Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  QWER-TEAM: Створення, розробка Інтернет сайтів, інтернет магазинів, замовити сайт Київ

  Компанії, які сьогодні не будуть представлені в Інтернеті, завтра взагалі ніде не будуть представлені! Тому, Інтернет проекти, розробка сайтів - флагманське напрямок нашої діяльності!

  Заповнити бриф на розробку сайту .

  Ви можете замовити у нас розробку сайту будь-якого рівня складності, за індивідуальним дизайном, так і шаблонний варіант. Причому, оскільки ми є партнерами «ПриватБанку», оплатити розробку сайту , Можна за рахунок кредитних , Засобів. Таким чином, на деякий період Ви отримаєте сайт в користування абсолютно безкоштовно .

  Умовно сайти можна розділити на такі види:
  Сайт візитка ,
  Інтернет магазин ,
  Інтернет портал ,

  При розробці сайтів дотримується кросброузерная перевірка, а також валідність HTML коду. Основний інструментарій, який ми використовуємо це PHP, JawaScript, MySQL, AJAX, Jquery. Наповнення сайту може проводитися самостійно, його власником без залучення розробника. Це стає можливим, завдяки розробленій нами системи управління контентом SeaLake.

  Система динамічного управління контентом (наповненням сайту) SeaLake, яка була розроблена нашими провідними співробітниками і призначена для створення та подальшого супроводу сайту будь-якої категорії складності в режимі он-лайн.

  Система управління контентом SeaLake дозволяє користувачеві в подальшому безболісно здійснювати зміни в структурі та змісті сайту, в залежності від його поточних завдань. Працювати з системою управління контентом зможе будь-який співробітник компанії з кваліфікацією звичайного користувача.

  Завантажити повний опис системи Sealake

  Стор. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Стор

  www.riviera.com.ua Торгово-розважальний центр «Рів'єра» на сьогоднішній день є найбільшим в Україні. Тут ви знайдете більш 120 магазинів, кафе і ресторани, 9 кінозалів, включаючи IMAX, боулінг, роллердром.

  Тут ви знайдете більш 120 магазинів, кафе і ресторани, 9 кінозалів, включаючи IMAX, боулінг, роллердром

  www.royalmile.kiev.ua Туристичне агентство Королівська Миля (Київ) - екзотичні види відпочинку, тури LUX, оренда яхт на Мальдівах, гірськолижний відпочинок у Франції, Італії, Японії - Royalmile - Тури до В'єтнаму, Мексику, Таїланд, США.

  ua  Туристичне агентство Королівська Миля (Київ) - екзотичні види відпочинку, тури LUX, оренда яхт на Мальдівах, гірськолижний відпочинок у Франції, Італії, Японії - Royalmile - Тури до В'єтнаму, Мексику, Таїланд, США

  www.elfashion.com.ua Elite Fashion Group - магазин модного одягу та аксесуарів. Представлений одяг кращих світових брендів і дизайнерських будинків.

  Представлений одяг кращих світових брендів і дизайнерських будинків

  www.arte-l.com.ua Арт-студія авторських весільних і вечірніх нарядів

  ua  Арт-студія авторських весільних і вечірніх нарядів

  www.denisseverin.com Віолончель, музика, ЛЮДИНА мистецтва. Хороший дизайн три мови

  Хороший дизайн три мови

  www.aplent.com Дизайн - студія, наших партнерів, флеш, поліграфія, корпоративний стиль

  com  Дизайн - студія, наших партнерів, флеш, поліграфія, корпоративний стиль

  Дизайн - студія, створення впізнаваною реклами

  Дизайн - студія, створення впізнаваною реклами

  Cайт українського виробника кришок для пляшок.

  Cайт українського виробника кришок для пляшок

  www.marionet.com.ua Сайт київського театру маріонеток

  Стор. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»