Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Рейтинг електронної комерції меблів

  1. Детальний приклад - як ми це зробили Бренд був добре зарекомендував себе, коли він прийшов до нас,...
  2. Оптимізація сайту
  3. Структура та вміст сторінки
  4. Створення посилань
  5. Результати
  6. Прибуток на інвестиції
  7. Покращення ключових слів
  8. Відстеження ключових слів

  Детальний приклад - як ми це зробили

  Бренд був добре зарекомендував себе, коли він прийшов до нас, з гарною автономною репутацією побудованої на якості меблів, які вони розробляли і продавали в Інтернеті.

  Вони мали розумний, якщо обмежений, профіль посилання в основному з природних блогерів огляди і PR покриття.

  Їхньою головною перешкодою для зростання було те, наскільки конкурентоспроможними є ключові слова для серйозних ключових слів, тому що 20 найкращих місць для всіх, крім найнижчих ключових слів із довгим хвостом, домінували міжнародні гіганти домашніх меблів, такі як Ikea, а також величезні бренди електронної комерції, такі як Tesco , Джон Льюїс, Аргос, Дебенхамс і Маркс і Спенсерс.

  В результаті цієї конкуренції, бренд мав дуже мало видимості на перших двох сторінках Google для ключових, транспортних умов, яких вони хотіли орієнтувати, і з усіх сил намагалися оцінити навіть довгі ключові слова хвоста.

  Тому головними цілями кампанії було:

  • Натисніть ключові слова в індекс. Бренд не займав широких рейтингів, що мають сотні тисяч комбінованих пошуків щомісяця у Великобританії.
  • Ранжуйте ключові слова, які раніше не були розміщені на перших 5 сторінках на сторінці 1. Більш конкретні терміни з десятками тисяч пошуків щомісячно в даний час проіндексовані сторінкою 5 або глибше.
  • Збільште загальну видимість пошуку для довших хвостів, ключових слів для конверсій Тривалі терміни хвоста з тисячами пошуків на місяць коливалися навколо третьої сторінки. Вони являли собою хороші можливості «швидкого виграшу».
  • Забезпечте правильну оптимізацію на місці. На сайті було кілька важливих слабких місць на місці, які треба було вирішити, якщо б бренд зростав, як сподівався клієнт. Головною серед них була погана структура / вміст URL-адрес і сильно тонкий контент, який розміщував їх прямо в «Panda-Territory».

  Стратегія та впровадження

  Центральною стратегією було:

  1. Проконсультуйтеся з редизайном веб-сайту, ретельно перевіряючи тестові версії нового сайту та пропонуючи корисні поліпшення, щоб зробити сайт максимально оптимізованим.
  2. Створіть загальну повноваження домену, використовуючи посилання на відповідні веб-сайти з високим рівнем повноважень у ніші вдосконалення / дизайну інтер'єру.
  3. Створіть авторитет ключових внутрішніх сторінок за допомогою цільових посилань протягом усієї кампанії зі створення посилань.

  Оптимізація сайту

  Структура URL-адрес

  Нашим головним пріоритетом під час процесу аудиту було забезпечення того, щоб сайт містив якнайбільше ключових ключових слів.

  Хоча в довгостроковій перспективі ми були впевнені, що будемо ранжувати сайт для широких, великих обсягів, найшвидшим способом швидко збільшити органічний трафік і кількість продажів через органічні є ранжування сайту на більш конкретні терміни.
  Екстрапольовані по всьому продуктовому ряду, ці довгі ключові слова можуть значно збільшити органічний трафік.

  Тому нашим пріоритетом було реструктуризація сайту, щоб ці ключові слова мали певні сторінки категорій, націлені на них. Раніше веб-сайт мав дуже просту фізичну структуру з однією сторінкою, націленою на широкий спектр різних ключових слів:

  example.com/dining-furniture/dining-tables

  Натомість сайт тепер містить сторінки категорій і продуктів, розміщені в дуже цільових елементах вмісту, тобто кожен пов’язаний набір споріднених продуктів має ключові слова націлювання на певну цільову сторінку SEO, які відповідають йому:

  example.com/dining-furniture/tables/extending-tables

  Структура та вміст сторінки

  Іншою важливою проблемою, яка стримувала роботу сайту, була структура та зміст сторінки.

  Теги заголовків на сайті були неоптимізовані, бракувало досліджень ключових слів і часто надто довгі / дублювалися.

  Теги заголовків на сайті були неоптимізовані, бракувало досліджень ключових слів і часто надто довгі / дублювалися

  Ми переробили не тільки теги заголовків, але й інші ключові елементи HTML, такі як теги заголовків для націлювання на асоційовані, семантично схожі ключові слова навколо головного ключового слова, щоб створити релевантність ключових слів на кожній сторінці.

