Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Рекламне агентство Гравітація в Краснодарі

  1. Секрет успіху - це комплексний підхід!
  2. Ефективна рекламна кампанія: ми можемо ВСЕ!
  3. Переваги зовнішньої реклами: користь і якість

  Використання зовнішньої реклами є найбільш популярним способом надання інформація та залучення нових клієнтів / замовників. Рекламна продукція такого формату рясно наповнює міста нашої країни - від компактних населених пунктів до великих мегаполісів.

  У Вас є ідея? Хочете втілити її в життя? Наше рекламне агентство готове допомогти в будь-якій справі! На вимогу замовника ми можемо організувати просування будь-якого товару або послуги. Зв'яжіться з нами, розкажіть про свої задуми, решту ми візьмемо на себе.

  Створюємо рекламу в крокової доступності для клієнта!

  Створюємо рекламу в крокової доступності для клієнта

  Рекламодавці можуть створити корисну зовнішню рекламу, якщо будуть дотримуватися певних правил. Важливо пам'ятати, що в більшості випадків потенційні клієнти працюють або живуть поруч. Результати досліджень показали, що переважна більшість клієнтів вважають за краще користуватися магазинами, банками, торговельними точками, які розташовані в зручному для них місці:

  • 68% клієнтів недалеко живуть;
  • 15% - працюють поблизу;
  • 5% використовують громадський транспорт, його зупинка знаходиться в пішої доступності від точки продажу.

  З цього можна зробити висновок, що потенційні клієнти входять в одну з перерахованих вище груп. Реклама повинна бути орієнтована на залучення уваги клієнтів «крокової доступності». З огляду на цей факт, рекламодавець завжди буде у виграші.

  Безглуздо розміщення дорогих рекламних носіїв по всьому місту, якщо люди все одно не стануть відвідувати певну торгову точку, що знаходиться від них вкрай далеко. Проведені дослідження показали, що інформація, яка размешена далі ніж на 800 метрів від торгової точки, не принесе ніякої користі для просування товару / послуги. Навряд чи потенційний клієнт поїде на інший кінець міста для відвідування рекламованого магазину, салону краси і так далі.

  Секрет успіху - це комплексний підхід!

  Рекламне агентство повного циклу створить по-справжньому ефективну рекламу Рекламне агентство повного циклу створить по-справжньому ефективну рекламу. Ми надаємо наступні види послуг:

  • Експертні: аналіз ЦА, визначення рекламних інструментів і їх вплив;
  • Дизайнерські: розробка макетів, проектування конструкцій;
  • Виробничі: виготовлення рекламної продукції;
  • Технічні: доставка, монтаж / демонтаж.

  Повний цикл дозволяє нам взяти всі турботи на себе. Зверніться до нас, ми завжди готові запропонувати оптимальне рішення, з огляду на запланований замовником бюджет. Наші співробітники складуть кошторис і узгодять проведення робіт в різних інстанціях.

  Ефективна рекламна кампанія: ми можемо ВСЕ!

  Рекламне агентство в Краснодарі «гравітація» - це багатопрофільна компанія, структура якої складається з таких відділів:

  1. Креативний (розробка ідей, написання слоганів і т.д.);
  2. Маркетинговий (дослідження ринку, розробка стратегії);
  3. Виробничий (виготовлення продукції);
  4. Комерційний (складання звітів, прогнозування витрат);
  5. Відділ зв'язків з клієнтами (залучення аудиторії).

  Звертаючись в РПК «Гравітація», кожен замовник отримує готовий рекламний продукт, який відповідає всім заявленим вимогам.

  Переваги зовнішньої реклами: користь і якість

  Кожен замовник повинен знати про основні переваги зовнішньої реклами: Кожен замовник повинен знати про основні переваги зовнішньої реклами:

  • Охоплення широкої і різнопланової аудиторії;
  • Величезна різноманітність варіантів;
  • Велика площа для втілення ідей;
  • Доступна вартість.

  Якщо Ви перебуваєте в пошуках агентства для співпраці, зверніть увагу на рекламно виробничу компанію «Гравітація». Ми запропонуємо найкращі канали просування, тому кожен вкладений рубль окупить себе. Низькі витрати гарантовані!

  У своїй роботі ми використовуємо сучасне обладнання, перевірені методи виробництва. Тому гарантуємо якісне виконання кожного замовлення в термін. Наші фахівці готові втілити в життя будь-яку ідею, яка буде відповідати всім вимогам замовника.

  Наш сайт містить докладну інформацію про надані послуги і ціни. Ми цінуємо час наших замовників, тому строго дотримуємося всіх умов договору!

  З нами співпрацюють:

  У Вас є ідея?
  Хочете втілити її в життя?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»