Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Розкрутка інстаграм (instagram) аккаунта

  1. Розкрутка інстаграм - це один із способів популяризувати себе, свої послуги, свій сайт або блог.
  2. І так, способи розкрутки instagram:
  3. Пошук друзів в instagram
  4. Красиві фотографії
  5. Теги в instagram
  6. Лайк за лайк
  7. Коментарі
  8. Конкурси в instagram
  9. Накрутка і покупка
  10. Посилання на ваш профіль і фотографії
  11. Сервіс для розкрутки в Інстаграм Socprka.ru
  12. висновки

  Перший мій пост в 2014-му році :)

  І в цьому пості я хочу поговорити про instagram. Якщо ви ще не в темі, то Інстаграм - це додаток для смартфонів і величезна майданчик для публікації фотографій. Це своєрідна мобіло-фото-соціальна мережа.

  Розкрутка інстаграм - це один із способів популяризувати себе, свої послуги, свій сайт або блог.

  Якщо вас хвилює питання, як розкрутити інстаграм (instagram), то читайте далі ...

  Звичайно, зробити популярним свій аккаунт в інстаграм багатьом хочеться. І ось ви заводите аккаунт, завантажуєте фотографії, а лайків і коментарів немає ... Звичайно, зробити популярним свій аккаунт в інстаграм багатьом хочеться І фоловерів (followers) не з'являються. Фоловерів - це передплатники, якщо що. І ви починаєте розуміти, що розкрутити свій інстаграм не так просто, як здавалося ... Адже як пояснити, що у інших, з дивними фотографіями купа лайків і фоловерів. А у вас, з шедеврами, повна тиша в стрічці ... Значить є якісь секрети і фішки, про які ви поки не знаєте.

  Хочу поділитися з вами деякими спостереженнями в області розкрутки інстаграм.

  І так, способи розкрутки instagram:

  У соціальних мережах, в інтернеті, та й взагалі всюди - є два види реклами. Платна і безкоштовна. Так само і з інстаграм. Платні способи коштують грошей, але вони швидше. Безкоштовні же не вимагають грошових вкладень, але вимагають часу. А час - це непоправний ресурс. Тому, на яких способах зупинитися - вирішувати вам.

  Пошук друзів в instagram

  Для початку необхідно пошукати своїх знайомих і друзів. Це ваші перші взаємні фоловерів і коментатори. Заходьте до них по частіше. Лайкать, коментуйте. Таким чином ви привернете увагу їх передплатників і можливо хтось підпишеться на вас. Популярність починається з малого.

  Красиві фотографії

  Найперший і безкоштовний метод - це публікувати гарні, оригінальні, творчі знімки. Тому як, якщо фотографії повний відстій, то навіть якщо ви, за допомогою інших способів, наберете тисячі фоловерів і купу лайків - то все одно фотографії відстій Найперший і безкоштовний метод - це публікувати гарні, оригінальні, творчі знімки . Сенсу в цьому немає ніякого ...

  Але навіть якщо робити виключно шедеври - це не найшвидший спосіб стати популярним. І визнання доведеться чекати довго ... Тому переходимо до наступного способу.

  Тому переходимо до наступного способу

  Теги в instagram

  Одним з ефективних способів просування є теги і ними треба користуватися. Хто не знає, поясню. Хеш теги - це ключові слова, які описують ваше фото. Писати їх треба із позначкою решітка на початку слова. Наприклад так. #instagram #love #winter і так далі ...

  Додаючи хеш теги, ви допомагаєте людям знайти ваші фотографії в загальній стрічці. Тим самим, збільшується шанс на те, що ваші фото помітять і оцінять.

  Раніше можна було додавати більшу кількість тегів. Зараз же, кількість таких тегів до однієї фотографії обмежили до 30-ти.

  В інтернеті є багато ресурсів, на яких публікуються найпопулярніші теги. Ви просто дивіться, які з них підходять до вашої фотографії та прописуєте їх.

  Хочу застерегти вас. Не варто прописувати теги, які не підходять до вашого фото. Якщо зловживати тегами, прописуючи їх не по темі, то ваш акаунт може бути заблокований. А з бана вийти дуже не просто, а іноді і зовсім неможливо. Тому, якщо ви не хочете втратити свій аккаунт з усіма вашими фотошедеврами - то користуйтеся тегами правильно і в міру.

  Лайк за лайк

  Ще один безкоштовний спосіб отримання лайків - це лайкать самому ... і багато ...

  Спосіб простий, але времязатратний. Ви просто лайкать все підряд і чекаєте лайки у відповідь. А якщо фотографії у вас цікаві, то і фоловерів додаються потроху. Правда до нескінченності лайкать не вийде, тому як кількість лайків за раз обмежена 200-300 штуками. Тому чекаємо деякий час і знову продовжуємо лайкать Спосіб простий, але времязатратний

  Фоловерів приходить більше, якщо лайкать популярні фотографії. Раджу залишати лайки під фотографіями, які схожі з вашою тематикою. Наприклад якщо у вас в профілі більшість фотографій з вашим містом або тільки прикраси ручної роботи, то пошукайте схожі картинки і лайкать їх. Шукайте їх так само по хеш тегами.

