Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Просування в Фейсбук - як просунути групу в facebook

  1. Просування бізнес-сторінки
  2. Реклама бізнес-сторінки
  3. рекомендації

  Кожен користувач Facebook може створювати необмежену кількість бізнес-сторінок. Це може бути сторінка компанії, медіа, освітнього проекту, незалежного фахівця та ін. Автор сторінки за замовчуванням є її адміністратором з усіма повноваженнями. На відміну від групи в Facebook у сторінки не може бути друзів - тільки передплатники. Зате сторінку можна рекламувати, а групу - немає.

  У бізнес-сторінки є ще чотири переваги: ​​кількість передплатників не обмежена, вона індексується пошуковими роботами, доступна статистика і інструменти для публікацій. Просування групи в Фейсбуці відрізняється від просування бізнес-сторінки.

  Просування бізнес-сторінки

  Розкручувати сторінку можна безкоштовними методами або за допомогою реклами. Безкоштовні способи просування в Фейсбуці багато в чому аналогічні просуванню в інших соцмережах. На перше місце виходить оригінальність оформлення та якість контенту.

  Оформлення. Бізнес-сторінки в Фейсбук однотипні за структурою, але можна виділитися за рахунок креативного банера і аватара. При переході на сторінку користувач повинен відразу розуміти, куди він потрапив, тому на банері бажано написати інформацію про компанію, розмістити рекламу і логотип. Зображення для банера потрібно підбирати великого розміру, що не менша за 1700 на 600 пікселів, тоді на будь-яких екранах сторінка буде виглядати добре.

  Зображення для банера потрібно підбирати великого розміру, що не менша за 1700 на 600 пікселів, тоді на будь-яких екранах сторінка буде виглядати добре

  У назву сторінки бажано включити ключові слова, особливо, якщо сторінка належить невеликій і маловідомої компанії. Наприклад, Кафе «Плюшки і ватрушки» - де в Москві поїсти недорого. В Фейсбук можна редагувати посилання, тому краще поміняти автоматично створену на коротку і зрозумілу. Як у прикладі - ashamanovcom. Посилання унікальні і можуть бути присвоєні лише одній сторінці.

  Обов'язково слід заповнити інформацію про компанію-власника сторінці: загальна інформація, опис, продукти або послуги, контакти. Встановити відповідну сферу діяльності з класифікатора Фейсбук.

  Публікації. Теми для публікацій повинні бути живими і цікавими. Якість контенту має першорядне значення. Продумайте стратегію сторінки і складіть контент-план. Приклад і правила складання контент-плану наведено в статті «Розкрутка інстаграма за допомогою контенту» .

  Для розуміння інтересів передплатників перейдіть в розділ статистики. Там є три показники: охоплення, кількість кліків на пост і кількість лайків, репоста і коментарів. Так власник сторінки зможе оцінити віральность і залученість публікується контенту. Публікації, що викликають інтерес, показуються більшій кількості користувачів. Таким чином, сторінка виходить природний трафік, не вкладаючись в рекламу. Нудні і не привабливі матеріали Фейсбук показує рідше і нижче в стрічці новин.

  Необхідно правильно оформляти публікації. Пости повинні бути від першої особи, не варто говорити про власника сторінки в третій особі. Текст в публікації бажано розбивати на абзаци і відокремлювати символом нового рядка. Додавати зрозумілий і інформативний заголовок. Оптимальний обсяг - до 3000 знаків. Якщо буде більше, то пост відкриється в окремій вкладці в браузері. Багатьом це не подобається. Коли текст великий і немає можливості його скоротити, слід публікувати окрему замітку. У замітку можна додавати стилі і фотографії. Це спростить сприйняття текстової сторінки. Замітки не просуваються в Фейсбуці. Їх розкрутка можлива за допомогою коротких постів і розміщених в них посилань на замітку.

  Для вибору часу публікації вивчіть статистику відвідування. Фейсбук покаже, коли користувачі найбільш активні. На статистику можна спиратися, коли кількість передплатників перевищила 100 осіб, а на сторінці регулярно публікуються записи. Коли сторінка нова, виконуйте стандартні рекомендацій. Кількість публікацій за тиждень - від трьох до п'яти. Тимчасові проміжки: з 10 до 3 години дня і з 7 до 10 години вечора.

  Фотографії привертають увагу до посту, змушують користувача його прочитати. До постам без фотографії уваги менше. Картинка повинна ілюструвати текст або демонструвати продукцію, про яку пишуть.

  Якщо до публікації немає підходящої картинки, то можна підібрати тематичну з безкоштовних фотостоков. Вертикальні фотографії краще не використовувати.

  Технічні вимоги:

  • Формат фотографії - 3: 2 або квадрат;
  • Розмір для поста з підбіркою фото - 1200 на 800 пікселів;
  • Розмір для поста з посиланням - 1200 на 630 пікселів.

