Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Ринок ділового туризму Казахстану

  Як відомо, діловий туризм об'єднує індустрію бізнес подорожей (business travel) і індустрію зустрічей (MICE) Як відомо, діловий туризм об'єднує індустрію бізнес подорожей (business travel) і індустрію зустрічей (MICE). Якщо з визначенням бізнес подорожей (відрядження), в принципі, все ясно, то поняття MICE в Казахстані до кінця не розкритий. Отже, що таке MICE?

  MICE - абревіатура, яка складається з декількох ключових напрямків по першій букві кожного:

  Meetings (зустрічі, стратегічні, циклові наради, переговори, презентації);
  Incentives (інсентив, заохочувальні поїздки, мотиваційні програми, стимулювання лояльності партнерів, співробітників, дилерів);
  Conferences / Conventions (конференції, форуми, конгреси);
  Exhibitions / Events (виставки, подієвий туризм, корпоративні події).

  До основних завдань в MICE-індустрії відноситься організація галузевого і міжгалузевого співробітництва на міському, регіональному, міжрегіональному та міжнародному рівні. У той же час індустрія включає широкий спектр різних видів діяльності - від поширення і просування інформації, розробки розважальної програми або вмісту до технічного забезпечення зустрічі.

  Як відзначають фахівці, структуру MICE можна розділити на 2 складові - обслуговуючу і змістовну. Перша об'єднує компанії, які обслуговують зустрічі (готелі, туристські, транспортні компанії ...) і місця проведення (виставкові комплекси та зали). Друга включає компанії або індивідуальних консультантів, безпосередніх розробників змісту зустрічей.

  Експерти виділяють 4 основні групи компаній, професійних організаторів зустрічей, які працюють на міжнародному ринку MICE:

  1. Постачальники послуг і розповсюджувача зустрічей - meeting planners. До них відносяться професійні організатори конгресів (professional congress organizers - PCO);
  2. Компанії-організатори зустрічей і подій (destination management companies - DMC), конгресні бюро (convention visitors bureaus CVB);
  3. Місця проведення зустрічей;
  4. Фахівці-експерти;

  Фахівців, які виконують проектування та проведення MICE-заходів, позначають загальним терміном «фахівці з зв'язку або комунікатори». Однак специфічність роботи цих фахівців дозволила чітко зафіксувати і вже законодавчо закріпити в США і Європі професійні категорії. У їх числі meeting planners - розпорядники зустрічей, match-maker - менеджер, який здійснює пошук ділового партнера, facilitator - фахівець, який стимулює роботу групи або підгрупи при виконанні того чи іншого завдання в процесі організації і проведення MICE заходу.

  В MICE-індустрії працюють фахівці, зайняті в науковій і технічній сферах, архітектурі, дизайні, освіті, мистецтві, музиці та індустрії розваг. Також галузь привертає велику групу креативних фахівців, що працюють в бізнесі, і перш за все, туристичному, в галузі фінансів, юриспруденції.

  Незважаючи на глобальні катаклізми, індустрія MICE знаходиться на підйомі. Бюджети продовжують рости. Цей ринок забезпечує щорічно 610 млн. Ділових поїздок і майже $ 430 млрд. Обороту. За прогнозами фахівців, до 2020 р прибутковість індустрії MICE зросте в 5 разів - до $ 2 трлн. на рік. У частковому співвідношенні загальна структура ділових поїздок має наступний вигляд: на індивідуальні відрядження доводиться - 71%, на участь в конгресах і конференціях - 16%, на відвідування виставок - 11%, на інсентів- близько 2% від загального обсягу.

  Експерти відзначають наступні тенденції розвитку вищезазначених складових MICE в найближчому майбутньому:

  • - будуть як і раніше превалювати індивідуальні ділові поїздки і їх кількість продовжить неухильно зростати,
  • - буде стійко підвищуватися попит на відвідування різних галузевих виставок,
  • - буде простежуватися ріст конгресного туризму. При цьому все більш будуть затребувані послуги з організації міні-виставок, презентацій, а також семінарів і тренінгів під час проведення конференцій.
  • - високими темпами буде розвиватися сектор інсентив-туризму.
  • - буде зберігатися тенденція скорочення тривалості ділових заходів до 2-3 днів і середньої кількості учасників

  Не можна не відзначити технологічні тенденції. Сучасні смартфони, планшети, WI-FI, GPS, мобільні, інтернет програми ... - все це і визначає ці тенденції. «Дуже важливо знайти" баланс "між технологіями і внутрішньої комунікацією, - вважає Марк Купер, генеральний директор IACC (Міжнародна Асоціація конференц-центрів / International Association of Conference Centres), - Оптимальне співвідношення в цьому питанні дозволяє успішно планувати зустріч і доводити до кожного її учасника підсумки наради ».

