Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Рекомендації Google по оптимізації швидкості завантаження сайтів - Студія «Т-Дизайн»

  1. Уникайте помилкових запитів
  2. Уникайте методів «@import»
  3. Об'єднуйте CSS-файли
  4. Уникайте функції «document.write» в HTML
  5. Об'єднуйте зовнішні JS-файли
  6. Об'єднуйте зображення в CSS-спрайт
  7. Відкладайте завантаження JavaScript
  8. Чому важливо відкладати завантаження скриптів?
  9. Увімкніть стиснення Gzip
  10. Увімкніть функцію «keep-alive»
  11. Вбудовуйте невеликі фрагменти CSS
  12. Вбудовуйте невеликі фрагменти JavaScript
  13. використовуйте кешування
  14. Мінімізуйте CSS-код
  15. Мінімізуйте DNS-запити
  16. Мінімізуйте редіректи
  17. Оптимізуйте порядок виклику стилів і скриптів
  18. Використовуйте зображення правильних розмірів
  19. Приклад з особистого досвіду
  20. Використовуйте файл .htaccess

  Головна Запитували?

  Швидкість завантаження сторінок вашого сайту - дуже важливий параметр не тільки для його відвідувачів, а й для пошукових систем. За швидкістю завантаження пошукова система може судити про якість сайту. Виконання розглянутих в статті рекомендацій можливо як на етапі створення веб сайту, так і в процесі його подальшого обслуговування. Технічна підтримка сайту після його розробки є те завдання, до якої необхідно ставитися з усією відповідальністю і не нехтувати нею. Розглянемо рекомендації від Google, покликані оптимізувати (зменшити) швидкість завантаження вашого сайту.

  Отже, приступимо:

  Головна  →  Запитували Уникайте помилкових запитів

  Часто ваш HTML- або CSS-код може запитувати будь-яке зображення або файл. У тому випадку, якщо запитуваний об'єкт не знайдено або не існує, швидкість роботи сайту істотно сповільнюється і збільшується навантаження на сервер, приводячи до великої кількості неправильних запитів неіснуючого об'єкта. І таких запитів набагато більше, ніж можна собі уявити.

  Виправлення помилкових запитів набагато простіше перебування їх. Якщо ви знайшли будь-якої неправильний запит, просто приберіть непотрібний код з HTML- або CSS-файлу або скоректуйте його.

  Вкрай важливо контролювати швидкість завантаження сторінки і відстежувати звернення до неіснуючих ресурсів!

  Уникайте методів «@import»

  Використання таких методів в CSS-файлах, як @import, може уповільнювати швидкість завантаження стилів зокрема і сторінок в цілому. Найбільша складність полягає в послідовному завантаженні стилів (один за одним) замість використання можливості їх паралельної (одночасної) завантаження. Це додає додаткові кроки в процес завантаження сайту.

  Перегляньте всі ваші файли на наявність директив імпорту. Виглядати вони можуть таким чином:

  @import url ( "style.css")

  Замінити їх необхідно на пряме підключення стилів в HTML-коді:

  <Link rel = "style.css" href = "style.css" type = "text / css">

  Об'єднуйте CSS-файли

  Кожен CSS-файл, який використовує сторінка вашого сайту, додає час і знижує швидкість завантаження сторінки (підключення → завантаження, підключення → завантаження і т.д.). Іноді використання декількох файлів стилів неминуче (наприклад, в тому випадку, коли з дизайном сайту простіше і доцільніше працювати за допомогою декількох файлів), але по можливості необхідно об'єднувати їх в один файл.

  Для цього зробіть просту операцію copy-paste з декількох файлів в один! Один CSS-файл буде містити рівно стільки ж корисної інформації для сайту, але збільшить швидкість завантаження!

  Після об'єднання файлів не забудьте видалити зайві підключення старих файлів в HTML-коді сторінок.

  Уникайте функції «document.write» в HTML

  Для того, щоб вивести щось на сторінці через JavaScript або для підключення зовнішнього ресурсу, можна використовувати функцію document.write, проте необхідно усвідомлювати, що при використанні її з HTML-коду для її виконання інтернет-браузер буде здійснювати невиправдані операції завантаження-читання -запісі, негативно впливають на швидкість завантаження сторінок сайту.

