Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Розкрутка сайту, просування в інтернеті

  1. Розкрутка сайту в інтернеті
  2. Аналітика
  3. Веб-аналітика
  4. SEO
  5. етапи SEO
  6. юзабіліті
  7. E-mail маркетинг
  8. просування SMM
  9. Основні інструменти соціального маркетингу
  10. Як просуватися в мережі за допомогою відео
  11. Розкрутка сайту за допомогою відео

  Популярність сайту залежить від унікального контенту. Але користувачі якимось чином повинні дізнатися про вас. Отримати видимість в пошуку Яндекса і Google можна тільки при низькій конкуренції. А ось комплексна розкрутка сайту зробить вас помітніше незалежно від специфіки бізнесу. 80% користувачів клацають тільки за першими трьома пропозиціями видачі. Статистика говорить про те, що тільки 20% переходить далі першої сторінки.

  Велика кількість посилань і надлишок seo-текстів не приносить результати. Сьогодні просування сайту залежить від умілих рук сео фахівця, який розуміє роботу алгоритмів пошукових систем.

  Загальне розуміння просування в інтернеті - це підняття індексу корисності сайту в пошукових системах. Робота зводиться до збільшення лояльних відвідувачів, її кінцева мета - постійні покупці для магазинів електронної комерції.

  Розкрутка сайту в інтернеті

  Чи можна підвищити популярність ресурсу без вкладень? Так, це можливо до певного моменту. Сьогодні алгоритми пошукових ситем настільки складні, що доводиться відпрацьовувати на 100% на кожному етапі. Стабільність позицій в мережі утримати все складніше. Тому втручання сео фахівця необхідно на всіх етапах розкрутки. Якщо делегувати цю роботу фахівцям з самого початку, то відчутні результати з'являться швидше. Маркетинговий план збереже бюджет і буде раціонально витрачатися.

  Аналітика

  Тут центральне місце відводиться поведінки відвідувачів сторінки. Яким чином вони перейшли на неї? Як взаємодіє аудиторія через адаптивну версію? Загальний час відвідування і які сторінки найцікавіші? Всі ці відомості можна перевіряти через сервіси, на зразок Google Analytics. Він володіє широкими можливостями. Ті, хто не обізнаний, як працює система, повноцінно не зможуть нею скористатися. Початківці користувачі метрик статистики працюють лише з малою частиною її функціоналу. Для максимального результату краще замовити послуги професіоналів. Вони зможу надати:

  Веб-аналітика

  Завдання сервісу Google Analytics - аналізування даних. Вони накопичуються з усіх цифрових пристроїв. Щоб отримати розгорнутий наочний доповідь попередньо встановіть код лічильника. Він складається з декількох рядків і копіюється прямо в HTML. Метрика запускається після кожного відвідування, веде облік усіх досконалим діям на сторінці.

  Для групування зібраної інформації розроблено безліч фільтрів. Вони налаштовуються вручну під ваш бізнес.

  Вони налаштовуються вручну під ваш бізнес

  SEO

  Обивателі, які говорять про просування сайту, мають на увазі саме розкрутку по всіх каналах. Однак, таке трактування не зовсім правильна. Тут робота ведеться через пошукову оптимізацію. Якщо вести все за правилами, то з часом сторінка займе високу позицію серед результатів видачі. Оновлений контент сайту краще розпізнається пошуковими машинами, що підвищить відсоток відвідувачів. Тому особливу увагу приділіть саме контенту. Часто імменно в ньому тоітся весь секрет високих позціі сайту.

  етапи SEO

  1. Робота по внутрішній оптимізації, виправлення наявних помилок, оновлення контенту, можливо перелинковка. Адаптуйте свій ресурс під системи Google і Яндекс пошук.

  2. Використовуючи зовнішнє просування сайту можна збільшити вагомість ресурсу, тобто додати позиції в результатах видачі. Взаємодійте з іншими ресурсами і майданчиками.

  3. Закріплення отриманих результатів по займаним позиціях. Порівнюйте сторінки схожих тематик. Слідкуйте за розробками в SEO і впроваджуйте їх першими.

  4. відео добре використовувати для розкрутки сайту. Що змінить поведінкові фактори, візуально створить привабливий контент. А потім виведе сайт вперед з видачі. До збільшення трафіку призведе публікація в соціальних мережах.

  До збільшення трафіку призведе публікація в соціальних мережах

  юзабіліті

  Активні онлайн-продажу товарів залежать від юзабіліті, т. Е. Зручності ресурсу. Тут враховується не стільки нові методи просування, а пріоритети клієнта. Наприклад, досягти своєї мети якомога швидше з мінімальними зусиллями. Якщо інтерфейс зручний і подобається клієнтам, то вони зроблять замовлення неодноразово. Тому розкрутка сайту обов'язково включає етап юзабіліті. Оцініть, як виглядає ваш сайт з боку покупця, а не розробника. Розміщуйте тільки актуальну інформацію.

