Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Quick Sender - програма для розкрутки груп ВК

  1. Які можливості пропонує програма для просування в соціальних мережах?
  2. Ціна

  Як просунути групу у «Вконтакте»? Як підвищити продажі за допомогою соціальних мереж? Як використовувати спільноти для просування товарів, робіт або послуг? Quick Sender (КвікСендер) - програма для розкрутки в «Вконтакте», яка допомагає вам знайти цільову аудиторію, зробити користувачам вигідну пропозицію і поставити заробіток на автомат.

  За заявою розробника, вже більше 30 000 чоловік користуються програмою. Є позитивні відгуки і кейси.

  Які можливості пропонує програма для просування в соціальних мережах?

  1. Парсер. Запустіть його 1 раз - і зберіть потрібних вам людей їхнього списку друзів, з тематичних співтовариств або з пошуку. Ви можете шукати користувачів за захопленнями, віком, статтю, місту проживання. Парсер дозволяє зробити рекламу точкової і підвищити продажі.
   Як просунути групу у «Вконтакте»
  2. Розсильників. Створіть рекламне повідомлення і відправляйте його цільової аудиторії. Завдяки рандомізатора ризик бана знижується на 90%. Поки що це єдина програма з подібним функціоналом. В інших через кілька повідомлень аккаунт банять.
  3. Лайкер. Привертає увагу користувачів лайками і репоста. Функція дозволяє вам швидко створити видимість соціальної активності. Група перестає бути «голою», в неї активніше вступають.
  4. Інвайтер ( «пріглашальщік»). Дозволяє додавати людей в друзі і розкручувати аккаунт. Інвайтер також можна використовувати для розкрутки групи / спільноти і додавання в нього учасників. Є можливість інвайтінга людей на захід в соціальній мережі.

  Програма пропонує і купу інших опцій, потрібних для професійного просування спільноти. Серед основних:

  1. Автопостінг.
  2. Автовідповідач.
  3. Робота з проксі та інші.

  Ціна

  Розробник пропонує 2 версії програми. Можна, можливо скачати безкоштовну і оцінити «функціонал». Можна відразу купити повноцінну програму для просування (від 999 руб). У комплекті з покупкою йдуть безкоштовні оновлення, цілодобова підтримка і навіть відео по використанню програми. Отримайте програму для розкрутки в соціальних мережах прямо зараз. Почніть заробляти більше, витрачаючи менше часу.

  Які можливості пропонує програма для просування в соціальних мережах?
  Як підвищити продажі за допомогою соціальних мереж?
  Як використовувати спільноти для просування товарів, робіт або послуг?
  Які можливості пропонує програма для просування в соціальних мережах?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»