Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Рецепційний подія Google: Легкі перемоги для SEO і PPC і майбутнє цифрових технологій

  З весни, нарешті, прибуття, команда Receptional (поряд з принаймні декілька сотень інших bleary-eyed commuters) caught 6.30am поїзд у капітал, заголовок до неймовірного Штабу Google для іншого нашого довгоочікуваного семінарів. День події під назвою " Легкі перемоги для SEO і PPC і майбутнє цифрового " було поєднано, щоб навчити підприємців, як вони можуть робити прості зміни в своїх цифрових стратегіях, щоб монетизувати поточні тенденції в світі технологій.

  Легкі перемоги для SEO і PPC і майбутнє цифрового

  Ранок розпочалося з легкого сніданку, включаючи фрукти, чаї та кави, а потім перший день розмови з менеджером з розвитку бізнесу, Грегом Тикнером, на «Легких перемогах для SEO та Pay-Per-Click (PPC)». Розмова охопила, наскільки важливо йти в ногу з постійно мінливим, швидко розвивається, світом цифрового маркетингу. Такі об'єкти, як Платна реклама обговорювалися рейтинги сторінок і широка відповідність, а також відповіді на численні запитання від нашої захопленої аудиторії.

  Такі об'єкти, як  Платна реклама  обговорювалися рейтинги сторінок і широка відповідність, а також відповіді на численні запитання від нашої захопленої аудиторії

  Наступна частина нашого ранку прийшла від старшого консультанта з платного пошуку, Андреаса Танталлідіса, його розмова зосередилася Google Shopping , і як торгові марки можуть використовувати це в своїх інтересах, щоб правильно орієнтувати свою аудиторію і збільшити продажі. Теми охоплюють такі елементи, як розширені текстові оголошення (ETA), ремаркетинг і важливість голосового пошуку.

  Теми охоплюють такі елементи, як розширені текстові оголошення (ETA),  ремаркетинг  і важливість голосового пошуку

  Після короткої перерви для кави та деяких смачних солодких ласощів у вигляді тортів, булочок та макарунів, ми переїхали на нашу третю секцію ранку, на цей раз на чолі з головою платного пошуку, Меттом Лофліном. Його розмова про те, що нового в КПП за 2018 рік? зібрав багато інтересу від нашої повноцінної аудиторії і охопив важливі теми, такі як витрати на рекламу, динамічне вставлення ключових слів і важливість ваших аудиторій.

  зібрав багато інтересу від нашої повноцінної аудиторії і охопив важливі теми, такі як витрати на рекламу, динамічне вставлення ключових слів і важливість ваших аудиторій

  Щоб підійти до нашого ранку, менеджер з розвитку агентства Google, Сабрина Гаруфі з штаб-квартири в Дубліні, розповіла про майбутнє цифрового, машинного навчання, штучного інтелекту та важливість бізнесу, що йде в ногу з швидко мінливим світом сучасних технологій.

  Щоб підійти до нашого ранку, менеджер з розвитку агентства Google, Сабрина Гаруфі з штаб-квартири в Дубліні, розповіла про майбутнє цифрового, машинного навчання, штучного інтелекту та важливість бізнесу, що йде в ногу з швидко мінливим світом сучасних технологій

  Відгуки були надзвичайно позитивні. Багато гостей чекали після події, спілкувалися, обмінювалися руками та обмінювалися деталями, а також запитували про наші популярні перевірки здоров'я, безкоштовну послугу, яку ми пропонуємо компаніям, щоб показати їм виправлення. вони можуть реалізовувати для поліпшення своєї присутності в Інтернеті, якості веб-сайту, і в свою чергу, їх прибутку.

  вони можуть реалізовувати для поліпшення своєї присутності в Інтернеті, якості веб-сайту, і в свою чергу, їх прибутку

  Подія була величезним успіхом, і ми не можемо чекати, щоб зустрітися з вами на наступному. Для будь-яких запитів, подзвоніть нам на 01525 715 520 або заповніть контактну форму нижче.


  Його розмова про те, що нового в КПП за 2018 рік?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»