Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Просування Вконтакте: ТОП-12 від маркетолога

  1. Просування Вконтакте: ТОП-12 від маркетолога Не так давно ми написали статтю про просування Instagram...
  2. муки вибору
  3. 1. Особиста сторінка
  4. 2. Група або публічна сторінка
  5. 3. Заходи
  6. Види реклами в ВК
  7. Запросити друзів
  8. Варіант 1
  9. Варіант 2
  10. таргетована реклама
  11. Купівля постів в інших групах
  12. Інвайтінг
  13. вітрина
  14. Конкурси
  15. Взаімопіари
  16. лідери думок
  17. особисті запрошення
  18. Куди ж без них
  19. Коротко про головне
  20. Просування Вконтакте: ТОП-12 від маркетолога
  21. За традицією
  22. муки вибору
  23. 1. Особиста сторінка
  24. 2. Група або публічна сторінка
  25. 3. Заходи
  26. Види реклами в ВК
  27. Запросити друзів
  28. Варіант 1
  29. Варіант 2
  30. таргетована реклама
  31. Купівля постів в інших групах
  32. Інвайтінг
  33. вітрина
  34. Конкурси
  35. Взаімопіари
  36. лідери думок
  37. особисті запрошення
  38. Куди ж без них
  39. Коротко про головне
  40. Просування Вконтакте: ТОП-12 від маркетолога
  41. За традицією
  42. муки вибору
  43. 1. Особиста сторінка
  44. 2. Група або публічна сторінка
  45. 3. Заходи
  46. Види реклами в ВК
  47. Запросити друзів
  48. Варіант 1
  49. Варіант 2
  50. таргетована реклама
  51. Купівля постів в інших групах
  52. Інвайтінг
  53. вітрина
  54. Конкурси
  55. Взаімопіари
  56. лідери думок
  57. особисті запрошення
  58. Куди ж без них
  59. Коротко про головне
  60. Просування Вконтакте: ТОП-12 від маркетолога
  61. За традицією
  62. муки вибору
  63. 1. Особиста сторінка
  64. 2. Група або публічна сторінка
  65. 3. Заходи
  66. Види реклами в ВК
  67. Запросити друзів
  68. Варіант 1
  69. Варіант 2
  70. таргетована реклама
  71. Купівля постів в інших групах
  72. Інвайтінг
  73. вітрина
  74. Конкурси
  75. Взаімопіари
  76. лідери думок
  77. особисті запрошення
  78. Куди ж без них
  79. Коротко про головне

  Просування Вконтакте: ТОП-12 від маркетолога

  Не так давно ми написали статтю про просування Instagram аккаунта . Досить детальну, де розповіли все 10 способів просування в інстаграм.

  Наступні пару днів відповідали на питання коли ж буде така ж стаття про просування в контакті. Оскільки відкладати справи в довгий ящик це не наша кухоль чаю, то ось вам матеріал.

  По традиції

  За нашою традицією почнемо з фактів, а закінчимо конкретними діями. Судячи з останньої інформації, наданої Вконтакте, можна зайвий раз утвердитись, що досить багатьом компаніям варто там почати свій розвиток.

  Хоча особисто ми зараз перемістили свій фокус в бік Фейсбуку. Але цю тему ми теж обговоримо і піднімемо, правда, в наступний раз.

  Статистика

  Ви все вірно зрозуміли. 64,4 млн. Унікальних користувачів заходять у Вконтакет щомісяця. Ви тільки уявіть цю цифру! Ну і як то кажуть, щоб остаточно вас добити, то ось ще одна картинка:

  Ще одна статистика

  І тут ви все вірно зрозуміли. Вконтакте по відвідуваності на першому місці і залишає позаду такі проекти як: Youtube, Яндекс і Google.

  До речі, пам'ятаєте раніше існував міф, що в контакті сидять в основному школярі (до слова, я не знаю такої країни, де 80% користувачів інтернету - школярі).

  І відповідно до цього, що реклама в ньому марна. Зовсім. Ну, тому що немає у школярів грошей для покупок. І знову розвіюємо міф.

  прибутковість аудиторії

  Думаєте ця стара інформація? Ні. Якщо ви звернули увагу, то дослідження проводилося в 2017 році із залученням найкращих аналітичних агентств у світі. Тому думаю, варто довіряти.

  муки вибору

  Добре, з тим, що в ВК є люди, їх багато і вони можуть купувати, я думаю ми розібралися. Тепер давайте розберемо як і що можна рекламувати в ВК. А якщо Ви сумніваєтеся, що Вашому бізнесу потрібні соціальні мережі, то прочитайте статтю.

  По темі: Просування бізнесу в соціальних мережах: з діалогів з клієнтом .

  Почнемо з основних типів майданчиків, які ми можемо використовувати для своїх військових дій:

  1. Особиста сторінка

  Власне кажучи, особиста сторінка конкретної людини. Тільки от якщо раніше все хитрили і оформляли сторінку під свій бізнес і додавалися в друзі, то зараз цей спосіб просування практично мертвий.

  Сторінку будуть постійно заморожувати, блокувати і, в кінцевому підсумку, забанити, тому так просувати бізнес я не раджу.

  Так як, по-перше, зараз заборонено створювати сторінку без справжнього імені (в особливих випадках навіть запитують скан паспорта).

  По-друге, їх стали досить часто банити за підвищену активність, особливо, якщо це молоді сторінки. Загалом, один геморой. Воно вам це треба? Так що краще використовуйте свою особисту за її прямим призначенням.

  2. Група або публічна сторінка

  А ось для розкрутки бізнесу підійде або група, або публічна сторінка (паблік). Практично те ж саме, за невеликими відмінностями.

  Групи в основному спрямовані на спілкування з людьми, коли паблік в свою чергу спрямовані на інформування людей. Щоб не вникати в деталі, в 99 випадків з 100, вам потрібна публічна сторінка. Повірте нам.

  До речі! Зараз групу можна перевести швидко і безкоштовно в паблік, і навпаки. Зробити це можна в "настройках спільноти" або написати в технічну підтримку сайту.

  3. Заходи

  Заходи само собою створені для проведення будь-яких заходів. Це можуть бути майстер-класи, концерти, семінари або, наприклад, відкриття.

  При їх створенні обов'язково потрібно вказати коли вони починаються і коли закінчуються. Тому потрібно знати дату, час і навіть конкретне місце.

  Знову ж по практиці, якщо ви плануєте оповістити про відкриття свого бізнесу, наприклад, то краще робити це відразу через публічну сторінку.

  Так як ви дасте рекламу, люди вступлять на захід, який рано чи пізно пройде, а людей перевести в свою основну групу ви не зможете. Вони так і залишаться там назавжди.

  І що ж робити?

  Види реклами в ВК

  Добре, припустимо, спільнота ви створили. Або навіть можливо вирішили не залучати людей як передплатників в групу, а відразу вести їх на свій сайт або в свою компанію через рекламу.

  Про це до речі багато хто забуває, всі думають, що потрібно залучати передплатників саме в групу, коли можна відразу давати рекламу і залучати до себе в бізнес. Подумайте як вам вигідніше буде.

  Прийняли рішення? Якщо немає, то пишіть в коментарях ми допоможемо радою як зробити краще.

  Все ж продовжимо, як же запрошувати людей і просувати бізнес ?! Це ж найголовніше, а то вийде із серії "Ресторан відкрили, а двері зробити забули". Але перед цим кілька термінів, які я буду вживати і можливо ви їх не знаєте:

  1. Фейк - повністю створена і заповнена програмою сторінка, з імітацією під реальну;
  2. Брут - занедбані акаунти людей, які втратили до них доступ. Новий доступ виходить шляхом злому;
  3. Собаки - сторінки, які заблокували за розсилку спаму , Які чекають відновлення доступу або повного видалення;
  4. Репост - коли ви ділитеся чужий записом на своїй сторінці, не змінюючи авторство.

  Запросити друзів

  Це не реклама, але один з видів просування, тому розповім докладніше. В даному випадку є два варіанти подій, правда, другий я б назвав вже не робочим. Хоча, якщо працювати на дуже не великих масштабах, то чом би й ні.

  Варіант 1

  Якщо у вас група, ви можете запрошувати в неї вступити ваших друзів. Тільки на це є ліміти. У день ви можете відправити не більше 40 запрошень.

  Якщо у вас паблік, то ви як учасник паблік можете розповісти про нього вашим друзям, натиснувши в ньому "Поділитися інформацією".

  Розповісти друзям

  Варіант 2

  Пам'ятайте я розповідав про особисті сторінки? Одна з багатоходівок - це покупка фейковий акаунтів і додавання в друзі до людей з потрібними вам критеріями (можливо з подальшим запрошенням їх в вашу групу).

  Природно, через лімітів вам потрібно не 1 і не 2 фейк, а сотні. Саме для цього використовуються спеціальні програми або послуги (наприклад Bosslike ). Якщо хто думає, що це дешевий вид реклами, то давайте порахуємо.

  1. Сто брутових або фейковий акаунтів - 700 рублів (100 штук по 7 рублів);
  2. Сто проксі для кожного аккаунта - 3 000 рублів (100 штук по 30 рублів);
  3. Програма - 1 000 рублів щомісяця.

  Разом виходить близько 5 тисяч рублів щомісячно. А цим ще потрібно навчитися користуватися і ботів оновлювати, тому що їх банити будуть постійно.

