Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  російські новини

  1. Інформаційний день mySAP Business Intelligence
  2. "Сховища даних. OLAP-рішення на базі Microsoft SQL Server 2000"
  3. SiTex на CeBIT: державний підхід і комерційний інтерес
  4. "Комплексний підхід до управління ресурсами підприємств"
  5. "ЮНИКОН / МС" - новий mySAP.com Local Alliance Partner
  6. "КОМПАС" впроваджується в швейне об'єднання
  7. Про податки, акціонерні товариства і цінні папери
  8. "Сучасні рішення для автоматизації: досвід в Північно-Західному регіоні"
  9. Новий керуючий директор SAP в СНД і Балтії
  10. "Постановка практичного маркетингу на підприємстві"
  11. "Авіатори" осягають "Галактику"
  12. Дослідження підприємницької активності російських підприємств
  13. З "БЕСТ-4" на "БЕСТ-ПРО"
  14. Законодавчі зміни в податковому обліку і програмах "1С"
  15. Бізнес-планування: від початкових елементів до економічної моделі
  16. Нова серія банківських семінарів
  17. БАС береться за "Дело"
  18. Оновлені п'ять рішень Unicenter Database Management
  19. На Первоуральськом новотрубном впроваджують Navision Axapta
  20. Метод маркіза Карабаса

  Інформаційний день mySAP Business Intelligence

  У Москві, в інформаційно-сервісному центрі SAP CIS, пройшов інформаційний день, присвячений вирішенню mySAP Business Intelligence (mySAP BI).

  Були розглянуті наступні питання: застосування сучасних принципів і технологій побудови відкритих систем в рішеннях mySAP Technology; створення орієнтованих на користувача систем для підвищення ефективності бізнесу; комплексне рішення по організації відкритих сховищ даних і проведення аналізу даних; інтегровані аналітичні додатки для відстеження та оптимізації бізнес-процесів на базі постійно оновлюється в SAP BW інформації і т. д.

  "Сховища даних. OLAP-рішення на базі Microsoft SQL Server 2000"

  Навчально-консалтинговий центр Interface Ltd. оголосив про відкриття нового навчального курсу "Проектування і реалізація сховищ даних. OLAP-рішення на базі Microsoft SQL Server 2000".

  Курс розрахований на розробників, адміністраторів баз і сховищ даних, фахівців з фінансового та економічного аналізу, які застосовують у своїй роботі OLAP-засоби з використанням можливостей MS SQL Server 2000.

  За час навчання слухачі освоять: проектування сховищ даних, завантаження даних з різнорідних джерел, написання запитів по багатовимірним структурам даних, використання можливостей MS Excel при навігації в корпоративних ресурсах. В ході занять будуть розглянуті приклади практичного застосування OLAP-засобів.

  SiTex на CeBIT: державний підхід і комерційний інтерес

  В ході CeBIT, найбільшої в світі виставки в області інформаційних технологій (Ганновер, Німеччина), петербурзька компанія АНД Проджект отримала ряд пропозицій про співпрацю на базі SiTex від західних розробників ПЗ і ряду російських міністерств і відомств.

  АНД Проджект брала участь в роботі CeBIT як співзасновник Асоціації розробників програмного забезпечення ФортРосс. Компанія провела кілька презентацій на стенді Минпромнауки і Асоціації СІРІУС, представляючи іноземним і вітчизняним урядовим делегаціям проекти Інтернет-орієнтованих інформаційних систем федерального масштабу.

  За час виставки АНД Проджект отримала від німецьких і американських компаній пропозиції про інтеграцію SiTex зі спеціальним ПО і про спільне просування продукту на західний ринок. Пропозиції про реалізацію проектів на базі SiTex надійшли від компаній з Португалії, Франції, Польщі, а також від керівництва російських державних структур.

  "Комплексний підхід до управління ресурсами підприємств"

  24 травня холдинг ЛАНІТ, за участю консалтингових компаній, проведе семінар, присвячений комплексному підходу до автоматизації діяльності підприємств.

  У програмі: актуальні питання впровадження фінансово-аналітичних систем і комплексних систем управління підприємством; автоматизація процесів бюджетного планування; застосування OLAP-технологій для вирішення завдань фінансово-економічного аналізу; консолідація фінансової звітності; застосування концепції Balanced Scorecard і т. д.