  Продає сторінка відрізняється за наступними параметрами:

  1. Чітке уявлення інформації, мінімальній кількості переходів між блоками;

  2. Зрозуміла навігація;

  3. Лаконічний дизайн;

  4. Адаптивна верстка під всі види пристроїв;

  5. Функціонал, характерний для вашої тематики (XML-вивантаження в Яндекс Маркет, інтеграція з 1С).

  Ефективний інструмент просування - контекстна реклама

  Контекстна реклама пізнавана текстово-графічними оголошеннями біля результатів пошуку Google, Яндекса. Вони охоплює ту аудиторію, яка зацікавлена ​​в продукті. Налаштувати контекст можна самостійно. Ви як власник, який добре розбирається в своєму товарі, тому зможете підібрати пошукові запити. За ним буде здійснюватися показ оголошень. Реклама працює за принципом торгів: чим більше ставка, тим вища ймовірність показів оголошення.

  З поняттям контекстної реклами близько знаходиться ремаркетинг - технологія Google AdWords. Вона повертає користувачів до раніше відвіданих сторінок. На сайтах Медійній мережі демонструється нагадування про те, що ви шукали, але не купили.

  Ретаргетінг - технологія Яндекс.Директу, яка транслює рекламні оголошення вже підібраною, теплою аудиторії.

  Медійна. Текстово-графічні матеріали розміщуються на спеціальних рекламних майданчиках з використанням тематичних зображень. З можливостями миттєвого переходу і здійснення онлайн-покупки.

  Контекстну рекламу відносять теж до одного з методів розкрутки сайту. Оскільки показуючи рекламу за певними ключам система зчитує поведеньческіе характеристики користувачів, а на основі їх ранжує вже в пошуку сайт.

  E-mail маркетинг

  Позитивні сторони рекламної розсилки:

  • Адреси електронної пошти активовані у кожної людини.
  • Повідомлення і його оформлення підбирається індивідуально.
  • Цікаві листи люди пересилають іншим людям, що популяризує продукт.

  Розкрутка сайтів за допомогою e-mail-розсилки досягається наступними способами:

  1. Розсилка повідомлень певної тематики. Це може бути відкрита (для всіх бажаючих) або закрита (для певного кола осіб розсилка). Можливо безкоштовне або платне поширення листів. Інструмент приносить результат за рахунок великого охоплення. Листи роблять бренд впізнаваним в суспільстві.

  2. Реклама в розсилках - це розміщення реклами в листах інших компаній. Зазвичай мова йде про банерах з гіперпосиланнями, які друкують в певних місцях листи. На результат впливає тематика розсилки. Тоді воно буде виглядати доречно, щоб зацікавити потенційного клієнта.

  3. Індивідуальна розсилка - це складний, але ефективний метод. Зажадає серйозних витрат за часом. Рекламне повідомлення направляється конкретному користувачу (групі). Попередньо треба зібрати адреси і дізнатися купівельні переваги. Оскільки листи отримують лояльні клієнти - це збільшує ймовірність покупки.

  Оскільки листи отримують лояльні клієнти - це збільшує ймовірність покупки

  Уникайте розсилки спаму: не можна відправляти велику кількість рекламних повідомлень людям без їх згоди. Такі дії неефективні для просування: негативно впливають на авторитет компанії і знижують лояльність клієнтів.

  просування SMM

  Абревіатура SMM (Social Media Marketing) має на увазі маркетинг в соціальних мережах, окремих спільнотах, блогах і форумах. Хороший метод розкрутки і масової популяризації. Для його успішної реалізації потрібно знати багато тонкощів. Наприклад те, що SMM не приносить миттєвий результат. Метод має низьку собівартість і призведе ресурс до лідируючих позицій.

  Застосувати SMM можна з кількох причин:

  1. Аудиторія соціальних мереж величезна. За масштабного охоплення вона перевершує найбільші телеканали.

  2. Користувачі таких ресурсів активні.

  3. Робота SMM фахівця має багато спільного з PR, використовуючи прямі і приховані заходи взаємодії.

  4. Можна домогтися підвищення лояльності клієнтів, високої відвідуваності сторінки. Надалі просунути бренд в суспільстві.

  Надалі просунути бренд в суспільстві

  Сьогодні багато компаній малого і великого бізнесу ведуть спільноти «ВКонтакте» і Facebook, що допомагає підтримувати контакт зі споживачем і розкручувати затребувані товари серед населення.