  Завжди привертає увагу публікації з підбіркою фотографій і загальним заголовком. Для створення слід підібрати не менше чотирьох фотографій гарної якості. Для всіх фотографій використовуйте однаковий шрифт, бажано білого кольору.

  Відео - найпопулярніший контент в Фейсбук зараз. Відеоролики відмінно виглядають на мобільних пристроях. Ролик повинен бути коротким, не більше 60 сек. Інтригувати з першого кадру. Бажано в ролику показати розважальний або корисний контент: експертне інтерв'ю, маленький огляд або цікаве відео. Відео можна вставити замість банера на сторінці. Для цього завантажте відео в профілі сторінки в налаштуванні «Змінити обкладинку». Відеоролик повинен тривати від 20 до 90 сек, розмір 820 на 462 пікселів. Відео показується без звуку.

  Велику залученість отримують живі відео - прямий ефір. Вони показують передплатникам в стрічці новин, і велика ймовірність, що користувач подивиться його. Для відео теж бажано розробити стратегію і внести відео-пости в контент-план сторінки. Крім звичайних роликів, розміщуйте анімацію, відеоінфографіку, відеопанорами, моушен-дизайн.

  Спілкування з передплатниками передбачає активну взаємодію. Слід відповідати на коментарі та повідомлення. Якщо відповідь не потрібен, просто поставте коментарю лайк. Відповідайте в коментарях із згадкою користувача. Для цього вкажіть @ ім'я людини, тоді він отримає автоматичне повідомлення. Спілкування в Фейсбуці передбачає жива розмова без зайвих емоцій. На питання слід давати розгорнуті відповіді. На подяку слід сказати у відповідь спасибі.

  Фейсбук фіксує час відповіді на повідомлення і відображає цю інформацію в профілі сторінки. Коли немає співробітника, який буде відповідати на повідомлення протягом години, налаштуйте автоматичну відповідь хто звернувся. Для цього треба зайти в розділ «Налаштування» своєї сторінки, далі - Обмін повідомленнями. Увімкніть опцію «Відповідати, навіть коли ви не біля комп'ютера або телефону». У Фейсбуці є типовий лист-відповідь або можна записати власний текст. Повідомлення персоналізоване: у відповідь додається ім'я або ім'я + прізвище користувача. У цьому ж розділі налаштовується і початкове привітання в месенджерах від імені бізнес-сторінки.


  Для спілкування з користувачами в месенджері Фейсбуку можна створити чат-бот сторінки. Він зможе відповідати на типові питання, інформувати, розсилати новини та контент, запрошувати на співбесіди. Для створення використовуйте сервіс ManyChat. З його допомогою можна створити чат-бота для спілкування. Також ManyChat може зібрати базу для підписки з коментарів під постом і відправити користувачам повідомлення. Якщо зареєструватися в Фейсбук в якості розробника, то можна написати чат-бота, використовуючи можливості соцмережі на якомусь мові програмування, наприклад, на PHP. Тоді можливості бота будуть ширше.

  Реклама бізнес-сторінки

  Безкоштовне просування бізнес-сторінки Фейсбук працює все менше. Охоплення маленькі, в загальній стрічці новин публікації сторінки більше не показуються. Політика Фейсбук націлена на розкрутку сторінки через рекламу, можливості якої регулярно розширюються.

  Реклама створюється через особистий рекламний кабінет або Business Manager, у останнього більше можливостей, в тому числі і запуск реклами в Інстаграм.

  Рекламні кампанії для Фейсбуку і Інстаграм створюйте окремо. Для цього зніміть відповідну галочку при налаштуванні. У Інстаграме багато лайкають. Алгоритм переважно буде показувати рекламу там, де багато лайків - в Інстаграме. Але аудиторія не буде конвертуватися в передплатників, тому що в Інстаграме зазвичай дивляться, а не читають.

  Алгоритм в Фейсбуці по різному оптимізує рекламу. Коли рекламується безпосередньо бізнес-сторінка, Фейсбук буде просувати її під залученість: лайки, репости, підписки, коментарі. Якщо рекламується сайт або мета реклами - конверсія, показ буде оптимізований під кліки. Рекламу будуть бачити користувачі, які, на думку Фейсбуку, з більшою ймовірністю будуть переходити по оголошенню. Тому для реклами сайту, запускайте рекламу через Business Manager, для реклами сторінки - не принципово. Через особистий кабінет - простіше.

  Початковий запуск реклами потрібно тестувати один місяць. Слід визначити мету рекламної кампанії, по закінченні місяця проаналізувати отриманий результат і витрати. Після цього приймати рішення про регулярну рекламі в Фейсбук.