  Тому рекомендую навіть не морочитися, а займатися таким видом реклами.

  таргетована реклама

  бічна реклама бічна реклама  Реклама в стрічці Реклама в стрічці

  Та сама набридлива реклама, яку ви бачите зліва внизу, коли сидите Вконтакте. Яка постійно блимає, змінюється і оновлюється.

  Може вона бути як у вигляді банера зліва, так і з'являтися в новинній стрічці. Ось приклади ...

  Скажу відразу, що в цій статті докладно розписувати про таргетовану рекламу вконтакте Не буду. Це прямо ціла наука.

  Але ми обов'язково її ще відкриємо у нас в блозі, негоже зберігати секрети для такого гарного людини як ви. Розповім тільки чому вона така чудова.

  Якщо ви знаєте свою цільову аудиторію, то можете скласти рекламне оголошення саме для неї. Пол, вік, місце проживання, переваги, інтереси - все це вказують користувачі Вконтакте.

  І саме за цими критеріями ви можете їх знаходити і показувати свою рекламу. Заручені дівчата від 18 до 22-х, у яких є iphone і через 2 тижні у них день народження? Легко!

  Знайдіть їх і зробіть для них пропозицію, від якої неможливо відмовитися. До речі, платити за неї можна двома варіантами:

  1. За покази;
  2. За кліки (переходи в групу або на сайт).

  По налаштуванню таргетированной реклами, ВК є найскладнішою, але і при цьому найгнучкішої соціальною мережею.

  Знаю, є бажання налаштувати все самостійно і я вас не відмовляю. Просто приготуйтеся, що це займе досить багато часу.

  Лайфхак. Якщо ви будете налаштовувати таргетовану рекламу в Вк самостійно, то рекомендую сервіс Getuniq . Проходження модерації в рази швидше і непоганий бонус при поповненні рекламного бюджету.

  У нашому агентстві немає направлення SMM, тому сміливо можемо рекомендувати нашого партнера по соціальним мережам.

  РЕКОМЕНДУЄМО ПАРТНЕРА

  SMM-просування бізнесу та особистостей

  Купівля постів в інших групах

  Один з найстаріших видів реклами в Вконтакте. Ви купуєте рекламний пост в іншому, вже розкрученому паблік, з посиланням на свій паблік або сайт. Якщо вам зовсім лінь, то за доплату зазвичай можуть зробити просто репост з вашої групи.

  Пост випускається і видаляється з групи в обумовлений вами час. Звичайні умови - 1/23, то є один годину пост знаходиться на першому місці в групі і потім ще 23 години в стрічці, опускаючись вниз у міру публікації контенту, потім його видаляють.

  Реклама в іншому паблік

  Для замовлення та розміщення постів можна використовувати або офіційну біржу Вконтакте, або спеціальні майданчики (наприклад, Sociate) або навіть домовлятися безпосередньо з власниками спільнот.

  В останньому випадку, економите 10-15% від вартості поста, але при цьому ризикуєте. Ніхто ж не знає, вийде пост чи ні, протримається він певний час в стрічці чи ні.

  В цьому плані біржа / майданчики сильно допомагають, так як там перевіряється все автоматично.

  Не виконав власник умови (в великих групах буває кілька адмінів і вони можуть "затупити") і ваші гроші повертаються вам назад.

  Інвайтінг

  Досить непоганий спосіб розкрутки і просування, якщо вам потрібно розкрутити якийсь захід або зустріч.

  Ви створюєте захід, вказуєте дату початку і його кінця і починаєте запрошувати в нього людей. Тільки вже не так, як ми розглядали в першому прикладі, а запрошуєте людей з інших груп.

  Головна фішка цього методу - організатором можна ставити і призначати різні спільноти.

  Саме цей спосіб і використовую наприклад інфобізнесмени, коли проводять якийсь вебінар. Купують інвайтінг у різних груп, в яких сидить їхня цільова аудиторія.

  Але знову ж таки, це потрібно домовитися з групою, щоб вони поставили вас адміном на деякий час і ви зробили інвайтінг (знову ж, не безкоштовно).

  До речі, за інвайтінг адміністратори мережі VK періодично банять спільноти назавжди. Тому стає складніше і складніше домовитися.

  вітрина

  Один з сірих способів розкручування. Працює за принципом багатоходівок, які розглядали в "Запрошення друзів".

  Ви також купуєте фейковий акаунти, які також починають додаватися в друзі потрібні вам критеріям.

  Головна відмінність в тому, що ви в подальшому не запрошуєте їх в групу, так як у таких акаунтів в закріпитися (закріпленому пості в самому верху новинної стрічки сторінки) розташований репост з вашої групи (або кілька).

  Заходячи подивитися на сторінку аккаунта, який подав заявку на додавання, людина бачить цей репост і переходить подивитися (якщо зацікавило) що за група така, яку так активно репоста. І вже приймає рішення підписуватися чи ні.

  Як я вже писав вище, такий вид реклами зовсім не дешевий, а мороки з ним не менше, ніж з таргетированной рекламою або рекламою спільнот.

  З нашого досвіду, він більше підходить для охоплення, а не для залучення / вступу.

  Конкурси

  Що Ви мені відповісте, якщо я поставлю ці питання:

  • Найвідоміший поет Росії? Швидше за все, Пушкін.
  • Найвідоміший фрукт? Швидше за все, яблуко.

  А тепер: найшвидша легальна розкрутка Вконтакте? Конкурси! А ось тут вірно. Для тих, хто не в курсі, конкурс - це коли людина робить певну дію (в Вк це зазвичай репост), вступає в вашу групу і чекає коли буде розіграний приз.

  Для тих, хто не в курсі, конкурс - це коли людина робить певну дію (в Вк це зазвичай репост), вступає в вашу групу і чекає коли буде розіграний приз

  конкурс

  Завжди коли хтось створює спільноту для просування бізнесу, перше, що він робить - відразу ж запускає конкурс.

  У співтоваристві ще майже немає передплатників, крім друзів творця, а конкурс вже запущений. Як правило, в допомогу є такі спільноти як "Безкоштовний (Ваше місто)" або "Конкурси (Ваше місто)", в яких вже сидить досить велика аудиторія, яка бажає взяти участь у тому чи іншому конкурсі.

  Насправді, це дуже сумнівно. Тому що ви то сподіваєтеся не тільки збільшити число учасників в групі, але і продати їм потім щось.

  А на ділі виходить, що після конкурсу вони масово залишають групу і нічого не купують, бо вони халявщики.

  Тому моя рекомендація - коли вже є певний число передплатників ви можете провести конкурс для того, щоб оживити групу і тим самим привернути більше людей. А поки передплатників немає, користуйтеся іншими методами.

  Взаімопіари

  Вони ж обміни репоста. Все досить просто. Ви робите репост в свою групу, а інша сторінка / компанія робить репост до себе на сторінку. Як то кажуть, "гладко було на папері, та забули про яри". Тому що реалізація якраз непроста:

  1. Вам треба знайти групу з плюс-мінус однаковою кількістю учасників;
  2. Вона повинна бути схожа по контенту, цільової аудиторії і до решти на вашу;
  3. Статистика повинна бути однакова (плюс-мінус);
  4. Там повинен бути адекватний власник / адміністратор.

  Якщо всі зірки складуться, ви зможете зробити пару взаімопіаров, які повинні (теоретично) дати вам приріст абонентів.

  лідери думок

  Умовно всіх користувачів можна поділити на тих, хто стежить і на тих, за ким стежать. Так ось лідери думок - це і є ті, за ким стежать.

  Простою мовою, це зірки, знамениті особистості, експерти, блогери. Якщо сподобається їм, значить їх фанати / передплатники з більшою часткою ймовірності теж звернуть увагу на вас.

  Принцип роботи з ними ми частково розбирали, коли писали що таке нативная реклама . Але, як то кажуть, я покопався і знайшов.

  Але, як то кажуть, я покопався і знайшов

  лідер думок

  Знову ж мінус очевидний в тому, що дуже мало локальних лідерів думок, міських. Знайти зірку, у якій в друзях вся Росія - легко, а знайти зірку, у якій в друзях саме ваше місто - практично неможливо.

  особисті запрошення

  Ви берете і ручками пишіть смачне текстове запрошення вступити в вашу групу потенційних клієнтів.

  Або, якщо ви прийняли рішення відразу залучати людей в компанію, то розповідаєте про вашу супер-акції, наприклад.

  особисті запрошення

  Відразу хочу попередити вас, що багато писати не вийде, вас просто забанити за підвищену активність з незнайомими люди.

  Тому або це робити через фейки, або мало і точково. Ну, і в ідеалі, починати спілкування не з продажу в лоб, а спочатку підігріти клієнта невеликим діалогом.

