Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Розкрутка групи вконтакте

  2 червня 2014 року Рубрика уроки .

  У цьому огляді ми розповімо про всі можливі способи розкрутки Групи в соціальній мережі Вконтакте. Тільки після проходження всіх процесів правильної підготовки до розкручування вашої групи буде залежати її ефективність. Від правильного виконання оформлень буде залежати популярність Групи, а також тривалість її життя, і над цим ми наполегливо радимо Вам задуматися.

  Розкрутка може бути виконана кількома варіантами:
  Штучна розкрутка "Групи": 1. Здійснюється розсилка запрошень на вступ до "Групи", використовуючи програми для розкрутки "Груп" від компанії "Вікінг".

  Розсилка буде здійснюватися автоматично і не вимагає яких-небудь понад особливих людських знань. Один аккаунт на добу здатний запрошувати не більш сорока своїх друзів. Якщо у Вас виходить тисяча акаунтів, можна легко підрахувати, скільки ж друзів вони зможуть запросити за умови наявності у кожного з них понад сорок друзів. Однак не можна сказати з повною упевненістю, що будуть прийняті і схвалені всі розіслані запрошення.

  2. Розсилка повідомлень в "Групи" використовуючи програму "Send2blog".

  Тут присутня можливість оголошення Ваших постів і запрошення в "Групу", а також є можливість анонсування постів вже безпосередньо прямо в "Групі", що, як один з варіантів, може збільшити ефективність роботи від двадцяти п'яти до тридцяти п'яти відсотків через дане програмне забезпечення.

  3. Розробка власними силами або придбання безлічі акаунтів, які підтверджуються через стільниковий телефон на зразок тих, які можуть знадобитися для роботи з програмами від "Вікінг" і відправлення в ручному режимі запрошень, які не запускаючи програми.

  Вартість нормальних акаунтів з великою кількістю друзів у соціальній мережі в середньому коштує від трьох рублів за один обліковий запис. Все, що може пропонуватися дешевше, вже точно заспамлено або ж перепродується і проживе у Вас не більше двох днів.

  4. Викуп вже досить розкручених "Груп" однією з вами тематики - за рахунок її ресурсів можливо підвищити рівень популярності "Групи".

  5. Придбання додаткових акаунтів користувачів і приєднання їх до вашої "Групі".

  Це всього лише звичайна накрутка лічильника, тому в подальшому не чекайте особливого ефекту. До сьогоднішнього дня залишається незрозумілим, навіщо деякі Web-майстри займаються цим. Ймовірно, щоб просто розкрутити на гроші багатого клієнта або щоб "замилити очі" перед пацанами. Тому, якщо ж Ви зважилися скористатися послугами "розкручування" "Групи", гарненько подумайте про завжди присутньої негативній стороні даного процесу.

  Природна розкрутка "Групи" 1. При створенні платних рекламних оголошень в соціальній мережі "Вконтакте", оформляти його краще на з якимось гучним і яскравим і незабутнім назвою.

  Добре, коли це буде одна з сторінок або заголовна сторінка розкручуваної "Групи".

  Добре, коли це буде одна з сторінок або заголовна сторінка розкручуваної Групи

  Необхідно оформити максимально привабливе оголошення, але так, щоб переглядаючи його, Ви ловили себе на думці, що хочете точно перейти по ньому.

  Виходить, що за допомогою реклами в самій соціальній мережі "Вконтакте" Ви можете залучати нових членів для вступу в Вашу "Групу". Слід зауважити, що це є не найдешевшим способом.

  2. Запрошуючи своїх друзів і знайомих для вступу в "Вашу Групу".

  Такий спосіб точно спрацює, однак трафік надалі може бути зовсім не той, який Ви від них очікуєте. Адже у Ваших друзів і знайомих інтереси можуть докорінно відрізнятися від Ваших. І інформація, яка публікується на сторінках "Групи", може виявитися не цікавою ім. А ображати Вас хтось не бажає або ж навпаки, хоче Вам догодити, а можливий навіть і третій варіант вступу друзів в "Групу" - вони просто зовсім не розуміють, для чого це їм необхідно, і що це надалі може принести.

  3. Розміщення різних рекламних матеріалів про "Групі" на своїх, схожих по темі "Групи", проектах в різних формах, таких, як банери, і скрипти, з відображенням повної статистики "Групи".

  Найчастіше, якщо ж зацікавлені користувачі Вашої ніші користуються соціальними мережами, такими як "Вконтакте" звідси йде відмінний трафік.

  4. Розміщення різних рекламних матеріалів по "Групі" на чужих ресурсах з цієї ж тематики.

  Цей спосіб теж, що і описаний в попередньому пункті, але як варіант має право на "життя", якщо у Вас тематично схожих проектів з "Групою" дуже мало.

  5. Розкрутка за рахунок розміщення різних рекламних матеріалів по "Групі" на сторінках інших "Груп".

  Це можна представляти у вигляді списків корисних і цікавих матеріалів на дуже близькій за духом "Групі", оголошенням постів, рекламних банерів або ж платних запрошень в текстовому вигляді з обов'язковим посиланням.

  6. Створення різних рекламних кампаній по розкручуванню "Групи", в сервісах контекстної реклами типу "Яндекс Директ" і "Google Adsense".

  7. Створення різних завдань, наприклад, на сервісі поштових розсилок WMmail.ru.

  Даний процес полуавтоматізірований і виглядає максимально природно і має дуже високий "КПД".
  Даний процес полуавтоматізірований і виглядає максимально природно і має дуже високий КПД

  8. Створення різних завдань на інформаційних біржах за подобою способу, який описаний вище.

  На біржі контенту присутній досить багато активних користувачів, як і на заробітках, шляхом перегляду сайтів - серфінгу. Результат такої ж, але може бути і більш дешевим. До слова, схожі завдання можливо створювати і на біржах віддаленої роботи.

  Розкрутка "Групи" - це інколи дуже копіткий і тривалий процес, що вимагає великих трудових
  витрат.

  Чи не рекомендуємо Вам йти по найбільш легкому або дешевому шляху, постарайтеся використовувати всі описані способи. Адже тільки в цьому випадку статистика буде наближена до природної, і Вашу "Групу" не "забанити" і не видалять.

  Нагадуємо Вам ще раз про те, що модерація в соціальній мережі зараз досить висока, тому не забувайте про природне наповнення "Групи", що також служить збільшення популярності "Групи" в соціальній мережі.

  джерело: http://lifevkontakte.com/


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»