Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Просування в мережі інтернет

  Додавання Вашого веб-сайту в каталог DMOZ, вказує на його надійність і авторитетність в мережі Інтернет

  Додавання Вашого веб-сайту в каталог DMOZ, вказує на його надійність і авторитетність в мережі Інтернет. Великий рейтинг PR і тИЦ даного каталогу, здатний доброякісно вплинути на сприйняття вашого сайту пошуковою системою Google. На сьогоднішній день в Інтернеті існує безліч копій основного каталогу DMOZ. Що дозволяє отримати не тільки цінну посилання з головного каталогу, але також порядку десятка посилань з родинних йому каталогів сайтів. Google-каталог теж є елементарним побратимом DMOZ-каталогу та якщо Ваш веб-ресурс розміщений в DMOZ, це збільшує сприйняття Вашого сайту пошукачем Google. Як зазвичай буває, тільки присутність в даному каталозі цілком може забезпечити сайту Google PR 4.

  Однак є і тут ложка дьогтю, потрапити в DMOZ дуже не просто. Схвалення реєстрації Вашого сайту, може зайняти дуже довгий час або взагалі не розглядатися. Зокрема на це впливає те, що число редакторів, які регулярно розглядають подані заявки і додають в каталог, відносно мало. Кожен редактор у відповіді тільки за свою категорію (розділ), а бажаючих потрапити в каталог, дуже багато сайтів. Також дуже часто, причиною затримки елементарно можуть стати помилки оформлення веб-сайту, наданого до розгляду редактору.

  Ми пропонуємо розмістити Ваш сайт в самому авторитетному каталозі мережі Інтернет.
  Вам не буде потрібно витрачати час на реєстрацію і довгострокове очікування модерації.

  Вартість розміщення - 100 $ без урахування податків.

  Якщо у Вас виникли будь-які питання, надішліть запит Цей e-mail адреса захищена від спам-ботів, для його перегляду у Вас повинен бути включений Javascript.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»