  Індустрія MICE - це дітище Заходу, перш за все США і Великобританії. Зараз діловий туризм активно розвивається приблизно в 140 країнах. В даний час безумовними світовими лідерами індустрії MICE як і раніше є США, Великобританія, Німеччина та Австралія. До світових лідерів швидко наближається ряд інших країн Європи, а також Японія, Китай, Південна Корея, Таїланд, Бразилія, Мексика, Індія, Південна Африка.

  Зарубіжні фахівці не втрачають час, вчаться і переймають передовий досвід, накопичений в індустрії MICE. Вони беруть все найкраще, накопичене в міжнародному діловому туризмі, і активно застосовують його на практиці в своїх країнах. Вони розуміють, що індустрія MICE за своєю економічною природою, в силу своєї позасезонних, прогнозованості, плановості заходів, орієнтації на клієнта з високим рівнем доходів дуже вигідна країні, регіону ...

  Експерти індустрії MICE вважають, що діловий туризм може ефективно функціонувати, якщо «працюють» такі складові:

  1. Професійні організатори ділового туризму
  2. Спеціалізовані друковані органи
  3. Галузеві конференції, ярмарки та виставки
  4. Регулярна і об'єктивна статистика
  5. Цілеспрямована удосконалюється підготовка кадрів
  6. Науково-практичні дослідження

  Тобто питання наявності серйозного державного підходу, стабільного чинного законодавства, відсутність міжвідомчої роз'єднаності, скоординованості політики з просування ділового туризму, функціонування галузі відповідно до міжнародних стандартів і критеріїв в принципі взагалі не обговорюються: вони маються на увазі як само собою зрозуміле.

  Які ж реалії казахстанського ринку MICE?

  В цілому перспективи ринку ділових поїздок в Казахстані дуже великі. Завдяки стабільній соціально-економічної і політичної ситуації, країна стає більш впізнаваною і привабливою з точки зору розвитку бізнес відносин, що, природно, викликає збільшення кількості поїздок з діловими цілями в Казахстан і за його межі. Інтеграційні процеси, що відбуваються сьогодні на Євразійському континенті, а також масштабні проекти, такі як ЕКСПО, реалізовані в нашій країні, тільки надають потужний імпульс розвитку ринку бізнес подорожей. Природно це стосується і MICE індустрії.

  У квітні поточного року «Abacus Central Asia» спільно з Департаментом індустрії туризму Міністерства з інвестицій та розвитку РК, Управлінням туризму м.Алмати та за підтримки КазНУ ім. аль-Фарабі організувала дослідження рамках 15-ої Казахстанської міжнародної виставки «Туризм і Подорожі» (KITF 2015). Її метою був аналіз думки іноземних і вітчизняних експертів індустрії туризму та оцінки поточного стану, перспектив розвитку туристичної галузі країни. У дослідженні взяли участь представники 94 вітчизняних та іноземних компаній. Результати опитування показали, що 27% респондентів одним з найбільш перспективних сегментів в Казахстані вважають індустрію MICE.

  У Казахстані послуги MICE надають чимало компаній, більшість з яких - туристські. На жаль, оцифрувати вітчизняний ринок MICE не представляється можливим, оскільки дослідження подібного роду досі не проводилися. Немає і офіційних даних за обсягом ділового туризму Казахстану в цілому. Неофіційно ж звучать різні цифри - від $ 250 млн. До $ 10 млрд.

  Якщо ж говорити про географію MICE в Казахстані, то приблизно 40% від усіх заходів припадає на Алмати, 30% - Астана. Решта 30% зустрічей проводяться в інших казахстанських містах.

