Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Радіореволюція в Інтернеті: слухай тисячі ресурсів, створюй свої

  20 лютого 2013 / Томський Огляд / Фото: Томський Огляд

  "Чорний маяк", "неформатних радіо", "Вільне співдружність субкультурних радіостанцій", "Автомат і гітара", радіо анимешников і секс-меншин, літературне, православне, весільне, авторське радіо ...... Чого тільки не знайдеш на просторах Інтернету.

  Зізнатися, до підготовки цього матеріалу я навіть не підозрювала про існування 90% унікального радіоконтента, який сьогодні у величезній кількості виробляється як професіоналами, так і аматорами в Росії і за її межами. Тому я постараюся лише пунктирно позначити ті напрямки, за якими ви зможете далі подорожувати самі.

  Чому в Інтернеті краще? Перш за все тому, що тут ТИСЯЧІ станцій з усього світу з різноманітною музикою і власними програмами - такі рідше, але теж зустрічаються. Всі вони широко представлені на сайтах-каталогах, з яких їх тут же можна послухати - Sradio.ru , Guzei.com , E-radio.ru , Moreradio.ru , Radiostyle.ru , Radio-rating.ru , Radio.puler.ru . До речі, і в Томську їх чимало: Rtfm.fm , Dreamradio.ru , Cityradio.ezar.ru (Плеєри запускаються автоматично)


  Якщо мовний сервер не ставить обмежень на свій потік, то у кожного є можливість слухати радіо онлайн через будь-який інтернет-плеєр. У той же час, мовний сервер може обмежувати прослуховування онлайн радіо тільки зі своєї сторінки.

  Наприклад, так працює сайт 101.ru , Який називає себе "професійним онлайн радіо". Тут присутні унікальні для мережі авторські станції, які створюються за участю і підтримки культових постатей вітчизняної музики. Весь контент, представлений на інтернет радіо, створюється працею власних музичних редакторів. На сайті представлено більше 150 музичних каналів, відсортованих за різними жанрами і напрямками: від агресивного року до дитячих колискових. 8 тисяч користувачів створили тут свої персональні станції, які також можна слухати.

  8 тисяч користувачів створили тут свої персональні станції, які також можна слухати

  Однак зручніше буває разок поставити спеціальний безкоштовний плеєр для інтернет-радіо - наприклад, RadioSure , В якому зареєстровано 23 000 радіостанцій. Список країн, радіостанції яких тут представлені, трохи більше ніж вражає: окрім Росії та Європи - Багами, Аргентина, Уругвай, Австралія, Кенія, Туреччина, Єгипет, Корея .... Відбувається автоматичне оновлення списку в разі виявлення нових, а також можна записувати звучать треки. Можна й самому додавати радіостанції, копіюючи url.

  Перша в світі інтернет-радіостанція Internet talk radio розпочала своє мовлення в 1993 році, її творцем став Карл Маламуд. Правда, проект був не зовсім те радіо, до якого ми звикли, - Internet Talk Radio містило в собі набір файлів, які можна було завантажити і прослухати. Однак, популярність сервісу росла з кожним днем, і вже в листопаді 1994 вперше в історії Інтернету в онлайн-режимі одночасно з живим виступом була запущена трансляція концерт Rolling Stones. А в 1995 з'явилися перші аудіо плеєри, здатні приймати і переробляти потокове аудіо.

  На просторах мережі можна знайти дуже цікаві радіоресурс різного ступеня виживання. наприклад, "Вільне Співдружність субкультурних радіостанцій" , Про який ми вже згадували. "Кожен бажаючий може прийти до нас зі своєю передачею", - свідчить напис на сайті. Передачі ж - реальний хендмейд з інтерв'ю, прямими включеннями.

  "Якщо ви фуррік, гот, емо, толкієністи або представник ліворадикальної угруповання, коли ви йдете по вулиці, діти показують на вас пальцем, а слідом гавкають собаки - в загальному, якщо ви відчуваєте, що явно не вписується в прокрустове ложе середньостатистичних ідеалів і хочете про це поговорити, то наше радіо саме для вас ", - говорять творці.

  Прекрасна сторінка невеликого севастопольського інтернет радіо "Острів" формату trance, ambient, chill, relax. Автори стверджують, що "акцент ставився переважно не на модність, а на якість музики, тут викладені ексклюзивні треки" (в тому числі від DGI Project, він же Dj_Rush і головний музичний і ідейний співавтор радіостанції).

  Цікавий і сайт "першого неформатного радіо" - "Радіо Ангелів" . Мета творців - формування кращого playlist`a важкої музики, просування молодих талановитих колективів. Радіо дає можливість слухати нестандартні композиції, які важко знайти на хвилях інших радіостанцій. Опис рубрик вельми домашнє: "Час свободи" - вечірній ефір для повертаються з роботи і навчання. Готуй супчик, макарошки і заварюй кави під приємні мелодії різних жанрів ".

