Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Розкрутка односторінкового сайту в пошукових системах. Як просунути лише однієї сторінки сайт

  1. Що ж таке односторінкові сайти і чому їх так люблять дизайнери?
  2. Як Google ставиться до односторінковим сайтам?
  3. Чому односторінкові сайти дуже рідко є хорошим рішенням?
  4. Як все ж просувати лише однієї сторінки сайт?
  5. Блог
  6. додаткові сторінки
  7. швидкість завантаження
  8. Мета-теги
  9. Контент-маркетинг
  10. Соціальні мережі
  11. Google Places for Business
  12. висновки

  Справжнім трендом в веб-розробці останніх років є односторінкові сайти.

  З розвитком таких технологій, як AJAX, CSS3, JavaScript, HTML5, стало можливим використання нових способів відображення інформації на сторінці, створення цікавих дизайнерських ефектів без необхідності перезавантажувати сторінку.

  Що ж таке односторінкові сайти і чому їх так люблять дизайнери?

  Односторінковий сайт включає в себе тільки одну сторінку, часто з навігацією, яка замість генерації певної URL автоматичним скролінгом перенаправляє на потрібну частину тексту. Все це супроводжується так званим " 'ефектом ліфта", який і робить такі сайти привабливими і популярними.

  Ось кілька прикладів односторінкових сайтів, які радують око і викликають бажання потиснути натруджену руку дизайнерам.

  При бажанні, більше прикладів можна знайти ось тут .

  Виглядають вони дійсно дуже красиво і виділяються серед маси інших, але чи можливо ефективне просування односторінкового сайту? Як оптимізувати такий сайт?

  Як Google ставиться до односторінковим сайтам?

  Ось пряма мова Метта Каттса, якому поставили аналогічне питання:

  Якщо коротко, то Метт озвучив, що Google зараз набагато краще справляється c обробкою JavaScript і, якщо такий сайт буде корисним користувачам, то ніяких сюрпризів або проблем з Google бути не повинно.

  Спасибі, Метт, але ми підозрюємо, що все не так просто.

  Чому односторінкові сайти дуже рідко є хорошим рішенням?

  Складність пошукової оптимізації та отримання трафіку на односторінкові сайти є відчутним недоліком. Яка вигода від крутого дизайну, якщо його ніхто не побачить? І ось чому це іноді відбувається:

  1. Інтернет-маркетинг став настільки конкурентної нішею, що битва за самі частотні пошукові запити відбувається між компаніями з дуже великими бюджетами. Малому та середньому бізнесу доводиться змагатися за Long tail запити, що в принципі непогано - трафіку і можливостей тут досить, але все це вимагає створення великої кількості сторінок, "заточених" під певні ключові слова. З односторінковим сайтом це зробити неможливо, і, як наслідок, отримання трафіку з пошукової системи дуже обмежене.
  2. Односторінковий сайт має на увазі наявність тільки одного title, description і H1, що не тільки ускладнює пошукове просування, а й негативно позначається на CTR і Bounce rate .
  3. Односторінкові сайти через "важкої" графіки часто вантажаться дуже довго. Пошукова система відносить великий час завантаження до негативних факторів ранжирування, та й користувач в сучасному світі не буде чекати 10 секунд, щоб подивитися на сторінку, на якій, можливо, і немає необхідної йому інформації.
  4. Односторінкові сайти мають дуже вузьку семантику тексту і в повній мірі не можуть відповісти на можливі додаткові запити користувача. Це добре розуміє пошукова система і дуже часто віддає перевагу великим порталам.
  5. Просування посилальним ускладнюється використанням невеликої кількості релевантних анкоров, що привертає увагу алгоритмів, націлених на боротьбу зі спамом в мережі.
  6. Немає можливості використовувати внутрішню перелинковку для "прокачування" сторінок.
  7. Існує проблема з відстеженням в Google Analytics відсотка відмов (так як сторінка одна, то даний показник буде дорівнювати 100%) та інших необхідних поведінкових метрик.

  Як все ж просувати лише однієї сторінки сайт?

  Якщо ви вважаєте, що утворять єдиний сайт здатний повною мірою презентувати ваші послуги і оригінальний дизайн позитивно позначиться на конверсіях, то наступним етапом є формування стратегії просування. Ось кілька порад, які допоможуть вам це зробити.

