Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Розкрутка сайту в пошукових системах - з чого почати?

  Якщо ви власник нового сайту, то вам, звичайно ж, захочеться його бачити в Яндексі, Гуглі, а також інших пошукових системах Якщо ви власник нового сайту, то вам, звичайно ж, захочеться його бачити в Яндексі, Гуглі, а також інших пошукових системах. Перш ніж розкручувати сайт, потрібно вирішити, навіщо це потрібно.

  Може бути розкрутка сайту з https://aweb.ua/ вам необхідна для підвищення продажів, або, щоб бути "в тренді" і "краще за інших". Деяким власникам сайтів розкрутка необхідна для підвищення позицій в вище перерахованих пошукових системах, для пошуку партнерів і клієнтів, зацікавлених цільових відвідувачів, а іншим просто, щоб сайт був в пошуковику.
  План роботи формується в залежності від цілей. Наприклад, статейний ресурс або особистий сайт, який ви ведете для душі, можна зареєструвати в пошуковику і потім поступово розкручувати. Але ось інтернет-магазин і корпоративний ресурс без розкрутки стане просто безглуздим вкладенням грошей. Адже для отримання прибутку потрібно буде залучити клієнтів, і робити це потрібно швидко. При їх розкрутці може використовуватися SMM, SEO, контекстна реклама, а також інші методи реклами оффлайн. Перед розкручуванням свого сайту визначте його загальну тематику, уявіть вашу цільову аудиторію, тобто майбутніх відвідувачів. Скласти семантичне ядро ​​вашого сайту. На сайтах технічної тематики краще використовувати точні визначення. В інтернет-магазинах ключові фрази повинні бути "ціна" і "купити" (фото 1).


  Отже, для сайту вибір пошукових фраз потрібно починати з визначення можливих запитів. Потім ці запити перевіряємо в статистиці Яндекс: популярні вони чи ні. Якщо запит популярний, то дивимося, що ще шукають з цими словами. Далі складаємо список цих слів. У списку найменш цікаві запити видаляємо, а високочастотні залишаємо. Після цього залишається згрупувати отримані ключі. Тут фахівці рекомендують в заголовку групи залишати високочастотний запит, а потім вже ставити відповідні до нього середньочастотні, а також низькочастотні запити (фото 2).


  Далі необхідно по кожному запиту проаналізувати сайти конкурентів. Оцінити їх контент, дизайн, ключові фрази, проаналізувати, які методи розкрутки ними застосовуються. Виявити це можна за допомогою сервісів і спеціальних програм. Після необхідно провести внутрішню оптимізацію сайту. Визначитися з цільовою аудиторією. Для кожної сторінки підібрати групу ключів, створити заголовки, заповнити теги. Вибрані ключі також повинні бути присутніми і в тексті. Переконайтеся, що на сайті немає дублюються сторінок, а також помилок в коді. Проведіть внутрішню перелинковку. Тут краще робити більше посилань на сторінку головну, а решта "лінковані" рівномірно (фото 3).


  Виконавши все вище перераховане, приступайте до додавання сайту в пошукові системи. Щоб розкрутка сайту з http://aweb.kz/ пройшла успішно, повідомте Гугл, Яндекс та інші пошукові системи, щоб з'явився новий сайт. Робиться це за допомогою спеціально створених форм. Не зайвим буде і додавання ресурсу в популярні тематичні каталоги. Щоб в пошуковій видачі сайт просувався, а також його відвідувало більше відвідувачів, необхідно його постійно рекламувати (фото 4).


  Особливо важлива реклама, якщо ведеться розкрутка інтернет магазину, яку пропонує компанія Авеб . Рекламувати сайт можна на форумах, в соціальних мережах. Є ще Статейного реклама, коли на популярних ресурсах в корисною і цікавою статті згадується посилання на сайт, що належить вам. Для залучення нових відвідувачів використовувати можна і платні, і безкоштовні методи: контекстну рекламу, банерну рекламу, розсилку передплатникам. Важливо розуміти, що для розкрутки сайту необхідно час, а також постійну увагу до свого проекту (фото 5).

  Важливо розуміти, що для розкрутки сайту необхідно час, а також постійну увагу до свого проекту (фото 5)


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»