  Куди ж без них

  І за традицією поради, фішки та інше по просуванню бізнесу в контакті. Беріть і користуйтеся:

  1. Кращого часу для публікації немає, потрібно розуміти в який час саме ваш клієнт сидить в соціальних мережах;
  2. Чи не викладайте пости в рівне час. О 12.00 і плюс мінус п'ять хвилин від цього часу. Краще ставити 12.17 та інше нерівне час. Так ви не змішаний з потоком інших новин;
  3. Викладайте пости в різний час, щоб захопити різних людей;
  4. Вказуйте на всіх інших своїх майданчиках посилання на соціальні мережі. Нехай люди переходять і зайвий раз затверджуються, що ви надійна компанія;
  5. Можна зробити знижку / подарунок усім, хто є вашим передплатником. Про це можна писати як в самій групі, так і в офісі / торговельній зоні;
  6. Якщо вам не вистачає стандартної статистики з Вконтакте, використовуйте, наприклад, додаток "Дезертир", яке допоможе відстежити хто і коли вступив в групу або вийшов з неї;
  7. Конкурс це, звичайно, добре, але досить примітивно. Чи використовуєте Гейміфікація. Наприклад, конкурс "Морський бій" або "Машинки".
  8. Використовуйте хештеги (ВК їх теж дивляться, хоч і небагато). Можете трохи хитрувати і використовувати трендові. А допоможе вам в цьому додаток в самому VK - Топ хештегів Вконтакте.

  Коротко про головне

  Що ж вибрати, якщо майже у всіх методів так багато мінусів? Однозначно потрібно усвідомити, що безкоштовне просування в контакті - це практично міф, так як гайки закручені.

  І якщо раніше (років 5-6 тому) ще можна було викрутитися, то зараз ви або вкладаєте гроші в офіційну рекламу, або користуєтеся сірими методами.

  У разі яких ви завжди повинні бути готові, що ваше співтовариство в будь-який момент можуть взяти і заблокувати, раз і назавжди.

  Тому, якщо ви замовляєте в іншої компанії збільшення числа клієнтів через соц.сети, то завжди уточнюйте якими методами вони будуть залучати до вас людей.

  І підозріло дивіться, якщо вони беруть мало, а передплатників призводять багато. Повірте, що щось тут не так. Це або фейки, або не цільові клієнти, або просто магія ...

  Просування Вконтакте: ТОП-12 від маркетолога

  Не так давно ми написали статтю про просування Instagram аккаунта . Досить детальну, де розповіли все 10 способів просування в інстаграм.

  Наступні пару днів відповідали на питання коли ж буде така ж стаття про просування в контакті. Оскільки відкладати справи в довгий ящик це не наша кухоль чаю, то ось вам матеріал.

  За традицією

  За нашою традицією почнемо з фактів, а закінчимо конкретними діями. Судячи з останньої інформації, наданої Вконтакте, можна зайвий раз утвердитись, що досить багатьом компаніям варто там почати свій розвиток.

  Хоча особисто ми зараз перемістили свій фокус в бік Фейсбуку. Але цю тему ми теж обговоримо і піднімемо, правда, в наступний раз.

  Статистика

  Ви все вірно зрозуміли. 64,4 млн. Унікальних користувачів заходять у Вконтакет щомісяця. Ви тільки уявіть цю цифру! Ну і як то кажуть, щоб остаточно вас добити, то ось ще одна картинка:

  Ще одна статистика

  І тут ви все вірно зрозуміли. Вконтакте по відвідуваності на першому місці і залишає позаду такі проекти як: Youtube, Яндекс і Google.

  До речі, пам'ятаєте раніше існував міф, що в контакті сидять в основному школярі (до слова, я не знаю такої країни, де 80% користувачів інтернету - школярі).

  І відповідно до цього, що реклама в ньому марна. Зовсім. Ну, тому що немає у школярів грошей для покупок. І знову розвіюємо міф.

  прибутковість аудиторії

  Думаєте ця стара інформація? Ні. Якщо ви звернули увагу, то дослідження проводилося в 2017 році із залученням найкращих аналітичних агентств у світі. Тому думаю, варто довіряти.

  муки вибору

  Добре, з тим, що в ВК є люди, їх багато і вони можуть купувати, я думаю ми розібралися. Тепер давайте розберемо як і що можна рекламувати в ВК. А якщо Ви сумніваєтеся, що Вашому бізнесу потрібні соціальні мережі, то прочитайте статтю.

  По темі: Просування бізнесу в соціальних мережах: з діалогів з клієнтом .

  Почнемо з основних типів майданчиків, які ми можемо використовувати для своїх військових дій:

  1. Особиста сторінка

  Власне кажучи, особиста сторінка конкретної людини. Тільки от якщо раніше все хитрили і оформляли сторінку під свій бізнес і додавалися в друзі, то зараз цей спосіб просування практично мертвий.

  Сторінку будуть постійно заморожувати, блокувати і, в кінцевому підсумку, забанити, тому так просувати бізнес я не раджу.

  Так як, по-перше, зараз заборонено створювати сторінку без справжнього імені (в особливих випадках навіть запитують скан паспорта).

  По-друге, їх стали досить часто банити за підвищену активність, особливо, якщо це молоді сторінки. Загалом, один геморой. Воно вам це треба? Так що краще використовуйте свою особисту за її прямим призначенням.

  2. Група або публічна сторінка

  А ось для розкрутки бізнесу підійде або група, або публічна сторінка (паблік). Практично те ж саме, за невеликими відмінностями.

  Групи в основному спрямовані на спілкування з людьми, коли паблік в свою чергу спрямовані на інформування людей. Щоб не вникати в деталі, в 99 випадків з 100, вам потрібна публічна сторінка. Повірте нам.

  До речі! Зараз групу можна перевести швидко і безкоштовно в паблік, і навпаки. Зробити це можна в "настройках спільноти" або написати в технічну підтримку сайту.

  3. Заходи

  Заходи само собою створені для проведення будь-яких заходів. Це можуть бути майстер-класи, концерти, семінари або, наприклад, відкриття.

  При їх створенні обов'язково потрібно вказати коли вони починаються і коли закінчуються. Тому потрібно знати дату, час і навіть конкретне місце.

  Знову ж по практиці, якщо ви плануєте оповістити про відкриття свого бізнесу, наприклад, то краще робити це відразу через публічну сторінку.

  Так як ви дасте рекламу, люди вступлять на захід, який рано чи пізно пройде, а людей перевести в свою основну групу ви не зможете. Вони так і залишаться там назавжди.

  І що ж робити?

  Види реклами в ВК

  Добре, припустимо, спільнота ви створили. Або навіть можливо вирішили не залучати людей як передплатників в групу, а відразу вести їх на свій сайт або в свою компанію через рекламу.

  Про це до речі багато хто забуває, всі думають, що потрібно залучати передплатників саме в групу, коли можна відразу давати рекламу і залучати до себе в бізнес. Подумайте як вам вигідніше буде.

  Прийняли рішення? Якщо немає, то пишіть в коментарях ми допоможемо радою як зробити краще.

  Все ж продовжимо, як же запрошувати людей і просувати бізнес ?! Це ж найголовніше, а то вийде із серії "Ресторан відкрили, а двері зробити забули". Але перед цим кілька термінів, які я буду вживати і можливо ви їх не знаєте:

  1. Фейк - повністю створена і заповнена програмою сторінка, з імітацією під реальну;
  2. Брут - занедбані акаунти людей, які втратили до них доступ. Новий доступ виходить шляхом злому;
  3. Собаки - сторінки, які заблокували за розсилку спаму , Які чекають відновлення доступу або повного видалення;
  4. Репост - коли ви ділитеся чужий записом на своїй сторінці, не змінюючи авторство.

  Запросити друзів

  Це не реклама, але один з видів просування, тому розповім докладніше. В даному випадку є два варіанти подій, правда, другий я б назвав вже не робочим. Хоча, якщо працювати на дуже не великих масштабах, то чом би й ні.

  Варіант 1

  Якщо у вас група, ви можете запрошувати в неї вступити ваших друзів. Тільки на це є ліміти. У день ви можете відправити не більше 40 запрошень.

  Якщо у вас паблік, то ви як учасник паблік можете розповісти про нього вашим друзям, натиснувши в ньому "Поділитися інформацією".

  Розповісти друзям

  Варіант 2

  Пам'ятайте я розповідав про особисті сторінки? Одна з багатоходівок - це покупка фейковий акаунтів і додавання в друзі до людей з потрібними вам критеріями (можливо з подальшим запрошенням їх в вашу групу).

  Природно, через лімітів вам потрібно не 1 і не 2 фейк, а сотні. Саме для цього використовуються спеціальні програми або послуги (наприклад Bosslike ). Якщо хто думає, що це дешевий вид реклами, то давайте порахуємо.

  1. Сто брутових або фейковий акаунтів - 700 рублів (100 штук по 7 рублів);
  2. Сто проксі для кожного аккаунта - 3 000 рублів (100 штук по 30 рублів);
  3. Програма - 1 000 рублів щомісяця.

  Разом виходить близько 5 тисяч рублів щомісячно. А цим ще потрібно навчитися користуватися і ботів оновлювати, тому що їх банити будуть постійно.

  Тому рекомендую навіть не морочитися, а займатися таким видом реклами.

  таргетована реклама

  бічна реклама бічна реклама  Реклама в стрічці Реклама в стрічці

  Та сама набридлива реклама, яку ви бачите зліва внизу, коли сидите Вконтакте. Яка постійно блимає, змінюється і оновлюється.

  Може вона бути як у вигляді банера зліва, так і з'являтися в новинній стрічці. Ось приклади ...

  Скажу відразу, що в цій статті докладно розписувати про таргетовану рекламу вконтакте Не буду. Це прямо ціла наука.

  Але ми обов'язково її ще відкриємо у нас в блозі, негоже зберігати секрети для такого гарного людини як ви. Розповім тільки чому вона така чудова.

