Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Просування в соціальних мережах: створення та розкрутка групи ВКонтакті

  Просування в соціальних мережах (  SMM  ) На сьогоднішній день є настільки ж необхідним для сайтів, як і просування в пошукових системах (SEO), адже в соціальних мережах в даний час кількість користувачів обчислюється мільйонами Просування в соціальних мережах ( SMM ) На сьогоднішній день є настільки ж необхідним для сайтів, як і просування в пошукових системах (SEO), адже в соціальних мережах в даний час кількість користувачів обчислюється мільйонами. У західному сегменті інтернету найбільш популярною соціальною мережею є Facebook, а в російськомовному - мережа ВКонтакте. Створення і подальша розкрутка групи ВКонтакті - це один з ефективних методів просування сайту в даній соціальній мережі.

  Створення групи ВКонтакте дозволяє отримати в цій популярній соціальній мережі своєрідний «філія» основного сайту компанії, який буде залучати в компанію потенційних покупців або клієнтів. Створення групи ВКонтакте передбачає розробку унікального дизайну, налаштування параметрів групи, наповнення різноманітним тематичним контентом.

  Дизайн групи ВКонтакте може повторювати фірмовий дизайн офіційного сайту компанії або ж використовувати окремі елементи фірмового стилю компанії. Для групи необхідно придумати відповідну назву, точно відображає тематику групи і включає тематичні ключові слова. Детальний опис групи ВКонтакте допоможе користувачам даної соціальної мережі більше дізнатися про компанії, яку представляє група. Серед даних про групу слід вказати посилання на сайт компанії - за цим посиланням учасники та гості групи зможуть відразу ж перейти на сайт.

  Як контенту для групи в мережі ВКонтакте використовуються текстові матеріали, зображення, аудіо- та відеоматеріали. Інформація про рекламні акції, розпродажі, презентації нових товарів і послуг, споживчі відгуки - всього цього знайдеться місце в групі компанії. Можна влаштовувати серед учасників розіграші призів і подарунків, пропонувати активним учасникам купони на знижки.

  Після створення групи ВКонтакте виконується її розкрутка. Розкрутка групи ВКонтакте - це поєднання традиційних для SEO методів розкрутки і специфічних методів SMM. Зокрема, розкрутка групи ВКонтакті включає залучення в групу нових учасників, співробітництво з іншими групами даної мережі, роботу з рейтингом групи і т. Д.

  Розкрутка групи ВКонтакте забезпечує підвищення позицій сайту в пошукових системах, зростання відвідуваності сайту, підвищення рівня продажів компанії, досягнення впізнаваності бренду. Багато відомих компаній і організації вже оцінили переваги просування своїх офіційних груп в соціальній мережі ВКонтакте.

  Так, в мережі ВКонтакте можна знайти сторінки та групи популярних телеканалів, автомобільних виробників, виробників одягу та аксесуарів, виробників електроніки і комп'ютерної техніки, багатьох інших компаній. Аудиторія подібних груп обчислюється десятками і сотнями тисяч учасників, кожен з яких може стати в подальшому постійним клієнтом і приносити хороший прибуток.

  Група компанії в мережі ВКонтакте - це сучасний канал зворотного зв'язку з покупцями і споживачами послуг компанії. Щоб зробити такий канал найбільш ефективним, до питання створення та розкрутки групи ВКонтакте для компанії слід серйозно. Найкраще довірити турботу про створення і просування групи професіоналам.

  Студія веб-дизайну WebStudio2U здійснює розробку та розкрутку груп в соціальних мережах як в рамках комплексного просування сайтів, так і в якості окремої послуги. У наших фахівців Ви можете замовити розробку унікального брендованого дизайну для групи, повноцінну розкрутку, підтримку групи.

  З WebStudio2U всі переваги просування в соціальних мережах доступні і Вам. Замовляйте просування в соціальних мережах в WebStudio2U прямо зараз!

  Теги:
  просування в соціальних мережах, створення групи вконтакте, розкрутка групи вконтакте, дизайн групи вконтакте


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»