  Коментарі

  Якщо крім лайків ви ще й коментувати будете чужі фото, то ефект розкрутки посилиться. Ви ж витрачаєте свій час і швидше за все той, кому ви залишите коментар - зайде до вас в профіль, залишить коммент, пару лайків або стане вашим фолловвером.

  Раджу писати розгорнуті коментарі, а не односкладові типу "Круто!" Фото клас! ".

  Ще краще коментувати зарубіжних інстаграмеров, так як за кордоном популярність даного сервісу все ж вище, ніж в Росії. Так ви вб'єте двох зайців. І популярність будете купувати і англійський підучити Ще краще коментувати зарубіжних інстаграмеров, так як за кордоном популярність даного сервісу все ж вище, ніж в Росії Тут так само буде діяти правило повноцінних коментарів, а не односкладових типу "wow", "nice" і т.д.

  Конкурси в instagram

  Мало хто знає, що в instagram існують конкурси. Їх реально багато. Пошукайте в інтернеті. Просто наберіть в пошуковику "конкурси в інстаграм". Основний сенс всіх конкурсів - це публікація фотографій на задану організатором тему. Ви публікуєте фото і додаєте до нього тег організатора. Фото потрапляє в розділ з конкурсними фотографіями, а потім вибирається переможець. Завдяки конкурсам - ваше фото побачать тисячі людей. Якщо постійно брати участь в конкурсах - популярність буде неухильно зростати. До речі, призи бувають досить пристойними.

  Накрутка і покупка

  Платна накрутка лайків і фоловерів - це найшвидший спосіб. Але це не означає, що він найкращий. Справа в тому, що такі фоловерів не довговічні. А якість такої аудиторії прагне до нуля. Фейкові передплатники цінності не представляють, хіба що для кількості. Як правило це мертві аккаунти, часто навіть без аватарок і опису. Боти потрібні тільки для кількості. А чи потрібно вам просто кількість? Такі методи розкручування інстаграм великої користі не принесуть.

  За гроші можна прорекламувати себе в популярному обліковому записі. Наприклад, ви можете замовити публікацію своєї інстаграм фотографії з посиланням на ваш профіль в акаунті з великою кількістю передплатників. Коштувати це може від 10-20 доларів. Чи потрібно це вам, вирішуйте самі. Можливо для початку - варто трохи розкрутити свій профіль штучно. А потім підключати і інші методи. Але у вас має бути вже достатня кількість фотографій.

  Абсолютно немає сенсу починати розкручувати профіль, якщо ви маєте всього 10-20 публікацій.

  Посилання на ваш профіль і фотографії

  Ще один спосіб залучення передплатників - це публікація посилання на ваш профіль на всіляких інтернет ресурсах. Публікуйте ваші фотографії в соціальних мережах, таких як Facebook, ВКонтакте і інших.

  Якщо у вас є свій сайт або блог - можна поставити віджет Інстаграм в бічну панель. Це так само буде додавати вам цінителів вашої творчості.

  Це так само буде додавати вам цінителів вашої творчості

  До речі, ось посилання на мій акаунт в Інстаграм - yanakhodkina

  Сервіс для розкрутки в Інстаграм Socprka.ru

  Якщо ви хочете швидко і безпечно розкрутити свій аккаунт в Instagram, то вам підійде такий сервіс як Socprka.ru. Даний сайт надає послуги залучення живих передплатників на вашу сторінку, а так само наганяють лайки на фото. За невелику плату вам допоможуть оперативно залучити цільову аудиторію. Сайт працює на повному автопілоті. Все що від вас вимагається - це визначитися з тарифом і обсягом, потім зробити замовлення, оплатити і чекати результату.

  висновки

  Розкрутка інстаграм аккаунта - не така складна справа, але вимагає часу і терпіння.

  Якщо поєднувати кілька способів, наведених у моїй статті, то результат прийде швидше. Публікуйте красиві фотографії, ставте лайки, коментуйте популярні фото, беріть участь в конкурсах і не забувайте про соціальні мережі!

  Читайте також «Як стати стати популярним в інстаграм. Або Instagram для бізнесу » .

  Якщо вам сподобалася моя стаття - понажимайте на соціальні кнопочки.

  PS Якщо у вас є доповнення по даній темі - поділіться в коментарях.

  А так же підписуйтесь на оновлення, всіх новим передплатникам книжка в подарунок!

  Удачі вам в розкручуванні інстаграм!

  C повагою, Яна Ходкіна.

  А чи потрібно вам просто кількість?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»