  Якщо ви знаєте свою цільову аудиторію, то можете скласти рекламне оголошення саме для неї. Пол, вік, місце проживання, переваги, інтереси - все це вказують користувачі Вконтакте.

  І саме за цими критеріями ви можете їх знаходити і показувати свою рекламу. Заручені дівчата від 18 до 22-х, у яких є iphone і через 2 тижні у них день народження? Легко!

  Знайдіть їх і зробіть для них пропозицію, від якої неможливо відмовитися. До речі, платити за неї можна двома варіантами:

  1. За покази;
  2. За кліки (переходи в групу або на сайт).

  По налаштуванню таргетированной реклами, ВК є найскладнішою, але і при цьому найгнучкішої соціальною мережею.

  Знаю, є бажання налаштувати все самостійно і я вас не відмовляю. Просто приготуйтеся, що це займе досить багато часу.

  Лайфхак. Якщо ви будете налаштовувати таргетовану рекламу в Вк самостійно, то рекомендую сервіс Getuniq . Проходження модерації в рази швидше і непоганий бонус при поповненні рекламного бюджету.

  У нашому агентстві немає направлення SMM, тому сміливо можемо рекомендувати нашого партнера по соціальним мережам.

  РЕКОМЕНДУЄМО ПАРТНЕРА

  SMM-просування бізнесу та особистостей

  Купівля постів в інших групах

  Один з найстаріших видів реклами в Вконтакте. Ви купуєте рекламний пост в іншому, вже розкрученому паблік, з посиланням на свій паблік або сайт. Якщо вам зовсім лінь, то за доплату зазвичай можуть зробити просто репост з вашої групи.

  Пост випускається і видаляється з групи в обумовлений вами час. Звичайні умови - 1/23, то є один годину пост знаходиться на першому місці в групі і потім ще 23 години в стрічці, опускаючись вниз у міру публікації контенту, потім його видаляють.

  Реклама в іншому паблік

  Для замовлення та розміщення постів можна використовувати або офіційну біржу Вконтакте, або спеціальні майданчики (наприклад, Sociate) або навіть домовлятися безпосередньо з власниками спільнот.

  В останньому випадку, економите 10-15% від вартості поста, але при цьому ризикуєте. Ніхто ж не знає, вийде пост чи ні, протримається він певний час в стрічці чи ні.

  В цьому плані біржа / майданчики сильно допомагають, так як там перевіряється все автоматично.

  Не виконав власник умови (в великих групах буває кілька адмінів і вони можуть "затупити") і ваші гроші повертаються вам назад.

  Інвайтінг

  Досить непоганий спосіб розкрутки і просування, якщо вам потрібно розкрутити якийсь захід або зустріч.

  Ви створюєте захід, вказуєте дату початку і його кінця і починаєте запрошувати в нього людей. Тільки вже не так, як ми розглядали в першому прикладі, а запрошуєте людей з інших груп.

  Головна фішка цього методу - організатором можна ставити і призначати різні спільноти.

  Саме цей спосіб і використовую наприклад інфобізнесмени, коли проводять якийсь вебінар. Купують інвайтінг у різних груп, в яких сидить їхня цільова аудиторія.

  Але знову ж таки, це потрібно домовитися з групою, щоб вони поставили вас адміном на деякий час і ви зробили інвайтінг (знову ж, не безкоштовно).

  До речі, за інвайтінг адміністратори мережі VK періодично банять спільноти назавжди. Тому стає складніше і складніше домовитися.

  вітрина

  Один з сірих способів розкручування. Працює за принципом багатоходівок, які розглядали в "Запрошення друзів".

  Ви також купуєте фейковий акаунти, які також починають додаватися в друзі потрібні вам критеріям.

  Головна відмінність в тому, що ви в подальшому не запрошуєте їх в групу, так як у таких акаунтів в закріпитися (закріпленому пості в самому верху новинної стрічки сторінки) розташований репост з вашої групи (або кілька).

  Заходячи подивитися на сторінку аккаунта, який подав заявку на додавання, людина бачить цей репост і переходить подивитися (якщо зацікавило) що за група така, яку так активно репоста. І вже приймає рішення підписуватися чи ні.

  Як я вже писав вище, такий вид реклами зовсім не дешевий, а мороки з ним не менше, ніж з таргетированной рекламою або рекламою спільнот.

  З нашого досвіду, він більше підходить для охоплення, а не для залучення / вступу.

  Конкурси

  Що Ви мені відповісте, якщо я поставлю ці питання:

  • Найвідоміший поет Росії? Швидше за все, Пушкін.
  • Найвідоміший фрукт? Швидше за все, яблуко.

  А тепер: найшвидша легальна розкрутка Вконтакте? Конкурси! А ось тут вірно. Для тих, хто не в курсі, конкурс - це коли людина робить певну дію (в Вк це зазвичай репост), вступає в вашу групу і чекає коли буде розіграний приз.

  Для тих, хто не в курсі, конкурс - це коли людина робить певну дію (в Вк це зазвичай репост), вступає в вашу групу і чекає коли буде розіграний приз

  конкурс

  Завжди коли хтось створює спільноту для просування бізнесу, перше, що він робить - відразу ж запускає конкурс.

  У співтоваристві ще майже немає передплатників, крім друзів творця, а конкурс вже запущений. Як правило, в допомогу є такі спільноти як "Безкоштовний (Ваше місто)" або "Конкурси (Ваше місто)", в яких вже сидить досить велика аудиторія, яка бажає взяти участь у тому чи іншому конкурсі.

  Насправді, це дуже сумнівно. Тому що ви то сподіваєтеся не тільки збільшити число учасників в групі, але і продати їм потім щось.

  А на ділі виходить, що після конкурсу вони масово залишають групу і нічого не купують, бо вони халявщики.

  Тому моя рекомендація - коли вже є певний число передплатників ви можете провести конкурс для того, щоб оживити групу і тим самим привернути більше людей. А поки передплатників немає, користуйтеся іншими методами.

  Взаімопіари

  Вони ж обміни репоста. Все досить просто. Ви робите репост в свою групу, а інша сторінка / компанія робить репост до себе на сторінку. Як то кажуть, "гладко було на папері, та забули про яри". Тому що реалізація якраз непроста:

  1. Вам треба знайти групу з плюс-мінус однаковою кількістю учасників;
  2. Вона повинна бути схожа по контенту, цільової аудиторії і до решти на вашу;
  3. Статистика повинна бути однакова (плюс-мінус);
  4. Там повинен бути адекватний власник / адміністратор.

  Якщо всі зірки складуться, ви зможете зробити пару взаімопіаров, які повинні (теоретично) дати вам приріст абонентів.

  лідери думок

  Умовно всіх користувачів можна поділити на тих, хто стежить і на тих, за ким стежать. Так ось лідери думок - це і є ті, за ким стежать.

  Простою мовою, це зірки, знамениті особистості, експерти, блогери. Якщо сподобається їм, значить їх фанати / передплатники з більшою часткою ймовірності теж звернуть увагу на вас.

  Принцип роботи з ними ми частково розбирали, коли писали що таке нативная реклама . Але, як то кажуть, я покопався і знайшов.

  Але, як то кажуть, я покопався і знайшов

  лідер думок

  Знову ж мінус очевидний в тому, що дуже мало локальних лідерів думок, міських. Знайти зірку, у якій в друзях вся Росія - легко, а знайти зірку, у якій в друзях саме ваше місто - практично неможливо.

  особисті запрошення

  Ви берете і ручками пишіть смачне текстове запрошення вступити в вашу групу потенційних клієнтів.

  Або, якщо ви прийняли рішення відразу залучати людей в компанію, то розповідаєте про вашу супер-акції, наприклад.

  особисті запрошення

  Відразу хочу попередити вас, що багато писати не вийде, вас просто забанити за підвищену активність з незнайомими люди.

  Тому або це робити через фейки, або мало і точково. Ну, і в ідеалі, починати спілкування не з продажу в лоб, а спочатку підігріти клієнта невеликим діалогом.

  Куди ж без них

  І за традицією поради, фішки та інше по просуванню бізнесу в контакті. Беріть і користуйтеся:

  1. Кращого часу для публікації немає, потрібно розуміти в який час саме ваш клієнт сидить в соціальних мережах;
  2. Чи не викладайте пости в рівне час. О 12.00 і плюс мінус п'ять хвилин від цього часу. Краще ставити 12.17 та інше нерівне час. Так ви не змішаний з потоком інших новин;
  3. Викладайте пости в різний час, щоб захопити різних людей;
  4. Вказуйте на всіх інших своїх майданчиках посилання на соціальні мережі. Нехай люди переходять і зайвий раз затверджуються, що ви надійна компанія;
  5. Можна зробити знижку / подарунок усім, хто є вашим передплатником. Про це можна писати як в самій групі, так і в офісі / торговельній зоні;
  6. Якщо вам не вистачає стандартної статистики з Вконтакте, використовуйте, наприклад, додаток "Дезертир", яке допоможе відстежити хто і коли вступив в групу або вийшов з неї;
  7. Конкурс це, звичайно, добре, але досить примітивно. Чи використовуєте Гейміфікація. Наприклад, конкурс "Морський бій" або "Машинки".
  8. Використовуйте хештеги (ВК їх теж дивляться, хоч і небагато). Можете трохи хитрувати і використовувати трендові. А допоможе вам в цьому додаток в самому VK - Топ хештегів Вконтакте.

