Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Розкрутка на YouTube. Як оптимізувати канал на Ютубі

  1. 1. Налаштування конфіденційності
  2. 2. Підбір ключових слів каналу
  3. 3. Монетизація каналу
  4. 4. Фірмовий стиль (логотип)
  5. 5. Завантаження відео
  6. 6. Налаштування плейлистів
  7. 7. Навігація каналу (фід)
  8. 8. Опис каналу
  9. 9. Пропоновані канали
  10. Епілог

  Чомусь багато Ютубери не віддають належне налаштування і оптимізації своїх каналів. Звичайно, якщо викладати якісне відео, просувати і рекламувати свій канал, то він безумовно займе своє високе місце серед сотень і тисяч конкурентів. Але чому б не прискорити це сходження і не заощадити на рекламі, адже грамотна оптимізація каналу не тільки підніме його траст, але і дозволить з великими шансами вивести відео в ТОП, щоб залучити тисячі нових глядачів, а часом навіть потрапити в рекомендовані і відразу збільшити аудиторію каналу на сотні тисяч глядачів.

  Але не буде ходити навколо і відразу перейдемо до оптимізації каналу. Ми постараємося всю інформацію дати максимально просто і доступно, з малюнками і покажчиками, але якщо у Вас залишаться питання, Ви завжди можете задати їх у коментарях. Отже, приступимо.

  1. Налаштування конфіденційності

  Налаштування конфіденційності потреба, щоб утримати аудиторію усередині Вашого каналу і не дати їй піти чужі. Щоб налаштувати її, переходимо за посиланням: https://www.youtube.com/account_privacy .

  Далі ставимо галочки в пунктах:

  1. Чи не показувати інформацію про збережених списках відтворення і про те, що мені сподобалося
  2. Чи не показувати інформацію про моїх підписках

  І натискаємо «Зберегти». На цьому з налаштуванням конфіденційності покінчено.

  2. Підбір ключових слів каналу

  Щоб налаштувати теги, перейдіть за посиланням: https://www.youtube.com/advanced_settings

  Підбір ключових слів каналу - це найважливіший етап оптимізації, тому що від того, наскільки грамотно Ви підберете теги до свого каналу, буде залежати ефективність виведення Ваших відео в ТОП і позиції, які займають канал в пошуку.

  В ідеалі підбирати їх за допомогою KeywordPlanner від Google Adwords , Але цей планувальник слів зроблений кілька важкувато, тому можна обмежитися підбором слів від Яндекса , Який значно простіше і за рахунок простоти може бути навіть більш ефективний планувальника від Google.

  Отже, ми перейшли на сервіс Яндекса і тепер вобьем цікавить нас ключове словосполучення і натиснемо кнопку "Підібрати". Якщо Ви записуєте огляди ігор, то в пошуковому рядку треба вбити, наприклад, "Minecraft виживання" або "Відьмак Проходження" (в залежності від специфік Вашого канал). Для своєї статті ми вобьем ключове «розкрутка каналу».

  Для своєї статті ми вобьем ключове «розкрутка каналу»

  З усіх цих ключових слів ми виберемо ті, які найбільше відображають суть нашого каналу:

  • розкрутка каналу
  • розкрутка каналу youtube
  • розкрутка каналу на ютубі
  • розкрутка каналу безкоштовно
  • розкрутка ютуб каналу безкоштовно
  • сайт для розкрутки каналу
  • безкоштовна розкрутка каналу youtube
  • сайт для розкрутки каналу youtube
  • розкрутка каналу за гроші
  • розкрутка ютуб каналу за гроші
  • розкрутка каналу платно
  • сервіс розкрутки ютуб каналу
  • розкрутка ютуб каналу безкоштовно сайт
  • платна розкрутка каналу youtube
  • сайти для розкрутки ютуб каналу
  • розкрутка youtube каналу за гроші

  Після це вписуємо всі теги до відповідного розділу через кому.

  Підійдіть до підбору тегів максимально відповідально!

  Далі по цьому пункту вибираємо країну «США» або «Великобританія», щоб надалі без праці монетизувати канал, і ставимо галочку в пункті «Дозволити показ реклами поруч з моїми відео».

  При наявності пов'язаного сайту з каналом, вписуємо URL адреса сайту

  Ставимо галочку в пунктах:

  1. «Показувати в списках рекомендованих каналів»
  2. «Показувати число передплатників мого каналу»

  Потім натискаємо «Зберегти»

  3. Монетизація каналу

  Якщо Партнерство не доведено, Вам спершу обов'язково доведеться його підтвердити.

  Потім, щоб підключити монетизацію переходимо за посиланням: https://www.youtube.com/features .

  Потім підключаємо монетизацію. Для цього навпроти функції «Монетизація» натискаємо кнопку «Включити».

  У вікні, натискаємо кнопку «Включити монетизацію в моєму акаунті»

  Далі необхідно поставити галочки у всіх пунктах, що стосуються прийняття правил і натиснути кнопку «Приймаю»

  Після цього всі відео на каналі будуть монетизовані (за умови, що їх зміст відповідає правилам комерційного використання, тобто унікальне, необмежене чиїмось авторським правом). Для включення монетизації не зобов'язання, щоб Ваш канал був підключає до Google Adsense або будь-якої партнерської медіа-мережі. Правда, Ви ще не будете отримувати дохід від каналу, але наявність комерційний переглядів позитивно позначиться при відправці запиту на підключення до партнерке.

  Аналогічно з монетизацією підключаємо інші функції: «Довші відео», «Трансляції», «Апеляції Content ID» і «Трансляції».

