Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Розкрутка Соціальних мереж - VKMIX

  Як підняти грошей в інтернеті? Питання сотень тисяч, якщо не мільйонів людей, дуже багато хто з яких вирішують його позитивно. Заробіток в інтернеті передбачає відвідуваність ресурсу, на якому його планується здійснювати. Одним з видів такого ресурсу є соціальні мережі. Однак, без популярного аккаунта нічого не вийде.
  У мережі безліч сервісів, що пропонують за помірну плату підвищити відвідуваність ваших сторінок і це дійсно працює. А чи можлива, наприклад, розкрутка інстаграм або розкрутка вконтакте безкоштовно? Відповідь позитивна - так можлива на онлайн сервісі VkMix .

  Ніякої магії, принцип дії ресурсу - «Ти мені - я тобі». Наприклад, ви виконуєте завдання - «розкрутка групи вконтакте» - вступаєте в групи, залишаєте відгуки, ставите лайки, розсилаєте посилання і заробляєте на цьому певну кількість балів, попутно підвищуючи популярність і власного облікового запису. Зароблені бали, використовуються на формування аналогічних завдань, але вже по розкрутці вашого сайту. Як бачите, безкоштовна розкрутка вконтакте цілком реальна річ.
  Розкрутка інстаграм безкоштовно теж не складає ніяких труднощів. Зовсім трохи витраченого часу і ви отримуєте лайки і підписки від реальних користувачів на цілком законних підставах. Бали можна монетизувати і виводити з сайту, але якщо ви не хочете витрачати свій час, є можливість їх придбання за гроші.
  У VkMix реалізований ще один варіант - розкрутка інстаграм безкоштовно програма автолайкінг. Умовно безкоштовна програма, що дозволяє автоматично формувати завдання по постановці лайків на нові фото і записи вашої сторінки. Розкрутка інстаграм дня безкоштовно ефективно і без «головного болю».
  Сервіс позиціонується як програма для розкрутки інстаграм, але відмінно працює з іншими соціальними мережами, особливо з вконтакте, де щодня формується величезна кількість нових груп. Розкрутка групи вконтакте безкоштовно і повністю без втручання власника, легко здійснюється за допомогою автотлайкінга.
  Завантажуєте програму, реєструєте в ній свої акаунти, згідно нескладної інструкції приводите в дію і все, отримуєте лайки, відгуки та інше.
  Реєстрація в VkMix
  Реєстрація, як і в більшості сервісів не складає ніяких труднощів, потрібно придумати логін і пароль, ввести діючий поштову скриньку, на який прийде лист з посиланням активації. Особливістю є обов'язкова авторизація соціальної мережі Вконтакте. Аккаунт може бути будь-яким за популярністю, але бажано оформленим, тобто з фотографіями, якоюсь кількістю друзів і підписок.
  Крім Вконтакте, Instagram, VkMix працює з YouTube і Twitter.
  Робота в сервісі починається з вибору соціальної мережі і типу завдання. У списку, навпроти кожного завдання присутня інформація про його вартість в балах і кількість можливих повторень. Якщо після виконання завдань, видаляєте свої лайки або наприклад, виходьте з групи, сервіс активує штрафні санкції. На виправлення дається три доби. Якщо обліковий запис, з якої-небудь причини заблокований, час відповідно збільшать. Потрібно заново виконати дії, прописані в завданні, в іншому випадку бали спишуться остаточно.
  Партнерська програма
  На сервісі VkMix діє однорівнева реферальная програма, з досить цікавими умовами.
  Після реєстрації рефералу в системі і виконання ним перших п'яти завдань, власник посилання, отримує бонус в 15 балів. Далі, в процесі роботи, вам нараховуються бали в розмірі 10% від суми заробленої рефералом. Якщо користувач купує бали на VkMix, то реферальная премія становить вже 15%. Цілком пристойно.
  Реферальне посилання можна поширювати, все через ті ж соціальні мережі і сервіс VkMix.
  Відгуки про сервіс
  VkMix входить в десятку кращих сервісів по розкрутці сторінок в соціальних мережах і подальшої їх монетизації - заробіток на рекламі. Велика частина подібних програм платна, чим вище розкрутка, тим більше оплата. VkMix дозволяє реалізувати, ті ж дії з вашими акаунтами безкоштовно, а з активним використанням реферального програми, ефективність сайту зрівняється з платними ресурсами.
  Без сумніву, VkMix кращий безкоштовний сервіс по розкрутці вконтакте і інстаграм, що підтверджується переважною більшістю позитивних відгуків користувачів.

  • Доступні соц.сети: ВКонтакте, Instagram, YouTube, Twitter
  • Що можна накручувати: Мне нравиться, репоста, Коментарі, Друзі, Товариства, Опитування, Лайки, Передплатники, Ретвіти, фоловерів, Вибране
  • Скільки коштує: ручне - безкоштовно, автоматичне - є тест безкоштовний і 99 рублів на місяць на одну з будь-яких соц.сетей
  • Реферальная програма: 10-15% від суми заробітку балів вашим рефералом, 1 рівень

  Поділитися в соціальних мережах:

  521 Автор JulinЯк підняти грошей в інтернеті?
  А чи можлива, наприклад, розкрутка інстаграм або розкрутка вконтакте безкоштовно?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»