  Перевірте весь ваш HTML-код на наявність директив document.write, які можуть виглядати так:

  document.write ( '<script src = "script.js"> </ script>');

  Замість цього використовуйте просто підключення зовнішнього скрипта за допомогою такого виклику в HTML-коді сторінки:

  <Script src = "script.js"> </ script>

  Об'єднуйте зовнішні JS-файли

  JavaScript-файли дуже часто використовуються шляхом підключення великої кількості зовнішніх скриптів.

  За аналогією з об'єднанням CSS-файлів, необхідно об'єднувати і JS-файли в один (по можливості). Якість виконання прописаних в них функцій від цього не постраждає, проте позитивно позначиться на швидкості завантаження веб-сторінок.

  В якості додаткових заходів можна використовувати включення невеликих скриптів в тіло сторінок і відкладену завантаження скриптів .

  Об'єднуйте зображення в CSS-спрайт

  На кожному сайті використовується велика кількість всіляких зображень. І для відображення кожного з них веб-браузер передає по одному запиту, у відповідь на яких сервер «віддає» відповідне зображення.

  Кількість звернень до сервера і, відповідно, швидкість завантаження сторінок можна зменшити, об'єднуючи кілька зображень в один CSS-спрайт (CSS-sprite). Замість завантаження великої кількості зображень ваш браузер тепер буде завантажувати одне! І в цьому - принадність CSS-спрайтів! Звичайно, це більшою мірою стосується об'єднання декількох невеликих зображень, використовуваних в елементах оформлення WEB-сторінки (фони меню, смайли, кути, іконки та ін.).

  В цьому випадку для використання окремо взятого елемента зі складу CSS-спрайту потрібно телефонувати тому спрайту з подальшою вказівкою розміру і позиціонуванням необхідного елемента щодо загального розміру CSS-спрайту В цьому випадку для використання окремо взятого елемента зі складу CSS-спрайту потрібно телефонувати тому спрайту з подальшою вказівкою розміру і позиціонуванням необхідного елемента щодо загального розміру CSS-спрайту.

  На прикладі двох зображень (рупора і смайла), об'єднаних в один спрайт, для відображення рупора напишемо наступний CSS-стиль:

  .rupor {width: 50px; height: 50px; background: url (images / sprite.png) 0 0px;}

  Для смайла стиль буде виглядати наступним чином:

  .smile {width: 50px; height: 50px; background: url (images / sprite.png) 0 -50px;}

  Відповідні їм фрагменти HTML-коду будуть такими:

  Для рупора:

  <Div class = "rupor"> </ div>

  І для смайла:

  <Div class = "smile"> </ div>

  Відкладайте завантаження JavaScript

  Відкладання завантаження JavaScript в процесі звернення до сторінці веб-сайту - один з найбільш важливих і складних питань. Відкладене завантаження зовнішніх скриптів, як можна здогадатися, дозволить сторінці сайту завантажитися набагато швидше, ніж завантаження сторінки послідовно, рядок за рядком вихідного коду. Хтось може сказати, що досить помістити викликає скрипт в кінець сторінки, і справа буде вирішено. Але насправді це не так.

  Тільки позначене нижче рішення дозволить завантажувати зовнішній скрипт ТІЛЬКИ після повного завантаження сторінки і не викличе попередження «Defer loading of javascript» в інструментах для веб-майстрів від Google. Ось він, рекомендований Google, метод:

  <Script type = "text / javascript">
  function downloadJSAtOnload () {
  var element = document.createElement ( "script");
  element.src = "script.js";
  document.body.appendChild (element);
  }
  if (window.addEventListener)
  window.addEventListener ( "load", downloadJSAtOnload, false);
  else if (window.attachEvent)
  window.attachEvent ( "onload", downloadJSAtOnload);
  else window.onload = downloadJSAtOnload;
  </ Script & gt

  Даний код «говорить» браузеру про необхідність дочекатися завершення повного завантаження сторінки і подальшого виконання скрипта script.js.

  Важливо розуміти, що не можна поміщати в цей код будь-якої JS-скрипт, необхідний для правильної завантаження сторінки. Необхідно розділити всі скрипти на дві групи. Перша група - скрипти для правильної завантаження сторінки, друга - скрипти, виконання яких можна відкласти на «після завантаження» (наприклад, якісь події від мишки і т.п.). І лише скрипти з другої групи можливо поміщати в зазначений код.

