Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Реклама франчайзингу, реклама франшизи, просування франшизи

  1. Завантажити прайс-лист
  2. Чому Франч?
  3. Переваги просування франшизи в інтернеті
  4. Розміщення реклами на сайті
  5. Вартість розміщення реклами
  6. Завантажити прайс-лист
  7. знижки
  8. Наші рекламодавці
  9. Корисні посилання
  10. Замовити рекламу

  Завантажити прайс-лист  Чому Франч

  Завантажити прайс-лист

  Завантажити прайс-лист

  Чому Франч?

  Франч - найпопулярніший сайт про франчайзинг і франшизах в СНД. Основна географія відвідувачів: Україна, Росія, Казахстан, Білорусь та інші країни. У сайту міцні позиції в пошукових системах і кращі показники відвідуваності в своєму сегменті:

  • 3000-3500 відвідувачів сайту щодня
  • 800-1000 щоденних користувачів додатка « Купи франшизу! »Для iPhone і iPad
  • загальна аудиторія нашого каталогу - більше 4000 чол. в день
  • більш 130,000 відвідувачів в місяць
  • більш 500,000 переглядів сторінок на місяць
  • середня тривалість перегляду сторінки - більше 5 хвилин
  • найнижча вартість одного відвідувача серед всіх каталогів франшиз ( Детальніше )

  За всіма показниками franch.biz - це сайт №1 про франчайзинг в СНД.

  Дізнайтеся більше про те, хто і за що нас любить (Там же - щасливі історії продажу франшиз через наш сайт).

  ***

  Franch.biz - це не просто найбільший в СНД сайт про франчайзинг. Це інструмент продажу франшиз. Щодня його переглядає понад 2000 підприємців, зацікавлених в тому, щоб почати або розширити свій бізнес. Більшість відвідувачів навіть не знають, яка франшиза їм підійде. Але привернути їхню увагу можна за допомогою просування.

  Як ви знаєте, базове розміщення на franch.biz - безкоштовне. Так навіщо платити гроші за рекламу, якщо інформація про франшизу вже є на сайті? Справа в тому, що крім вашої франшизи на franch.biz представлено більше 1600 інших пропозицій. Кожен відвідувач сайту просто не в змозі переглянути їх усі, хоча цілком можливо, що йому потрібна саме ваша франшиза. Тут як з будь-яким іншим товаром: щоб продавати, потрібно просувати.

  В середньому, завдяки проведенню повноцінної рекламної кампанії інтерес до франшизі збільшується на 1000%. Іноді цей показник доходить і до 5000%. Приблизно настільки ж виростає ймовірність продажу франшизи. Тобто, наприклад, без додаткових витрат ви можете продавати одну франшизу кожні півроку, а за допомогою просування - вже 10, 20 або все 50. Чи потрібні вам франчайзі в такій кількості і так часто, вирішувати вам.

  Чи потрібні вам франчайзі в такій кількості і так часто, вирішувати вам

  Переваги просування франшизи в інтернеті

  Переваги просування франшизи в інтернеті

  Наша компанія займається розвитком франчайзингу в СНД вже більше 10 років. Ми перші усвідомили необхідність в створенні якісного інтернет-проекту про франчайзинг для українського ринку. Франч став тим, чого всі давно чекали: єдиним інструментом для пошуку і просування франчайзингових проектів в інтернеті, сайтом з чудовим дизайном, фунціональном і наповненням. Саме за це його люблять потенційні покупці франшиз.

  За нашими оцінками, 95% всіх потенційних франчайзі проводять попередній пошук франшизи в інтернеті, і тільки 15% точно знають, що їм потрібно. Більшість же, як правило, переглядають декілька (в середньому 10-15) франчайзингових пропозицій, перш ніж зупинитися на одному-двох, зняти трубку і подзвонити франчайзеру для отримання подробиць. При цьому вони вважають за краще шукати франшизу в спеціалізованих інтернет-каталогах, на зразок нашого. На сайти самих франчайзерів здобувачі заходять тільки якщо зацікавлені в конкретних франшизах (а таких відвідувачів, як ми пам'ятаємо, не більше 15% від загального числа).

