Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Реклама інтернет-магазину. З чого почати?

  1. джерела трафіку
  2. висновки

  За останні 10 років інтернет-магазини створювали великі компанії, дрібні підприємці і навіть домогосподарки. Головним лейтмотивом було відчуття, що поріг входу в цей бізнес досить низький. Такий висновок пов'язано з абсолютним нерозумінням вартості хорошого сайту і ще більшої вартості просування. У цій статті я детально зупинюся на тому, чому реклама інтернет-магазину повинна бути одним з головних об'єктів вашої уваги поряд з ціноутворенням і роботою з асортиментом.

  У цій статті я детально зупинюся на тому, чому реклама інтернет-магазину повинна бути одним з головних об'єктів вашої уваги поряд з ціноутворенням і роботою з асортиментом

  Так виглядав Amazon в 1995 році

  Перед тим як вибирати методи реклами інтернет-магазину напишіть собі відповіді на наступні питання, без яких навіть кращі агентства вам не зможуть допомогти:

  • Чим ваші товари такі хороші.
  • Чому ваша ціна прийнятна.
  • Які конкурентні переваги.
  • У чому ваша унікальність.
  • Чи зручно робити покупки на вашому сайті з різних пристроїв.
  • Чому клієнти повинні повертатися до вас.
  • Надійні чи у вас постачальники.

  джерела трафіку

  Один з основних принципів, який дозволить вам розподілити ризики - це диверсифікація. Простим язиком - чи складайте яйця в одну корзину. Кожен з джерел трафіку має свої ризики і свої переваги, я перерахую лідируючі.

  SEO просування використовують буквально всі сайти в тому чи іншому вигляді. Безумовно, в перспективі, це один з найбільш вигідних і важливих напрямків, але, щоб отримувати відвідування з органічного пошуку, вам потрібно буде інвестувати в нього 8-10 місяців, а то і більше, а також завжди є ризик потрапити під фільтр, при грамотному підході він не великий, але все ж є. Якщо ви обмежені в засобах, вкладайте в SEO 20-30% від вашого рекламного бюджету і у вас залишаться гроші, щоб продавати вже сьогодні.

  Контекстна реклама інтернет-магазину на початкових парах - один з основних двигунів вашої торгівлі. Коли ви запускаєте новий проект, ви відразу ж влазить до витрат (зарплати / оренди і т.д.) і якщо ви не забезпечите оборотом свій бізнес в перші місяці, то ваш ентузіазм може розпорошитися вже в перший пів року. У перші 3-5 місяців я рекомендую вкласти в контекст як мінімум 50% від рекламного бюджету.

  Як виглядають платне і органічне оголошення в пошуку

  SMM вирішує два завдання: брендинг і лояльність. Під брендингом я маю на увазі медійну рекламу інтернет-магазину з великим охопленням, за принципом дуже схожу на банерну рекламу в мережі Google AdWords, тому на брендинг можна виділити 15-20% від бюджету. Під лояльністю я маю на увазі активну роботу з вашими спільнотами, ви повинні запам'ятати одну важливу річ, якщо ви не вкладаєте в просування співтовариств, витрачати чималі гроші на банальний постинг абсолютно безглуздий, тому що ефект буде як від білборда в поле. Без рекламного бюджету на соціальні мережі я рекомендую вам просто один-два рази на тиждень закидати публікації і модерувати коментарі.

  Email маркетинг і месенджери я вирішив описати в одному абзаці. На мою думку завдання, які вирішують ці два джерела дуже близькі, в основним вони працюють на лояльність. У цих напрямках потрібні не стільки гроші, скільки інтелект, так як вам потрібно буде придумати про що розмовляти з клієнтами, щоб їм було не нудно і хотілося зробити покупку.

  висновки

  Якщо фундаментально не підійти до маркетингової складової, реклама інтернет-магазину за будь-яких грошових вливаннях може не принести плодів, тому дійте за пріоритетом: продукт> реклама інтернет-магазину> інше.

  comments powered by HyperComments


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»