Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  "Все обмеження - тільки в наших головах". Наталя Кадя про принципи, які допомагають стати успішним

  Партнер і головний виконавчий директор юридичної фірми Марченко Даневич, бізнес -коуч і консультант з організаційного розвитку Наталія Кадя ділиться своїми Лайфхак, а також розповідає про книгах і фільмах, які її вразили, в рамках спецпроекту НВ Бізнес # ДелімсясНВ.

  1. Які три ради ви дали б собі 10 років тому?

  Перше - дивись в майбутнє і не озирайся на минуле. Ти отримаєш в життя те, про що вирішиш попросити. Тому не знижуй планку. В майбутньому ми бачимо те, що хочемо отримати. Якщо ж дивитися у своє майбутнє через призму минулого - з усіма поразками, невдачами, помилками - те ж саме ви отримаєте і в майбутньому. Тому перше, що я радила б собі - як можна швидше побачити, ким, з ким і де хочу бути в майбутньому.

  Друге - вчися бути вдячною і фокусуватися на позитивному. Якщо концентруватися на тому, чого у тебе - тобі завжди буде не вистачати. Те, на чому фокусуєшся - примножується. Уміння знаходити у всьому позитив дарує зміни в житті на краще.

  Третє - будь-хто може домогтися успіху. Найбільший секрет успіху, який я відкрила - в тому, що ніякого секрету немає. Ви завжди і в усьому можете перемогти. За однієї умови - ви готові постійно вчитися і працювати. Перш за все - над собою.

  2. Кого ви вважаєте успішним бізнесменом (в Україні або в світі) і чому у нього варто повчитися?

  Ян Кум / © EPA

  Мене надихають історії людей, які створюють себе самі. У цій категорії я б віддала Оскар Яну Куму, засновнику WhatsApp. Він народився в Фастові в 1976-му. У 90-х його сім'я переїхала до Каліфорнії. Коштів на навчання не було, і Ян почав самостійно вивчати комп'ютери. У 1997 році цей "самоучка" влаштувався на роботу в Yahoo інженером. А в 2009-му здійснив прорив в індустрії мобільних додатків, запустивши WhatsApp. За 5 років його месенджер став одним з найпопулярніших. Його купив Facebook за неймовірні $ 19 млрд. Історія Яна для мене - про те, що не місце народження, статус батьків, фінансові можливості або освіту визначають шанси людини стати успішним або видатним. Всі обмеження - тільки в наших головах. Надумані і найчастіше - абсолютно безпідставні.

  3. Яким повинен бути співробітник, щоб через рік після його найму, ви сказали, що зробили правильний вибір?

  У питаннях підбору людей в команду я керуюся принципом: кожна хвилина, витрачена на підбір правильного менеджера в команду, варто тижнів часу в майбутньому. Рішення про прийняття людини в компанію я приймаю довго, досвід і колеги допомагають зменшити ризик. Хоча помилки досі трапляються. Я щиро вірю, що запорука успіху будь-якого бізнесу - люди.

  Через рік роботи, я задам керівнику підрозділу, в який взяли співробітника, всього кілька питань:

  • Якби йому знову довелося вирішувати, чи брати на роботу цієї людини, яке б рішення він прийняв?
  • Чи може він віднести співробітника до кращим співробітникам в галузі? Якщо немає - чого не вистачає і чи є шанс?
  • Чи володіє співробітник навичками, яких не вистачає самому керівникові?

  4. Назвіть кілька останніх книг і фільмів, які вас вразили. Чим вони вам сподобалися?

  Мої топ-книги 2017 року:

  Мої топ-книги 2017 року:

  © Наш Формат via Facebook

  • The Inevitable (в рус. Перекладі - Неминуче - ред.) Кевіна Келлі - про сучасні тренди, які формують завтрашній світ. Автор Кевін Келлі проводить унікальну роботу, розповідаючи в деталях про світ майбутнього, а також демонструючи, чому тренди, про які він пише, матимуть вплив в майбутньому.
  • Креативна впевненість. Як вивільнити і реалізувати свої творчі сили (в укр. Перекладі - Творча Впевненість. Як Розкрити свой Потенціал - ред.) Девіда Келлі і Тома Келлі. Це переклад книги Creative Confidence, присвяченій дизайн-мислення - методу, який провідні світові компанії з усього світу - Apple, Google, Microsoft, Netflix, Airbnb, Uber та інші - використовують для впровадження інновацій.

  Це переклад книги Creative Confidence, присвяченій дизайн-мислення - методу, який провідні світові компанії з усього світу - Apple, Google, Microsoft, Netflix, Airbnb, Uber та інші - використовують для впровадження інновацій

  © ilatanka, hey_pirog via Instagram

  • Гнучке свідомість Керол ДВЕК. Це переклад книги The Mindset професора психології в Стенфордському університеті про те, що ні інтелект, ні талант, ні накопичений досвід не визначають, чого ми можемо досягти. Це під силу тільки нашим внутрішнім переконанням і відношенню до життя. Керол ДВЕК з докладними прикладами показує два типи установок нашого мислення і розповідає, як можна перейти з однієї в іншу.

  Керол ДВЕК з докладними прикладами показує два типи установок нашого мислення і розповідає, як можна перейти з однієї в іншу

  Кадр з серіалу Корона / © Netflix

  За фільмами - тут мій досвід, на жаль, обмежується лише двома походами в кінотеатр з сином і одним серіалом на Netflix. Корона (The Crown) - драматичний телесеріал про історію британської королівської сім'ї з середини XX століття до наших днів. Не шкодую ні про одну хвилину, витраченої на перегляд. Це для мене найважливіший критерій.

  5. Як правильно дотримуватися work-life баланс, щоб не втомлюватися і бути ефективним?

  Якраз я сама не можу буду прикладом успішної реалізації балансу, можливо, тому, що в останні роки ставлю для себе особисто високі професійні планки, які вимагають багато енергії, часу і сил. Мій секрет встигати те, що планую, і відчувати задоволення від професії - в чіткому плануванні: пріоритети, відпочинок, подорожі і сім'я.

  6. Де шукати натхнення?

  Я вважаю, що мій день "склався", коли після проведеної коуч-сесії, опублікованого матеріалу, завершеного проекту, якими я живу і в які вкладаю багато сил, мені пишуть або телефонують зі словами: "Те, що ви сказали, для мене дуже важливо "або" Ви змінили моє життя. Тепер я знаю, чого хочу, і вірю, що досягну цього ". На щастя, я бачу результати своєї роботи іноді дуже швидко - через особистісні трансформації людей, які приходять на коучинг, через зміни в командах, які консультую, через зростання і якісну зміну бізнесу, який очолюю як СЕО.

  • Більше порад від підприємців і топ-менеджерів: тут.

  Запрошуємо взяти участь у спецпроекті # ДелімсясНВ топ-менеджерів українських компаній і власників середнього / великого бізнесу. Якщо ви готові відповісти на наші запитання - пишіть нам на [email protected]

  Читайте також:

  1. Які три ради ви дали б собі 10 років тому?
  2. Кого ви вважаєте успішним бізнесменом (в Україні або в світі) і чому у нього варто повчитися?
  3. Яким повинен бути співробітник, щоб через рік після його найму, ви сказали, що зробили правильний вибір?
  Чи може він віднести співробітника до кращим співробітникам в галузі?
  Якщо немає - чого не вистачає і чи є шанс?
  Чи володіє співробітник навичками, яких не вистачає самому керівникові?
  Чим вони вам сподобалися?
  5. Як правильно дотримуватися work-life баланс, щоб не втомлюватися і бути ефективним?
  6. Де шукати натхнення?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»