  Чому важливо відкладати завантаження скриптів?

  Та просто тому що вони істотно впливають на швидкість завантаження сторінок, яка, в свою чергу, є значним фактором в ранжируванні сторінок пошуковими системами.

  Увімкніть стиснення Gzip

  Стиснення HTML- і CSS-файлів за допомогою компресії Gzip може заощадити від 50 до 70 відсотків обсягу завантажується з веб-сервера інформації. Після запиту користувача в такому випадку сервер буде передавати у відповідь стислий документ. А це автоматично знизить навантаження на сервер і зменшить час завантаження сторінок вашого web-сайту.

  Включити компресію можна додаванням певного коду в файл .htaccess, що розміщується в кореневій папці вашого сайту на хостинг-майданчику.

  Необхідно створити файл .htaccess або, якщо він вже існує, додати в нього наступний код:

  <IfModule mod_gzip.c>
  mod_gzip_on Yes
  mod_gzip_dechunk Yes
  mod_gzip_item_include file. (html? | txt | css | js | php | pl) $
  mod_gzip_item_include handler ^ cgi-script $
  mod_gzip_item_include mime ^ text /.*
  mod_gzip_item_include mime ^ application / x-javascript. *
  mod_gzip_item_exclude mime ^ image /.*
  mod_gzip_item_exclude rspheader ^ Content-Encoding:. * gzip. *
  </ IfModule>

  Цей код буде вказувати сервера на необхідність стискати часто використовувані на сайті файли і передавати з користувачу в стислому вигляді.

  Існує і ще один (і, напевно, не останній) варіант коду для розміщення в файлі .htaccess, призначений для включення компресії Gzip (такий код ми використовуємо на своєму сайті):

  # Compress text, html, javascript, css, xml:
  AddOutputFilterByType DEFLATE text / plain
  AddOutputFilterByType DEFLATE text / html
  AddOutputFilterByType DEFLATE text / xml
  AddOutputFilterByType DEFLATE text / css
  AddOutputFilterByType DEFLATE application / xml
  AddOutputFilterByType DEFLATE application / xhtml + xml
  AddOutputFilterByType DEFLATE application / rss + xml
  AddOutputFilterByType DEFLATE application / javascript
  AddOutputFilterByType DEFLATE application / x-javascript
  # Or, compress certain file types by extension:
  SetOutputFilter DEFLATE

  Після включення Gzip одним з перерахованих вище способів ви можете перевірити ступінь стиснення сторінок вашого сайту. Для цього пройдіть по посиланню і введіть адресу сайту в полі «Web Page URL». Результат може бути приблизно таким:

  Результат може бути приблизно таким:

  Зверніть увагу на відсоток сжанія - майже 74%. Погодьтеся, це досить серйозне скорочення обсягу переданих даних.

  Увімкніть функцію «keep-alive»

  Для відображення веб-сторінок браузер повинен постійно закачувати певні дані з веб-сервера. В першу чергу браузеру передається HTML-файл і додаткові дані (CSS-файли, зображення, скрипти). Якщо функція keep-alive не включена, для завантаження сторінки може знадобитися багато часу: для запиту кожного файлу буде відкрито своє мережеве з'єднання. У випадку з активним з'єднанням keep-alive між браузером і сервером створюється свого роду «розмова», що діє в рамках одного з'єднання.

  За замовчуванням keep-alive включений, але можуть виникати ситуації, коли ваш сайт, все ж, не використовує його або він відключений в параметрах вашого хостингу. Для включення keep-alive необхідно додавати HTTP-заголовок в запити за допомогою все того ж файлу .htaccess:

  <IfModule mod_headers.c> Header set Connection keep-alive </ ifModule>

  Якщо ж у вас є доступ до конфігураційного файлу Apache-сервера, включити keep-alive можна в такий спосіб:

  # KeepAlive: Whether or not to allow persistent connections (more than
  # One request per connection). Set to "Off" to deactivate.
  KeepAlive On
  # MaxKeepAliveRequests: The maximum number of requests to allow
  # During a persistent connection. Set to 0 to allow an unlimited amount.
  # We recommend you leave this number high, for maximum performance.
  MaxKeepAliveRequests 100
  # KeepAliveTimeout: Number of seconds to wait for the next request from the
  # Same client on the same connection.
  KeepAliveTimeout 100

  Вбудовуйте невеликі фрагменти CSS

  Для того, щоб уникнути завантаження зайвих файлів з невеликими фрагментами CSS-стилів, необхідно вбудовувати ці фрагменти безпосередньо в HTML-код сторінок сайту. Завантаження одного HTML-файлу з впровадженим CSS відбувається набагато швидше, ніж завантаження двох файлів (HTML + CSS).

