Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  розкрутка ВКонтакте

  Соціальна мережа Вконтакте, стала настільки популярною, що сьогодні у кожного користувача даної соцмережі є своя група або паблік

  Соціальна мережа Вконтакте, стала настільки популярною, що сьогодні у кожного користувача даної соцмережі є своя група або паблік. Створити групу і наповнити її всякими цікавинками - це нікчемна справа, а ось знайти людей, яким буде цікава Ваша група або паблік, не так вже й просто.

  Але вихід є, тому що в інтернеті зараз запросто можна знайти сервіси для накрутки:

  • Мені подобається (лайків);
  • друзів;
  • Передплатників в групу або паблік;
  • опитувань;
  • Фортеця;
  • та ін.

  Механізм роботи в даних сервісах дуже простий, і полягає в обміні. Тобто Ви в свою чергу, наприклад, вступаєте в групу або ж ставите лайк комусь, і таким чином заробляєте фішки або сердечка (♥). Фішки і сердечка (♥) - це так звана валюта подібних сервісів, використовуючи яку Ви і будете розкручувати свою групу Вконтакте.

  Тут не все так просто, як здавалося б. Тому що, розкручувати групу потрібно з розумом, а не просто тупо брати і накручувати одних передплатників в групу. Виходячи з того, що в даних сервісах все створюють фейковий сторінки, і рано чи пізно вони блокуються або заморожуються, і тому якщо Ви будете просто займатися накруткою таких учасників в групи, то адміністрація Вконтакте може просто напросто заблокувати Вашу групу.

  Щоб уникнути блокування своєї групи, та й взагалі, щоб розкрутка була ефективною, потрібно:

  1. Стежити за учасниками в групі, тобто щоб кількість собачок не перевищувало 30% від загальної чисельності осіб у вашій групі. Простіше кажучи, потрібно видаляти собачок ;
  2. Накручувати не тільки передплатників, але також одночасно накручувати лайки, репости, коментарі і т.д.
  3. Опублікувати щодня в групі що-небудь. Загалом потрібно робити так, щоб група здавалася живою.

  Плюси розкрутки:

  • Дана розкрутка в контакті є безкоштовною, ніяких вкладень Вам не знадобиться;
  • Швидкість і легкість накрутки;
  • Пожвавлення своєї групи або паблік в найкоротші терміни і висновок його в топ.

  Мінуси розкрутки:

  • Необхідна наявність хоча б 5-ти фейковий сторінок в ВКонтакте.

  Необхідна наявність хоча б 5-ти фейковий сторінок в ВКонтакте

  Тут я розміщу всі існуючі на сьогоднішній день сервіси для накрутки (розкрутки) Вконтакте . Я їх розписувати особливо не буду, так як механізм роботи на всіх таких сервісах однаковий і дуже простий. Дані сервіси хороші тим, що Ви зможете оживити свою групу абсолютно безкоштовно.

  Дані сервіси хороші тим, що Ви зможете оживити свою групу абсолютно безкоштовно

  1. - автоматична розкрутка. Реєструйтеся, вказуйте посилання на групи, скільки передплатників на добу, лайків, репоста, коментарів на кожен вийшов пост. Далі система все зробить сама.

  Далі система все зробить сама

  2. - новітній сервіс для розкрутки всіх популярних соціальних мереж, в число яких входять: ВКонтакте, Instagram, YouTube, Twitter і Однокласники. Функціонально даний сервіс дуже схожий на такі сервіси як і. На ньому ви зможете отримувати лайки, коментарі, репости, передплатників та іншу соціальну активність за бали, які можна або купити, або заробити за взаємну активність.

  До всього іншого, процес заробітку балів тут можна повністю автоматизувати, за рахунок використання офіційного бота. А так же на сервісі є автолайкер, який дозволяє в реальному часі і на повному автоматі отримувати лайки на нові пости. Загалом, сервіс дуже хороший, як в якісному, так і в функціональному плані, тому раджу його до використання.

