Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  "Енциклопедія пошукового просування" ─ новітній SEO-буквар

  Сьогодні я хочу представити вам цікавий проект для всіх, хто професійно займається розкруткою або просто цікавиться питаннями SEO-оптимізації ─ "Енциклопедію пошукового просування" . Пам'ятається, коли тільки починалося моє знайомство з SEO, мені радили якусь популярну серед оптимізаторів книгу. Так, вона була дуже корисною для мене як абсолютного новачка, але інформація там була «занадто базової» і виявлялася не особливо актуальною, коли порівнював її з обговореннями на тому ж серч. Енциклопедія, про яку я сьогодні вам розповім, хороша тим, що вона редагується безпосередньо в режимі online, тобто, автори постійно її правлять з урахуванням різних пошукових нюансів і алгоритмів, і прибирають неактуальну інформацію.

  редагується безпосередньо в режимі online,

  Книга складається з 8 розділів:

  1. Пошукові системи (розглянуто, як вони влаштовані, як протікають процеси індексації та визначається релевантність, яким чином працюють роботи, формується видача і т.д., які рекламні можливості у них є).
  2. Ранжування в деталях (глава офакторах ранжирування пошукових систем, класифікації запитів, геозалежних і комерційних запитах).
  3. Обмеження для просування (тут мова йде про фільтри ПС, неунікальності контенту, віці проекту, малому числі проіндексованих сторінок і про багато іншого).
  4. Етапи просування (описуються всі етапи, починаючи з того, кому довірити організацію просування сайту, закінчуючи матеріалами про звітність за результатами просування і про терміни, прогнозованих на розкрутку).
  5. Оптимізація сайту в деталях (глава отехніческіх нюансах і роботах по оптимізації текстів, дотриманні рекомендацій пошукових систем).
  6. Робота з посиланнями (розповідається про вагу посилання, про те, як робити внутрішню перелинковку, працювати з зовнішньої посилальної масою).
  7. Підвищення конверсії сайту (описується вплив юзабіліті і поведінкових факторів на конверсію, як поліпшити і те, і інше).
  8. Інструментарій для просування (частина, присвячена аналізу різних сервісів аналітики і систем для веб-майстрів, складання звітів).

  Завантажити книгу «Енциклопедія пошукового просування» ви можете абсолютно безкоштовно прямо на сайті проекту . Для цього просто клікніть на відповідне посилання, введіть своє ПІБ і адресу пошти, і вам на email прийде посилання для скачування. До речі, книга важить майже 75 Мб (поширюється в форматі PDF).

  Тексти в посібнику написані цілком доступною мовою, багато ілюстрацій, тому розібратися в матеріалах зможе кожен. Інша справа, що потрібно буде вдумливо переварити всю цю інформацію.

  З енциклопедії ви дізнаєтеся як про базові моменти просування сайту в пошукових системах, так і нюансах SEO. Це буде корисно тим, хто, наприклад, замовляє подібну послугу в SEO-агентстві або у фрілансера і хоче самостійно контролювати і розуміти весь процес: що таке «семантичне ядро», навіщо потрібна оптимізація текстів і т.п. Також по цій книзі спокійно можна починати вивчати SEO з нуля, якщо ви плануєте самостійно займатися розкручуванням сайту. Книга абсолютно безкоштовна, і, як я вже говорив, інформація в ній міститься дуже актуальна. Так що раджу звернути увагу на це видання. новачкам ─ взагалі must have!


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»