Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Розкрутка сайтів. Методи просування в ТОП-10. Підтримка сайтів. Seo-оптимізація

  1. Просування сайту: що дає системний підхід
  2. Основні плюси просування в агентстві ComSPb:
  3. Підтримка сайту - що в неї входить
  4. Розкрутка та підтримка сайту в рекламному агентстві ComSPb - це:

  Ми розкрутили в ТОП-10

  Розробка та просування сайтів comspb.com 5 місце ековата ecovata-spb.ru 2 місце побутова хімія baltallianse.ru 3 місце спецодяг supervatnik.ru 5 місце дробеструйная камера west-k.ru 9 місце фасадні ліси spb-trade.ru 6 місце інтернет-магазин плитки dialogtrade.ru 4 місце сушильну шафу aerotube.ru 5 місце готель для тварин zoohotelspb.ru 4 місце гід в Норвегії kleiberg.ru 2 місце кварцовий пісок petrostm.ru 8 місце продаж глушників glushitel.su 4 місце металеві двері оптом klassdveri.ru 2 місце і ще десятки інших проектів в ТОПі-10 Яндекса

  Агентство ComSPb спеціалізується на просуванні інтернет-магазинів і сайтів для бізнесу по всій Росії.

  Наш офіс знаходиться в Санкт-Петербурзі, але послуги з розкручування і підтримки сайтів (так само як і по їх створенню) ми надаємо для клієнтів з усіх регіонів нашої країни. Крім цього, в даний момент ми просуваємо проекти в російськомовному Інтернеті (Google) для компаній, розташованих в Норвегії, Польщі і т.д. І ми успішно справляємося!

  В наш час, коли більше 70% необхідної інформації людина намагається знайти в Інтернеті, справедливим є твердження Білла Гейтса:

  "Якщо Вас немає в Інтернеті - Вас немає в бізнесі". Відомо й інше вираз: "Хто володіє інформацією - той володіє Світом".

  Сучасні реалії такі, що для досягнення комерційного успіху вже недостатньо замовити сайт з добротним дизайном і унікальним контентом. Ваш ресурс повинен обігнати по відвідуваності сайти Ваших конкурентів. А для цього його повинні постійно бачити якомога більшу кількість відвідувачів Інтернету. Потенційні клієнти помітять Ваш сайт тільки за умови, що він знаходиться по вибраних ключових запитах на перших трьох сторінках Яндекса і Гугла. Чим вище сторінка в пошуку, тим більше відвідувачів заходить на Ваш ресурс, тим вище його конверсія.

  Для цього і необхідна розкрутка сайту - це комплекс заходів щодо підвищення його видимості в Інтернеті, збільшення його цінності і привабливості в очах користувача. Наслідком грамотної реклами є залучення цільового трафіку на просувний ресурс, а, значить, і зростання продажів, що веде до збільшення добробуту власників бізнесу.

  Ми займаємося рекламою сайтів в Інтернеті вже 12 років.

  Розуміючи, що мета наших клієнтів - не тільки розкручування сайту в ТОП-10, але і, в першу чергу, збільшення прибутку, ми дивимося на Ваш сайт з позиції відвідувачів і допомагаємо перетворити їх замовлення в Ваші прямі доходи!

  Для того, щоб клієнти не тільки знаходили Ваш сайт серед сотень і тисяч конкурентів, але і залишалися на ньому, рекламою сайту потрібно обов'язково займатися в комплексі. Як відомо, рейтинг сайту по ключових запитах визначається алгоритмами Пошукових систем. Але вірно й інше: останнім часом перші сторінки видачі по високочастотним запитам проглядаються в ручному режимі модераторами Яндекса і Гугла. Таким чином, ресурс повинен постійно оновлюватися і поліпшуватися.

  Високочастотний запит (ВЧ) - це найпопулярніша пошукова фраза, яку набирають більше 1000 чоловік в місяць в одному регіоні. Природно, всі власники сайтів в рамках однієї тематики мріють опинитися в ТОП-10 за такими запитами, і для цього вдаються до найрізноманітніших методів. У свою чергу, пошуковики "хочуть" бачити на першій сторінці не просто SEO-оптимізований сайт або ресурс, на якому застосовуються т.зв. "Сірі" методи розкрутки: прихований текст, невидимі посилання, заспамленності пошуковими фразами статті і т.д. Сайти в ТОП-10 повинні бути зроблені для для людей (з'явилося навіть поняття "СДЛ"), тобто, мати чітку і зрозумілу структуру, унікальні тексти, оригінальну графіку і "чистий" код. Крім цього, ресурс повинен володіти хорошими поведінковими чинниками: мати високу відвідуваність, глибину перегляду і т.д. Сучасні пошукові системи не бачать сенсу тримати в ТОП-10 по ВЧ ті сторінки, які не користуються популярністю у відвідувачів, з яких швидко йдуть і не повертаються.

