Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Регіональне просування сайту в Google і Яндекс

  1. Чому необхідно просуватися в локальному пошуку Регіональне просування орієнтоване на сайти компаній,...
  2. висновки

  Чому необхідно просуватися в локальному пошуку

  Регіональне просування орієнтоване на сайти компаній, послуги або товари яких представлені в певному регіоні країни. Локальне просування сайту забезпечує високу конкурентоспроможність і доступність сайтів для максимально зацікавленої аудиторії. При цьому відвідувачі більш лояльні до такої компанії, так як вона знаходиться в географічній досяжності і, при необхідності, можливий контакт з її представником.

  Ключовий момент для регіонального seo просування - коректне визначення територіальності сайту. Далі наведена інформація про можливості реалізації даного завдання в пошукових системах (ПС) Google і «Яндекс».

  Google: географічний таргетинг

  Для вказівки географічної приналежності сайту варто почати з сервісу «Інструменти для веб-майстрів». При цьому, якщо інформація про географічне розташування ресурсів не буде задана, місце розташування компанії визначається на підставі доменної зони сайту (наприклад, .ua, .ru) або по IP-адресою см. докладніше .

  Мал. 1. Налаштування геотаргетинга в сервісі «Інструменти для веб-майстрів» від Google

  Обмеження даного інструменту пов'язані з можливістю геоприв'язки тільки до країни. Більш вузьку територіальну одиницю можна вказати за допомогою сервісу «Google Адреси» см. докладніше .

  При підборі ключових слів для локального сео просування необхідно приділяти увагу регіональним запитам. Сторінки повинні бути оптимізовані зі згадуванням топонімів (топонім - назва географічного об'єкта) в семантичному ядрі , Контактної інформації, метаданих, текстах і т.д. Разом з тим, при використанні сервісів Google, надається можливість отримувати додатковий цільовий трафік з результатів пошуку на картах. Для цього необхідно зареєструвати компанію в Google Place.

  Рис.2. Форма реєстрації в Google Place

  Так, наприклад, seo просування в пошуковій видачі компанії, що займається прибиранням квартир та офісів в Києві, буде відбуватися за запитом «прибирання київ» і подібним до нього. Користувач побачить такі результати локального пошуку:

  Мал. 3. Приклад результатів локального пошуку в ПС Google

  Складові для визначення регіону сайту в ПС Google:

  • контактні дані (адреса, поштовий індекс, телефон із зазначенням коду міста) на сторінках;
  • топоніми на сторінках сайту;
  • настройка геотаргетинга в сервісі «Інструменти для веб-майстрів»;
  • реєстрація ресурсу в сервісі «Google Адреси»;
  • доменна зона сайту;
  • IP-адреса хостингу.

  «Яндекс»: географічний таргетинг

  Для успішного регіонального seo просування в пошуковій системі «Яндекс» потрібно виконати ряд заходів, які дозволять правильно визначити географічну локалізацію. На початковому етапі оптимізації сайту необхідно переконатися, що ресурсу присвоєно відповідний регіон у сервісі «Яндекс.Вебмайстер» , А також додати інформацію про сайт в довідник і в каталог . (Налаштування «Яндрекс.Каталога» дозволяють присвоїти сайту до 7 регіонів. У разі, якщо сайт розрахований на більшу кількість регіонів, його варто просувати як національний). Реєстрація в каталозі проводиться на безоплатній та платній основі. Комерційні сайти, як правило, публікуються на платній основі. Актуальну вартість реєстрації потрібно уточнювати за посиланням . На сьогоднішній день вона становить 12 500 руб. Варто враховувати і те, що зареєстрована в «Яндекс» компанія потрапить також в результати пошуку Google.

  Мал. 4. Сторінка платної реєстрації в Яндекс

  Географічна приналежність ресурсу визначається на підставі фактичного місця розташування організації і зазначеної на сторінках сайту контактної інформації, яку доцільно додатково прописувати за допомогою мікроформатів. Більш докладно про це можна прочитати в довідці «Яндекса» .

  Більш докладно про це можна прочитати  в довідці «Яндекса»

  Мал. 5. Приклад оформлення контактної інформації з урахуванням мікроформатів

  У ПС «Яндекс» використання топонімів не настільки критично для просування сайту, як в Google. Це пов'язано з тим, що результати пошуку в «Яндексі» і так мають яскраво виражений регіональний характер. Наприклад, якщо сайт знаходиться на високих позиціях за запитом без топоніма, то за ключовим словом з включенням назви міста він, скоріш за все, теж буде в TOP10. Важливіше звертати увагу на регіональну приналежність сайтів, які посилаються на ваш сайт. Найбільш відповідний варіант - коли зовнішні посилання встановлюються на ресурсах, які мають однаковий з просуваються сайтом регіон. Додаткова інформація щодо геозалежні запитів доступна на сторінці .

  Складові для визначення регіону сайту в ПС «Яндекс»:

  • контактні дані (адреса, поштовий індекс, телефон із зазначенням коду міста) на сторінках;
  • установка регіону в «Яндекс.Вебмайстер»;
  • додавання контактної інформації в «Яндекс.Довідник»;
  • установка регіону в «Яндекс» ;
  • доменна зона сайту.

  З розширеним переліком налаштувань регіональності сайтів можна ознайомитися на сторінці допомоги «Яндекс» .

  висновки

  Сам факт комплексного регіонального seo просування сайту пом'якшує конкуренцію і надає можливість локальним (за географічною ознакою) сайтам попадання в TOP10. Технічно досягнення високих позицій у регіональній видачі реалізується за допомогою тих же методів, які застосовуються для просування загальнонаціональних ресурсів. Відмінною особливістю служить інтеграція топонімів при виконанні зовнішньої і внутрішньої оптимізації, а також робота з доступними сервісами пошукових систем для визначення приналежності сайта.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»