  Для цього необхідно прописати стилі в розділ <head> </ head> HTML-коду сторінки наступним чином:

  <Style type = "text / css">
  ...
  </ Style>

  У даного методу є і плюси, і мінуси. До плюсів відноситься той факт, що браузеру не доводиться запитувати і завантажувати багато файлів. З іншого боку - і це, безсумнівно, мінус - CSS-стилі, розміщені в HTML-файлі, що не кешуються. А кешування, як відомо, також допомагає браузеру не виробляти зайвих операцій читання статичної інформації, якою можуть бути CSS-стилі. Стилі, розміщені в коді сторінок сайту, завантажуються кожен раз знову і знову при переході від сторінки до сторінки сайту. Це не має значення, якщо стилі вашого web-сайту невеликі за обсягом. Але якщо CSS дуже багато, то тут, звичайно, буде потрібно відділення стилів від вихідного HTML-коду.

  Вбудовування CSS буває дуже корисно при створенні завантажувальних сторінок сайту, landing pages і т.п., коли потрібно практично блискавичний їх відображення.

  Вбудовуйте невеликі фрагменти JavaScript

  Вбудовування невеликих фрагментів JS-коду, за аналогією зі встраиванием CSS, також зменшує кількість звернень до сервера і позитивно впливає на швидкість завантаження сайту.

  Код для вставки в HTML виглядає наступним чином:

  <Script type = "text / javascript">
  ...
  </ Script>

  використовуйте кешування

  При відображенні інтернет-браузером будь-якої сторінки сайту відбувається завантаження коду, стилів, скриптів, зображень, логотипу та інших ресурсів. При переході відвідувача від сторінки до сторінки браузеру знову доводиться довантажувати необхідну йому інформацію. Але в більшості випадків робити це нема чого: чимала частина повторюваних даних вже попередньо завантажена від попередніх сторінок сайту. І для того, щоб не доводилося знову і знову завантажувати однакову інформацію (ту, яку браузер вже «пам'ятає»), необхідно використовувати кешування.

  Кешування робить ваш сайт однозначно швидше за рахунок відсутності необхідності багаторазової завантаження вже офлайн попередньо інформації.

  Для того, щоб включити кешування, необхідно додати наступний код в уже знайомий нам файл .htaccess:

  <IfModule mod_expires.c>
  ExpiresActive On
  ExpiresByType image / jpg "access 1 year"
  ExpiresByType image / jpeg "access 1 year"
  ExpiresByType image / gif "access 1 year"
  ExpiresByType image / png "access 1 year"
  ExpiresByType text / css "access 1 month"
  ExpiresByType text / html "access 1 month"
  ExpiresByType application / pdf "access 1 month"
  ExpiresByType text / x-javascript "access 1 month"
  ExpiresByType application / x-shockwave-flash "access 1 month"
  ExpiresByType image / x-icon "access 1 year"
  ExpiresDefault "access 1 month"
  </ IfModule>

  Параметри access 1 year або access 1 month встановлюють час кешування для обраного типу даних. Ви можете налаштувати ці значення самостійно на свій розсуд.

  Альтернативний код для включення кешування через файл .htaccess:

  # Кешувати html і htm файли на 6 годин
  <FilesMatch ". (Html ​​| htm) $">
  Header set Cache-Control "max-age = 21600"
  </ FilesMatch>
  # Кешувати css, javascript і текстові файли на один тиждень
  <FilesMatch ". (Js | css | txt) $">
  Header set Cache-Control "max-age = 604800"
  </ FilesMatch>
  # Кешувати флеш і зображення на місяць
  <FilesMatch ". (Flv | swf | ico | gif | jpg | jpeg | png) $">
  Header set Cache-Control "max-age = 2592000"
  </ FilesMatch>
  # Відключити кешування для виконуваних файлів
  <FilesMatch ". (Pl | php | cgi | spl | scgi | fcgi) $">
  Header unset Cache-Control
  </ FilesMatch>

  У другому прикладі час кешування max-age задається в секундах.

