Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Реклама на Youtube

  1. Ефективність реклами на YouTube
  2. Детальна статистика
  3. Додатковий ефект від реклами
  4. цілі відеореклами
  5. Як і де показувати оголошення у відеороликах?
  6. Рекомендації з ведення рекламної кампанії
  7. Орієнтування та ретаргетінг на Youtube

  Популярний відеоресурс YouTube забезпечує відео більшу аудиторію і широкі можливості просування роликів. Орієнтування від Google AdWords дозволяє залучати нових клієнтів незалежно від місця проживання. Вашу рекламу побачать сусіди, всі жителі країни і користувачі по всьому світу. Функціонал AdWords дозволяє поділяти клієнтів за віком, інтересам або місця перебування. Одночасно реклама на You Tube дозволяє звертатися до самого вузькому колу користувачів. Ними можуть бути гурмани, які проживають поблизу від Вашого кафе, або ж цінителі мистецтва з Санкт-Петербурга.  YouTube пропонує ряд форматів для відеореклами YouTube пропонує ряд форматів для відеореклами. Кожен має свої переваги і переваги для залучення нових клієнтів. AdWords для відео представляє універсальний інструмент налаштування ефективних відеокампаній. З його допомогою створюється оплачувана за кількістю переглядів реклама TrueView (CPV).

  Перевагою TrueView є оплата по факту перегляду відео: користувач повністю відтворює ролик або не зупиняє його після автозапуску. Цей формат раціональніше оплати за кліки або тисячу показів, в результаті Вам не доводиться платити за кожне відтворення відео. Ролики для реклами TrueView повинні розміщуватися на YouTube. Але вони будуть охоплювати ширшу аудиторію:

  партнерських сайтів контекстно медійної мережі. Відео TrueView доступні для перегляду на комп'ютерах і мобільних пристрої.

  Ефективність реклами на YouTube

  - Оплата тільки за фактичні перегляди

  - Раціональне використання рекламного бюджету. Оплачуються тільки фактичні перегляди. Ви не витрачаєте гроші на рекламу, якщо користувачів пропозиція не зацікавила.

  - Залучення ідеальних клієнтів зацікавлених у ваших послугах

  - Охоплення замовників за географічним розташуванням і інтересами. Приклад: чоловіки від 18-34 років з Москви або жінки, які цікавляться подорожами

  - Демонстрація на пристроях усіх типів.

  Клієнти зможуть переглядати Ваші оголошення та в дорозі. Перегляд відео з можливий на комп'ютерах, планшетах або телефонах. За статистикою YouTube на перегляди з мобільних пристроїв доводиться 25% всіх показів.

  Детальна статистика

  Безкоштовний інструмент YouTube аналітики дозволяє аналізувати аудиторію Вашого каналу і розуміти яким чином відбувається взаємодія з користувачами.  Додатковий ефект від реклами

  Користувачі діляться опублікованими відео, підписуються на канал. В результаті, пропорційно зростає взаємодія з замовниками та ефект від реклами.

  цілі відеореклами

  1. Відеореклама в інтернет підвищує впізнаваність бренду. Популярний ресурс YouTube для цього підходить якнайкраще. Можна використовувати вже готові ролики з попередніх кампаній, що проводяться не в AdWords. Для ефективного просування бренду в інтернеті можна створювати спеціальні відео.
  2. Залучаєте додатковий трафік на сайт. Для компаній з невеликими рекламними бюджетам текстові та графічні оголошення можна налаштувати кампанію з вузьким націлених на певні місця в відео або цілі сайти відеоконтенту.

  Як і де показувати оголошення у відеороликах?

  Головною перевагою використання відео в інтернеті є широкі можливості просування Головною перевагою використання відео в інтернеті є широкі можливості просування. Ролики можна вставляти в блоги, на сторінки інтернет-видань, на сайти з відео. Перегляд роликів можливий на будь-яких пристроях: телефонах, планшетах або ПК. Для користувачів оголошень AdWords не потрібен спеціальний відеоконтент для звернення до своєї аудиторії.

  Можна націлити кампанії на всю Медійну мережу, без використання обмежень. В цьому випадку всі наявні оголошення можна показувати різними способами на сайтах з відеоконтентом або на сайтах повністю присвячених відео, таких як YouTube. Одним словом, там де є простір навколо відеоплеєра.

  Текстові оголошення. Вони можуть відображатися в нижній частині програвача під час відтворення відео або ж у вікні програвача після закінчення перегляду. Оголошення може з'явитися на будь-якому сайті Медійній мережі, якщо відображення реклами на ньому не заборонено видавцем.

  Графічні оголошення. Вони відображаються в нижній частині програвача, поверх самого сюжету під час перегляду. Графічні оголошення можуть відображатися в місцях, спеціально відведених під графічну рекламу або ж на будь-яких сторінках Медійній мережі Google, якщо це дозволено власником сайту.