  Безсумнівно, попит на знання в MICE в Казахстані є. Дуже часто проходять тренінги, конференції, виставки, форуми і т.д., але як якісно і ефективно організовувати подібні заходи далеко не всі ще розуміють. Тому заходи, де можна було б отримати інформацію від професіоналів про те, як на високому рівні проводити конференції, виставки, конгреси, корпоративні заходи, тренінги, збори, презентації продуктів, заохочувальні поїздки для співробітників / партнерів, дуже актуальні. Тому у нас регулярно і проводяться MICE -школа, MICE - форуми і т.д.

  Які ж основні проблеми MICE в Казахстані? Що думають експерти про це?

  1. Відсутність тісного співробітництва на різних рівнях між органами влади та професіоналами галузі. Щоб зробити індустрію MICE і в цілому вітчизняний діловий туризм конкурентоспроможним на світовому рівні, подібна взаємодія вкрай необхідно.

  2. Недостатнє просування і PR по формуванню позитивного образу Казахстану для розвитку в'їзного туризму.

  3. Недостатній рівень підготовки кадрів. У західних країнах давно зрозуміли, що діловий туризм - це специфічна і тонка робота з підприємцями, це професійний консалтинг і менеджмент. Тому в цій галузі повинні працювати фахівці-професіонали, які добре знаються не тільки в тонкощах організації ділових поїздок, але і в потребах бізнес-мандрівників, безлічі нюансів організації ділових заходів та багато іншого.

  4. Недостатня увага до участі в міжнародних виставках індустрії MICE.

  5. Не розвинена інфраструктура (готелі, дороги, транспорт ...). Для ефективного розвитку ділового туризму для бізнесменів повинні бути створені всі умови для комфортного перебування в діловій поїздці, які передбачають:

  - спеціалізовані центри для організації виставок, конгресів, конференцій ..;

  - бізнес-готелі для ділових людей;

  - бізнес-авіацію;

  - мобільний і супутниковий зв'язок, інші сучасні технології.

  6. Не найпростіші візові процедури.

  І поки до кінця не вирішені ці проблеми, розраховувати на конкурентоспроможну і ефективну індустрію MICE в Казахстані не доводиться.

  У всьому світі індустрія MICE і діловий туризм в цілому - великий бізнес і величезні можливості. Розвиток цих галузей на базі новітніх інформаційних технологій, останніх світових досягнень може стати одним з ефективних ресурсів розвитку вітчизняних компаній і їх інтеграції в світовий економічний процес. Грамотне освоєння цих ресурсів дозволить вже найближчим часом отримати помітну віддачу для всієї економіки країни.

  Те, що індустрія туризму в Казахстані на державному рівні визнана однією з пріоритетних галузей економіки, вселяє величезний оптимізм. Для Казахстану вкрай важливі конкретні державні програми розвитку, в тому числі ділового туризму. І ці програми є: «Стратегія 2050», «Нұрли жол», План Нації «100 кроків».

  Залишається сподіватися на їх швидку і ефективну реалізацію.

  Про Abacus International

  Abacus International знаходиться в Сінгапурі і є провідною компанією в галузі туризму з більш ніж 20000 туристичних агентств в 31 країні. Abacus c 27-річним досвідом, просочений духом кращої світової практики та місцевих знань в єднанні з глобальним і місцевим партнерством, забезпечує доступ до туристичної інформації та бронювання в усьому світі.

  Abacus International належить Sabre.

  Sabre - глобальний лідер в системах електронного бронювання і надання рішень для організації подорожей і послуг, пов'язаних з ним.

  джерело: www.abacus.kz www.abacus.com.sg .

