Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Реклама і розкрутка автомийки

  1. Підбірка відеороликів з рекламою автомийок

  Будь-який бізнес залежить від кількості тих клієнтів, які купують товари компанії або користуються її послугами. Апріорі будь-який бізнес не може обійтися без того, щоб рекламувати себе і підвищувати кількість покупців своїх товарів і послуг.

  Апріорі будь-який бізнес не може обійтися без того, щоб рекламувати себе і підвищувати кількість покупців своїх товарів і послуг

  Дане твердження в повній мірі відноситься і до такого виду бізнесу, як автомийка. Цей бізнес, зважаючи на високу конкуренцію в російській столиці, вимагає набагато більшого докладання зусиль з боку власників автомийки, ніж в інших регіонах нашої великої країни. Звичайно ж, на руку власникам автомийок грає той факт, що автотранспортний парк в столиці постійно збільшується, але питання про те, як розкрутити автомийку в умовах високої конкуренції столиці є одним з найбільш нагальних в реаліях сучасного автобізнесу.

  Звичайно ж, на руку власникам автомийок грає той факт, що автотранспортний парк в столиці постійно збільшується, але питання про те, як розкрутити автомийку в умовах високої конкуренції столиці є одним з найбільш нагальних в реаліях сучасного автобізнесу

  Редакція проекту Vipwash.ru постаралася провести маркетингове дослідження даного питання і з'ясувати, яка саме реклама автомийки буде найбільш дієвою в сучасних умовах.

  Почнемо з того, що будь-яка нова автомийка (втім, як і деякі інші види сучасного бізнесу) повинна стати відомою якомога більшому колу потенційних клієнтів. Тобто, ще до її відкриття необхідно скористатися деякими засобами зовнішньої реклами (банер "Ми скоро відкриваємося" на завданні автомийки буде дуже і дуже до речі). Потрібно організувати роздачу листівок з коротким переліком майбутніх послуг і точною адресою місця розташування майбутньої автомийки. Власник автомийки може бути впевнений, що інформація дійде до потенційних клієнтів і вони обов'язково скористаються послугами нової автомийки, коли вона відкриється. Жінкам необхідно рекомендувати розпочинати створювати невеликий інтернет-проект автомийки (міні сайт-візитку), але у великій інтернет його поки не випускати.

  Після того, як хвилюючий момент відкриття пройде, необхідно починати широкомасштабну рекламу автомийки. Повторити той же набір засобів зовнішньої реклами (замінити банер з "Ми скоро відкриваємося" на банер "Ми відкрилися. Ласкаво просимо"), оплатити рекламу в різних друкованих виданнях, замовити рекламу в інтернеті (Яндекс. Директ цілком підійде - от і знадобився свій сайт ). Природно, роздача листівок автолюбителям на дорозі і деякі інші заходи. Необхідно проводити на своїй автомийки та різні акції (політ фантазії власників бізнесу).

  Насправді питання про те, як швидко розкрутити автомийку, важливий, але ще важливіше інше питання - як зробити так, щоб автомийка залишалася популярною протягом довгого періоду часу. Для цього непогано б обзавестися рекламний роликом на прикладі того, що наведено в кінці статті.

  Підбірка відеороликів з рекламою автомийок

  Автомийка «Блокбастер» (реклама)

  Реклама автомийки ЗНИЖКА

  Офіційний рекламний ролик від мережі автомийок Fast & Shine


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»