  Мінімізуйте CSS-код

  Оптимально мінімізований код стилів CSS займає менше обсягу і як наслідок - мінімізує швидкість завантаження. При цьому неважливо, чи використовуєте ви вбудовані в HTML-код стилі або в вигляді окремих підключаються файлів.

  Пояснимо на прикладах що означає термін «мінімізація CSS».

  «Звичайний» CSS-код може виглядати так:

  body {
  background-color: # ff0000;
  }
  h1 {
  color: red;
  text-align: right;
  }

  Такий же, але мінімізований код виглядає наступним чином:

  body {background-color: # ff0000;}
  h1 {color: red; text-align: right;}

  І це ще не все. Якщо підходити до мінімізації зовсім «суворо», то можна відмовитися від перенесень на новий рядок (2 байта економії на кожному перенесення) і не додавати крапку з комою в кінці кожного стилю (1 байт економії на кожній точці з коми).

  Зменшуючи код таким чином, можна істотно заощадити на його обсязі і значно виграти в швидкості завантаження сторінок вашого сайту!

  Мінімізуйте DNS-запити

  З кожним днем ​​сторінки наших сайтів стають все більш технічно досконалими і функціональними, але через це більш повільними. Додаються звернення до додаткових серверів, інструментів статистики, шрифтів, соціальним кнопок і т.п. І в процесі завантаження вашої веб-сторінки інтернет-браузер звертається до додаткових хостам за потрібною інформацією (здійснює додаткові DNS-запити). Навіть дуже швидка сторінка сайту, що завантажується за частки секунд, може стати дуже повільній через допоміжних звернень до зовнішніх ресурсів.

  Одним з яскравих прикладів таких звернень можуть служити кнопки соціальних мереж (Однокласники, ВКонтакте, Facebook, Twitter, Google+ і т.д.): при їх формуванні на вашому сайті відбуваються звернення до зовнішніх сайтів. Інший приклад - використання (підключення) Google Web Fonts. Кожен шрифт вимагає використання двох DNS-запитів.

  При використанні додаткових функцій і підключенні зовнішніх ресурсів важливо дотримуватися балансу між необхідністю їх використання і швидкістю завантаження сайту.

  Мінімізуйте редіректи

  Існує безліч причин використовувати редіректи, але необхідно розуміти, що вони теж впливають на продуктивність сайту і на його швидкість.

  Редіректи означають необхідність звернення до одного файлу при зверненні до іншого. І вони здійснюються в багатьох напрямках. Приклад - редирект 301 - постійне перенаправлення з однієї адреси на інший. Це, напевно, один з найбільш часто зустрічаються редиректів, який використовується при перенаправлення сайту з www на сайт без www (або навпаки) для виключення дублювання індексації сайтів-дзеркал.

  Як працює редирект: уявіть, що вас запросили за однією адресою, ви прийшли туди, а двері за цією адресою закрита, і вас перенаправили на іншу адресу. Саме так і працюють редіректи.

  При використанні редиректів дотримуйтеся простих правил:

  • Ніколи не робіть посилання на сторінку, якщо ви знаєте, що на ній є редирект;
  • Ніколи не робіть більше одного редиректу для досягнення необхідного ресурсу.

  Оптимізуйте порядок виклику стилів і скриптів

  Важливо вибирати правильну послідовність завантаження стилів і скриптів в HTML-коді сторінок вашого сайту. Спочатку необхідно вказувати внутрішні оголошення стилів, потім підключення зовнішніх файлів стилів, і після цього - скрипти. Google проводив тестування, на основі яких було зроблено висновок про необхідність саме такої послідовності при оголошенні стилів і скриптів.

