Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Ремонт сайту з Xenu Link Sleuth

  1. Налаштування Xenu Link Sleuth
  2. Xenu Link Sleuth Statistics
  3. Діалогове вікно початкової точки Xenu

  З величезними сайтами, які ми будуємо з часом для наших клієнтів і для наших клієнтів, одна з найбільш болючих частин зберігає непрацюючі посилання.

  Є онлайн-шашки, які можуть обробляти невеликі сайти (до 50 або 100 сторінок), але коли ви хочете сканувати сайт з 300 або 500 сторінок або більше, вам потрібно настільне додаток.

  Ми використовуємо та рекомендуємо інструмент аудиту сайту в WebCEO для вдосконаленої перевірки веб-сайтів, але багато часу WebCEO є надмірним. Ми не дбаємо, якщо наші зображення мають тег alt. Нас не хвилює, що наші сторінки зараз вважаються повільними. Ми просто хочемо зловити і виправити порушені посилання.

  У таких випадках ми використовуємо Xenu Link Sleuth. Xenu Link Sleuth - це любов любові, створена антиієнтологічним програмістом (кожен звіт містить банерну рекламу проти саєнтології). Це швидко і надійно. Дійсно швидко.

  Для Xenu зробити максимальну кількість хорошого і не дає занадто багато непотрібної інформації, вам потрібно отримати налаштування правильно. Ось ті, які ми використовуємо:

  З величезними сайтами, які ми будуємо з часом для наших клієнтів і для наших клієнтів, одна з найбільш болючих частин зберігає непрацюючі посилання
  Налаштування Xenu Link Sleuth

  Чому ці налаштування?

  З вершини:

  • Паралельні нитки повинні бути зменшені до 10 або менше . Ще п'ять. З тридцятьма потоками, є хороший шанс, що ви перевантажите спільний сервер.
  • Застосувати до всіх перевірених завдань : ви не хочете змінювати ці налаштування для кожного проекту.
  • Попросіть пароль або сертифікат, коли це необхідно, дозволить вам павукові приховані частини сайту. Будьте обережні з тим, що ви входите в систему або не використовуєте Internet Explorer, або Xenu може пройти через вашу CMS . Належним чином написана CMS не повинна видаляти вміст без діалогового вікна підтвердження, але це можливість бути обережним.
  • Перенаправлення, коли помилки повинні бути виключені. Хоча я вважаю помилки перенаправлення здебільшого, вони менш актуальні для вирішення, ніж непрацюючі посилання, особливо внутрішні.
  • URL-адреси FTP і gopher . Слід перевірити. Якщо у вас є ці посилання, добре було б знати, чи працюють вони. У мене не було жодних великих ftp-посилань на будь-якому з наших сайтів, тому я не знаю, чи Xenu завантажує весь файл або просто торкається його, щоб переконатися, що є щось на іншому кінці. Перевірка документації, мабуть, Xenu лише дає список файлів FTP. Досить корисно, щоб зробити чек.
  • Правильні URL-адреси тексту нададуть вам повний список всіх URL-адрес вашого сайту. Вам це не потрібно.
  • Карта сайту створить своєрідну карту сайту на основі структури сайту. Як правило, це не є задовільним для сучасного сучасного динамічного сайту. Більш заплутаним, ніж все інше. Залиште його вимкнено.
  • Статистика дасть вам дуже гарне резюме сканування.
  • Файли-сироти завжди слід вимкнути. Він не може працювати з якорями типу ID, що означає, що він повідомляє про багато правильно працюючих якорів як порушених. Параметри файлів-сиріт ніколи не давали мені жодної корисної інформації.

  Ось коротка версія статистики:


  Xenu Link Sleuth Statistics

  Дуже хороша. Дуже просто. Ми не надто погано робимо тут, на рівні більше 99%.

  Одна з причин цього виглядає так добре завдяки самому Xenu Link Sleuth.

  Щоб отримати найкраще використання Xenu Link Sleuth, потрібно налаштувати його для перегляду зовнішніх посилань, але не забудьте додати список URL-адрес, щоб не перевіряти їх у тому ж форматі, що й тут (за допомогою http: //):


  Діалогове вікно початкової точки Xenu

  Наведений вище приклад застосовується лише до наших сайтів. Ви повинні самі включити свої власні служби відстеження. Якщо ви не отримаєте це право, ви отримаєте помилки на кожній сторінці, і ваші звіти будуть непотрібними. Обов'язково вкажіть http: //, а потім повну базову URL-адресу кожної служби. Включаючи скорочення, наприклад, "google" або "statcounter", не працюватиме. Довіряйте нам. Ми спробували.

  Просте рішення помилкових помилок на зовнішніх linkis вимкнути Перевірити зовнішні посилання . Таким чином, відключені трекери не перевіряються. Але зовнішні посилання також не перевіряються. Варто додаткових неприємностей, щоб отримати це право. Це може зайняти два або три спроби, але як тільки ви зрозуміли це один раз, ви зможете запустити Xenu без проблем у майбутньому (хоча іноді у мене виникли проблеми з отриманням пункту Не перевіряти будь-які адреси URL ).

  Інші вартісні посилання на перевірку альтернатив Xenu включають

  • Перевірка посилання W3C . Онлайн. Простий, простий, вільний. Час після 100 сторінок.
  • SEOMoz Тест на повзання . Онлайн. Неоплачена версія 5 сторінок. Платна версія 50 сторінок. Дуже докладні звіти. Приємне форматування.
  • WebCEO . Настільне додаток. Найбільш вичерпні звіти. Необмежений сканування. Платний, багатофункціональний інструмент. Може бути пригнічуючим, як всі вийти - він знаходить кожен недолік на вашому сайті.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»