  Тимчасової і гео-таргетинг. Показ реклами налаштовують за часом, за замовчуванням варто цілодобово. можна показувати по графіку. Наприклад, тільки в робочий час. Користувачі бачать рекламу по своєму місцевим часом. У тривалій рекламної кампанії створіть кілька варіантів креативу і показуйте їх в різні дні тижня. Тоді користувачі не втомляться від реклами, і конверсія не стане падати, а ціна за клік рости.

  Для локального бізнесу необхідно задати геотаргетинг. Ввести адресу рекламодавця і встановити радіус охоплення території. Геотаргетинг за замовчуванням показується всім, що знаходиться на території, тому приїжджі надалі будуть бачити рекламу, перебуваючи в іншому місті. Якщо потрібні тільки жителі, вказуйте це під час налаштування.

  Аудиторії. Показ реклами потрібно налаштувати на цільову аудиторію, вибравши три основні характеристики: стать, вік і інтереси. Коли не планується показ реклами по вузькому гео-таргетингу, додатково виберіть країну або місто показу.

  У стандартних налаштуваннях є вибір сегмента аудиторії: люди, яким подобається сторінка, і друзі таких користувачів.

  Аудиторію для показу можна створити самостійно на основі різних джерел: файл з даними про клієнтів, залученість на Фейсбук, дії в додатках і трафік з сайту, який налаштовується через піксель. Для цього потрібно скористатися функцією «Створити индивидуализированную аудиторію». Особливо цікава настройка - залученість. У цю аудиторію збирають всіх, хто лайкать, коментував, відправляв повідомлення та ін. Варіантів підбору користувачів дуже багато. «Тепла» аудиторія виходить з користувачів, які переглянули відео. При налаштуванні задають граничне час або відсоток показу, після якого користувач включається в аудиторію. Чим більше часу перегляду відео задати, тим тепліше буде трафік. Дані збираються за останній рік.

  Коли користувачів для створення повноцінної аудиторії мало, потрібно формувати схожу аудиторію або look-alike. За базу можна взяти пошту клієнтів, передплатників сторінки, номера телефонів, піксель на сайті. Мінімальна вихідна кількість має бути 100 чоловік. Фейсбук аналізує користувачів по більш 90 параметрам і підбирає аналогічну аудиторію. Рекламодавець задає відсоток відповідності: чим вищий відсоток, тим більше нова аудиторія буде розмитою.

  Формати. Реклама в Фейсбуці буває шести форматів: пост з одним або декількома фотографіями, карусель, відеоролик, слайд-шоу і полотно.

  Пост або пропозицію створюється безпосередньо на сторінці або через сервіс Бізнес-менеджер. Включає текст і фотографію: одну або кілька. Пропозиція може бути оформлено у вигляді акцій: знижка у відсотках або сума знижки, другий товар безкоштовно, безкоштовний бонус. Є можливість додати дату початку і закінчення пропозиції, тоді внизу оголошення йтимуть годинник із зворотним відліком. У Фейсбуці можна тестувати кілька зображень на один пост - до шести фотографій одночасно. Однаковий текст і заголовок, але шість різних картинок. Такий підхід знижує вартість реклами.

  Карусель - рекламний формат, який забезпечує велику залучення. Досягається це за допомогою добре підібраних фотографій. У карусель додають до десяти фотографій, кожна може мати власний заголовок. Посилання з фотографій може вести на загальну бізнес-сторінку або кожна фотографія на окремий розділ або на різні сторінки сайту рекламодавця.

  Формат слайд-шоу може замінити відео. Необхідно створити з фотографій коротке відео. Рекламу матиме більший радіус дії за меншу вартість. Створюється з інтерфейсу менеджера реклами або бізнес-сторінки.

  рекомендації

  1. Створіть окрему бізнес-сторінку для компанії. Заповніть повну інформацію, зробіть привабливий банер і аватар. Увімкніть ключові слова в назву сторінки.
  2. Створіть контент-план публікацій. Включіть в нього графік розміщення відеоматеріалів. Визначте час публікацій і дні. Забезпечуйте пости якісними тематичними фотографіями. Робіть публікації з безліччю картинок.
  3. Постійно спілкуйтеся з передплатниками, відповідайте на коментарі та повідомлення. Налаштуйте автоматичні повідомлення від бізнес-сторінки. Створіть чат-бота для відповідей на типові питання або розсилки новин та контенту.
  4. Рекламуйте сторінку в Фейсбуці. Задайте мета і протестуйте рекламу в перший місяць. Створіть кілька креативів, щоб не набриднути користувачам однаковою рекламою. Піднімайте публікації з хорошою залученістю, реклама таких постів коштує дешевше.

  Статтю підготувала Світлана Сірвіда-Льоренте.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»