Дивитися відео», «В магазин» і т.д.

  Не забудьте про унікальну адресу сторінки, за яким вашу сторінку легко буде знайти. Ідеально, якщо адреси у всіх соцмережах будуть збігатися, тому що:

  • їх можна буде зручно розташувати на рекламному макеті;
  • це допоможе уникнути спірних ситуацій: у видання VC.RU урли в різних соцмережах різні (facebook.com/smmrussia і vk.com/vcru), що завадило отримати адресу telegram.me/vcru, коли його зайняли більш підприємливі.

  Поміняти унікальну адресу сторінки можна буде тільки один раз.

  Налаштування публічної сторінки в Facebook, які нелегко знайти

  1. Як поміняти URL сторінки: «Створіть @ ім'я користувача для Сторінки» і задайте адресу на латиниці (від 5 до 50 символів):
   Як поміняти URL сторінки
   Витяг з правил Facebook про ім'я користувача для сторінки ( повна версія ):
   • ім'я користувача може містити тільки літери та цифри (A-Z, 0-9), а також точки ( «.»). Воно не може містити загальних термінів або розширень (.com, .net);
   • точки ( «.») І великі літери не можна використовувати для розрізнення імен користувачів. Наприклад, alexnovikov55, Alex.Novikov55 і alex.novikov.55 вважаються одним і тим же ім'ям;
   • при створенні нової сторінки у вас не відразу може з'явитися можливість створити ім'я, і ​​воно може бути видалено через відсутність активності на ній.
  2. Як призначити адміністраторів і інші ролі на сторінці: Установки → Ролі Сторінки.
   У сторінки можуть бути:
   представник в прямому ефірі - зможе вести пряму трансляцію від імені сторінки зі свого мобільного пристрою;
   аналітик - може подивитися статистику сторінки і хто яку публікацію розмістив, рекламодавець, крім цього, може ще створювати рекламу;
   модератор - до функцій рекламодавця отримає можливість відправляти повідомлення від імені сторінки, відповідати на коментарі або видаляти їх, банити людей;
   редактор і адміністратор, крім функцій модератора, можуть редагувати зовнішній вигляд сторінки, розміщувати пости і виходити в прямий ефір.
   Розподіляти ролі між користувачами може тільки адміністратор. Не давайте роль адміністратора людям, в яких ви не впевнені - є ризик втратити сторінку. Після призначення ролей Facebook попросить вас ввести пароль від вашої особистої сторінки, щоб ідентифікувати вашу особистість.
  3. Як зв'язати сторінку в Facebook з аккаунтом компанії в Instagram: Налаштування → Instagram. Введіть логін і пароль від аккаунта в Instagram, і після прив'язки ваш аккаунт там стане бізнес-профілем, а Facebook запропонує його заповнити: додати телефон, пошту і / або геолокацію. Якщо зв'язати сторінки в Facebook і Instagram, можна буде управляти коментарями в Instagram з Facebook і налаштовувати просування постів в Instagram.
  4. Як налаштувати або відключити повідомлення на пошту, в Facebook або по sms про будь-які дії користувачів на сторінці компанії: виберіть те, що потрібно на вкладці «Повідомлення» в настройках.
   Налаштування повідомлень в ФБ
  5. Як змінити шаблон сторінки, видалити або додати вкладки: Установки → Редагувати сторінку.
  6. Як поміняти опис сторінки: в блоці під обкладинкою натисніть на «...» і виберіть «Редагувати». Там можна буде поміняти назву, категорії, опис сторінки, адреса, години роботи, телефон, сайт, пошту.
   Зміна опису сторінки

  Є десятки посібників про те, як потрібно вести сторінку бренду в Facebook, зупинимося на найважливіших правилах:

  1. Не потрібно публікувати по три пости в день, коли у вас є час, і потім пропадати на тиждень. Краще запланувати вихід цих трьох постів на тиждень вперед.
  2. Кожен пост повинен працювати на просування компанії і містити заклик до дії - прокоментувати, поставити лайк, перейти за посиланням, купити, написати повідомлення - чим більше передплатники взаємодіють з вашою сторінкою, тим більше у вас шансів потрапити в їх стрічку з наступними постами.
   кожен пост повинен містити заклик до дії
   Винний сервіс Invisible проводить нескладні активності для передплатників. Витрати на такі міні-конкурси - мінімальні.
  3. Використовуйте відео або гифки для ілюстрації постів - ніхто не любить багато читати. Завантажуйте відео прямо в Facebook (ні в якому разі не на Youtube або Vimeo) і прикріпіть файл з субтитрами - вони будуть показуватися, якщо користувач буде дивитися відео без звуку. Файл з субтитрами можна прикріпити як при завантаженні відео, так і в будь-який час після публікації.
   Прикріпити файл з субтитрами
  4. Оперативно відповідайте на особисті повідомлення сторінки, це мотивує людину написати вам (і взагалі відповідайте - компанія повинна відповісти на 90% повідомлень, щоб її визнали «відповідає дуже активно» і дали зелене значок «онлайн»). Наприклад, «Тінькофф-банк» відповідає на повідомлення дуже швидко, навіть якщо ви промахнулися з чатом.
   Тінькофф відповідає
  5. Адаптуйте свої пости до мобільних пристроїв, особливо якщо використовуєте рекламні макети з текстом. пост Becherovka добре обігрує гифку, перетворюючи її в ворожіння. Але мітка GIF на мобільних пристроях закриває частину тексту.
   Адаптуйте пости до мобільних пристроїв
  6. Виходьте в прямий ефір - можна обговорити з передплатниками важливу зараз тему, влаштувати зустріч з експертом, який відповість на питання, провести трансляцію з цікавого заходу, зробити конкурс або розіграш призів, презентувати новий продукт. Проанонсує прямий ефір заздалегідь, щоб глядачі встигли підключитися. Наприклад, Lancome запрошував передплатниць на онлайн-трансляцію вечірки із зірками в імейл-розсилки.
   Анонс прямого ефіру
  7. Розробіть план публікацій, щоб полегшити собі роботу з контентом сторінки. Продумайте можливі теми і формати постів, збирайте інформацію, фото / відео для постів в документ в Google docs або в замітки на смартфон. Напишіть пости заздалегідь і розплануйте їх публікацію на тиждень вперед.
  8. Закріпіть найактуальніший або популярний пост нагорі сторінки, щоб сфокусувати увагу відвідувача на потрібної вам інформації.
  9. Відповідайте на коментарі, особливо негативні - оперативно, ввічливо і у справі. Звучить банально, але багато хто з цим не справляються.

  Сторінкам компаній дуже складно конкурувати за увагу передплатників в новинній стрічці Facebook: розумний алгоритм соцмережі показує користувачам пости від людей і брендів, з якими вони найчастіше взаємодіють, тому важливо домогтися від передплатника якоїсь дії до посту - коментаря, репоста, збереження або лайка . На жаль, не завжди це можливо - багато хто не люблять лайкать пости від брендів і не бачать сенсу коментувати. Все це призводить до того, що Facebook «ріже» охоплення постів компаній, змушуючи їх купувати платну рекламу.

  Звичайно, це погано, що Facebook так надходить. З іншого боку, це повинно мотивувати бренди створювати якісний контент - такий, з яким передплатникам буде цікаво взаємодіяти.

  Реклама в Facebook

  Facebook погано відноситься до репоста сторінок компаній і штучно знижує кількість їх показів в новинній стрічці. Виняток становлять «вірусні» пости - ті, які, на думку алгоритму Facebook варті уваги. Конкурси по репоста, які популярні в ВК як спосіб донести до максимальної кількості користувачів інформацію від бренду, в Facebook заборонені правилами. Тому з безкоштовних і умовно-безкоштовних інструментів просування сторінки компанії краще використовувати рекламу у блогерів і лідерів думок, а також просити передплатників згадувати вас у своїх постах.

  Реклама у блогерів і лідерів думок (людей, в друзях і передплатників у яких точно є потрібна компанії аудиторія) може бути безкоштовною, натомість на ваш товар або «по любові» - як домовитеся. Постарайтеся запропонувати людині вигідні умови співпраці з вами, щоб економити на оплаті його постів. Якщо зацікавити блогера не вийде, доведеться платити за рекламу.

  Приклад, як компанії працюють з блогерами в Facebook - Артемій Лебедєв . Він позначає рекламні пости і ніяк не бере участі в створенні тексту - просто розміщує рекламну інформацію. Тьома може собі це дозволити, а ось компанія повинна постаратися написати текст стисло і зрозуміло. Блогерів і лідерів думок простіше можна просити написати текст самим.
  Приклад дуже поганого рекламного поста у лідера думок:

  Додаткове просування постів платній (таргетированной) рекламою збільшить кількість взаємодій бренду з передплатниками та цільовою аудиторією. Величезних бюджетів на це не потрібно. Просування постів в Facebook можна запустити навіть з мобільного додатку. Для початку налаштуйте роботу рекламного аккаунта з десктопа:

  1. Натисніть на кнопку «Створити рекламу» в Facebook business , Заповніть профіль і налаштуйте спосіб оплати (банківська карта, Qiwi або Paypal).
   Чи не прив'язуйте до аккаунту віртуальні картки, карти Ощадбанку (по нікому не відомих причин Facebook їх не любить і може заблокувати навіть за сам факт прив'язки), корпоративні карти «Альфа-банку», карти інших людей (ім'я на карті і в вашому акаунті в Facebook має збігатися).

