Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  РОЗКРУЧУВАННЯ БЛОГУ

  1. Відвідуваність
  2. тематика
  3. Дизайн і юзабіліті
  4. Онлайн-школа
  5. Соціальні мережі
  6. підсумки

  Пост-рефлексія, яка не має ніякого відношення до Revit і BIM.

  Влітку займався онлайн-курсами і не писав нових статей. Накопичився матеріал до публікації. У цьому пості поділюся деякими думками на тему розкрутки сайту (блогу). З моменту створення блогу цікавлюся цим і намагаюся домогтися гарних показників.

  Відвідуваність

  Відвідуваність

  Якщо розглянути яндекс.метрика, то за останні 4 місяці добова відвідуваність коливалася від 62 до 249 осіб. Провали за графіком випадають на суботу та неділю, що логічно - народ відпочиває.

  Прийнято визначати чотири цілі росту: 100, 300, 500, 1000 відвідувачів на добу. Рубіж у 100 подолано - ставлю за мету домогтися 300 осіб до грудня 2018 року.

  Для цього треба проявляти активність і писати статті якомога частіше, як можна якісніше. Бажано за розкладом, 2-3 поста в тиждень. Намагався так робити: але дотримуватися його не вийшло, тому не буду обіцяти писати строго за розкладом.

  тематика

  Інша область розкрутки і розвитку блогу - тематика. Зараз це Revit, Dynamo і BIM. Але я ніколи не хотів, щоб мій блог був тільки BIM-блогом. Хочеться, щоб блог став місцем фіксування цікавих ідей, пов'язаних з професійними інтересами. Не тільки Revit, а й архітектура, будівництво, візуалізація, дизайн інтер'єрів. Блог - це відкритий майданчик для розвитку професіоналізму, навіть якщо його поки особливо немає. Тому, мета по тематиці - розширити список тем.

  Дизайн і юзабіліті

  Дизайн і юзабіліті

  Поліпшення дизайну - процес нескінченний: завжди знайдеться, що захочеться поміняти, протестувати. Це і роблю: додав нове широкоформатне фото на головну сторінку. Загальний дизайн залишився з літа 2016 року і він більш ніж влаштовує. Я відганяю думки заміни. Подобається мінімалістичний чорно-білий стиль, слайдер на головній сторінці, каруселі схожих постів після статті, оформлення портфоліо - нічого кращого не знайти!

  Усвідомлюю, що на блозі кілька неопрацьованих в плані дизайну і наповнення місць. Є розділи на стадії розробки: «Послуги» в головному меню, непрацюючі посилання, не настроєна переадресація. Такого допускати не можна і треба швидше залатати ці дірки!

  Онлайн-школа

  Цей проект веду останні півроку. І це комерційний проект. Основна думка проста - створити майданчик з BIM-курсами, де розповісти все, що вмію робити і навчити цьому студентів. За п'ять років викладання з'явилися напрацювання, які залишилося упакувати і продати!

  Блог і онлайн-школу вважаю двома окремими проектами. Блог - безкоштовна база знань і особистий професійний щоденник, онлайн-школа спрямована на систематичне індивідуальне навчання. Блог вважаю основним ресурсом, онлайн-школа як доповнення для бажаючих за гроші навчатися у мене, тому вона на домені другого рівня (піддомені): online.volkovsergei.ru

  Соціальні мережі

  Соціальні мережі

  Я сприймаю соціальні мережі в просування як додаткові ресурси, може бути, це невірно. І поки там тільки репости того, що опубліковано на блозі. Основна група - це паблік ВКонтакте з 3000 учасників. Решта мережі не особливо розвинені, як здається, треба звернути особливу увагу на Instagram.

  Тут бачу мети в розвиток соціальних мереж, особливо, ВКонтакте і Instagram.

  підсумки

  Підводячи підсумки, для розкрутки блогу бачу дві найближчі цілі: регулярне написання постів, розширення тематик блогу, і, як наслідок, збільшення добової відвідуваності блога 300 осіб на добу. Терміном виконання цих цілей нехай буде грудень 2018 року.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»