  Коротко про головне

  Що ж вибрати, якщо майже у всіх методів так багато мінусів? Однозначно потрібно усвідомити, що безкоштовне просування в контакті - це практично міф, так як гайки закручені.

  І якщо раніше (років 5-6 тому) ще можна було викрутитися, то зараз ви або вкладаєте гроші в офіційну рекламу, або користуєтеся сірими методами.

  У разі яких ви завжди повинні бути готові, що ваше співтовариство в будь-який момент можуть взяти і заблокувати, раз і назавжди.

  Тому, якщо ви замовляєте в іншої компанії збільшення числа клієнтів через соц.сети, то завжди уточнюйте якими методами вони будуть залучати до вас людей.

  І підозріло дивіться, якщо вони беруть мало, а передплатників призводять багато. Повірте, що щось тут не так. Це або фейки, або не цільові клієнти, або просто магія ...

  Просування Вконтакте: ТОП-12 від маркетолога

  Не так давно ми написали статтю про просування Instagram аккаунта . Досить детальну, де розповіли все 10 способів просування в інстаграм.

  Наступні пару днів відповідали на питання коли ж буде така ж стаття про просування в контакті. Оскільки відкладати справи в довгий ящик це не наша кухоль чаю, то ось вам матеріал.

  За традицією

  За нашою традицією почнемо з фактів, а закінчимо конкретними діями. Судячи з останньої інформації, наданої Вконтакте, можна зайвий раз утвердитись, що досить багатьом компаніям варто там почати свій розвиток.

  Хоча особисто ми зараз перемістили свій фокус в бік Фейсбуку. Але цю тему ми теж обговоримо і піднімемо, правда, в наступний раз.

  Статистика

  Ви все вірно зрозуміли. 64,4 млн. Унікальних користувачів заходять у Вконтакет щомісяця. Ви тільки уявіть цю цифру! Ну і як то кажуть, щоб остаточно вас добити, то ось ще одна картинка:

  Ще одна статистика

  І тут ви все вірно зрозуміли. Вконтакте по відвідуваності на першому місці і залишає позаду такі проекти як: Youtube, Яндекс і Google.

  До речі, пам'ятаєте раніше існував міф, що в контакті сидять в основному школярі (до слова, я не знаю такої країни, де 80% користувачів інтернету - школярі).

  І відповідно до цього, що реклама в ньому марна. Зовсім. Ну, тому що немає у школярів грошей для покупок. І знову розвіюємо міф.

  прибутковість аудиторії

  Думаєте ця стара інформація? Ні. Якщо ви звернули увагу, то дослідження проводилося в 2017 році із залученням найкращих аналітичних агентств у світі. Тому думаю, варто довіряти.

  муки вибору

  Добре, з тим, що в ВК є люди, їх багато і вони можуть купувати, я думаю ми розібралися. Тепер давайте розберемо як і що можна рекламувати в ВК. А якщо Ви сумніваєтеся, що Вашому бізнесу потрібні соціальні мережі, то прочитайте статтю.

  По темі: Просування бізнесу в соціальних мережах: з діалогів з клієнтом .

  Почнемо з основних типів майданчиків, які ми можемо використовувати для своїх військових дій:

  1. Особиста сторінка

  Власне кажучи, особиста сторінка конкретної людини. Тільки от якщо раніше все хитрили і оформляли сторінку під свій бізнес і додавалися в друзі, то зараз цей спосіб просування практично мертвий.

  Сторінку будуть постійно заморожувати, блокувати і, в кінцевому підсумку, забанити, тому так просувати бізнес я не раджу.

  Так як, по-перше, зараз заборонено створювати сторінку без справжнього імені (в особливих випадках навіть запитують скан паспорта).

  По-друге, їх стали досить часто банити за підвищену активність, особливо, якщо це молоді сторінки. Загалом, один геморой. Воно вам це треба? Так що краще використовуйте свою особисту за її прямим призначенням.

  2. Група або публічна сторінка

  А ось для розкрутки бізнесу підійде або група, або публічна сторінка (паблік). Практично те ж саме, за невеликими відмінностями.

  Групи в основному спрямовані на спілкування з людьми, коли паблік в свою чергу спрямовані на інформування людей. Щоб не вникати в деталі, в 99 випадків з 100, вам потрібна публічна сторінка. Повірте нам.

  До речі! Зараз групу можна перевести швидко і безкоштовно в паблік, і навпаки. Зробити це можна в "настройках спільноти" або написати в технічну підтримку сайту.

  3. Заходи

  Заходи само собою створені для проведення будь-яких заходів. Це можуть бути майстер-класи, концерти, семінари або, наприклад, відкриття.

  При їх створенні обов'язково потрібно вказати коли вони починаються і коли закінчуються. Тому потрібно знати дату, час і навіть конкретне місце.

  Знову ж по практиці, якщо ви плануєте оповістити про відкриття свого бізнесу, наприклад, то краще робити це відразу через публічну сторінку.

  Так як ви дасте рекламу, люди вступлять на захід, який рано чи пізно пройде, а людей перевести в свою основну групу ви не зможете. Вони так і залишаться там назавжди.

  І що ж робити?

  Види реклами в ВК

  Добре, припустимо, спільнота ви створили. Або навіть можливо вирішили не залучати людей як передплатників в групу, а відразу вести їх на свій сайт або в свою компанію через рекламу.

  Про це до речі багато хто забуває, всі думають, що потрібно залучати передплатників саме в групу, коли можна відразу давати рекламу і залучати до себе в бізнес. Подумайте як вам вигідніше буде.

  Прийняли рішення? Якщо немає, то пишіть в коментарях ми допоможемо радою як зробити краще.

  Все ж продовжимо, як же запрошувати людей і просувати бізнес ?! Це ж найголовніше, а то вийде із серії "Ресторан відкрили, а двері зробити забули". Але перед цим кілька термінів, які я буду вживати і можливо ви їх не знаєте:

  1. Фейк - повністю створена і заповнена програмою сторінка, з імітацією під реальну;
  2. Брут - занедбані акаунти людей, які втратили до них доступ. Новий доступ виходить шляхом злому;
  3. Собаки - сторінки, які заблокували за розсилку спаму , Які чекають відновлення доступу або повного видалення;
  4. Репост - коли ви ділитеся чужий записом на своїй сторінці, не змінюючи авторство.

  Запросити друзів

  Це не реклама, але один з видів просування, тому розповім докладніше. В даному випадку є два варіанти подій, правда, другий я б назвав вже не робочим. Хоча, якщо працювати на дуже не великих масштабах, то чом би й ні.

  Варіант 1

  Якщо у вас група, ви можете запрошувати в неї вступити ваших друзів. Тільки на це є ліміти. У день ви можете відправити не більше 40 запрошень.

  Якщо у вас паблік, то ви як учасник паблік можете розповісти про нього вашим друзям, натиснувши в ньому "Поділитися інформацією".

  Розповісти друзям

  Варіант 2

  Пам'ятайте я розповідав про особисті сторінки? Одна з багатоходівок - це покупка фейковий акаунтів і додавання в друзі до людей з потрібними вам критеріями (можливо з подальшим запрошенням їх в вашу групу).

  Природно, через лімітів вам потрібно не 1 і не 2 фейк, а сотні. Саме для цього використовуються спеціальні програми або послуги (наприклад Bosslike ). Якщо хто думає, що це дешевий вид реклами, то давайте порахуємо.

  1. Сто брутових або фейковий акаунтів - 700 рублів (100 штук по 7 рублів);
  2. Сто проксі для кожного аккаунта - 3 000 рублів (100 штук по 30 рублів);
  3. Програма - 1 000 рублів щомісяця.

  Разом виходить близько 5 тисяч рублів щомісячно. А цим ще потрібно навчитися користуватися і ботів оновлювати, тому що їх банити будуть постійно.

  Тому рекомендую навіть не морочитися, а займатися таким видом реклами.

  таргетована реклама

  бічна реклама бічна реклама  Реклама в стрічці Реклама в стрічці

  Та сама набридлива реклама, яку ви бачите зліва внизу, коли сидите Вконтакте. Яка постійно блимає, змінюється і оновлюється.

  Може вона бути як у вигляді банера зліва, так і з'являтися в новинній стрічці. Ось приклади ...

  Скажу відразу, що в цій статті докладно розписувати про таргетовану рекламу вконтакте Не буду. Це прямо ціла наука.

  Але ми обов'язково її ще відкриємо у нас в блозі, негоже зберігати секрети для такого гарного людини як ви. Розповім тільки чому вона така чудова.

  Якщо ви знаєте свою цільову аудиторію, то можете скласти рекламне оголошення саме для неї. Пол, вік, місце проживання, переваги, інтереси - все це вказують користувачі Вконтакте.

  І саме за цими критеріями ви можете їх знаходити і показувати свою рекламу. Заручені дівчата від 18 до 22-х, у яких є iphone і через 2 тижні у них день народження? Легко!

  Знайдіть їх і зробіть для них пропозицію, від якої неможливо відмовитися. До речі, платити за неї можна двома варіантами:

  1. За покази;
  2. За кліки (переходи в групу або на сайт).

  По налаштуванню таргетированной реклами, ВК є найскладнішою, але і при цьому найгнучкішої соціальною мережею.

