Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Ротація оголошень: суть останніх оновлень від Google AdWords

  4.7 з 5 на основі 3 оцінок

  20.09.2017

  Ротація оголошень - параметр настройки рекламної кампанії в AdWords, що дозволяє чергувати комерційні пропозиції однієї групи в пошуковій і Медійній мережах. AdWords може виконати найважчу роботу і вибрати найбільш ефективні варіанти або чергувати їх рівномірно, залишаючи остаточне рішення щодо виділення конкретного маркетингового повідомлення за фахівцями з контексту.

  Дана стаття пропонує аналіз різних типів ротації оголошень, дає можливість визначити відповідний для рекламної кампанії тип.

  Останні оновлення:

  Корпорація Google оголосила про спрощення налаштування ротації до двох варіантів: Оптимізувати і чергувати без урахування часу.

  На зміну опцій Оптимізувати (кліки) і Оптимізувати (конверсії) прийшов більш зручний варіант - Оптимізувати. Більш того, тепер можна чергувати комерційні пропозиції на рівні групи і на рівні кампанії.

  оптимізувати

  Рекламні тексти чергуються автоматично з метою отримання максимального числа кліків. Тут активно застосовується машинне навчання Гугл і передові технології штучного інтелекту. AdWords вибирає і показує кращі пропозиції на кожному аукціоні, з огляду на наступні фактори:

  • Тип пристрою
  • фізичне місцезнаходження
  • Час доби
  • списки ремаркетингу
  • Мова
  • Версія браузера і операційна система
  • демографічні характеристики
  • Ключові слова та пошукові запити
  • Сайти партнерів Google в пошуковій мережі
  • позиція ресурсу
  • Відмінні властивості товару

  Оптимізація (кліки) (скасовано)

  Данна стандартна опція показувала маркетингове повідомлення, яке могло б залучити найбільшу кількість кліків. Коли справа стосувалася відеореклами, вказаний параметр допомагав скорегувати оголошення з метою отримання найбільшої кількості переглядів, а не кліків.

  Параметр Оптимізація (кліки) використовував тільки статистичні дані для просування рекламних текстів, в минулому володіють найвищими показниками кликабельности (CTR). Нові кампанії, які не мають накопичених даних за певний період, ігнорувалися. Новий параметр використовує більше точок даних для прогнозування високоякісних пропозицій.

  Оптимізація (конверсії) (скасовано)

  Використання зазначеного варіанта дозволяло AdWords вибрати рекламу, яка, швидше за все, призвела б клієнта до виконання бажаного дії (здійснення покупки, відправлення заповненої реєстраційної форми). Подібно попередньому параметру, тут враховувалися історичні дані. Показувалася тільки реклама, що відрізняється високим показником конверсії в минулому. Комерційні послання оптимизировались для визначення загального показника конверсій, а не найбільш високого коефіцієнта залучення або загальної конверсійної вартості.

  невизначена ротація

  Оголошення будуть показуватися рівномірно без обмежень за часом. Кожен рекламний текст допускається на аукціон приблизно з однаковою частотою. Така тактика дає можливість провести ретельне A / B тестування, що допомагає вибрати варіант, що дає високі результати.

  Рекламодавцям надається повний контроль над тим, для чого потрібно оптимізувати. Стратегія відмінно підходить фахівцям, які мають аналітичним складом розуму, які бажають приділити час тактикам пожвавлення контекстної реклами для досягнення конкретних цілей. Залежно від бюджету, виділеного на рекламу, можна отримати великий обсяг даних, що дозволяє прийняти рішення про те, яке оголошення найбільш результативно, і, відповідно, коригувати ставки і місця його розміщення.

  Слід пам'ятати про поширеному омані, згідно з яким «рівномірний показ» означає однакову продуктивність кожного комерційного повідомлення. Продуктивність, перш за все, залежить від ставок і оцінки якості.

  Рівномірна ротація (скасовано)

  Налаштування практично ідентичний настройці «невизначена ротація», з тією лише різницею, що рекламні тексти автоматично оптимізуються після 90-денного періоду.

  Будь-яка кампанія, де призначення ставок супроводжувалося використанням таких стратегій як цільова ціна за конверсію, цільова рентабельність інвестицій у рекламу, оптимізувалася для підвищення рівня конверсії. Всі інші компанії налаштовувалися для отримання максимального числа кліків.

  Тепер для налаштування рекламних текстів рекламодавцям слід задіяти стратегії інтелектуального призначення ставок замість ротації оголошень.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»