Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Різниця між копірайтінгом і рерайтинг

  1. У чому відмінність між цими поняттями? Копірайтинг пов'язаний безпосередньо з письменством. Поняття...
  2. NOTABENE! Зверніть увагу!
  3. «А я знаю рерайтящіх копірайтерів, і рерайтерів, що займаються копірайтінгом ...»
  4. І, звичайно ж, обов'язкові висновки :)

  У чому відмінність між цими поняттями?

  Копірайтинг пов'язаний безпосередньо з письменством. Поняття з'явилося давно, задовго до виникнення Інтернету. Термін запозичений з англійської мови, де він звучить як copywriting і складається з двох слів: copy - «екземпляр», «рукопис», «варіант», «копія» і writing - «лист», «процес написання». Суть в тому, що автор знаходить інформацію по заданій тематиці, читає і аналізує її, а потім пише матеріал, вкладаючи в нього власні думки і висновки. У такому тексті зазвичай присутній аналітика. Написане має «чіпляти» читача і спонукати його до дії - кліку, дзвінку або будь-якого іншого дії, на яке розрахований ресурс.

  Рерайтінг - це вид тексту, завдання якого лаконічно і толково розповісти про товар (послугу). Зазвичай інформація переписується з чужого тексту цієї ж тематики, але своїми словами (від англ. Rewrite - «переписувати»). Головна думка першоджерела зберігається. У рерайта автору не потрібно робити власних висновків, хоча основний посил такий же, як і в копірайтингу, - зацікавити цільову аудиторію (ЦА) і переконати звернутися за товаром (послугою) саме до цього, а не іншого інтернет-ресурсу.

  Збігів у фразах або пропозиціях бути не повинно. Виняток становлять:

  1. Цитати (їх вживання небажано, так як негативно впливає на унікальність).
  2. Слова-ключові, які в ході написання матеріалу потрібно використовувати певну кількість разів.

  Скільки коштує копірайтинг і як довго його чекати

  Такі тексти коштують недешево. Створення по-справжньому якісного матеріалу деколи вимагає декількох днів, а то і тижнів. Цьому є пояснення. Як було сказаного вище, виконавцю необхідно час на підбір матеріалів, читання, аналіз і власні висновки. Головна особливість копірайтингу - наявність особистих суджень автора.

  Навіщо потрібен копірайтинг?

  Вживання терміну «копірайтинг» нині переважно пов'язано з безмежними можливостями і нововведеннями Інтернету. У Рунеті поняття стало зовсім вузьким і має на увазі тексти для потреб SEO.

  Копірайтинг-тексти використовуються для створення унікального контенту, наповнення сайтів і блогів різної тематики. Потрапивши на певний інтернет-ресурс і почитавши його вміст, користувач повинен замовити на ньому товар (послугу) або як мінімум піти з нього зацікавленим, збагаченим новими знаннями і переконаним у необхідності незабаром повернутися. Правильно написаний текст не дозволить потенційному клієнту покинути сайт ні з чим - відвідувач неодмінно хоча б залишить відгук про статтю і тим самим підвищить рейтинг веб-ресурсу. А ось вже наступного дослідник просторів Інтернету, бачачи чужу оцінку, буде переконаний, що потрапив куди слід і знайшов саме те, що так довго шукав.

  NOTABENE! Зверніть увагу!

  Часто слово «копірайтинг» замінюють схожим «копірайт». Робити цього категорично не можна! Це не спрощення слова, а як там не є підміна понять!

  Копірайтом називається суб'єкт авторського права - твори мистецтва, літератури, науки або інші прояви інтелектуальної власності. Для позначення цього поняття є відповідний значок у вигляді літери «с» в кружечку.

  Для позначення цього поняття є відповідний значок у вигляді літери «с» в кружечку

  «А я знаю рерайтящіх копірайтерів, і рерайтерів, що займаються копірайтінгом ...»

  Поняття «копірайтинг» і «рерайтинг» часто плутають, ще частіше ототожнюють. На сайтах з пошуку роботи на кшталт work.ua, rabota.ua, jobs.ua і т. Д. Часто-густо зустрічаються пропозиції «У штат потрібно рерайтер-копірайтер» (через дефіс або похилу). Поняття по функціональності дійсно близькі. Хороший копірайтер без проблем срерайтіт статтю, як, власне, і стоїть рерайтер прошерстил пару-трійку ресурсів і створить цікавий, якісний і унікальний матеріал - копірайтинг.

  А ось замовники часто потрапляють на гроші. Рерайтінг коштує дешевше, тому що не вимагає від автора великих тимчасових витрат і аналітики. Копірайтинг, відповідно, дорожчий. Часто автори намагаються схитрувати: швиденько рерайта матеріал і видають його замовнику під виглядом копірайтингу. Не дуже чесний, але досить поширений вид заробітку інтернет-письменників. Проте якісний рерайт часом може дати більше плодів, ніж «зліплений» на швидку руку копірайтинг.

  Обидва види текстів створюються для SEO-оптимізації сайтів. І в першому і в другому випадку автор впроваджує в матеріал ключові слова і словосполучення, щоб підвищити релевантність веб-ресурсу з позиції пошукових систем.

  І, звичайно ж, обов'язкові висновки :)

  Рерайтінг - це вміння переписувати чужий текст, змінюючи слова, але не перекручуючи суті, копірайтинг ж передбачає залучення творчості і унікального мислення. Якщо ви підприємець і хочете «зачепити» потенційного клієнта за душу - замовляйте копірайтинг . Якщо ви переслідуєте мету виключно допомогти пошуковій системі висунути ваш ресурс на передові позиції, то досить буде рерайтинга. Але що б ви не замовили, пам'ятайте: головне не кількість написаних символів / слів / пропозицій, а їх якість і вплив на ЦА і пошуковики.

  0/5

  Проголосувало людей: 0

  У чому відмінність між цими поняттями?
  Навіщо потрібен копірайтинг?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»