Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Розкрутка проекту сателітами

  1. Закуповуємо домени пакетом
  2. Створюємо сітку сателітів

  З вами як завжди ваш консультант Бот Квірінус - хлопець з холодною головою і залізними мізками. Я навчу вас правильно робити бізнес в мережі! Читайте мої статті і ні про що не журіться, сталева кінь вивезе вас в потрібному напрямку. Сьогодні тема розмови буде про те, що один сайт добре, а кілька краще я б в сеошникі пішов - хай мене навчать! Ви зібралися замутити бізнес в мережі, розглядаєте це як вкладення коштів і обмірковуєте з чого почати все це справа? В сучасних умовах, коли сайти ростуть як гриби після дощу, утримати а вже тим більше роздобувати клієнтів стає все складніше, тому настав час брати не вмінням, а числом. Старовинні розкручені проекти ми тут не беремо до уваги, природно, а говоримо про нові проекти.

  Як відомо мій блог в основному призначений для власників невеликих фірм або авторів, які хочуть почати свою справу. Тому інші можуть пропустити цю статтю і перейти до наступної. А ось тим, кого вона зацікавила, їм доведеться проявити шпигунську кмітливість або гарненько вкластися фінансами, а можна і читати поради в моєму блозі. Тут ви знайдете багато корисних рекомендацій.

  Якщо ви робите вкладення в один тільки сайт, ви сильно ризикуєте, наприклад постраждати від санкцій пошукових систем, навіть за покупку статей сайт можуть пессімізіровать. Або ще раптом якісь маніпуляції ви будете робити з вашим проектом, наприклад на новий движок перейдете або на захищений протокол https, ваш проект однозначно на деякий час з індексу і трафік значно просяде, що потрібно обов'язково враховувати. А для цього для підстраховки мати запасні варіанти.

  Закуповуємо домени пакетом

  Їх треба запускати штуки дві три мінімум, а потім дивитися який з них випливе, а які підуть на дно. Купуйте відразу кілька доменів, реєструйте їх через різні сервіси і розміщуйте на різних хостингах. Так ви підстрахуєте ваш бізнес від можливих проблем в подальшому і заодно підготуєте поле діяльності для створення системи сателітів. Один сайт буде підштовхувати інший - запускаємо синергетичний ефект.

  З наших сайтів ми робимо один основний сайт і кілька допоміжних, або рівнозначних, зі схожою або суміжної тематики. Далі можна просувати одні білими довгими методами, а решта змішаними або сірими схемами, спочатку забиваючи в проект відсоток на «усущку і утруску». За таким принципом наприклад можна намагатися розкручувати відразу кілька груп вконтакте, та й до сайтів це теж стосується.

  Напевно один з таких проектів все ж виживе випадковим чином, ось тоді в нього вже вкладатися більш серйозно. Адже він буде вже давати трафік, а значить і якісь замовлення і ці гроші можна вже пускати на розкрутку самого ж проек. При наявності «движуху» сайт почнемо сам поступово обростати природними посиланнями, посиланнями з соцмереж і все таке, йому залишиться допомогти встати на ноги, наприклад контекстною рекламою і покупкою крауд ​​посилань.

  Створюємо сітку сателітів

  З таких сайтів можна буде створити систему сателітів , Направивши трафік на основний ваш сайт і розмістивши відповідні посилання на потрібних сторінках. А самі сателіти можна облінкований між собою або по кільцю. Перелінковка в досвідчених руках - це хороша можливість зменшити витрати на розкрутку ваших сателітів і пристойно підняти трафік для вашого головного ресурсу.

  Які плюси можна витягти з усієї цієї справи? Ну, по-перше ви отримуєте відразу кілька СДЛ проектів під подальші білі схеми, якщо все пройде а вас вдало. А по-друге у вас з'являються майданчики під сірі схеми оптимізації, якщо такі вам надалі будуть потрібні. На основному сайті адже експерименти робити не будеш, а ось такими майданчиками якраз можна і ризикнути, ставити на них досліди так сказати.

  Використовуйте ваші допоміжні сайти для отримання низькочастотного трафіку, а основний ресурс просувайте по середньої і високої частоті. Закуповуйте на ці сайти посилання, проганяйте їх по каталогам, соціальних закладках, збільшуйте їх ТИЦ і інші параметри. Швидше за все ці витрати окупляться в недалекому майбутньому, тільки треба зробити сателіти на різних рівнях, чим ближче до центру, тим якісніше повинні бути ці сайти.

  Створіть собі відразу основний сайт декількома дзеркалами, ви з них згодом зможете зробити гарні сателіти, на додачу можна ще кілька блогів, а також будь-яких тематичних ресурсів, наприклад магазин готових робіт, сервіс питань і відповідей на них, біржу авторів, все це будуть СДЛ .

  Ну а на додачу можна замовити ще сателіти зовнішнього рівня, є умільці, які їх вам змайструють за типом дорвеев, таких досить багато в мережі. Вони будуть обертатися на найдальшої орбіті. Так ви створите свою сітку, яка допоможе вам у розкручуванні. Роботи тут правда не на один день, але воно того варте. Є ще одна схема з декількома сайтами, яка працює.

  Потрібно розвивати їх або як хороші доповнення до основного проекту, не приховуючи цього, або робити якісні незалежні ресурси, можна два або три, дивлячись скільки їх потягніть. Приблизно таким шляхом ми і йдемо. Який вибирати - вирішувати вам, для досягнення мети всі засоби хороші.

  Справа ще в тому, що однакові сайти середньої руки як правило виходять в топ по різним запитам, отже ви можете таким чином перекривати більший діапазон і отримувати відповідно додатковий трафік, охоплювати більшу аудиторію. Вам залишиться відразу просувати сайти за різними запитами, максимально їх один від одного віддаляючи.

  бот Квірінус

  Також вам буде цікаво

  Ви зібралися замутити бізнес в мережі, розглядаєте це як вкладення коштів і обмірковуєте з чого почати все це справа?
  Які плюси можна витягти з усієї цієї справи?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»