  Основні інструменти соціального маркетингу

  • Ведення блогу, публікація записів, оформлення графічних матеріалів.
  • Спілкування в тематичних спільнотах, взаємодія з людьми, відповіді на коментарі.
  • «Агенти впливу» - прихована розкрутка.
  • Тематичні обговорення.
  • Пряма реклама через згадка вашої спільноти за допомогою іншого або добре відомого блога.
  • Вірусний маркетинг.
  • Створення позитивного інформаційного фону.
  • Оптимізація інтернет сторінки під соціальні мережі.

  Розкрутка сайту включає безліч методів. Домогтися результату можна тільки за допомогою спланованої маркетингової стратегії. Просування сайтів доступно кожному, але не всі знають як ефективно його застосовувати.

  Як просуватися в мережі за допомогою відео

  На просування в Яндексі і Google впливають фактори поведінки відвідувачів. Головний показник сьогодні відводиться тому, скільки часу перебуває гість на головній або окремо взятих сторінках, кількість переходів.

  Перед тим як запровадити відео для пошукового просування, чітко позначте пріоритетні напрямки: збільшення трафіку або кількість переглядів ролика. Для реклами бренду або конкретного товару, з метою привернути увагу, відео розміщують на YouTube і набирають перегляди.

  Для залучення відвідувачів, одночасно з відео файлом, публікуйте посилання, що ведуть на сайт. Розміщуючи відео на сторінці, робіть репости в соцмережах, блогах і інших інформаційних майданчиках.

  Чому наявність відеороликів змінює поведінкові фактори:

  1. Відвідувачі переглядають сторінки, де є відео довше.
  2. Підвищується увагу у видачі пошукових систем.
  3. Утримується увагу і викликає бажання зробити перехід на сайт.
  4. Відео відображається в основної та суміжних пошуковій видачі.

  Розкрутка сайту за допомогою відео

  1. Система ранжирування Google враховує час, проведений користувачами на сторінці. Чим воно вище, тим краще показник якості сторінки. Відвідувача потрібно затримати більше 5 секунд, щоб він кликав, Скролл сторінку до кінця. Тільки тоді пошукова система визнає сайт якісним. Цю можливість використовують як поодинокі оптимізатори, так і великі seo-фірми.

  Розміщуючи цікаве відео підвищується час перегляду сторінки до 2-3 хвилин. Одночасно з цим, користувач робить не менше двох натискань миші, що також позитивно позначається на поведінкових факторах. Така сторінка займе більш високе місце у видачі.

  2. відео працюють для розміщення посилань. Викладіть ролики на популярних розміщення відеофайлів проставте до них посилання. Набираючи кількість переглядів, ви отримаєте переходи на сайт з розважальних інтернет-майданчиків.

  Залучити відвідувачів можна через публікації декількох відео, об'єднаних однією тематикою. Ви розміщуєте на відео файл YouTube або RuTube разом з посиланням на сайт, де можна подивитися ще кілька частин.

  Інший варіант - це розкрутка контенту, пов'язаного з тематикою відеоролика. Це статті, графічні файли у форматі PDF, скріншоти, відкриті для перегляду. Якщо текстові матеріали цікавіше, ніж відео на хостингу, то гості будуть ставити посилання на вашу сторінку.

  3. Система Google схвалює інформаційні ролики. Тому робіть відео публікації, щоб потрапити на перші позиції видачі. 80% від загального числа відеороликів знаходиться на YouTube. Розміщення контенту - це ще половина успіху. Робіть його цікавим для глядачів.

  4. Пошукові системи не індексують вміст відеоролика. Завантаження відео одночасно зробить його видимим для пошукових систем. Використовуйте додатковий контент, наприклад, інформаційне опис до відео файлу. Пошукові машини зможуть індексувати текст, визначити ключові слова і розпізнати зміст ролика. Графічні зображення на сторінці привернуть відвідувачів з суміжного пошуку. Можна створити аудіо-подкаст з відео-ролика. Все це сприяє нарощуванню переглядів і популярності.

  Перераховані методи розкрутки сайту ефективні тільки в спільному комплексі. Використання їх окремо не вплине на приріст відвідувачів, конверсії. Всі методи доповнюють один одного, не варто виключати жоден з них. Кожен вид реклами має свої показники ефективності.

  Щоб знайти ефективні способи просування визначте стратегію. Отримайте потік нових мотивованих відвідувачів з пошукових систем - замовте просування вашого бізнесу.

  повернутися

  Яким чином вони перейшли на неї?
  Як взаємодіє аудиторія через адаптивну версію?
  Загальний час відвідування і які сторінки найцікавіші?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»