  Саме тому реклама франшизи в інтернеті (в пошукових системах і на спеціалізованих сайтах) є найперспективнішим методом просування. Реклама франшизи в інтернеті має найкраще співвідношення ціна / ефективність, ніж розміщення в традиційних ЗМІ.

  В каталозі Франча представлена ​​інформація про всі франшизах, доступних на території України і Росії, і сьогодні їх вже більше 1000. Причому є сфери діяльності (наприклад, магазини одягу), в яких представлено відразу кілька десятків франшиз. Звичайно, при такій конкуренції привернути увагу відвідувачів (які рідко заходять далі першої сторінки у видачі) до своєї франшизі можна тільки за допомогою реклами.

  Ми підготували для власників франшиз кілька цікавих пропозицій для просування франшиз, компаній і послуг.

  Ми підготували для власників франшиз кілька цікавих пропозицій для просування франшиз, компаній і послуг

  Розміщення реклами на сайті

  Ми пропонуємо вам перевірені способи залучення уваги відвідувачів сайту. Позиції можна замовити як окремо, так і в комплексі, причому в останньому випадку надаються знижки. Крім того, ми істотно знижуємо вартість реклами для франчайзерів, особливо для тих, хто недавно зареєстрував свою франшизу на сайті.

  Мінімальний термін замовлення рекламі теперь (для банера) - 1 тиждень, а у випадку з маркуванням франшизи - 1 місяць. Рекомендований термін розміщення реклами франшизи - від 2 тижнів.

  Рекомендований термін розміщення реклами франшизи - від 2 тижнів

  Вартість розміщення реклами


  1Повноекранна реклама

  (показується один раз на добу кожному відвідувачу Франча при переході на другу сторінку сайту; 20 сек.); CTR 5% тиждень $ 300 2 Бічний банер (приклеєний до правого краю сторінки) тиждень $ 350 3 Банер 905х70 (розтяжка над основним меню; розміщення на всіх сторінках сайту); CTR 0,25% тиждень $ 350 4 Банер 530х100 в досьє всіх франшиз на сайті Розміщення в верхній частині досьє (до рубрики «Подробности»); CTR 0,3% тиждень $ 250 Розміщення в нижній частині досьє (після рубрики «Подробности»); CTR 0,2% тиждень $ 170 4 Банер 275х60 в правій колонці розділу «Франшизи» (над меню вибору сфери бізнесу); CTR 0,15% тиждень $ 70 5 Розміщення логотипу на головній сторінці в рубриці «Нові франшизи» або PRO -франшізи (бонус: маркування франшизи і її розміщення в топі розділу «Франшизи»); CTR 0,15% тиждень $ 60 7 Pro-аккаунт (повний доступ до всіх можливостей сайту; відкрита контактна інформація для всіх відвідувачів і багато іншого , в т.ч. два тижні безкоштовної ротації банера ( докладніше про pro-акаунті ) Рік $ 500

  Ціни дійсні c 01.05.2013.
  Варіанти оплати: готівка, карткою Visa / Mastercard, WebMoney, Яндекс.Деньги, безготівковий розрахунок.

  Деньги, безготівковий розрахунок

  Завантажити прайс-лист

  Завантажити прайс-лист

  знижки

  Своїм відданим рекламодавцям ми надаємо знижки залежно від тривалості співпраці:

  • 2 місяці - 7%
  • 3 місяці - 15%
  • 6 місяців - 20%

  Але і це ще не все. Протягом місяця після розміщення франшизи на сайті вартість її просування додатково зменшується на 30%.

  У нас є також спеціальні знижки для рекламних агентств і медіа-баєрів. Їх розмір обговорюється індивідуально.

  Їх розмір обговорюється індивідуально

  Наші рекламодавці

  Відгуки клієнтів

  Відгуки клієнтів

  Корисні посилання

  Додаткові матеріали, з якими буде корисно ознайомитися нашим потенційним рекламодавцям:

  Замовити рекламу

  З усіх питань просування на franch.biz, будь ласка, звертайтеся в редакцію сайту .

  Так навіщо платити гроші за рекламу, якщо інформація про франшизу вже є на сайті?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»