  Знаю, є бажання налаштувати все самостійно і я вас не відмовляю. Просто приготуйтеся, що це займе досить багато часу.

  Лайфхак. Якщо ви будете налаштовувати таргетовану рекламу в Вк самостійно, то рекомендую сервіс Getuniq . Проходження модерації в рази швидше і непоганий бонус при поповненні рекламного бюджету.

  У нашому агентстві немає направлення SMM, тому сміливо можемо рекомендувати нашого партнера по соціальним мережам.

  РЕКОМЕНДУЄМО ПАРТНЕРА

  SMM-просування бізнесу та особистостей

  Купівля постів в інших групах

  Один з найстаріших видів реклами в Вконтакте. Ви купуєте рекламний пост в іншому, вже розкрученому паблік, з посиланням на свій паблік або сайт. Якщо вам зовсім лінь, то за доплату зазвичай можуть зробити просто репост з вашої групи.

  Пост випускається і видаляється з групи в обумовлений вами час. Звичайні умови - 1/23, то є один годину пост знаходиться на першому місці в групі і потім ще 23 години в стрічці, опускаючись вниз у міру публікації контенту, потім його видаляють.

  Реклама в іншому паблік

  Для замовлення та розміщення постів можна використовувати або офіційну біржу Вконтакте, або спеціальні майданчики (наприклад, Sociate) або навіть домовлятися безпосередньо з власниками спільнот.

  В останньому випадку, економите 10-15% від вартості поста, але при цьому ризикуєте. Ніхто ж не знає, вийде пост чи ні, протримається він певний час в стрічці чи ні.

  В цьому плані біржа / майданчики сильно допомагають, так як там перевіряється все автоматично.

  Не виконав власник умови (в великих групах буває кілька адмінів і вони можуть "затупити") і ваші гроші повертаються вам назад.

  Інвайтінг

  Досить непоганий спосіб розкрутки і просування, якщо вам потрібно розкрутити якийсь захід або зустріч.

  Ви створюєте захід, вказуєте дату початку і його кінця і починаєте запрошувати в нього людей. Тільки вже не так, як ми розглядали в першому прикладі, а запрошуєте людей з інших груп.

  Головна фішка цього методу - організатором можна ставити і призначати різні спільноти.

  Саме цей спосіб і використовую наприклад інфобізнесмени, коли проводять якийсь вебінар. Купують інвайтінг у різних груп, в яких сидить їхня цільова аудиторія.

  Але знову ж таки, це потрібно домовитися з групою, щоб вони поставили вас адміном на деякий час і ви зробили інвайтінг (знову ж, не безкоштовно).

  До речі, за інвайтінг адміністратори мережі VK періодично банять спільноти назавжди. Тому стає складніше і складніше домовитися.

  вітрина

  Один з сірих способів розкручування. Працює за принципом багатоходівок, які розглядали в "Запрошення друзів".

  Ви також купуєте фейковий акаунти, які також починають додаватися в друзі потрібні вам критеріям.

  Головна відмінність в тому, що ви в подальшому не запрошуєте їх в групу, так як у таких акаунтів в закріпитися (закріпленому пості в самому верху новинної стрічки сторінки) розташований репост з вашої групи (або кілька).

  Заходячи подивитися на сторінку аккаунта, який подав заявку на додавання, людина бачить цей репост і переходить подивитися (якщо зацікавило) що за група така, яку так активно репоста. І вже приймає рішення підписуватися чи ні.

  Як я вже писав вище, такий вид реклами зовсім не дешевий, а мороки з ним не менше, ніж з таргетированной рекламою або рекламою спільнот.

  З нашого досвіду, він більше підходить для охоплення, а не для залучення / вступу.

  Конкурси

  Що Ви мені відповісте, якщо я поставлю ці питання:

  • Найвідоміший поет Росії? Швидше за все, Пушкін.
  • Найвідоміший фрукт? Швидше за все, яблуко.

  А тепер: найшвидша легальна розкрутка Вконтакте? Конкурси! А ось тут вірно. Для тих, хто не в курсі, конкурс - це коли людина робить певну дію (в Вк це зазвичай репост), вступає в вашу групу і чекає коли буде розіграний приз.

  Для тих, хто не в курсі, конкурс - це коли людина робить певну дію (в Вк це зазвичай репост), вступає в вашу групу і чекає коли буде розіграний приз

  конкурс

  Завжди коли хтось створює спільноту для просування бізнесу, перше, що він робить - відразу ж запускає конкурс.

  У співтоваристві ще майже немає передплатників, крім друзів творця, а конкурс вже запущений. Як правило, в допомогу є такі спільноти як "Безкоштовний (Ваше місто)" або "Конкурси (Ваше місто)", в яких вже сидить досить велика аудиторія, яка бажає взяти участь у тому чи іншому конкурсі.

  Насправді, це дуже сумнівно. Тому що ви то сподіваєтеся не тільки збільшити число учасників в групі, але і продати їм потім щось.

  А на ділі виходить, що після конкурсу вони масово залишають групу і нічого не купують, бо вони халявщики.

  Тому моя рекомендація - коли вже є певний число передплатників ви можете провести конкурс для того, щоб оживити групу і тим самим привернути більше людей. А поки передплатників немає, користуйтеся іншими методами.

  Взаімопіари

  Вони ж обміни репоста. Все досить просто. Ви робите репост в свою групу, а інша сторінка / компанія робить репост до себе на сторінку. Як то кажуть, "гладко було на папері, та забули про яри". Тому що реалізація якраз непроста:

  1. Вам треба знайти групу з плюс-мінус однаковою кількістю учасників;
  2. Вона повинна бути схожа по контенту, цільової аудиторії і до решти на вашу;
  3. Статистика повинна бути однакова (плюс-мінус);
  4. Там повинен бути адекватний власник / адміністратор.

  Якщо всі зірки складуться, ви зможете зробити пару взаімопіаров, які повинні (теоретично) дати вам приріст абонентів.

  лідери думок

  Умовно всіх користувачів можна поділити на тих, хто стежить і на тих, за ким стежать. Так ось лідери думок - це і є ті, за ким стежать.

  Простою мовою, це зірки, знамениті особистості, експерти, блогери. Якщо сподобається їм, значить їх фанати / передплатники з більшою часткою ймовірності теж звернуть увагу на вас.

  Принцип роботи з ними ми частково розбирали, коли писали що таке нативная реклама . Але, як то кажуть, я покопався і знайшов.

  Але, як то кажуть, я покопався і знайшов

  лідер думок

  Знову ж мінус очевидний в тому, що дуже мало локальних лідерів думок, міських. Знайти зірку, у якій в друзях вся Росія - легко, а знайти зірку, у якій в друзях саме ваше місто - практично неможливо.

  особисті запрошення

  Ви берете і ручками пишіть смачне текстове запрошення вступити в вашу групу потенційних клієнтів.

  Або, якщо ви прийняли рішення відразу залучати людей в компанію, то розповідаєте про вашу супер-акції, наприклад.

  особисті запрошення

  Відразу хочу попередити вас, що багато писати не вийде, вас просто забанити за підвищену активність з незнайомими люди.

  Тому або це робити через фейки, або мало і точково. Ну, і в ідеалі, починати спілкування не з продажу в лоб, а спочатку підігріти клієнта невеликим діалогом.

  Куди ж без них

  І за традицією поради, фішки та інше по просуванню бізнесу в контакті. Беріть і користуйтеся:

  1. Кращого часу для публікації немає, потрібно розуміти в який час саме ваш клієнт сидить в соціальних мережах;
  2. Чи не викладайте пости в рівне час. О 12.00 і плюс мінус п'ять хвилин від цього часу. Краще ставити 12.17 та інше нерівне час. Так ви не змішаний з потоком інших новин;
  3. Викладайте пости в різний час, щоб захопити різних людей;
  4. Вказуйте на всіх інших своїх майданчиках посилання на соціальні мережі. Нехай люди переходять і зайвий раз затверджуються, що ви надійна компанія;
  5. Можна зробити знижку / подарунок усім, хто є вашим передплатником. Про це можна писати як в самій групі, так і в офісі / торговельній зоні;
  6. Якщо вам не вистачає стандартної статистики з Вконтакте, використовуйте, наприклад, додаток "Дезертир", яке допоможе відстежити хто і коли вступив в групу або вийшов з неї;
  7. Конкурс це, звичайно, добре, але досить примітивно. Чи використовуєте Гейміфікація. Наприклад, конкурс "Морський бій" або "Машинки".
  8. Використовуйте хештеги (ВК їх теж дивляться, хоч і небагато). Можете трохи хитрувати і використовувати трендові. А допоможе вам в цьому додаток в самому VK - Топ хештегів Вконтакте.

  Коротко про головне

  Що ж вибрати, якщо майже у всіх методів так багато мінусів? Однозначно потрібно усвідомити, що безкоштовне просування в контакті - це практично міф, так як гайки закручені.

  І якщо раніше (років 5-6 тому) ще можна було викрутитися, то зараз ви або вкладаєте гроші в офіційну рекламу, або користуєтеся сірими методами.

  У разі яких ви завжди повинні бути готові, що ваше співтовариство в будь-який момент можуть взяти і заблокувати, раз і назавжди.

