Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Розкрутка сайтів - Як розкрутити сайт в Інтернеті

  1. Алгоритм розкрутки веб-сайту
  2. контекстна реклама
  3. Розкрутка в соціальних мережах

  Способи розкрутки сайту в Інтернеті

  Створений сайт бізнес-компанії повинен бути розкручений (просунутий). Її віртуальний офіс не повинен знаходитися десь на периферії Інтернету з зрідка забрідають відвідувачами. Для того, щоб корпоративний сайт приносив реальний дохід, він повинен бути помітним на тлі безлічі аналогічних йому сайтів.

  Алгоритм розкрутки веб-сайту

  Серйозні веб-студії застосовують різні методи розкрутки сайту, ось найбільш відомі з них:

  Користувач Інтернету при пошуку потрібної інформації набирає відповідні словосполучення в рядку пошукових систем (наприклад, «Як розкрутити інтернет-магазин»). Результат відповіді на запит, як правило, буває багатосторінковим. Вічно поспішає сучасна людина зазвичай обмежується переглядом першої сторінки результатів з десятком - іншим адрес знайдених сайтів. Всі інші ігноруються і як би не існують.
  Проведена фахівцями розкрутка сайту в Яндексі, Google і інших пошукових системах гарантує знаходження адреси веб-ресурсу клієнта на першій сторінці результатів видачі.

  Щоб вивести просувний проект в фаворити пошукових систем, а тим самим і потенційних клієнтів, необхідно оптимізувати цілий комплекс факторів, що впливають:

  • наповнення (контент) сайту;
  • дизайн і юзабіліті;
  • вихідний код;
  • внутрішню перелинковку;
  • зовнішні посилання;
  • поведінковий фактор;
  • оптимізацію сайту ;
  • аудит сайту.

  Наповнення сайту

  - Контент сайту обов'язково повинен містити потрібну відвідувачам інформацію. У той же час він повинен подобатися і пошуковим системам. Для забезпечення останнього треба правильно підібрати сукупність ключових слів, які характеризують сайт (семантичне ядро), а також оптимально розподілити їх по сторінках. Ключові слова повинні максимально відповідати набирається пошуковим запитам (бути релевантними).

  Дизайн і юзабіліті

  - Як відомо, «зустрічають по одягу». Дизайн і є одяг сайту, і вона повинна затримати увагу відвідувача з тим, щоб він залишився і оцінив контент. Доброю прийомом для цього є наявність «родзинки» - відмітної риси. Часто нею може бути логотип компанії. Під юзабіліті розуміється дружній інтерфейс: користувачеві повинно бути зручно працювати.

  Вихідний код

  - Мінімізація та, в ідеалі, відсутність помилок вихідного коду прямо впливають на швидкість як завантаження, так і індексації сайту пошуковими системами. Повільно відкривається веб-ресурс не має шансів в конкурентній боротьбі за клієнта. Розкрутка в Яндексі і Google може бути здійсненна тільки при максимально чистому безпомилковому коді.

  Внутрішня перелінковка

  - Внутрішня перелінковка - призначення внутрішніх посилань для переходу між сторінками ресурсу. Правильна перелінковка забезпечує зручну навігацію по сайту. Вона також допомагає пошуковим системам легко визначити його структуру, а отже, і ідентифікувати. Грамотний розподіл внутрішніх посилань дозволяє підвищити авторитетність (вага) сторінки.

  зовнішні посилання

  - Пошукові системи безперервно вдосконалюють і змінюють механізми ранжирування (оцінки) сайтів. Останнім часом вони значно знизили питома вага в оцінці провідних на сайт зовнішніх посилань. Це, однак, не означає, що треба відмовитися від них. Зовнішні посилання бувають безкоштовні, платні, орендовані, вічні.

  поведінковий фактор

  - Під поведінковим чинником мається на увазі аналіз поведінки відвідувача на сайті. Враховуються тривалість перебування, кількість переглянутих сторінок, відсоток залишили сайт без будь-яких подальших дій і т.п. Оптимізація розглянутих вище факторів покращує поведінкові показники користувача.

  аудит сайту

  - Грамотна пошукова розкрутка сайту немислима без постійного комплексного аудиту сайту для виявлення і усунення його слабких місць.

