Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Редагувати теги Canonical на повідомлення з встановленою версією Yoast | Фокус на цільових сторінках | Архів генезису

  1. Створіть цільову сторінку з шаблоном Genesis Archive
  2. Переорієнтуйте вміст за допомогою канонічних тегів
  3. Крок перший
  4. Крок 2

  Не розбавляйте ваш сік зв'язку і рейтинг сторінки.

  Що робити, якщо ви хочете відобразити найкращу публікацію для категорії у верхній частині сторінки архіву категорії Geneses, щоб створити гарну, сильну цільову сторінку?

  Пошукові системи заплутаються, не знаючи, який з них служити. Якщо ранг розділений між двома, не може з'явитися жоден. Вся публікація відображатиметься у двох місцях вашого сайту. Google, Bing і т.д. не знатимуть, який індекс. Це послабить ранг обох.

  Moz має декілька чудових статей про повторюваний вміст і використання канонічних тегів для вирішення проблеми:

  http://moz.com/blog/rel-confused-answers-to-your-rel-canonical-questions

  http://moz.com/blog/canonical-url-tag-the-most-important-advancement-in-seo-practices-since-sitemaps

  І Google часто приймає на себе помилки та зловживання - (ця стаття не стосується однієї з них!)

  http://googlewebmastercentral.blogspot.com/2013/04/5-common-mistakes-with-relcanonical.html

  https://support.google.com/webmasters/answer/139066?hl=uk

  І, Метт Каттс від Google, начальник WebSpam, про їх використання:

  https://www.mattcutts.com/blog/canonical-link-tag/

  Але, скажімо, ви хочете показати весь пост, а також уривки та образовані зображення з усіх інших повідомлень у категорії. Цільова сторінка, подібна до цієї, може добре класифікуватись, оскільки всі витяги додають до неї ключові слова та повноваження… якщо ви можете визначити, що є найкращим джерелом вихідного вмісту.

  Створіть цільову сторінку з шаблоном Genesis Archive

  На цільових сторінках, які я буду будую для декількох клієнтів, використовується шаблон архіву категорії Genesis.

  Щоб зробити ці сторінки архіву категорій на цільових сторінках, я встановив Genesis Пісочниця Рекомендовані віджети вмісту (GSFW) плагін, Genesis Widgetized Archive (GWA) і плагін Динамічні віджети (DW). Я Yoast WordPress SEO встановлений на всіх сайтах (завжди).

  Налаштування починається зі створення сторінки, призначеної шаблону Genesis Archive, і дається назва категорії, яка буде відображатися.

  Я використовую один екземпляр GSFW у першому віджет Архів, щоб потягнути весь призначений пост, використовуючи "включати" і ідентифікатор повідомлення. Другий екземпляр витягує цикл для категорії, використовуючи витяги та обрані зображення, з половиною класу стовпців (необов'язково).

  Ці віджети обмежені певною сторінкою лише за допомогою додатка DW - інакше вони відображатимуться на всіх сторінках архіву Genesis.

  Це добре працює і робить чудові цільові сторінки. Інші віджети архіву (є 3 за умовчанням) можуть відображати оголошення або інші елементи на цих цільових сторінках.

  Переорієнтуйте вміст за допомогою канонічних тегів

  Джерело вмісту має вирішувати на сторінці з найбільшою кількістю посилань і відповідного вмісту - це буде нова цільова сторінка. Опублікований пост плюс всі витяги будуть більш потужними, ніж будь-який інший пост. Створіть канонічний тег на означеному повідомленні, вказуючи на нову цільову сторінку.

  З встановленою Yoast SEO, існує проблема подолання переписування канонічних тегів, що полягає в тому, що Yoast записує їх автоматично за замовчуванням. Вони повинні бути відключені на повідомленнях, які ви збираєтеся використовувати.

  Крок перший

  Видаліть канонічні теги на повідомленнях, які ви збираєтеся використовувати.

  Як?

  Вставте наступний php у ваші функції .php вашої дочірньої теми, замінивши ### ідентифікатором публікації, до якого ви хочете додати власні каноніки.

  // * Зупиніть Yoast від написання канонічних тегів на специфічних посадах функції wpseo_canonical_exclude ($ canonical) {global $ post; if ($ post-> ID == ### || $ post-> ID == ### || $ post-> ID == ##) {$ canonical = false; } return $ canonical; } add_filter ('wpseo_canonical', 'wpseo_canonical_exclude');

  Вимкнути Yoast Canonical

  (Джерело: Форум підтримки WordPress.com, з модифікацією для серії )

  Крок 2

  У редакторі повідомлень прокрутіть вниз, щоб знайти поле «Сценарії» (особливість Genesis) і додати потрібну канонічну позначку.

  <link rel = "canonical" href = "http: // ваш-бажаний-посилання /" />

  Canonical Link

  Ця публікація відредагована .... оригінальна версія запропонувала використовувати плагін "Додати в голову" WordPress, але завдяки коментарю Тома Хікі на цю посаду в Google+, я знайшов, що вам не потрібен плагін, щоб додати свій власний канонічний тег у Genesis.

  Це робить справу.

  Щасливий рейтинг!

  Що робити, якщо ви хочете відобразити найкращу публікацію для категорії у верхній частині сторінки архіву категорії Geneses, щоб створити гарну, сильну цільову сторінку?
  Com/webmasters/answer/139066?
  Як?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»