  Як же домогтися того, щоб Яндекс і Google з 1000 сайтів-конкурентів визнали саме Ваш проект найбільш релевантним вибраних запитах і найцікавішим для відвідувачів Як же домогтися того, щоб Яндекс і Google з 1000 сайтів-конкурентів визнали саме Ваш проект найбільш релевантним вибраних запитах і найцікавішим для відвідувачів?

  Просування сайту: що дає системний підхід

  • Ваш ресурс стає цікавий всім відвідувачам, його запам'ятовують і виділяють із загальної маси. Займаючись розкручуванням сайту в комплексі, ми стежимо, щоб їм зручно було користуватися, і на нього хотілося повернутися. Для цього перед стартом рекламної кампанії виконується перевірка на юзабіліті і даються рекомендації щодо усунення виявлених недоліків ресурсу. Іноді, наприклад, на що продає сторінку необхідно додати так звані "тригери" - візуальні елементи, які змушують відвідувача зробити потрібну дію: зареєструватися, зателефонувати, залишити заявку і т.д.
  • В процесі "розкручування" Ваш сайт стане максимально відповідати вимогам алгоритмів видачі Яндекса і іншим критеріям, які висуваються пошуковими системами, а, значить, почне випереджати конкурентів в пошуковій видачі.

   Основні плюси просування в агентстві ComSPb:

   • В процесі розкрутки особлива увага приділяється контенту (останнім часом пошуковики негативно відноситься до сайтів з неунікальні або неінформативними статтями. При необхідності копірайтери нашого агентства напишуть продають тексти під вибрані ключові слова). Особливу уніманіе приділяється змісту сторінки посадковому запитом.
   • На самому початку реклами по всьому сайту проставляються перехресні посилання відповідно до пошуковими запитами - нарощується вага посадочних сторінок.
   • Проводиться SEO оптимізація.
   • Проводиться якісне поступове нарощування зовнішньої посилальної маси - Ваш ресурс набуває більшої "вага" і довіру у пошукових систем і відвідувачів.
  • Залежно від специфіки рекламованих товарів і послуг, від конкретності фраз і від виділяється бюджету, ми пропонуємо 4 стратегії розкрутки сайту в Інтернеті.

  Методи просування сайту в ТОП-10 (вони ж - способи розкрутки сайтів в Інтернеті):

  * Ціни на розкрутку сайтів вказані по посиланнях вище, окремо для кожного конкретного методу просування.

  • Відповідно до обраного методу реклами сайту проводиться підбір ключових слів, за якими буде проводитися розкручування. Ми прислухаємося до побажань Заказчка, але обов'язково прораховуємо в Яндекс Директі, наскільки вибрані запити актуальні для потенційних клієнтів, і що можна поліпшити в пропонованому списку.
  • Після перевірки ключових слів, в момент запуску реклами в Інтернеті ми виробляємо оптимізацію тексту сторінок відповідно до ключовими фразами. В ідеалі, звичайно, спочатку писати тексти для сайту під конкретні пошукові запити.
   Більш того, якщо є можливість, то створювати сайт краще, коли вже є розуміння стратегії просування - тоді сама структура веб-ресурсу і його коду працює на розкрутку Вашого проекту. Але якщо Ви прийшли до нас з уже готовим сайтом, в будь-якому випадку потрібно оптимізувати текст саме під ключові слова, за якими рекламується проект.

  Крім вищеназваних переваг, при замовленні просування сайту в рекламному агентстві ComSPb цілим пакетом, Ви отримуєте підтримку сайту, яка вже включена у вартість реклами.

  Підтримка сайту - що в неї входить

  • При необхідності наші копірайтери пишуть унікальні продають тексти на сторінки. (Так само у нас можна замовити копірайтинг окремо: ціна унікального тексту в цьому випадку складе 250 руб за 1000 знаків без пробілів).
  • Періодично ми виконуємо разові завдання: вставляємо на сайт акції, банери, привітання, додаємо нові розділи і прибираємо стали неактуальними сторінки, міняємо прайси. При замовленні послуги Технічна підтримка сайту ці заходи входять в рамки абонентської вартості.
  • Вставляємо на сторінки якісну інфографіку - ілюстрації, банери, графіки, діаграми та ін. - це допомагає відвідувачам краще сприймати тексти.
  • При бажанні замовника досконально відстежувати процес реклами сайту, на сторінки вставляються сучасні засоби WEB-аналітики та контролю рекламної компанії - Яндекс Метрика і Google Analytics. І власник сайту або його підлеглі можуть самі відстежувати ефективність рекламної кампанії, можливий навіть візуальний контроль в режимі реального часу за поведінкою відвідувачів на сторінках сайту.

