Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Розкрутка сайту, оптимізація і просування сайтів в пошукових системах

  1. Пошукові системи
  2. Соціальні мережі

  Відкрити свій сайт - не проблема. Це можна здійснити навіть не залучаючи дорогих фахівців, і не витрачаючи на це величезні гроші. Інтернет платформа є і справно функціонує, але від неї немає ні очікуваних доходів, ні додаткових клієнтів. Виникає закономірне питання, де ж недоработка.Во час вивчення питання інтернет бізнесу, виявиться, що відкрити свій портал - це всього лише найпростіше, що вас чекає. Без правильного просування будь-який сайт залишається баластом і не приносить абсолютно ніякої вигоди. І в момент, коли приходить розуміння про необхідність розкрутки, з'являється і складний вибір: довірити це рекламним агентствам або зайнятися самостійно. Перше стане в вкрай непристойну суму, а для другого доведеться вивчити багато інформації, витративши на це час. Хоча складна задача, не означає нездійсненне, а заощадити гроші хочеться кожному, тому сміливо відмітайте квітчасті банери від агентств з просування і починайте вчити матчастину. Природно, ніхто не бажає чекати кілька років, поки сайт набере популярність, тому питання про прискорене просуванні з'являється відразу ж, як ви вирішите зробити все самостійно. Головні правила розкрутки сайту прості і не відрізняються різноманіттям

  • оптимізуйте сайт;

  • працюйте з пошуковими системами;

  • ніколи не забувайте про соціальні сетях.Рассмотрім кожне з цих правил докладніше.

  Поставте себе на місце користувача, який зайде на ваш ресурс. Попросіть зробити це друзів і знайомих, і вислухайте їх відгуки. Зробіть так, щоб на сайті було зручно:

  • зрозуміла навігація по розділах і веб-сторінок

  • усуньте помилки і недоліки;

  • є система реєстрації? Зробіть її максимально простою;

  • розбийте вміст по рубриках, і створіть для кожної опис;

  • наповніть сайт тематичними текстами.

  При цьому вкрай важлива саме інформаційна складова. Само по собі просування сайтів швидко можливо багато в чому завдяки саме оптимізації, яку оцінюють пошукові системи. Тексти потрібно зробити не просто якісними і читаються, але і заповнені ключовими запитами, що відображають суть діяльності вашого інтернет-ресурсу. Можна писати самому, а можна найняти стороннього копірайтера, в будь-якому випадку, до цього питання потрібно підійти максимально відповідально.

  Пошукові системи

  Розкрутка сайтів в пошукових системах - це тісне переплетення текстів та реклами. Але якщо перше це більше оптимізація і творчість, то друге вже повністю цифри. Справа за малим: замовити рекламу в Гуглі або Яндексі (як основних системах) або будь-який інший. Це платно, але вкрай ефективно, адже ваш ресурс завжди буде надаватися в перших рядках пошукової видачі по певних запитах. Крім того, така реклама дозволить пошуковим системам швидше провести індексацію сторінок вашого порталу. Відмовлятися від цього способу - велика помилка.

  Соціальні мережі

  Адже всі знають про ВКонтакте, Одноклассниках, Фейсбуці і Твіттері, і саме в них зареєстровані більшість з тих, кому цікавий ваш товар або послуги. І проінформувати їх про це через рекламні або особисті повідомлення, пости в групах і додавання в друзі набагато простіше, швидше, а головне безкоштовно. Саме таким нехитрим чином і здійснюється розкрутка сайтів швидко і ефективно через соціальні сеті.Также цей метод дозволить краще зрозуміти вашу цільову аудиторію і налагодити більш близьке спілкування, і відповідно залучити більше відвідувачів на ваш основний сайт.

  Переглядів: 168   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»