  Відеооб'яви Відеооб'яви. Ролики відображаються в програвачі перед показом основного відео або під час нього. У деяких випадках користувач повинен погодитися на перегляд відео. Відеореклама може розташовуватися в спеціально відведених під неї місцях сайту або сторінок з відеоконтентом. Відеооб'яви будуть відображатися на будь-яких сторінках Медійній мережі Google, якщо їх власники дозволяють розміщення такої реклами.

  Рекомендації з ведення рекламної кампанії

  1. Розміщуйте тільки якісний і цікавий відеоконтент. Зміст відеореклами має бути захоплюючим. Користувачі самостійно вибирають сюжети для перегляду. Важливо утримати увагу протягом всього сюжету.

  2. Відео потрібно робити короткими і виразними. Всі важливі повідомлення краще розміщувати на початку, так як далеко не всі користувачі додивляться сюжет до кінця. Коефіцієнти перегляду відео стабільно падають після 45 секунд.

  3. Чітко висловіть свою пропозицію. Діяти треба так, як ніби це відео є єдиною можливістю встановити контакт з майбутнім клієнтом.

  4. Опишіть дії, яких Ви очікуєте після перегляду ролика

  Ефективна реклама повинна бути інформативною, розважальною, а головне - що спонукає до дії. Якщо відео не спрямоване на просування бренду, обов'язково повідомте клієнтові, яких дій Ви очікуєте. Оптимально створювати відеосюжети по 30 секунд і найважливішу інформацію подавати в перших 10 секундах. Це дозволить побачити Ваш посил кожному, навіть якщо користувач не догляне відео до кінця.

  YouTube є ідеальний майданчик для розміщення відеореклами. Але в першу чергу - це відеомережі користувацького контенту. Тут особливо цінуються цікаві або корисні ролики, історії з життя.

  Ефективна реклама на YouTube повинна бути захоплюючою і незвичайною. Вона має мало спільного зі звичайними рекламними сюжетами. Показ ролика цільової аудиторії з мінімальними витратами вимагає правильного вибору релевантних ключових слів і рекламного тексту.  Розпливчасті формулювання неприпустимі. Мова має бути зрозумілим і доступним. А сама пропозиція простим і зрозумілим. Наприклад: порівняйте телерекламу і звичайний трейлер. Останні використовують помітні слова і захоплюючі описи. Трейлер покликаний зацікавити. Аналогічно потрібно поступати і при створенні відеореклами на YouTube. Вона повинна спонукати і не бути настирливою. Ролик повинен стимулювати до перегляду відео та купівлі, а не нав'язувати товар або послугу. Насамкінець варто запропонувати підписатися на канал, переглянути інший ролик, розмістити коментар чи написати відео є відповіддю.

  Орієнтування та ретаргетінг на Youtube

  1. Демографічні дані цільової аудиторії: вік і стать.

  2. Теми. Орієнтування для категорій або підкатегорій відео в YouTube і контенту в Медійній мережі.

  3. Інтереси. Вибирайте категорії, зацікавлювати користувачів. Глядачі побачать рекламу і на сторінках з іншими темами.

  4. Місця розміщення. Вибирайте цікаві сайти. Наприклад: налаштовуйте таргетинг на популярний блог або головну сторінку новинного сайту з високою відвідуваністю. Оптимальні місця розміщення:

  - партнерські канали YouTube

  - відео на YouTube

  - сайти (Медійна мережа Google, включаючи YouTube).

  5. Списки ремаркетингу. Залучайте користувачів в залежності від їх взаємодій з каналом або відео. Після того як Ви зв'яжете канал YouTube з AdWords, списки ремаркетингу будуть формуватися автоматично.

  6. Ключові слова. Використовуйте їх за аналогією з контекстно-медійною рекламою, але в цьому випадку вони будуть застосовуватися виключно до відео, в тому числі і до роликів на YouTube.

  7. Ключові слова для пошуку в YouTube. Застосовуйте також як ключові слова при створенні кампанії без відеореклами, але їх дія обмежується YouTube.

  Ремаркетінг для відео - потужний інструмент інтернет-маркетингу. З його допомогою легко проаналізувати дії користувачів на каналі YouTube. На основі цих даних створюються списки повторного націлювання оголошень.

  В активних рекламних компаніях списки ремаркетингу застосовуються до медійних оголошеннях, а відео роблять орієнтованими на відвідувачів сайту. Можна створювати і динамічно списки таргетингу з комбінаціями декількох критеріїв. Наприклад: вибирати користувачів переглянули відео, але не вчинили конверсію на сайті або відбирати користувачів колишніх на сайті, але ще не бачили відео і не побували на каналі YouTube.  Як і де показувати оголошення у відеороликах?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»