Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Розкрутка свого каналу YouTube

  У будь-якого початківця відеоблогера виникає питання: як розкрутити свій канал на YouTube У будь-якого початківця відеоблогера виникає питання: як розкрутити свій канал на YouTube? Як без витрат або безкоштовно підвищити його популярність?

  Є кілька способів досягти цього:

  1. Співпраця з іншими каналами / порталами / форумами.
  2. Відстеження за популярною темою на YouTube і на її підставі створення своїх відео.
  3. Створення якісного контенту.
  4. Купівля реклами.
  5. Проведення конкурсів.
  6. Накрутка за допомогою автоматизованих сервісів.

  1. Співпраця

  Для збільшення популярності свого каналу можна знайти партнерів, які зможуть допомогти розкрутитися спочатку. Далі все стане залежати лише від того, якими будуть наступні дії. Якщо докласти зусиль - можна за короткий час набрати активну аудиторію.

  2. Популярні теми на YouTube

  Багато хто може помітити, що завжди відеоблогери знімають різні відео, які схожі за тематикою. І такі відео є у кожного популярного людини. Вся справа в тому, що за допомогою актуальних тем можна за короткий час набрати широку аудиторію. Що в рази прискорює розвиток каналу.

  3. Створення якісного контенту

  Мало знімати відео, так ще потрібно робити їх якісними. Його користувачі не оцінять відеоролики, чиє якість буде жахливим. Швидше, з'являться лише дізлайкі і негативні коментарі. За спецефектами теж необхідно стежити - перебір не принесе успіху. Бажано використовувати програмне забезпечення з широким спектром можливості монтажу, так як якісний контент гідно оцінять. Найбільш поширена програма Sony Vegas Pro. Їй користуються багато знаменитих відеоблогери.

  4. Купівля реклами

  Цей метод підходить тим, хто готовий вкладати фінансові кошти в просування свого каналу YouTube. Звичайно, це справа витратна. Але при хороших відео прибуток витрати з легкістю окупить витрати. Є безліч груп в соціальних мережах, що надають дану послугу. Також, і блогери готові прорекламувати канал за певну суму грошей. А як відомо, чим він популярніший, тим більше переглядів і передплатників можливо буде набрати.

  5. Проведення конкурсів

  Як би дивно це не було, але за допомогою конкурсів можна швидко розкрутити свій канал. Притому, якщо приз буде дорогим, то кількість передплатників збільшиться в геометричній прогресії. Таким способом можна легко покрити витрати за розігрується річ і непогано збільшити свій дохід.

  6. Накрутка за допомогою автоматизованих сервісів

  Даний спосіб досить може бути досить ризикованим. З одного боку можна накрутити бажану кількість передплатників, переглядів, лайків і.т.д., але з іншого - творці YouTube не люблять тих, хто даними чином отримує дохід, а отже, таких користувачів блокують. Найбільш кращим сервісом є fastfreelikes- з його допомогою можливо без вкладень набрати аудиторію передплатників.

  У будь-якого початківця відеоблогера виникає питання: як розкрутити свій канал на YouTube?
  Як без витрат або безкоштовно підвищити його популярність?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»