  2. у внеску «Аудиторії» створіть і збережіть потрібні вам аудиторії: задайте вік, стать, місцезнаходження (країну, регіон, місто, конкретну геолокацію) і параметри детального орієнтування:
   Детальний таргетинг в фб Опишіть вашу аудиторію максимально детально: не просто жінки від 30 до 50 років і доходом вище середнього, а жінки 30-50 років, які цікавляться косметологією, або топ-менеджери компаній. Якщо у вас різні пропозиції для чоловіків і жінок, або для різних вікових категорій, має сенс розбити цільову аудиторію на групи.

  У кожного поста на сторінці є кнопка «Піднімати публікацію». Якщо аудиторії налаштовані і збережені в рекламному акаунті, залишилося тільки запустити просування, задавши терміни і бюджет (Facebook відразу покаже прогнозований охоплення публікації).

  У рекламних акаунтів в Facebook є свої особливості:

  1. Перед налаштуванням і запуском реклами вивчіть Правила рекламної діяльності і Умови використання Facebook. У них немає нічого надприродного, але це допоможе не потрапити під блокування облікового запису: наприклад, в Facebook заборонено використовувати в рекламі зображення з натяком на зайву вагу користувача. Така реклама може пройти автоматичну модерацію, але модератори можуть виявити порушення правил і забанити рекламний аккаунт.
  2. Не заводьте рекламу з іншої країни і Криму (зі зрозумілих причин).
  3. Не додавайте в свій рекламний аккаунт інших людей без особливої ​​потреби - якщо їх аккаунт заблокують за порушення правил, то ви теж опинитеся під загрозою, навіть якщо ні в чому не винні.

  Facebook Messenger: чому це важливо

  Спілкування користувачів інтернету стрімко перетікає в месенджери, і соціальні мережі щосили намагаються відповідати цьому тренду. У «Одноклассников» є «тамтого», у «ВКонтакте» - VK messenger, а Facebook розвиває Facebook Messenger. А є ще звичні всім Whatsapp, Viber, Telegram.

  Для брендів сьогодні месенджер - це як перша точка дотику з клієнтом, так і довгострокова комунікація. Написати в месенджер компанії зараз так само швидко і просто, як і написати одному - чому б це не використати? Для просування в месенджері можна використовувати чат-бота або організувати живу підтримку користувачів за допомогою менеджерів.

  Чат-боти можуть взяти на себе більшу частину спілкування з аудиторією бренду:

  • показати каталог товарів або перелік послуг і прийняти замовлення (наприклад, бот BreakQ в Telegram допомагає замовити їжу в ресторанах «Москва-сіті», а бот Ощадбанку для бізнесу в Facebook Messenger приймає заявки на підключення онлайн-каси та інших послуг);
  • допомогти йому з відповідями на типові питання (ФНС недавно запустила чат-бота, який може консультувати по податках в особистому кабінеті фізособи);
  • підписати клієнта на розсилку або зареєструвати на захід в режимі діалогу;
  • спілкуватися з клієнтом (нагадувати про товар в кошику, розповідати про акції компанії - тобто вести клієнта до покупки).

  Звичайно, не з усіма завданнями можуть впоратися боти. Багато сервісних компаній (Tele2, Onetwotrip і т.п.) надають технічну підтримку в месенджерах, і це набагато зручніше для всіх в порівнянні з підтримкою на сайтах і в мобільних додатках:

  • клієнти отримують відповіді там, де їм зручно, і у них в наступній складній ситуації не виникне думки писати в інші місця (месенджер завжди є в смартфоні, і можна швидко написати компанії і так само швидко отримати відповідь - навіщо потрібні інші інструменти?);
  • менеджери по логам спілкування в месенджері можуть подивитися всю історію взаємодії з клієнтом.

  Вся інформація, яку раніше доводилося акумулювати з коментарів до постів в соцмережах, листів і особистих повідомлень, щоб максимально ефективно працювати з клієнтом, збирається в одному чаті месенджера.

  Месенджери - це, безумовно, перспективно для продажів, головне вмотивувати людину написати компанії. Подальший продаж - справа техніки (тобто майстерності клієнт-менеджера).
  Якщо вам незручно весь час поглядати в месенджер FB, можна скористатися мультівіджетом Callibri. Тоді можна тримати відкритим тільки вкладку Callibri, і в ній спілкуватися з тими, хто написав не тільки в Facebook -мессенджер, але і в ВК, Однокласники, телеграм або Viber.