  Розкрутка та підтримка сайту в рекламному агентстві ComSPb - це:

  • порівняно низькі ціни;
  • гарантована відповідальність за результат;
  • при бажанні Клієнта бути в курсі всіх заходів щодо розкручування, ми досконально розповідаємо і показуємо, що відбувається з сайтом;
  • перед початком робіт по розкрутці сайту обов'язково складається Договір стандартного зразка з Додатком, в якому чітко прописується метод просування, ключові слова і відповідальність нашого агентства;
  • будь-які способи оплати наших послуг по розкрутці та підтримці сайту;
  • ми просуваємо сайти як в регіоні Санкт-Петербург і Ленінградська область, так і в інших містах Росії. Серед наших клієнтів є норвезькі, польські та латиські сайти.

  Як просувати сайт самому?

  У Вас обмежений бюджет на рекламу, і Ви задумалися, як розкручувати сайт самостійно У Вас обмежений бюджет на рекламу, і Ви задумалися, як розкручувати сайт самостійно? Розповідаємо!

  Для того, щоб успішно самостійно займатися просуванням свого сайту, потрібно виконати комплекс заходів:

  • Визначте, за якими ключових запитах Ви будете розкручувати сайт;
  • Виберіть для кожної пошукової фрази свою "посадкову сторінку" - сторінку, по якій Ви хочете, щоб Ваш ресурс видавався в Пошуку по даному запиту. (Пам'ятаєте: Яндекс і Гугл рекомендують на одну сторінку (крім Головною) не більше 1-2 пошукових запитів!);
  • Напишіть для кожної посадочної сторінки унікальний "продає" текст, що враховує ключові фрази, при необхідності включіть в інформацію картинки і банери;
  • Замовте у нас SEO-оптимізацію коду сайту під вибрані ключові слова (а інакше як роботи пошукових систем зрозуміють, що саме Ваша пропозиція - краще на ринку, і саме Вас потрібно підняти в ТОП пошуку?);
  • Обов'язково здійсніть реєстрацію сайту (якщо він новий) у всіляких тематичних сайтах-каталогах. Частина роботи краще зробити в автоматичному режимі, адже таких майданчиків-каталогів має бути 200-500, залежно від Вашої тематики. Вручну така праця займе дуже багато часу. Але найбільш солідні портали вимагають реєстрації вручну.
  • І, найголовніше: пошукові алгоритми постійно удосконалюються і ускладнюються, тому Вам доведеться постійно відстежувати всі тенденції Пошуку. Якщо Ви, звичайно, хочете випередити конкурентів, на яких, імовірно, працюють професіонали SEO;
  • При необхідності отримувати клієнтів з сайту, не чекаючи, поки він розкрутиться в ТОП-10, скористайтеся нашою акцією "Налаштування контекстної реклами безкоштовно ". З Діректа до Вас на сторінки почнуть заходити цільові відвідувачі. Це вплине на поведінкові фактори, що враховуються роботами), і Ваш сайт почне сам рости в Пошуку.

  Адже до цього моменту він буде відповідати вимогам алгоритмів видачі Яндекса і Гугла: у нього буде стильний, і при цьому оригінальний дизайн, SEO-пророблений код, якісні тексти.

  При необхідності ми напишемо Вам унікальні продають тексти за ціною 200 руб за 1000 знаків без пробілів, оформимо потрібні банери на випадок свят, акцій і знижок. Ціни на банери для сайту .

  Бувають випадку, коли має сенс навіть замовити редизайн сайту (коригування зовнішнього вигляду сторінок без зміни структури сайту) - витрати швидко окупляться: редизайн в нашому агентстві сайтів коштує не дорого, але цей захід призведе до того, що ваш сайт стане виглядати дорого і стильно. що підвищить довіру відвідувачів до Вас і Ваших товарів і послуг. Немає нічого сумніше, ніж коли власник бізнесу замовив сайт приватного підприємця, отримав щось незрозуміле для відвідувачів і вже став витрачати гроші на його розкрутку. А відвідувачі заходять і тут же йдуть з такого ресурсу, так як він виглядає зібраним студентом і не вселяє довіри.

  Тому перед початком розкрутки сайту ми обов'язково проводимо його аналіз на юзабіліті і даємо власнику рекомендації, чи варто щось змінити, додати, переписати. Так само ми професійно виконуємо підтримку сайтів, рекламу яких зараз не ведемо.

  У Вас залишилися питання по розкрутці або підтримки Вашого сайту?
  Зателефонуйте нам по телефону +7 (812) 309-89-26

  Як же домогтися того, щоб Яндекс і Google з 1000 сайтів-конкурентів визнали саме Ваш проект найбільш релевантним вибраних запитах і найцікавішим для відвідувачів?
  Як просувати сайт самому?
  У Вас обмежений бюджет на рекламу, і Ви задумалися, як розкручувати сайт самостійно?
  А інакше як роботи пошукових систем зрозуміють, що саме Ваша пропозиція - краще на ринку, і саме Вас потрібно підняти в ТОП пошуку?
  У Вас залишилися питання по розкрутці або підтримки Вашого сайту?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»