Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Реклама в СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ

  1. Коли традиційні методи просування перестають працювати, в справу вступає SMO!
  2. Що можуть дати соціальні медіа бізнесу?

  У кожного веб-ресурсу існує такий показник як активна аудиторія - користувачі, які регулярно повертаються на сайт і проводять там не менше однієї години в тиждень У кожного веб-ресурсу існує такий показник як активна аудиторія - користувачі, які регулярно повертаються на сайт і проводять там не менше однієї години в тиждень. Ці люди скелетом, завдяки якому формується як відвідуваність сайту, так і популярність представленого на його сторінках бренду. Однак існує й інша активна аудиторія, розрахована не для конкретного сайту, а для всього Інтернету. За аналогією користувачі, проводять в Інтернеті не менше однієї години в тиждень. Як активну аудиторію Інтернету конвертувати в активну аудиторію Вашого сайту? Ще кілька років тому відповідь на це питання було однозначним - пошукове просування. Дійсно, в процесі пошуку інформації будь-який користувач рано чи пізно прийде в Google або Яндекс і введе в пошуковому рядку потрібну йому фразу. Але пошукове просування впливає тільки на ту частину аудиторії, яка щось шукає. А як бути з іншими потенційними клієнтами?

  Згідно з дослідженнями за 2011 рік, не менше 75% користувачів Інтернету зареєстровані в соціальних мережах. Там користувачі виявляють найбільшу активність, наприклад, середній користувач мережі «ВКонтакте» витрачає на неї більше 7:00 в місяць. Це дуже велика аудиторія, яку складно залучити традиційними методами.

  Коли традиційні методи просування перестають працювати, в справу вступає SMO!

  Оптимізація для соціальних мереж (Social Media Optimization) - це зміна сайту таким чином, щоб мотивувати користувачів соціальних мереж посилатися на сайт та цитувати його матеріали. У компанії CASTCOM існують унікальні методики підвищення цитування сайту в соціальних мережах і блогосфері. Ми працюємо на цьому ринку з самого початку і вміємо робити SMO ​​на найвищому рівні.

  Скільки б відвідувачів не прийшло на Ваш сайт - це всього лише частка відсотка від загального числа користувачів соціальних мереж. Народна мудрість говорить: «Якщо гора не йде до Магомета, то Магомет іде до гори». Ідея піти в Social Media була реалізована в концепції просування в соціальних мережах (Social Media Marketing). Основне завдання SMM полягає в рекламі компанії або торгової марки в соціальному середовищі. Існуючі механізми сучасних соцмереж дозволяють зорієнтувати користувачів за географічною, соціальною, поведінковому ознакою, а так само за віком та інтересами. Сукупність цих механізмів дозволяє знаходити в рамках SMM ефективні продають і іміджеві рішення

  Компанія Вебсайт спеціалізується на просуванні в соціальних мережах Facebook, ВКонтакте, Однокласники. Перші результати можна побачити вже через місяць.

  Переваги реклами в соціальних медіа:

  • таргетинг на конкретну цільову аудиторію
  • низька вартість кампанії;
  • формування іміджу бренду;
  • варіативність і гнучкість при проведенні кампанії.

  Переваги просування в компанії Вебсайт:

  • величезний досвід роботи на ринку SMO і SMM;
  • висококваліфіковані фахівці;
  • автоматизація рутинних процесів;
  • короткі терміни - від 30 днів
  • приємні для замовника ціни.

  Замовте рекламу в соціальних медіа і про вас дізнаються мільйони!

  Соціальні мережі (Вконтакте, Facebook та інші) швидко стали звичним сервісом для мільйонів людей по всьому світу. Висока відвідуваність і активність користувачів соціальних мереж дозволяють ефективно використовувати дані сервіси для проведення маркетингових кампаній, відкриваючи для брендів неймовірні можливості.

  Реклама компанії в соціальних мережах (SMM, SMO) - це порівняно нова, але добре зарекомендувала себе можливість залучення потенційних клієнтів.

  Що можуть дати соціальні медіа бізнесу?

  • Поширення бренду і залучення нових клієнтів. Причому зі швидкістю соціальних мереж. Запропонувавши свою сторінку в Facebook своїм 100 друзів, ви точно знаєте, що вони її побачать. А якщо сторінка цікава і заслуговує на увагу, то друзі запропонують цю сторінку своїм друзям, друзям друзів і т.д.
  • Контакт з клієнтами та соціалізація бренду. Ваша сторінка в соціальних медіа стає місцем для діалогу з клієнтами, тут можуть задати питання і залишити відгук. Розвинена сторінка компанії з розгорнутими відповідями на запити клієнтів формує у них позитивні емоції і формує більш лояльне ставлення.
  • Додаткове джерело трафіку вашого сайту. На ваш сайт починають приходити відвідувачі з соціальних мереж - Facebook, ВКонтакте, Однокласники, Twitter.
  • Збільшення продажів. Розгорнута інформація про компанію в соціальних медіа викликає довіру і стимулює збільшення продажів.

  Ми пропонуємо:

   • Створення та підтримка соціальних акаунтів компаній. Ми готові створити групи в популярних соціальних мережах, знайти вашу цільову аудиторію, запросити її в групу і ненав'язливо рекламувати Ваші товари або послуги.
   • Реклама в соціальних мережах. Розміщення контекстної реклами в соціальних мережах приверне велику кількість цільових відвідувачів на Ваш сайт. Чіткий таргетинг, низька вартість, лояльне ставлення користувачів - рекламу побачать ті, кому вона цікава.
   • Соціальний медіа маркетинг (SMM). Ми використовуємо інструменти соціальних медіа, такі як блоги, мікроблоги, чати, форуми, ЖЖ, підкасти і інше для просування сайтів компанії.

  Не ігноруйте соціальні медіа - це потужний інструмент просування вашої компанії, який працює не гірше, ніж розкручений сайт. замовляйте просування в соціальних мережах.

  Що можуть дати соціальні медіа бізнесу?
  Як активну аудиторію Інтернету конвертувати в активну аудиторію Вашого сайту?
  А як бути з іншими потенційними клієнтами?
  Що можуть дати соціальні медіа бізнесу?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»