  Віджет Callibri позбавляє від проблеми, коли користувач забув про відкритий чат або не хоче перебувати на сайті, щоб отримати відповідь на своє питання
  Спробувати віджет Callibri безкоштовно

  Як тільки людина вибирає, де отримати відповідь, інформація про його сторінці в соцмережі або ніку в месенджері потрапляє в картку клієнта, де акумулюється також, автоматично або вручну менеджером, інша інформація (джерело переходу на сайт, регіон, номер телефону, адреса електронної пошти). Для менеджера листування з клієнтом збирається в одному вікні:

  Це можна використовувати не тільки для консультацій і першого продажу, повідомляючи клієнту про статус замовлення і обговорюючи з ним деталі, але і в подальшому для комунікації з клієнтом - коли потрібно буде нагадати йому про необхідність внести абонентську плату, запропонувати додаткові послуги і т.п. З діалогу дуже просто створюється завдання з дедлайном по клієнту - передзвонити, обговорити знижку, переукласти договір - все, що завгодно.

  Віджет об'єднує всі звернення в компанію в одному вікні і дозволяє зручно працювати з заявками - оскільки все зібрано в одному місці, нічого не загубиться, можна розподіляти діалоги серед менеджерів і контролювати їх роботу. Клієнти можуть спілкуватися відразу з відділом продажів, минаючи адмінів сторінки, які, як правило, не надають консультації по продукту.

  Як просуватися в Facebook, якщо бюджет обмежений

  SMM зараз на піку популярності - послуги просування в соціальних мережах пропонують сотні агентств і фрілансерів. У всіх різні підходи: хтось дає гарантії продажів, хтось обіцяє охоплення цільової аудиторії, але часто витрати SMM не виправдовуються через те, що підрядники недостатньо залучені в життя компанії і навіть вводять в оману замовників, а замовники чекають від соцмереж швидких результатів і не готові працювати зі зворотним зв'язком (негативом, питаннями передплатників і клієнтів). Просуватися в Facebook можна і при мінімальному бюджеті. Як цього досягти:

  1. Ведіть сторінку всередині компанії. Тільки ви самі або ваші співробітники можуть правильно розповісти про продукт або послугу, відповісти на питання, швидко сфотографувати виробництво, отримати коментар експерта - одним словом, зробити контент.
  2. Не женіться за кількістю. Для успішного SMM необов'язково викладати по три пости в день - досить навіть трьох постів в тиждень. Тільки не забувайте працювати з коментарями та особистими повідомленнями передплатників.
  3. Вкладетеся в просування постів. Запускайте таргетовану рекламу - шукайте потрібну аудиторію по геолокації, інтересами, віком і безлічі інших соціально-демографічних інтересів. Захоплюючі публікації, на які часто клікають, можуть призводити вам на сайт відвідувачів за 3-7 рублів / перехід.
  4. Відстежуйте ефективність просування. використовуйте UTM-мітки в посиланнях, які даєте в постах, і стежте за конверсією в Яндекс.Метрика і Google Analytics. Подивившись на результат SMM в Facebook, можна буде зрозуміти, чи доцільно вкладати гроші і зусилля в цей рекламний інструмент.

  SMM в Facebook: корисні посилання

  1. Facebook Pages Manager - мобільний додаток для управління публічними сторінками для Android і iOS .
  2. Менеджер реклами на Facebook - мобільний додаток для управління рекламою для Android і iOS .
  3. «SMM-тусовочка» в Facebook - спільнота про просування в Facebook.
  4. сторінка сервісу AITARGET - новини, кейси, прямі ефіри про SMM в Facebook і Instagram.
  Цю покрокову інструкцію по просуванню в фейсбук для вас написала Юлія Іванова - засновник інтернет-магазину Osom.coffee і крутий фахівець з SMM.
  У блозі Callibri ви можете знайти корисні матеріали для підприємців і маркетологів.Професіонали і вузькі фахівці в самих різних областях інтернет-маркетингу діляться своїми думками, поглядами, практичними напрацюваннями та розповідають, як зробити бізнес успішнішим.

  У вас є цікава тема, ви хочете стати нашим автором? Пишіть нам!

  радимо прочитати

  Та й взагалі, як можна дружити, наприклад, з турбазою?
  Написати в месенджер компанії зараз так само швидко і просто, як і написати одному - чому б це не використати?
  Месенджер завжди є в смартфоні, і можна швидко написати компанії і так само швидко отримати відповідь - навіщо потрібні інші інструменти?
  У вас є цікава тема, ви хочете стати нашим автором?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»