  [ U ] [ OT ] [ ST ] [ OST ] [ TG ] [ GTU ] [ U ] [ OT ] [ ST ] [ OST ] [ TG ] [ GTU ]                    id   інші  російська  український  білоруський  польський  англійська  іспанська  німецький  турецька  болгарська  чеська  угорський  естонський  вірменський  казахський  іврит  грузинський  сербський  хорватський  литовський  словацький  словенський  албанський  македонський  латиська  киргизький  монгольський  португальська  узбецький  корейський  румунський  датський  грецький  нідерландський  норвезький  шведський  італійська  французький  індонезійська id арабська  хінді  бенгальський  китайський  [азербайджанський  ] [Боснійський bs ] [таджицький  ] [Латинський  ] [В'єтнамський  ] [Каннада kn ] [фінський  ] [Філіппінський  ] [Ірландський  ] [Ісландський  ] [Шотландський (гельський) gd ] [японський  ] [Африкаанс  ] [Амхарська am ] [каталанська  ] [Себуанська ceb ] [корсиканська  ] [Валлійський  ] [Есперанто  ] [Баскська eu ] [перський  ] [Фризька  ] [Галісійська  ] [Гуджараті gu ] [хауса  ] [Гавайський  ] [Хмонг hmn ] [креольський (Гаїті) ht ] [ігбо ig ] [яванський  ] [Кхмерский  ] [Курманджі  ] [Люксембурзький lb ] [лаоський  ] [Малагасійська  ] [Маорі  ] [Малаялам ml ] [маратхі mr ] [малайський  ] [Мальтійський  ] [Бірманський my ] [непальська  ] [Чева ny ] [панджабі  ] [Пушту  ] [Синдхи sd ] [сингальский si ] [Самоа  ] [Шона sn ] [сомалійський  ] [Сесото st ] [суданський  ] [Суахілі  ] [Тамільська  ] [Телугу te ] [тайський  ] [Урду  ] [Кхоса xh ] [ідиш yi ] [йоруба yo ] [зулу  ]  [ TF ] Немає тексту  Контейнер пошкоджений id інші російська український білоруський польський англійська іспанська німецький турецька болгарська чеська угорський естонський вірменський казахський іврит грузинський сербський хорватський литовський словацький словенський албанський македонський латиська киргизький монгольський португальська узбецький корейський румунський датський грецький нідерландський норвезький шведський італійська французький індонезійська id арабська хінді бенгальський китайський [азербайджанський ] [Боснійський bs ] [таджицький ] [Латинський ] [В'єтнамський ] [Каннада kn ] [фінський ] [Філіппінський ] [Ірландський ] [Ісландський ] [Шотландський (гельський) gd ] [японський ] [Африкаанс ] [Амхарська am ] [каталанська ] [Себуанська ceb ] [корсиканська ] [Валлійський ] [Есперанто ] [Баскська eu ] [перський ] [Фризька ] [Галісійська ] [Гуджараті gu ] [хауса ] [Гавайський ] [Хмонг hmn ] [креольський (Гаїті) ht ] [ігбо ig ] [яванський ] [Кхмерский ] [Курманджі ] [Люксембурзький lb ] [лаоський ] [Малагасійська ] [Маорі ] [Малаялам ml ] [маратхі mr ] [малайський ] [Мальтійський ] [Бірманський my ] [непальська ] [Чева ny ] [панджабі ] [Пушту ] [Синдхи sd ] [сингальский si ] [Самоа ] [Шона sn ] [сомалійський ] [Сесото st ] [суданський ] [Суахілі ] [Тамільська ] [Телугу te ] [тайський ] [Урду ] [Кхоса xh ] [ідиш yi ] [йоруба yo ] [зулу ] [ TF ] Немає тексту
  Контейнер пошкоджений! Спробуйте отримати статтю заново GetTextFromUrl.php , але це призведе до видалення всіх існуючих перекладів !!! [ U ] [ OT ] [ ST ] [ OST ] [ TG ] [ GTU ] id інші російська український білоруський польський англійська іспанська німецький турецька болгарська чеська угорський естонський вірменський казахський іврит грузинський сербський хорватський литовський словацький словенський албанський македонський латиська киргизький монгольський португальська узбецький корейський румунський датський грецький нідерландський норвезький шведський італійська французький індонезійська id арабська хінді бенгальський китайський [азербайджанський ] [Боснійський bs ] [таджицький ] [Латинський ] [В'єтнамський ] [Каннада kn ] [фінський ] [Філіппінський ] [Ірландський ] [Ісландський ] [Шотландський (гельський) gd ] [японський ] [Африкаанс ] [Амхарська am ] [каталанська ] [Себуанська ceb ] [корсиканська ] [Валлійський ] [Есперанто ] [Баскська eu ] [перський ] [Фризька ] [Галісійська ] [Гуджараті gu ] [хауса ] [Гавайський ] [Хмонг hmn ] [креольський (Гаїті) ht ] [ігбо ig ] [яванський ] [Кхмерский ] [Курманджі ] [Люксембурзький lb ] [лаоський ] [Малагасійська ] [Маорі ] [Малаялам ml ] [маратхі mr ] [малайський ] [Мальтійський ] [Бірманський my ] [непальська ] [Чева ny ] [панджабі ] [Пушту ] [Синдхи sd ] [сингальский si ] [Самоа ] [Шона sn ] [сомалійський ] [Сесото st ] [суданський ] [Суахілі ] [Тамільська ] [Телугу te ] [тайський ] [Урду ] [Кхоса xh ] [ідиш yi ] [йоруба yo ] [зулу ] [ TF ] Немає тексту