  Учасники семінару познайомляться з досвідом впровадження таких ERP-систем, як: Navision Attain і Navision Axapta, Baan IV, Oracle e-Business Suite, SAP / R3.

  Отримати більш детальну інформацію можна за тел .: 721-19-38, 721-91-40, 265-30-65 (Анна Сафонова, Ірина Журкіна); e-mail: [email protected] ; на сайті: http://www.hyperion.ru/smnr_02.htm .

  "ЮНИКОН / МС" - новий mySAP.com Local Alliance Partner

  SAP AG і "ЮНИКОН / МС Консультаційна Група" оголосили про укладення договору, відповідно до якого компанії "ЮНИКОН / МС" присвоюється вищий статус партнера SAP в області консалтингових послуг - mySAP.com Local Alliance Partner.

  17 квітня відбулася прес-конференція, на якій новий Керуючий директор SAP СНД А. П. Шликов вручив Керуючому директору Департаменту корпоративних систем управління "ЮНИКОН / МС" А. С. Слесаренко відповідний сертифікат.

  "ЮНИКОН / МС Консультаційна Група" стала третьою російською компанією, яка заслужила високий статус. Для його отримання необхідно мати 20 сертифікованих консультантів, не менше 4 проектів SAP в продуктивної експлуатації та бізнес-план на 10 нових проектів.

  "КОМПАС" впроваджується в швейне об'єднання

  Завершено перший етап впровадження корпоративної інформаційної системи "КОМПАС" (версія MS SQL) в ЗАТ "Невельському швейне об'єднання" (Псковська область). В рамках робіт проведено обстеження бізнес-процесів, навчання персоналу, інстальована перша черга системи, реалізована додаткова настройка галузевого рішення для легкої промисловості.

  Співпраця швейного підприємства та компанії "КОМПАС" почалося з автоматизації самого критичного ділянки - управління персоналом і розрахунку заробітної плати на 1300 з гаком співробітників ЗАТ. Етап завершився інсталяцією підсистеми "Управління персоналом" (версія MS SQL) на 9 комп'ютерах і "пілотної" установкою підсистеми "Основні засоби".

  Надалі планується поступово вводити в експлуатацію інші модулі корпоративної інформаційної системи "КОМПАС".

  Про податки, акціонерні товариства і цінні папери

  ЗАТ "Навчальний, консультаційний та кадровий центр МФЦ" проведе ряд семінарів.

  22 травня відбудеться семінар "Оптимізація оподаткування в 2002 році" (більш детальна інформація - на сайті: http://www.mfc.ru/ecc/consult/progsem2205.html); 28 - 31 травня - "Правове регулювання акціонерних товариств: теорія і практика" (http://www.mfc.ru/ecc/consult/semprakt.html); 30 - 31 травня - "Новий порядок ведення внутрішнього обліку операцій з цінними паперами" ( http://www.mfc.ru/ecc/consult/progsem1104.html ).

  "Сучасні рішення для автоматизації: досвід в Північно-Західному регіоні"

  29 квітня Інформаційно-обчислювальний центр Жовтневої залізниці і компанія ТехноСерв А / С проведуть в Санкт-Петербурзі семінар "Інформаційні технології, сучасні рішення для автоматизації підприємства: досвід в Північно-Західному регіоні (від Мурманська до Москви)".

  У програмі: проекти, реалізовані компанією ТехноСерв А / С в області обчислювальної та мережевої інфраструктури; передпроектну обстеження, підготовка підприємств до розробки та впровадження корпоративних інформаційних систем; спільна розробка автоматизованої системи для підприємств на прикладі проекту Типовий дорожньої системи для підприємств залізничного транспорту на базі SAP AG R / 3 і т. д.

  Отримати додаткову інформацію та зареєструватися можна за тел .: (812) 168-84-80 (Павловська Ірина); e-mail: [email protected] .

  Новий керуючий директор SAP в СНД і Балтії

  Компанія SAP оголосила про призначення Олексія Шликова керуючим директором SAP в СНД і Балтії. З 1 квітня Дітер Краманн передав йому відповідні повноваження.

  Пітер Травничек, головний віце-президент з розвитку бізнесу в країнах Центральної та Східної Європи, висловив подяку Дітеру за роботу і побажав йому всього найкращого в його подальшій роботі в SAP. Пітер також висловив упевненість, що під керівництвом Олексія Шликова SAP в СНД і Балтії продовжить ефективно і динамічно розвиватися, що буде сприяти подальшому успішному вирішенню завдань, що стоять перед клієнтами.