  Тому, якщо ви замовляєте в іншої компанії збільшення числа клієнтів через соц.сети, то завжди уточнюйте якими методами вони будуть залучати до вас людей.

  І підозріло дивіться, якщо вони беруть мало, а передплатників призводять багато. Повірте, що щось тут не так. Це або фейки, або не цільові клієнти, або просто магія ...

  Просування Вконтакте: ТОП-12 від маркетолога

  Не так давно ми написали статтю про просування Instagram аккаунта . Досить детальну, де розповіли все 10 способів просування в інстаграм.

  Наступні пару днів відповідали на питання коли ж буде така ж стаття про просування в контакті. Оскільки відкладати справи в довгий ящик це не наша кухоль чаю, то ось вам матеріал.

  За традицією

  За нашою традицією почнемо з фактів, а закінчимо конкретними діями. Судячи з останньої інформації, наданої Вконтакте, можна зайвий раз утвердитись, що досить багатьом компаніям варто там почати свій розвиток.

  Хоча особисто ми зараз перемістили свій фокус в бік Фейсбуку. Але цю тему ми теж обговоримо і піднімемо, правда, в наступний раз.

  Статистика

  Ви все вірно зрозуміли. 64,4 млн. Унікальних користувачів заходять у Вконтакет щомісяця. Ви тільки уявіть цю цифру! Ну і як то кажуть, щоб остаточно вас добити, то ось ще одна картинка:

  Ще одна статистика

  І тут ви все вірно зрозуміли. Вконтакте по відвідуваності на першому місці і залишає позаду такі проекти як: Youtube, Яндекс і Google.

  До речі, пам'ятаєте раніше існував міф, що в контакті сидять в основному школярі (до слова, я не знаю такої країни, де 80% користувачів інтернету - школярі).

  І відповідно до цього, що реклама в ньому марна. Зовсім. Ну, тому що немає у школярів грошей для покупок. І знову розвіюємо міф.

  прибутковість аудиторії

  Думаєте ця стара інформація? Ні. Якщо ви звернули увагу, то дослідження проводилося в 2017 році із залученням найкращих аналітичних агентств у світі. Тому думаю, варто довіряти.

  муки вибору

  Добре, з тим, що в ВК є люди, їх багато і вони можуть купувати, я думаю ми розібралися. Тепер давайте розберемо як і що можна рекламувати в ВК. А якщо Ви сумніваєтеся, що Вашому бізнесу потрібні соціальні мережі, то прочитайте статтю.

  По темі: Просування бізнесу в соціальних мережах: з діалогів з клієнтом .

  Почнемо з основних типів майданчиків, які ми можемо використовувати для своїх військових дій:

  1. Особиста сторінка

  Власне кажучи, особиста сторінка конкретної людини. Тільки от якщо раніше все хитрили і оформляли сторінку під свій бізнес і додавалися в друзі, то зараз цей спосіб просування практично мертвий.

  Сторінку будуть постійно заморожувати, блокувати і, в кінцевому підсумку, забанити, тому так просувати бізнес я не раджу.

  Так як, по-перше, зараз заборонено створювати сторінку без справжнього імені (в особливих випадках навіть запитують скан паспорта).

  По-друге, їх стали досить часто банити за підвищену активність, особливо, якщо це молоді сторінки. Загалом, один геморой. Воно вам це треба? Так що краще використовуйте свою особисту за її прямим призначенням.

  2. Група або публічна сторінка

  А ось для розкрутки бізнесу підійде або група, або публічна сторінка (паблік). Практично те ж саме, за невеликими відмінностями.

  Групи в основному спрямовані на спілкування з людьми, коли паблік в свою чергу спрямовані на інформування людей. Щоб не вникати в деталі, в 99 випадків з 100, вам потрібна публічна сторінка. Повірте нам.

  До речі! Зараз групу можна перевести швидко і безкоштовно в паблік, і навпаки. Зробити це можна в "настройках спільноти" або написати в технічну підтримку сайту.

  3. Заходи

  Заходи само собою створені для проведення будь-яких заходів. Це можуть бути майстер-класи, концерти, семінари або, наприклад, відкриття.

  При їх створенні обов'язково потрібно вказати коли вони починаються і коли закінчуються. Тому потрібно знати дату, час і навіть конкретне місце.

  Знову ж по практиці, якщо ви плануєте оповістити про відкриття свого бізнесу, наприклад, то краще робити це відразу через публічну сторінку.

  Так як ви дасте рекламу, люди вступлять на захід, який рано чи пізно пройде, а людей перевести в свою основну групу ви не зможете. Вони так і залишаться там назавжди.

  І що ж робити?

  Види реклами в ВК

  Добре, припустимо, спільнота ви створили. Або навіть можливо вирішили не залучати людей як передплатників в групу, а відразу вести їх на свій сайт або в свою компанію через рекламу.

  Про це до речі багато хто забуває, всі думають, що потрібно залучати передплатників саме в групу, коли можна відразу давати рекламу і залучати до себе в бізнес. Подумайте як вам вигідніше буде.

  Прийняли рішення? Якщо немає, то пишіть в коментарях ми допоможемо радою як зробити краще.

  Все ж продовжимо, як же запрошувати людей і просувати бізнес ?! Це ж найголовніше, а то вийде із серії "Ресторан відкрили, а двері зробити забули". Але перед цим кілька термінів, які я буду вживати і можливо ви їх не знаєте:

  1. Фейк - повністю створена і заповнена програмою сторінка, з імітацією під реальну;
  2. Брут - занедбані акаунти людей, які втратили до них доступ. Новий доступ виходить шляхом злому;
  3. Собаки - сторінки, які заблокували за розсилку спаму , Які чекають відновлення доступу або повного видалення;
  4. Репост - коли ви ділитеся чужий записом на своїй сторінці, не змінюючи авторство.

  Запросити друзів

  Це не реклама, але один з видів просування, тому розповім докладніше. В даному випадку є два варіанти подій, правда, другий я б назвав вже не робочим. Хоча, якщо працювати на дуже не великих масштабах, то чом би й ні.

  Варіант 1

  Якщо у вас група, ви можете запрошувати в неї вступити ваших друзів. Тільки на це є ліміти. У день ви можете відправити не більше 40 запрошень.

  Якщо у вас паблік, то ви як учасник паблік можете розповісти про нього вашим друзям, натиснувши в ньому "Поділитися інформацією".

  Розповісти друзям

  Варіант 2

  Пам'ятайте я розповідав про особисті сторінки? Одна з багатоходівок - це покупка фейковий акаунтів і додавання в друзі до людей з потрібними вам критеріями (можливо з подальшим запрошенням їх в вашу групу).

  Природно, через лімітів вам потрібно не 1 і не 2 фейк, а сотні. Саме для цього використовуються спеціальні програми або послуги (наприклад Bosslike ). Якщо хто думає, що це дешевий вид реклами, то давайте порахуємо.

  1. Сто брутових або фейковий акаунтів - 700 рублів (100 штук по 7 рублів);
  2. Сто проксі для кожного аккаунта - 3 000 рублів (100 штук по 30 рублів);
  3. Програма - 1 000 рублів щомісяця.

  Разом виходить близько 5 тисяч рублів щомісячно. А цим ще потрібно навчитися користуватися і ботів оновлювати, тому що їх банити будуть постійно.

  Тому рекомендую навіть не морочитися, а займатися таким видом реклами.

  таргетована реклама

  бічна реклама бічна реклама  Реклама в стрічці Реклама в стрічці

  Та сама набридлива реклама, яку ви бачите зліва внизу, коли сидите Вконтакте. Яка постійно блимає, змінюється і оновлюється.

  Може вона бути як у вигляді банера зліва, так і з'являтися в новинній стрічці. Ось приклади ...

  Скажу відразу, що в цій статті докладно розписувати про таргетовану рекламу вконтакте Не буду. Це прямо ціла наука.

  Але ми обов'язково її ще відкриємо у нас в блозі, негоже зберігати секрети для такого гарного людини як ви. Розповім тільки чому вона така чудова.

  Якщо ви знаєте свою цільову аудиторію, то можете скласти рекламне оголошення саме для неї. Пол, вік, місце проживання, переваги, інтереси - все це вказують користувачі Вконтакте.

  І саме за цими критеріями ви можете їх знаходити і показувати свою рекламу. Заручені дівчата від 18 до 22-х, у яких є iphone і через 2 тижні у них день народження? Легко!

  Знайдіть їх і зробіть для них пропозицію, від якої неможливо відмовитися. До речі, платити за неї можна двома варіантами:

  1. За покази;
  2. За кліки (переходи в групу або на сайт).

  По налаштуванню таргетированной реклами, ВК є найскладнішою, але і при цьому найгнучкішої соціальною мережею.

  Знаю, є бажання налаштувати все самостійно і я вас не відмовляю. Просто приготуйтеся, що це займе досить багато часу.

  Лайфхак. Якщо ви будете налаштовувати таргетовану рекламу в Вк самостійно, то рекомендую сервіс Getuniq . Проходження модерації в рази швидше і непоганий бонус при поповненні рекламного бюджету.

  У нашому агентстві немає направлення SMM, тому сміливо можемо рекомендувати нашого партнера по соціальним мережам.