  4. Фірмовий стиль (логотип)

  З брендування все просто. Переходимо за посиланням: https://www.youtube.com/branding , Натискаємо «Додати логотип каналу» і завантажуємо файл, розміром 250х250 пікселів

  У розділі «Показувати» вибираємо «Весь час» і натискаємо кнопку «Оновити»

  5. Завантаження відео

  Далі переходимо в розділ "Завантаження відео": https://www.youtube.com/upload_defaults

  Конфіденційність ставимо «Обмежений доступ» (відео бажано публікувати тільки після повної його оптимізації, тому обмежений доступ вкрай важливий. Міняйте статус на "Опубліковано" тільки тоді, коли в відео прописані теги, назва, унікальне описів, добавлена унікальна картинка і т.д. )

  Коментарі та оцінки ставимо галочку «Тільки підтверджені» (щоб уникнути спаму і троллінгу в коментарях)

  Монетизація ставимо галочку і підтверджуємо кліком по «Ok»

  Формати оголошень ставимо галочку навпроти «Оверлеї In-Video» і «Оголошення з можливістю пропуску»

  Статистика відео прибираємо галочку в пункті «Показувати всім статистику на сторінці перегляду відео», щоб конкуренти не змогли визначити, як просувається відео і скільки переглядів воно збирає щодня (таке знання допоможе їм обійти Ваше відео і зайняти більш високі позиції в ТОПі)

  Після натискаємо - «Зберегти».

  6. Налаштування плейлистів

  Налаштування плейлистів робиться тут: https://www.youtube.com/view_all_playlists . Вона дуже важлива. Під кожен розділ або підрозділ каналу у Вас повинен бути свій плейлист. І цей плейлист повинен містити ключове слово, яке є в кожному відео цього розділу. Якщо під час вивантаження відео на канал, Ви відразу додасте його в однойменний плейлист, у відео буде значно більше шансів вийти в ТОП пошукової видачі.

  7. Навігація каналу (фід)

  Продовжуючи пізнавати секрети, як оптимізувати канал на Ютубі, ми підійшли до налаштування навігації. Для цього перейдемо на канал, праворуч під шапкою каналу натиснемо значок «Редагувати» і виберемо пункт «Налаштування навігації». Продовжуючи пізнавати секрети, як оптимізувати канал на Ютубі, ми підійшли до налаштування навігації

  У вікні навпроти «Обзор» натискаємо кнопку «Включити». Після цього ставимо галочку в пункті «Коли я додаю відео в загальнодоступний плейлист». Потім в розділі «Обговорення» вибираємо меню «Відправляти на затвердження», щоб уникнути спаму. Після чого натискаємо «Зберегти»

  Після чого натискаємо «Зберегти»

  Далі додаємо розділ в формі «Для передплатників», вибираємо «контент» і «макет» для розділу. Після чого натискаємо «Готово». При необхідності (великій кількості відео і / або плейлистів) можна додати кілька розділів.

  При необхідності (великій кількості відео і / або плейлистів) можна додати кілька розділів

  Далі переходимо у вкладку «Для нових глядачів» і натискаємо на кнопку «Трейлер каналу». У вікні вибираємо бажане відео і натискаємо «Зберегти».

  8. Опис каналу

  Переходимо меню «Про канал» і додаємо опис (обов'язково унікальне і з ключовими словами, які Ви підібрали для каналу), вказуємо email для комерційних запитів і країну.

  Далі додаємо посилання (перша посилання довга + до 5 коротких). Якщо Ви не рекламуєте через канал свою групу або сайт або інший ресурс, в «довгу посилання» можна додати заклик підписатися на канал. Для цього треба написати текст, наприклад "Підписуйтесь!", А в пункті з посиланням прописати URL адреса каналу з доданим на кінці? Sub_confirmation = 1

  наприклад:

  https://www.youtube.com/user/MaxipopAdventures?sub_confirmation=1

  https://www.youtube.com/channel/UCxViir64ga91BLkKaiT9diw?sub_confirmation=1

  sub_confirmation=1

  9. Пропоновані канали

  Кількома по модулю «Пропоновані канали» праворуч від опису і в формі, що відкрилася натискаємо «Змінити модуль».

  Потім вставляємо в форму URL адресу каналу, натискаємо кнопку «Додати». При бажанні можна додати відразу кілька каналів. Після внесення всіх каналів, натискаємо кнопку «Готово». За допомогою цього пункту Ви можете розрекламувати свій додатковий канал або домовитися з власником іншого каналу про взаємне піарі.

  Якщо Ви не готові витрачати час на аналіз ніші, пошук ключових слів і інші настройки або не впевнені в тому, що зможете це зробити якісно, ​​Ви завжди можете звернутися до наших фахівців і замовити оптимізацію каналу . Також Ви можете замовити оптимізацію відео , Що багаторазово підвищить шанси ролика вийти на топові позиції в пошуку.

  Епілог

  Ось, власне, і все. Тепер Ви знаєте, як оптимізувати канал на Ютубі і ми впевнені, що це дозволить Вам швидше і розкрутити свій канал. Але не забувайте часом перевіряти і допрацьовувати ключові слова, особливо якщо основна тематика каналу змінилася або додалися нові проекти.

  Також радимо ознайомитися з нашою статтею про те, як правильно вивантажувати відео, щоб максимально підвищити його шанси вийти в ТОП пошукової видачі: Як просунути відео і розкрутити канал на YouTube .

  Якщо у Вас залишилися питання, задавайте їх у коментарях! Ми з задоволенням відповімо!

  Оцінити запис:

  Com/user/MaxipopAdventures?
  Com/channel/UCxViir64ga91BLkKaiT9diw?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»