  Блог

  Хорошим рішенням отримання додаткового трафіку для односторінкового сайту є додавання функціоналу блогу. Таким чином можна "заточити" нові сторінки під інформаційні запити і збільшити видимість сайту в пошуковій системі.

  додаткові сторінки

  У вас завжди є можливість, зберігаючи всі переваги дизайну односторінкового сайту, додати, при необхідності, кілька статичних сторінок. Такий механізм дуже часто використовується, і на підтвердження ось вам гарний і простий приклад

  https://www.spotify.com/us/

  com/us/

  швидкість завантаження

  Односторінкові сайти зазвичай вантажаться довше звичайного. Це викликано тоннами графіки, тексту, відео, які розміщуються на одній сторінці. Google такі сайти не любить, так як це створює негативний досвід користувачів і часто користувач залишає такі сайти, так і не дочекавшись завантаження (а значить, не отримавши ніякої користі від такого ресурсу).

  Кілька способів, як поліпшити швидкість завантаження:

  • розмістити сайт на "нормальному" хостингу;
  • використовувати для стиснення сайту .gzip;
  • поліпшити кешування сайту браузером;
  • комбінувати графіку в CSS спрайт;
  • розміщувати JavaScript і CSS зовнішнім файлом.

  Мета-теги

  Що тут говорити? У вас фактично одна "куля". і вам потрібно зробити так, щоб вона потрапила в ціль. Виберіть кілька найбільш конверсійних для вас ключових слів і використовуйте їх в title і description. Але важливо не перестаратися і пам'ятати, що в title доцільно поміщати не більше ніж 70 символів, а в description - 160. Інакше це буде просто трата часу і сил.

  Контент-маркетинг

  У випадку з односторінковим сайтом контент-маркетинг є одним з найбільш ефективних методів просування. Ви фактично не зможете отримувати багато переходів з пошукової системи (чому, описано на початку статті), тому реферальний трафік може стати для вас не тільки рятівним колом, а й цінним джерелом конверсій. Можна задіяти такі канали:

  • ведення блогу;
  • прес-релізи;
  • огляди в блогосфері;
  • цікаві відео;
  • інфографіка;
  • whitepapers.

  Соціальні мережі

  Для односторінкового сайту ведення кампаній в соціальних мережах просто "must". Маючи цікавий продукт і унікальний дизайн, можна компенсувати відсутність великої кількості сторінок саме ефективністю в соцмережах. Наявність активних фоловерів сприймається пошуковою системою як позитивний фактор при ранжируванні і свідчить про популярність / корисності продукту.

  Google Places for Business

  Google+ для бізнесу може стати додатковим джерелом трафіку. зареєструйте вашу компанію в Google Places for Business, оптимізуйте заголовок під важливі для вас ключові запити, вкажіть сферу діяльності, прокачайте відгуками, і велика ймовірність того, що ви будете ранжируватися в ТОП-10.

  висновки

  Створення односторінкових сайтів виправдовує себе лише для невеликих проектів, де ключову роль відіграє дизайн, а основний трафік буде залучатися з соціальних мереж і через реферальні посилання. Що ж стосується просування односторінкового сайту, то часто це коштує великих зусиль і досягти ТОПу за багатьма високо конкурентним тематиками і зовсім практично неможливо. У цій статті ми постаралися описати основні труднощі, з якими ви, можливо, зіткнетеся в просуванні, і надати вам рекомендації, як, незважаючи на це, все ж досягти позитивного результату.

  Що ж таке односторінкові сайти і чому їх так люблять дизайнери?
  Як Google ставиться до односторінковим сайтам?
  Чому односторінкові сайти дуже рідко є хорошим рішенням?
  Як все ж просувати лише однієї сторінки сайт?
  Що ж таке односторінкові сайти і чому їх так люблять дизайнери?
  Виглядають вони дійсно дуже красиво і виділяються серед маси інших, але чи можливо ефективне просування односторінкового сайту?
  Як оптимізувати такий сайт?
  Як Google ставиться до односторінковим сайтам?
  Чому односторінкові сайти дуже рідко є хорошим рішенням?
  Яка вигода від крутого дизайну, якщо його ніхто не побачить?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»