  Вся попередня діяльність Олексія Шликова пов'язана з інформаційними технологіями. Останні 14 років він займав керівні пости в області розробки і впровадження програмного забезпечення, управління збутом і проектами, включаючи роботу в Oracle СНД.

  "Постановка практичного маркетингу на підприємстві"

  20 - 22 травня Kasatka Consulting Group, Російська Школа Маркетингу, Бізнес Школа ІМП спільно з Британською The Chartered Institute of Marketing (Королівський Чартерний Інститут Маркетингу) повторюють ексклюзивний семінар із серії "Маркетинг" на тему "Постановка практичного маркетингу на підприємстві".

  У програмі: рушійні сили бізнесу; матриця ефективності маркетингу; вибір і оцінка цільової аудиторії фірми; особливості промислового маркетингу; SWOT-аналіз і як він може допомогти фірмі; методи управління продуктовим портфелем; розробка комплексу маркетингу і т. д.

  Отримати додаткову інформацію та зареєструватися можна за тел .: 516-34-81; e-mail: [email protected] .

  "Авіатори" осягають "Галактику"

  Корпорація "Галактика" приступила до реалізації нового проекту в рамках співпраці з вузами Росії і країн СНД. Його завдання - цільова підготовка студентів для роботи на підприємствах - замовниках корпорації.

  Першим партнером по проекту став Московський Авіаційний Інститут (МАІ). Студенти ВНЗ отримали можливість пройти підготовку в корпоративному навчальному центрі, де поповнили знання з управлінським інформаційних технологій, познайомилися з останніми "галактичних" рішеннями в цій галузі.

  Логічним продовженням навчання стало стажування у відділах маркетингу і пуско-налагоджувальних робіт корпорації. За її підсумками багато студентів були включені до складу груп з впровадження системи "Галактика" та взяли участь в роботі на реальних об'єктах.

  Дослідження підприємницької активності російських підприємств

  18 квітня компанії IBS (Інформаційні Бізнес Системи) і ЕCORYS Holding BV, за підтримки Російського союзу промисловців і підприємців (роботодавців), а також Торгово-промислової палати РФ, провели прес-конференцію, присвячену початку проекту з дослідження рівня підприємницької активності і конкурентоспроможності російських підприємств .

  Основні компоненти проекту: визначення рівня підприємницької активності підприємств-учасників; порівняння активності російських підприємств з відповідними показниками європейських компаній в аналогічних галузях; побудова моделей "кращих практик"; аналіз можливостей підвищення підприємницької активності та конкурентоспроможності російських підприємств; рекомендації підприємствам і галузям.

  Перший етап пройде в квітні - червні і буде сфокусований на харчової галузі. Потім передбачається дослідити хімію, агрохімію і машинобудування.

  З "БЕСТ-4" на "БЕСТ-ПРО"

  Завершилися роботи по впровадженню програмного комплексу "БЕСТ-ПРО" в ТОВ "Хозоптторг" (м Воронеж). Проект був виконаний регіональним партнером компанії "Інтелект-Сервіс" - фірмою "БЕСТ-Софт".

  ТОВ "Хозоптторг" має 20 власних магазинів і кілька філій в Липецьку, Волгограді та інших обласних центрах Росії. До знайомства з системою "БЕСТ-ПРО" підприємство працювало з програмним комплексом "БЕСТ-4".

  Законодавчі зміни в податковому обліку і програмах "1С"

  16 травня і 5 червня компанія Дженерал Консалтинг (офіційний партнер фірми "1С") проведе серію консультаційних семінарів.

  У програмі: ведення податкового обліку відповідно до 25 главою Податкового кодексу РФ; особливості обчислення податку на прибуток у 2002 році; відображення останніх змін законодавства в програмах фірми "1С"; реалізація податкового обліку в "1С: Бухгалтерія 7.7"; нове в програмах "1С: Зарплата і Кадри", "1С: Торгівля і Склад", "1С: Виробництво + Послуги" і т. д.

  Отримати додаткову інформацію можна за тел .: 273-22-22, 273-36-76; e-mail: [email protected] .

  Бізнес-планування: від початкових елементів до економічної моделі

  20 - 24 травня ЗАТ "Суспільство фінансового і економічного розвитку підприємств РОФЕР" проведе практичний семінар "Від початкових елементів бізнес-планування та інвестиційного проектування до побудови економічної моделі підприємства і створення професійної документації".