  3. - кращий сервіс для розкрутки Вконтакте. На даному сервісі мешкає більше 800 000 чоловік, і всі вони можуть бути у Вашій групі. До того ж, всі ці користувачі живі.

  4. - вельми непоганий сервіс, за допомогою якого пристойну кількість інтернет-користувачів, і їх чисельність щодня зростає. До того ж, тут Ви зможете не просто безкоштовно розкручуватися ВКонтакте та інших соціальних мережах, але і заробляти гроші, завдяки тому, що на проекті є можливість обміну зароблених балів на рублі (курс обміну: 1000 балів = 50 рублів). Крім цього, даний проект цікавий ще й тим, що на ньому є функція видалення собачок з груп ВКонтакте .

  5. - відмінна біржа, яка допоможе вам накрутити все що завгодно, причому не тільки для ВК, але і для інших соціальних мереж.

  6. - новітній сервіс для розкрутки ВКонтакте і Instagram, з дуже простим і зрозумілим інтерфейсом.

  7. - крутий сервіс, який для розкрутки соціальних акаунтів, груп і каналів (ВК, Instagram, Ютуб, Telegram, Однокласники, Фейсбук, Твіттер, Гугл Плюс, Мій світ, АСКфм, Twitch) використовую сам. За допомогою нього дуже легко розкрутити все, що захочете, починаючи від лайків з репоста і закінчуючи передплатниками (фоловерів) з переглядами. Єдине, за все доведеться платити, тому що безкоштовного варіанту розкрутки на даному сервісі немає. Але, якість розкрутки, що надається сервісом, повірте, того коштує.

  8. - відмінний закордонний сервіс для розкрутки сторінок і груп ВК.

  9. - даний сервіс дозволить швидко і якісно розкрутити вашу групу або сторінку ВКонтакте. Сервіс дуже простий і надійний (працює стабільно з 2013 року), і дозволяє накручувати лайки, репости і передплатників в групи.

  10. - відмінний сервіс для розкрутки ваших груп або сторінок в ВК, YouTube каналів, Twitter і Instagram акаунтів.

  11. - зручний у всіх сенсах сервіс, який дозволяє здійснити якісну накрутку абсолютно всіх популярних соціальних мереж (YouTube, ВКонтакте, Twitter, Facebook, Однокласники і Instagram), і всіх доступних в них дій. Єдине, що варто відзначити, що реалізувати накрутку на цьому сервісі можливо тільки на платній основі.

  12. - відмінно підійде для розкрутки молодих груп. Зрозумілий і зручний інтерфейс. Дозволяє накрутити практично будь-які дії в ВК, а саме: лайки, друзів, передплатників для груп, репости, опитування і коментарі.

  13. - простий і зрозумілий сервіс, за допомогою якого можна непогано розкрутити групу і не тільки.

  14. - сервіс призначений виключно тільки для накрутки репоста і передплатників в групи. Дуже швидко вантажиться і легкий у використанні. Якщо вам потрібно, дуже багато репоста і передплатників в ВКонтакте, то він вам ідеально підійде.

  15. - можлива накрутка лайків, друзів, передплатників, опитувань, коментарів, фото і відео у всіх популярних соціальних мережах і навіть YouTube.

  Окремо поділюся з вами ще кількома сервісами, які теж не менш ефективно зможуть вам допомогти в розкрутці ВКонтакте і інших популярних соціальних мереж:

  Окремо поділюся з вами ще кількома сервісами, які теж не менш ефективно зможуть вам допомогти в розкрутці ВКонтакте і інших популярних соціальних мереж:

  Ось, мабуть, і всі сервіси для розкрутки в контакті. Використовуючи їх Ви можете не тільки розкручувати свої акаунти або групи, але також можна непогано заробити на продажу або ж розкручуванні груп іншим користувачам.

  Подібного роду клієнтів, дуже багато, і попит на розкрутку груп дуже великий зараз. Велика кількість клієнтів можна знайти на поштовику wmmail .


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»