  Контейнер пошкоджений! Спробуйте отримати статтю заново GetTextFromUrl.php , але це призведе до видалення всіх існуючих перекладів !!! [ U ] [ OT ] [ ST ] [ OST ] [ TG ] [ GTU ] id інші російська український білоруський польський англійська іспанська німецький турецька болгарська чеська угорський естонський вірменський казахський іврит грузинський сербський хорватський литовський словацький словенський албанський македонський латиська киргизький монгольський португальська узбецький корейський румунський датський грецький нідерландський норвезький шведський італійська французький індонезійська id арабська хінді бенгальський китайський [азербайджанський ] [Боснійський bs ] [таджицький ] [Латинський ] [В'єтнамський ] [Каннада kn ] [фінський ] [Філіппінський ] [Ірландський ] [Ісландський ] [Шотландський (гельський) gd ] [японський ] [Африкаанс ] [Амхарська am ] [каталанська ] [Себуанська ceb ] [корсиканська ] [Валлійський ] [Есперанто ] [Баскська eu ] [перський ] [Фризька ] [Галісійська ] [Гуджараті gu ] [хауса ] [Гавайський ] [Хмонг hmn ] [креольський (Гаїті) ht ] [ігбо ig ] [яванський ] [Кхмерский ] [Курманджі ] [Люксембурзький lb ] [лаоський ] [Малагасійська ] [Маорі ] [Малаялам ml ] [маратхі mr ] [малайський ] [Мальтійський ] [Бірманський my ] [непальська ] [Чева ny ] [панджабі ] [Пушту ] [Синдхи sd ] [сингальский si ] [Самоа ] [Шона sn ] [сомалійський ] [Сесото st ] [суданський ] [Суахілі ] [Тамільська ] [Телугу te ] [тайський ] [Урду ] [Кхоса xh ] [ідиш yi ] [йоруба yo ] [зулу ] [ TF ] Немає тексту
  Контейнер пошкоджений! Спробуйте отримати статтю заново GetTextFromUrl.php , але це призведе до видалення всіх існуючих перекладів !!! [ U ] [ OT ] [ ST ] [ OST ] [ TG ] [ GTU ] id інші російська український білоруський польський англійська іспанська німецький турецька болгарська чеська угорський естонський вірменський казахський іврит грузинський сербський хорватський литовський словацький словенський албанський македонський латиська киргизький монгольський португальська узбецький корейський румунський датський грецький нідерландський норвезький шведський італійська французький індонезійська id арабська хінді бенгальський китайський [азербайджанський ] [Боснійський bs ] [таджицький ] [Латинський ] [В'єтнамський ] [Каннада kn ] [фінський ] [Філіппінський ] [Ірландський ] [Ісландський ] [Шотландський (гельський) gd ] [японський ] [Африкаанс ] [Амхарська am ] [каталанська ] [Себуанська ceb ] [корсиканська ] [Валлійський ] [Есперанто ] [Баскська eu ] [перський ] [Фризька ] [Галісійська ] [Гуджараті gu ] [хауса ] [Гавайський ] [Хмонг hmn ] [креольський (Гаїті) ht ] [ігбо ig ] [яванський ] [Кхмерский ] [Курманджі ] [Люксембурзький lb ] [лаоський ] [Малагасійська ] [Маорі ] [Малаялам ml ] [маратхі mr ] [малайський ] [Мальтійський ] [Бірманський my ] [непальська ] [Чева ny ] [панджабі ] [Пушту ] [Синдхи sd ] [сингальский si ] [Самоа ] [Шона sn ] [сомалійський ] [Сесото st ] [суданський ] [Суахілі ] [Тамільська ] [Телугу te ] [тайський ] [Урду ] [Кхоса xh ] [ідиш yi ] [йоруба yo ] [зулу ] [ TF ] Немає тексту
  Контейнер пошкоджений! Спробуйте отримати статтю заново GetTextFromUrl.php , але це призведе до видалення всіх існуючих перекладів !!!

  Отже, що таке MICE?
  Що думають експерти про це?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»