Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Реклама в соціальних мережах СММ просування

  1. Що таке SMM?
  2. Перевага реклами в соціальних мережах
  3. Просування в Facebook
  4. просування Вконтакте
  5. Які роботи ми можемо виконувати?

  Реклама в соціальних мережах (SMM - соціальний медійний маркетинг) - бюджетний ефективний спосіб просування фірми, персони, продукту. З огляду на величезну кількість користувачів соціальних мереж і їх постійне зростання в Республіці Казахстан, реклама вконтакте, реклама в facebook, реклама в instagram вирішують широкі і специфічні завдання.

  Просування в соц мережах дозволить:

  • Максимально прицільно відібрати цільову аудиторію Алмати, Астани або будь-якого іншого міста і держави в цілому;
  • Гарантувати безперервний зв'язок, прямий і зворотній, зі своєю аудиторією;
  • Розширювати проект, залучаючи нових користувачів недорогими доступними методами. Реклама в Інстаграм, реклама в Фейсбуці дозволяє застосовувати функціонал порталів, тому реклама сайту в соціальних мережах виглядає природно, органічно і привабливо.

  Реклама в fb і на аналогічних майданчиках, яку пропонує компанія - це:

  1. Аналіз цілей, конкурентів, потенційних користувачів.
  2. Опрацювання майданчики і стратегії. Реклама в фб і інших мережах буде відрізнятися за методикою і тактиці ведення.
  3. Реалізація проектів, постійне відстежування того, як працює реклама в соц мережах, коригування та використання резервів.

  Що таке SMM?

  навіщо Вам соціальний медіа маркетинг?

  Просування в соціальних мережах (Social Media Marketing, SMM просування) - це сучасний спосіб підвищити не тільки впізнаваність бренду і компанії, але і продажу товару і послуг. Також соціальні мережі - це отримання найвірогіднішою зворотного зв'язку від ваших клієнтів і підвищення лояльності споживача. Якщо Ви читаєте цей текст, то швидше за все Вас цікавить просування в соціальних мережах. Якщо це так, то Ви звернулися за адресою. Ми із задоволенням допоможемо Вам в цьому. Наша команда володіє найактуальнішою інформацією і знаннями в області просування в соціальних мережах, які ми на 100% використовуємо для успіху Вашого бізнесу в даному напрямку. Ми розробимо стратегію просування, виходячи з ваших цілей і потенційної аудиторії, на яку орієнтований ваш бренд.

  Перевага реклами в соціальних мережах

  • Можливість відбору цільової аудиторії
  • Постійна підтримка контакту з потенційними клієнтами
  • Інформування клієнтів про нові товари
  • Постійне збільшення потенційних клієнтів

  Просування в Інстаграм

  Сама стрімко розвивається соціальна мережа для обміну фотографіями дуже популярна як серед молоді, так і серед покоління середнього віку. Якщо Вам потрібно просунути послугу, товар, продати квитки на концерт і т.д. Те це найправильніше рішення для Вас, наші контент-менеджери знають, яку фотографію потрібно викласти, щоб набрати максимальну кількість відміток.

  Просування в Facebook

  Facebook - найпопулярніша соціальна мережа в світі і один з найбільш відвідуваних сайтів. На сьогоднішній день Найпопулярніша в світі мережа «Facebook» в Казахстані має 2,5 млн зареєстрованих користувачів, з них активних користувачів близько 400 тис., Але варто відзначити, що в Facebook основна аудиторія +35 і є платоспроможною, яка може стати потенційними клієнтами . Просування в Facebook дасть вам величезну кількість відгуків, людей які дізнаються про Вашу компаній, які можуть стати Вашими клієнтами.

  просування Вконтакте

  Хочете отримати вибуховий ефект відгуків від молоді? Хочете збільшити продажі, відвідуваність, активність в групі Вконтакте? Ми представляємо повний спектр послуг з просування групи, сторінки в Вконтакте. Просування групи, сторінки це відмінний спосіб побудова діалогів і отримання прямих відгуків від споживачів Ваших товарів або послуг.

  Які роботи ми можемо виконувати?

  • Налаштування ваших акаунтів в соціальних мережах
  • Розробка маркетингової стратегії
  • Розробка рекламних банерів
  • Розробка продають текстів
  • Щоденне ведення ваших сторінок і акаунтів
  • Відповідь на коментарі
  • Набір передплатників, фанатів і друзів
  • платне просування
  • та інші послуги
  Реклама в соціальних мережах (SMM - соціальний медійний маркетинг) - бюджетний ефективний спосіб просування фірми, персони, продукту

  Що таке SMM?
  Що таке SMM?
  ? навіщо Вам соціальний медіа маркетинг?
  Хочете збільшити продажі, відвідуваність, активність в групі Вконтакте?
  Які роботи ми можемо виконувати?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»