  Розкрутка сайтів в топ 10 досяжна тільки при ретельному обліку і оптимізації розглянутих факторів. Однак для отримання перших результатів слід запастися терпінням на місяці.

  Вартість SEO розкрутки цілком демократична і саме тому цей спосіб просування для багатьох є найбільш оптимальним.

  контекстна реклама

  така Реклама в інтернеті при розкручуванні компанії показується тільки користувачам, яких вона може зацікавити.

  Розрізняють два види контекстної реклами:

  • пошукову;
  • тематичну.

  - Перший вид з'являється на сторінці результатів пошукового запиту, що збігається або близького тематиці сайту.

  - Тематична реклама видна користувачеві при відвідуванні сайтів схожого змісту. Контекстна реклама не дратує, оскільки вона виводиться лише для цільових користувачів.

  Цей метод розкрутки сайту відрізняється оперативністю. На відміну від SEO , Така реклама може дати ефект за дні (а не за місяці).

  Скільки коштує розкручування сайта цим способом? Можна ознайомитися в розділі вартість послуг на нашому сайті.
  детально розрахувати вартість контекстної реклами для Вашого сайту можна у наших фахівців за номером:
  +7 (812) 924-75-35.

  Розкрутка в соціальних мережах

  Зручними віртуальними майданчиками для дієвої ненав'язливої ​​реклами є соціальні мережі. Безліч людей щодня збирається в них для обговорення та обміну інформацією. Серед них знайдуться користувачі, яких може зацікавити пропонований сайтом товар або послуга. Користувачі соцмереж при реєстрації і подальшому спілкуванні з віртуальними друзями самі вказують свої інтереси і захоплення, а знаходження в колі товаришів створює сприятливий психологічний фон. Не випадково всі відомі компанії представлені в таких соціальних мережах, як Facebook або Twitter.

  Соціальні мережі - найкраща віртуальна площадка для таргетированной, т. Е. Націленої на певну аудиторію, реклами. Її розміщення передує скрупульозне вивчення цільової аудиторії, а також її налаштування за віком, статтю, освітою, регіону і захопленням потенційних клієнтів.

  Розкрутити сайт в соціальних мережах можна за двома напрямками:

  • внутрішня оптимізація - SMO;
  • зовнішній маркетинг - SMM.

  - Внутрішня оптимізація багато в чому збігається з вимогами до сайту для SEO розкрутки. Специфічним є наявність на розкручується сайті кнопок переходу до найпоширенішим соцмережах - Фейсбук, Однокласники, Твіттер, Вконтакте, а також кошти для зворотного зв'язку з відвідувачами.
  - Зовнішній маркетинг проводиться на сторонніх сайтах. У певному сегменті соцмереж після ретельного вивчення цільової аудиторії створюється спеціальна група для ведення завуальованій реклами ( «прихований маркетинг»). В процесі дружнього спілкування може бути запущений і вірусний маркетинг, коли зацікавився товаром або послугою користувач сприяє вибухового поширення інформації серед друзів і знайомих.

  Розкрутка сайтів статтями

  Розкрутка сайтів статтями передбачає замовлення копірайтер веб-студії статей, які містять посилання на рекламований сайт, і подальше їх розміщення на інтернет-майданчиках (наприклад, Міралінкс). Даний спосіб принесе очікувані результати, якщо:

  • правильно вибраний майданчик розміщення;
  • стаття інформативна і якісна;
  • в неї органічно і природно вписані посилання.

  розглянуті технології просування сайтів можуть використовуватися як окремо, так і разом. Вони застосовні до всіх видів сайтів, звичайно, з урахуванням специфіки. Наприклад, розкрутка інтернет-магазину має деякі нюанси в юзабіліті і поведінкових факторах.

  Фахівцям веб-студій дані фактори добре відомі і план просування вони становитимуть виходячи з цих особливостей ресурсу. Саме тому слід замовляти розкрутку сайту у професіоналів - лише в цьому випадку витрачені кошти принесуть замовникові відчутний результат.

  Наша компанія допоможе вам розкрутити сайт!

  Скільки коштує розкручування сайта цим способом?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»