  Ми переробили не тільки теги заголовків, але й інші ключові елементи HTML, такі як теги заголовків для націлювання на асоційовані, семантично схожі ключові слова навколо головного ключового слова, щоб створити релевантність ключових слів на кожній сторінці

  Вміст або його відсутність є настільки ж великою перешкодою для ефективності пошуку, оскільки сторінки категорій містять дуже мало унікального вмісту абзаців і сторінок продукту, які майже не містять.

  Ми допомагали заповнювати всі сторінки категорій і продуктів багатим, унікальним вмістом, доданим таким чином, щоб не зменшувати дизайн сайту або його можливості конвертувати.

  Створення посилань

  Незважаючи на те, що сайт і бренд добре зарекомендували себе, перш ніж ми почали працювати разом, їхній профіль посилання був недостатньо розвинутим.

  Внаслідок цього ми повинні були бути обережними щодо швидкості зв'язку, що надходить на сайт, і якорного розподілу тексту. Внаслідок цього ми почали кампанію, будуючи дуже консервативне число посилань з оголеною URL-адресою, фірмовим та загальним якорним текстом.

  Незважаючи на те, що ці посилання не були особливо орієнтовані, покращення авторитету домену сайту призвело до значного зростання ключових слів та трафіку.

  Як хороший фундамент посилань було розроблено, ми почали орієнтуватися на сторінки ключових категорій, використовуючи точний відповідний якірний текст, але ще ефективно, щоб швидко проштовхнути ці сторінки через SERPs для різноманітних ключових слів широкого та довгого хвоста.

  Як хороший фундамент посилань було розроблено, ми почали орієнтуватися на сторінки ключових категорій, використовуючи точний відповідний якірний текст, але ще ефективно, щоб швидко проштовхнути ці сторінки через SERPs для різноманітних ключових слів широкого та довгого хвоста

  Незважаючи на те, що наші стратегії побудови зв'язків, орієнтованих на електронну комерцію, були значною мірою вдосконалені, ми одночасно провели більш традиційну кампанію, що базується на розробці посилання, щоб допомогти підвищити релевантність ніші та зробити профіль посилання якомога більш природним.

  Ця аутрич-кампанія надіслала нам понад 60 посилань із таких сайтів, як:

  www.examiner.com (DA 91, TF 77)
  www.designshuffle.com (DA 50, TF 31)
  www.realitysandwich.com (DA 67, TF 35)

  Результати

  Оскільки рекомендації з аудиту, вжиті на початку грудня, і посилання на ключові внутрішні сторінки, трафік постійно збільшувався за місяць.

  До червня органічний транспорт збільшився на 122,27% порівняно з попереднім груднем, а червень отримав 42,635 візитів порівняно з 19,182 грудня.

  Крім того, кількість нових користувачів збільшилася більш ніж на 115%, у червні 22,545 нових відвідувань порівняно з 10 469 у грудні.

  Прибуток на інвестиції

  Для будь-якого магазину електронної комерції найкращим показником успішного SEO є трафік, який перетворюється. За даними бренду, обсяг операцій збільшився більш ніж на 336%, у червні - 480 операцій порівняно з 110 у грудні.

  Новий трафік, який ми доставляли на сайт, також був дуже націлений і відповідний для бренду, про що свідчить поліпшення показника переходів на 96,3%. У червні 1.13% відвідувачів придбали щось, порівняно з лише 0,57% у грудні.

  Органічний дохід від перевезень збільшився на 369,43%, у червні він склав 210,408 фунтів стерлінгів порівняно з 44 822 фунтів стерлінгів у грудні - зростання в 165,586 фунтів стерлінгів.

  Сезонність впливає на купівельні звички в цій ніші, тому порівняння доходів у річному обчисленні дає нам більш точну ідею зростання.

  У червні було збільшено дохід від органічного трафіку на 187,4%, що склало 210,408 фунтів стерлінгів порівняно з 73,212 фунтів стерлінгів у червні попереднього року - це збільшився на 137 196 фунтів стерлінгів.

  Покращення ключових слів

  У грудні-червні наступного року кількість ключових слів за рейтингом у Google.co.uk значно зросла.

  Ключові слова у трійці кращих місць збільшилися з 47 до 119 - збільшення на 153%

  Ключові слова у перших 10 місцях збільшилися з 247 до 413 - збільшення на 67,2%

  Ключові слова у перших 20 місцях збільшилися з 710 до 1 102 - збільшення на 55,2%

  Ключові слова у перших 20 місцях збільшилися з 710 до 1 102 - збільшення на 55,2%

  Відстеження ключових слів

  У 133 основних ключових словах, які ми відстежуємо в компанії, було загальне збільшення на 755 місць.

  Кілька ключових слів із великим обсягом увійшли на першу сторінку, а ряд високо конкурентних термінів увійшли до індексу і продовжують швидко підніматися над видачами:

  Якщо ви хочете збільшити трафік пошуку, продати електронну комерцію або відновити з покарання, Будь ласка, зв'яжіться з нами для 100% безкоштовного аналізу вашого сайту .


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»