  Є на просторах інтернету і сайт з незвичайним (на перший погляд) назвою "Автомат і гітара" . Читаємо далі, все стає прозоро: "Вся інформація зі світу військової пісні в інтернеті. Тексти пісень, музика, статті, фото, форум - центр спілкування однодумців". Є і цілодобова радіостанція, що транслює православні аудіокниги, бесіди, проповіді, аудіокнига - "Феофанія" . В ефірі Першого літературного радіо можна почути поезію і прозу, трансляцію з книжкових заходів, зустрічей з письменниками. Нещодавно, наприклад, відбувся круглий стіл "Сучасна вітчизняна фантастика".

  У грудні 2011 року вперше зазвучала Інтернет-радіостанція "Спокійне радіо" , Що пропонує своїм слухачам спокійну, мелодійну, м'яку музику, звуки флори і фауни (ніяких нав'язливих, приголомшуючих і дратівливих композицій - спеціально для офісних працівників). При цьому творці радіостанції говорять про себе просто: "Наша сітка мовлення складена дуже вдало".

  Загальна проблема інтернет радіостанцій - не на всіх з них можна послухати композиції, звучали раніше, іноді плейлист взагалі не видно - зрозуміло тільки, що грає в даний момент, немає можливості додати трек в обране.

  У цьому плані вельми зручні сайти, які ведуть цілодобову ретрансляцію і запис російських ефірних радіостанцій - MOSKVA.FM (53 станції) і PITER.FM (30 станцій). У рубриці "досягнення" ресурс із задоволенням цитує відомого цинічного інтернет-діяча Лебедєва "Артемій Лебедєв порахував нас Оx @ енним сайтом:" Тут всі ефіри всіх московських радіостанцій з архівом. І все так просто і ненапряжно, що незрозуміло, навіщо взагалі потрібні окремі сайти радіостанцій ".

  Треки там виглядають як "стовпчики" різної висоти - за кількістю ротацій. Наведенням на них мишкою з'являються назви і виконавці. А натисканням запускається запис радіоефіру з будь-якого місця. Хоч з початку дня, якщо ви "відмотати" запис назад. Сподобалися треки завжди можна знайти знову, запам'ятавши час звучання або додавши в свій збірник. ІМХО, юзабіліті цих двох сайтів одна з найвищих.
  Тут же на сайті є розділ для музичних дебютів - початківців виконавців, які можуть викладати свої пісні і збирати думки слухачів. Є й вікторини типу "вгадай мелодію", в яких потрібно дізнатися пісню по перших тактів. Переможець визначається кожен день. Є і мобільна версія m.moskva.fm - відмінний спосіб згаяти час в пробці ...

  Ще одна цікава штука - можливість створення "станції під себе" (або якщо вже бути зовсім чесними, швидше за плейлиста, хоча подекуди є можливість і онлайн-розмови з допомогою мікрофона, і випуску власних подкастів), змістом якої можна ділитися з друзями і просто відвідувачами сайту. Це можна зробити досить простим способом - шляхом додавання наявних на сайті треків або завантаження з домашнього комп'ютера в свій плейлист (майже всі сайти з колекцією музики і радіостанцій сьогодні надають такі можливості, в тому числі вже згадані. Із цікавих - музичні соціальні мережі Zaslushaem.ru , Megalyrics.ru . Про відому соцмережу last.fm докладно писати не будемо, бо доступ до неї став повністю платним.

  Ще один великий російський ресурс - Zvooq.ru з декількома мільйонами унікальних треків, правда, вхід тільки через акаунт на Facebook.

  Іноземні сайти - Jamendo.com (Ресурс спрямований на просування нових виконавців, тут все можна завантажити безкоштовно), Grooveshark.com , Hitsmymusic.com , 8tracks.com (Тут музичні добірки скликаються не автоматичним комп'ютерним алгоритмом, а живими людьми, які діляться таким чином з вами своєю улюбленою музикою - кожен раз по вісім "най-най" треків). Правда, є у цього сайту деякі незручності - не можна повторно прослухати вподобану мелодію, а пропустити трек можна тільки обмежена кількість разів, однак і на цю "хитру гайку" мають таке саме хитрий болт - розширення в браузері Сhrome).
  Існують і спеціальні додатки вКонтакте: Твоёрадіо , плеєр Last.fm , радіо онлайн , Freelast radio . Всі вони підбирають музику на ваш смак, рекомендують схожу. Сподобалися треки можна додати в список ваших аудіозаписів.
  Загалом, якісного і захоплюючого вам прослуховування!

  Текст: Анна Евгеньева

  Чому в Інтернеті краще?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»