  Коли інтернет-браузер завантажує сторінку, він читає HTML-код і починає послідовно викликати ресурси, які вказані в коді (CSS-стилі, скрипти, зображення і т.д.). Коли браузер починає завантажувати скрипт, він зупиняє завантаження чого-небудь ще до тих пір, поки скрипт не прочитаєте (завантажений) повністю. Google стверджує, що типова веб-сторінка проводить від 80 до 90 відсотків часу в очікуванні завантаження з мережі. Щоб мінімізувати цей час, необхідно просто правильно розміщувати виклики ресурсів на сторінках і дотримуватися наступних правил:

  • Об'єднуйте кілька зовнішніх JavaScript-файлів в один;
  • Підключайте зовнішній CSS-файл перед підключенням зовнішнього JavaScript-файлу;
  • Не використовуйте внутрішній JavaScript (в HTML-коді сторінки) між викликом зовнішнього CSS-файлу і підключенням інших ресурсів.

  Використовуйте зображення правильних розмірів

  Дуже часто на сайтах веб-майстри не замислюються про правильні розмірах зображень: для відображення маленьких малюнків (мініатюр) часто використовуються великі зображення з примусовою установкою малих розмірів через параметри width і height.

  HTML, звичайно, може відображати зображення будь-якого зазначеного вами розміру. Однак необхідно розуміти, що в разі зменшення великого зображення до мініатюри браузеру буде потрібно час, щоб повністю завантажити зображення. А це все - зайвий час. У зворотному випадку (примусове збільшення малих зображень до великих розмірів) помітно страждає якість.

  Для правильного розміщення зображень необхідно:

  • Використовувати зображення потрібних розмірів: при розміщенні на сторінці мініатюри слід використовувати мініатюри зображень, для великих фотографій - зображення відповідного розміру;
  • Вказувати точні розміри зображень: в атрибутах width і height тега <img> необхідно вказувати точні зображення завантажуються картинок. В іншому випадку браузер може відобразити їх у спотвореному вигляді;
  • Чи не нехтувати атрибутами width і height: якщо ви не вказуєте ці параметри, при повільній завантаженні інформація на сторінці може «стрибати», браузер буде формувати сторінку не один раз, а двічі або більше разів (в залежності від кількості зображень на сторінці): спочатку браузер прочитає і розмістить текст без урахування розміру зображень, потім довантажити картинки, «вклиняться» в текст і перемістять його по-іншому. Якщо ж ви заздалегідь вкажете браузеру на розміри зображень, він вже буде знати про відведений для них місце і йому не доведеться багато раз перекроювати web-сторінку.

  Приклад з особистого досвіду

  Під час аудиту одного з наших «підопічних» сайтів ми виявили ну просто гігантське зображення - розміром 4049 × 2699 пікселів. На сторінці воно примусово стискалася засобами браузера шляхом вказівки їй необхідних розмірів. Початкове зображення (залито червоним кольором), крім величезного розміру, займало 5.74 МБ (6 026 239 байт) на хостингу. Оптимізоване зображення (залито зеленим кольором) розміром 250 × 167 пікселів стало «важити» всього 10.5 КБ (10 805 байт). Зменшення в 557 (!) Разів в наявності:

  Використання цих нескладних правил дозволить вашому сайту завантажуватися швидше!

  Використовуйте файл .htaccess

  .htaccess - маленький файл, але в той же час дуже потужний інструмент, здатний висвітлити безліч аспектів і встановити режими веб-сервера і сайту. Редіректи, стиснення, кешування, установка прав доступу та інше - всім цим можна управляти через цей файл. Варто зазначити, що не всі хостинг-компанії надають можливість повного управління роботою веб-сервара через цей файл. Однак навіть невелика помилка при редагуванні файлу може привести до небажаних результатів, тому вкрай важливо поставитися максимально відповідально до процесу створення і зміни .htaccess.

  Про всяк випадок рекомендується робити резервну копію цього файлу перед його зміною!

  .htaccess - це файл, що розміщується в кореневій (і не тільки в кореневій) папці вашого сайту, в ньому вказуються параметри роботи сервера і сайту, які зазвичай використовуються в конфігураційних файлах web-сервера. Редагується цей файл за допомогою звичайного текстового редактора.

  Інформацію про роботу з файлом .htaccess ви можете на відповідних інтернет-ресурсах.

  За матеріалами сайту www.feedthebot.com

  Чому важливо відкладати завантаження скриптів?
  Html?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»