  Навчання буде проводитися на базі комплексу "Business Plan PL Professional" з використанням технологій (аналітичного ядра) "LOGICAL - J 3000" і методики "Бюджетування".

  У програмі: основні методи оцінки інвестиційних проектів, що реалізуються на діючому підприємстві; особливості розрахунку нестандартних проектів; як правильно підготувати фінансову частину документації; як організувати впровадження відібраного проекту; практичні методи розробки бізнес-планів, ТЕО за допомогою, програми "Бізнес План PL"; побудова економічної моделі в реальному часі і т. д.

  Отримати додаткову інформацію та зареєструватися можна за e-mail: [email protected] ; на сайті: http://www.finans.ru/seminar_bp3.htm .

  Нова серія банківських семінарів

  НОУ Центр "Юлента" проведе ряд семінарів.

  15 - 17 травня відбудеться семінар "Нове в системі податкового законодавства для кредитних організацій (податок на прибуток - гл. 25 ч. II НК РФ і ін. Податки, податкові спори). Практичні рекомендації". 21 - 23 травня - "Сучасні стратегії та технології управління персоналом". 23 - 24 - "Актуальні питання бухгалтерського обліку та звітності операцій КБ з цінними паперами".

  Отримати більш детальну інформацію можна за адресою: http://www.ulenta.narod.ru/banks.zip .

  БАС береться за "Дело"

  Консалтингове агентство БАС впровадило систему автоматизації управління "Парус" у видавництві "Дело" (ділова та економічна література).

  В ході проекту були встановлені найбільш актуальні для видавництва модулі "Бухгалтерія" і "Реалізація". Виконано монтаж і налагодження комп'ютерної мережі, що підтримує роботу восьми робочих місць автоматизованого комплексу "Парус". Додатково розроблено програмне забезпечення, яке відповідає специфіці роботи книготорговельних підприємств.

  Фахівці агентства БАС провели навчання десяти співробітників видавництва роботі з продуктом.

  За підсумками роботи, "Дело" уклало з агентством БАС щорічний договір на ліцензійне обслуговування і оновлення системи. У перспективі видавництво планує перейти на версію "Парус-Підприємство 7.30".

  Оновлені п'ять рішень Unicenter Database Management

  Компанія Interface Ltd., російський постачальник рішень корпорації Computer Associates, оголосила про вихід вдосконалених компонентів пакета Unicenter Database Management для розподілених баз даних.

  Computer Associates оновила п'ять рішень, що входять в пакет: Unicenter DBA v5.2 (управління різнорідними базами даних); Unicenter Enterprise DBA v5.2 (адміністрування баз даних Oracle); Unicenter Database Analyzer v2.2 (збір і надання інформації щодо адміністрування баз даних Oracle); Unicenter TSreorg v3.1 (зменшення фрагментації корпоративних баз даних без тривалого відключення додатків); Unicenter Fast Unload v4.1 (витяг великих обсягів даних з різнорідних БД).

  Кожен з перерахованих продуктів можна придбати як окремо, так і разом.

  На Первоуральськом новотрубном впроваджують Navision Axapta

  На ВАТ "ПНТЗ" (Первоуральський новотрубний завод) завершена тестова експлуатація інтегрованої системи управління бізнесом Navision Axapta на ділянці розрахунку планової собівартості.

  В даний час здійснюється налагодження системи і її підготовка до промислової експлуатації. У першій половині травня будуть повністю автоматизовані процеси розрахунку планової собівартості ВАТ "ПНТЗ".

  Автоматизація проводиться в рамках проекту по впровадженню на підприємстві інтегрованої системи управління бізнесом Navision Axapta. Проект здійснює петербурзька компанія "КОРУС Консалтинг", офіційний партнер датської компанії Navision A / S.

  Термін впровадження - близько року. В даний час завершено передпроектне обстеження виробничих процесів підприємства, створено проектне рішення і розпочато наступний етап - підготовка технічного проекту. Запуск в промислову експлуатацію всіх функціональних блоків системи запланований на осінь.

  Метод маркіза Карабаса

  Число судових розглядів, викликаних тим, що аудиторська компанія ПрайсвотерхаусКуперс (ПвК) опублікувала Міжнародні стандартів фінансової звітності (МСФЗ), збільшується. Олег Аскер, глава "Аскер-АССА", так коментує ситуацію, що склалася


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»