  РЕКОМЕНДУЄМО ПАРТНЕРА

  SMM-просування бізнесу та особистостей

  Купівля постів в інших групах

  Один з найстаріших видів реклами в Вконтакте. Ви купуєте рекламний пост в іншому, вже розкрученому паблік, з посиланням на свій паблік або сайт. Якщо вам зовсім лінь, то за доплату зазвичай можуть зробити просто репост з вашої групи.

  Пост випускається і видаляється з групи в обумовлений вами час. Звичайні умови - 1/23, то є один годину пост знаходиться на першому місці в групі і потім ще 23 години в стрічці, опускаючись вниз у міру публікації контенту, потім його видаляють.

  Реклама в іншому паблік

  Для замовлення та розміщення постів можна використовувати або офіційну біржу Вконтакте, або спеціальні майданчики (наприклад, Sociate) або навіть домовлятися безпосередньо з власниками спільнот.

  В останньому випадку, економите 10-15% від вартості поста, але при цьому ризикуєте. Ніхто ж не знає, вийде пост чи ні, протримається він певний час в стрічці чи ні.

  В цьому плані біржа / майданчики сильно допомагають, так як там перевіряється все автоматично.

  Не виконав власник умови (в великих групах буває кілька адмінів і вони можуть "затупити") і ваші гроші повертаються вам назад.

  Інвайтінг

  Досить непоганий спосіб розкрутки і просування, якщо вам потрібно розкрутити якийсь захід або зустріч.

  Ви створюєте захід, вказуєте дату початку і його кінця і починаєте запрошувати в нього людей. Тільки вже не так, як ми розглядали в першому прикладі, а запрошуєте людей з інших груп.

  Головна фішка цього методу - організатором можна ставити і призначати різні спільноти.

  Саме цей спосіб і використовую наприклад інфобізнесмени, коли проводять якийсь вебінар. Купують інвайтінг у різних груп, в яких сидить їхня цільова аудиторія.

  Але знову ж таки, це потрібно домовитися з групою, щоб вони поставили вас адміном на деякий час і ви зробили інвайтінг (знову ж, не безкоштовно).

  До речі, за інвайтінг адміністратори мережі VK періодично банять спільноти назавжди. Тому стає складніше і складніше домовитися.

  вітрина

  Один з сірих способів розкручування. Працює за принципом багатоходівок, які розглядали в "Запрошення друзів".

  Ви також купуєте фейковий акаунти, які також починають додаватися в друзі потрібні вам критеріям.

  Головна відмінність в тому, що ви в подальшому не запрошуєте їх в групу, так як у таких акаунтів в закріпитися (закріпленому пості в самому верху новинної стрічки сторінки) розташований репост з вашої групи (або кілька).

  Заходячи подивитися на сторінку аккаунта, який подав заявку на додавання, людина бачить цей репост і переходить подивитися (якщо зацікавило) що за група така, яку так активно репоста. І вже приймає рішення підписуватися чи ні.

  Як я вже писав вище, такий вид реклами зовсім не дешевий, а мороки з ним не менше, ніж з таргетированной рекламою або рекламою спільнот.

  З нашого досвіду, він більше підходить для охоплення, а не для залучення / вступу.

  Конкурси

  Що Ви мені відповісте, якщо я поставлю ці питання:

  • Найвідоміший поет Росії? Швидше за все, Пушкін.
  • Найвідоміший фрукт? Швидше за все, яблуко.

  А тепер: найшвидша легальна розкрутка Вконтакте? Конкурси! А ось тут вірно. Для тих, хто не в курсі, конкурс - це коли людина робить певну дію (в Вк це зазвичай репост), вступає в вашу групу і чекає коли буде розіграний приз.

  Для тих, хто не в курсі, конкурс - це коли людина робить певну дію (в Вк це зазвичай репост), вступає в вашу групу і чекає коли буде розіграний приз

  конкурс

  Завжди коли хтось створює спільноту для просування бізнесу, перше, що він робить - відразу ж запускає конкурс.

  У співтоваристві ще майже немає передплатників, крім друзів творця, а конкурс вже запущений. Як правило, в допомогу є такі спільноти як "Безкоштовний (Ваше місто)" або "Конкурси (Ваше місто)", в яких вже сидить досить велика аудиторія, яка бажає взяти участь у тому чи іншому конкурсі.

  Насправді, це дуже сумнівно. Тому що ви то сподіваєтеся не тільки збільшити число учасників в групі, але і продати їм потім щось.

  А на ділі виходить, що після конкурсу вони масово залишають групу і нічого не купують, бо вони халявщики.

  Тому моя рекомендація - коли вже є певний число передплатників ви можете провести конкурс для того, щоб оживити групу і тим самим привернути більше людей. А поки передплатників немає, користуйтеся іншими методами.

  Взаімопіари

  Вони ж обміни репоста. Все досить просто. Ви робите репост в свою групу, а інша сторінка / компанія робить репост до себе на сторінку. Як то кажуть, "гладко було на папері, та забули про яри". Тому що реалізація якраз непроста:

  1. Вам треба знайти групу з плюс-мінус однаковою кількістю учасників;
  2. Вона повинна бути схожа по контенту, цільової аудиторії і до решти на вашу;
  3. Статистика повинна бути однакова (плюс-мінус);
  4. Там повинен бути адекватний власник / адміністратор.

  Якщо всі зірки складуться, ви зможете зробити пару взаімопіаров, які повинні (теоретично) дати вам приріст абонентів.

  лідери думок

  Умовно всіх користувачів можна поділити на тих, хто стежить і на тих, за ким стежать. Так ось лідери думок - це і є ті, за ким стежать.

  Простою мовою, це зірки, знамениті особистості, експерти, блогери. Якщо сподобається їм, значить їх фанати / передплатники з більшою часткою ймовірності теж звернуть увагу на вас.

  Принцип роботи з ними ми частково розбирали, коли писали що таке нативная реклама . Але, як то кажуть, я покопався і знайшов.

  Але, як то кажуть, я покопався і знайшов

  лідер думок

  Знову ж мінус очевидний в тому, що дуже мало локальних лідерів думок, міських. Знайти зірку, у якій в друзях вся Росія - легко, а знайти зірку, у якій в друзях саме ваше місто - практично неможливо.

  особисті запрошення

  Ви берете і ручками пишіть смачне текстове запрошення вступити в вашу групу потенційних клієнтів.

  Або, якщо ви прийняли рішення відразу залучати людей в компанію, то розповідаєте про вашу супер-акції, наприклад.

  особисті запрошення

  Відразу хочу попередити вас, що багато писати не вийде, вас просто забанити за підвищену активність з незнайомими люди.

  Тому або це робити через фейки, або мало і точково. Ну, і в ідеалі, починати спілкування не з продажу в лоб, а спочатку підігріти клієнта невеликим діалогом.

  Куди ж без них

  І за традицією поради, фішки та інше по просуванню бізнесу в контакті. Беріть і користуйтеся:

  1. Кращого часу для публікації немає, потрібно розуміти в який час саме ваш клієнт сидить в соціальних мережах;
  2. Чи не викладайте пости в рівне час. О 12.00 і плюс мінус п'ять хвилин від цього часу. Краще ставити 12.17 та інше нерівне час. Так ви не змішаний з потоком інших новин;
  3. Викладайте пости в різний час, щоб захопити різних людей;
  4. Вказуйте на всіх інших своїх майданчиках посилання на соціальні мережі. Нехай люди переходять і зайвий раз затверджуються, що ви надійна компанія;
  5. Можна зробити знижку / подарунок усім, хто є вашим передплатником. Про це можна писати як в самій групі, так і в офісі / торговельній зоні;
  6. Якщо вам не вистачає стандартної статистики з Вконтакте, використовуйте, наприклад, додаток "Дезертир", яке допоможе відстежити хто і коли вступив в групу або вийшов з неї;
  7. Конкурс це, звичайно, добре, але досить примітивно. Чи використовуєте Гейміфікація. Наприклад, конкурс "Морський бій" або "Машинки".
  8. Використовуйте хештеги (ВК їх теж дивляться, хоч і небагато). Можете трохи хитрувати і використовувати трендові. А допоможе вам в цьому додаток в самому VK - Топ хештегів Вконтакте.

  Коротко про головне

  Що ж вибрати, якщо майже у всіх методів так багато мінусів? Однозначно потрібно усвідомити, що безкоштовне просування в контакті - це практично міф, так як гайки закручені.

  І якщо раніше (років 5-6 тому) ще можна було викрутитися, то зараз ви або вкладаєте гроші в офіційну рекламу, або користуєтеся сірими методами.

  У разі яких ви завжди повинні бути готові, що ваше співтовариство в будь-який момент можуть взяти і заблокувати, раз і назавжди.

  Тому, якщо ви замовляєте в іншої компанії збільшення числа клієнтів через соц.сети, то завжди уточнюйте якими методами вони будуть залучати до вас людей.

  І підозріло дивіться, якщо вони беруть мало, а передплатників призводять багато. Повірте, що щось тут не так. Це або фейки, або не цільові клієнти, або просто магія ...

  Воно вам це треба?
  І що ж робити?
  Прийняли рішення?
  Все ж продовжимо, як же запрошувати людей і просувати бізнес ?
  Заручені дівчата від 18 до 22-х, у яких є iphone і через 2 тижні у них день народження?
  Найвідоміший фрукт?
  А тепер: найшвидша легальна розкрутка Вконтакте?
  Воно вам це треба?
  І що ж робити?
  Прийняли рішення?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»