Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Розробка і створення сайтів в Гомелі, в Мозирі, в Жлобіні, в Світлогорську, в Річиці та по всій області

  1. Скільки коштує розробити сайт в Гомелі і області?
  2. Що дає професійний сайт?
  3. У ногу з часом - адаптивний дизайн!
  4. Яку систему управління сайтом вибрати?
  5. Як виглядає професійний сайт?
  6. Наші роботи

  Розробка сайту в Гомелі і області, дійсно хорошого, сучасного і перспективного - є актуальним для величезної кількості фізичних і юридичних осіб, підприємців Розробка сайту в Гомелі і області, дійсно хорошого, сучасного і перспективного - є актуальним для величезної кількості фізичних і юридичних осіб, підприємців. У наш час навіть у не великих фірм і у багатьох персон (акторів, співаків, авторів, політиків і т.п.) є свої Інтернет-представництва, так званих інтернет сайти.
  Розробці сайтів вони приділяють велику увагу і не шкодують на це гроші, адже кожен рубль, вкладений в перспективний, успішний і сучасний проект, здійснюваний професійно, грамотно, здатний обернутися в тисячі разів більшим прибутком, ніж його первісна вартість. Така залежність встречаеться все частіше і частіше.
  Створення сайтів в Гомелі дуже затребуване серед широкого кола громадськості. В умовах високої конкуренції (навіть на локальному, регіональному рівні) в межах однієї країни і в світових масштабах саме розробка якісного, зручного, цікавого віртуального ресурсу створює успіх у розвитку бізнесу, підвищення популярності, формування позитивного іміджу, який хоче мати будь-яка компанія або людина.

  Студія SitePro.by і SiteGomel.by - робить відмінні сайти за доступні гроші в своєму регіоні - Гомель і вся Гомельська область, включаючи всі районні центи, такі як: Мозир, Жлобин, Світлогорськ, Річиця, Калинковичі, Рогачов та ін міста.

  Щоб замовити створення сайту в Гомелі або уточнити - скільки коштує створення сайту того або іншого типу, просто зателефонуйте нам по телефону або відправте заявку (кнопка замовити сайт). Перед початком робіт ми складемо Договір, в якому будуть обумовлені терміни виконання робіт і вимоги до майбутнього сайту.

  Скільки коштує розробити сайт в Гомелі і області?

  Ми пропонуємо вигідні умови співпраці та доступні ціни:

  Розробка продає сайт (Конструктор або html) - 599 руб. (Разово)

  Розробка сайту з системою управління та дизайном на вибір - від 499 руб. (Разово)

  Розробка сайту з системою каталогу - від 649 руб. (Разово)

  Розробка сайту з системою інтернет магазину - від 849 руб. (Разово)

  Обслуговування сайту з Безкоштовним хостингом від 25 руб / міс.

  НІЯКИХ ЛІЦЕНЗІЙ ОПЛАЧУВАТИ НЕ ПОТРІБНО !!!

  Ціни базуються від і до, так як для кожного потрібно індивідуальне число внутрішніх сторінок і певний набір функцій сайту. Тому ми розглядаємо розробку сайту в Гомелі індивідуально для кожного клієнта і розписуємо детально які роботи будуть проводитися і їх вартість. Час на розробку може бути так само різний, в залежності від складності та кількості сторінок. Зазвичай це від 1 тижня до 1 місяця.

  Перейти на сайт з усіма цінами Гомельської області

  або на сайти міст:

  Що дає професійний сайт?

  Якщо Вам потрібна тонка настройка Вашого сайту, то при використанні професійної CMS ви отримуєте максимум функцій, які вже підготовлені командою професійних програмістів з усього світу. Основні можливості:

  • Необмежена кількість матеріалів (сторінок), товарів і послуг на Вашому сайті
  • Підключення спеціальних компонентів для розширення можливості сайту
  • Сайт завжди можна запакувати (зробити резервну копію) і перенести на будь-який сервер
  • Величезний стандартний набір функцій і тонких налаштувань
  • Сео функції сайту дозволяють адаптуватися під пошукові системи
  • Відкритий програмний код, який з легкістю можна змінювати під себе
  • У нас немає ніяких додаткових оплат за ліцензію системи управління, як у деяких інших
  • Система управління регулярно оновлюється і покращується при цьому

  Більш повний список тонких можливостей можна побачити -.

  У ногу з часом - адаптивний дизайн!

  Все більше і більше в інтернеті з'являється користувачів мобільних пристроїв. Тому ми рекомендуємо замовляти розробку сайту в Гомелі з адаптивним ( "гумовим") дизайном. Грубо кажучи, при цьому сайт буде підлаштовуватися під мобільний пристрій і відображатися більш зручно, читаемо і красиво, ніж якби цієї функції не було. З 2014 року пошукова система Google настійно рекомендує перетворити сайт до адаптивної верстці, від цього може залежати пошукова видача Вашого сайту.

  Яку систему управління сайтом вибрати?

  Тут справа кожного, однак на основі багаторічного досвіду і відгуками розробників з усього світу, ми прийшли до висновку, що тільки проект, над яким працюють за ідею, може принести успіх і надійність. Ідеального нічого не буває, проте щоденне поліпшення програмного коду дають свої результати. Ми вже більше 7 років працюємо з системою управління сайту - Joomla, яка постійно розвивається, має відкритий код і не потрібно оплачувати ніяких ліцензій, як у ряду інших CMS. Нижче наведено графік популярності CMS за 2015:

  Як видно з графіку, лідирує cms призначена в основному для блогу, так як в світі найбільше саме таких сайтів. Joomla може бути більш універсальною

  Як виглядає професійний сайт?

  Професійний сайт повинен бути сучасним, зручним і мати досить широкий спектр функціоналу, тому звертаючись до нас Ви отримуєте професійну і зрозумілу систему управління з сайтом зі створенням сайту в Гомелі під ключ.

  Перейти на сайт з усіма цінами Гомельської області

  або на сайти міст:

  Наші роботи

  Професійний сайт в Гомелі або конструктор сайтів SitePro.by?

  Ми говоримо всім, що все залежить від Вашого роду діяльності. Кому то абсолютно не навіщо професійна система управління сайтом, а кому то вона просто необхідна. Все залежить від необхідності певних функцій для Вашого сайту. Звичайно, CMS є більш гнучкою, ніж конструктор, однак і більш складною в управлінні і в налаштуванні тонких деталей, хоча її не варто вважати складною. Всі складні речі ми налаштовуємо і програмуємо самі, що б Ви з легкістю могли управляти Вашим сайтом. Тому відповідаючи на це питання, спочатку подивіться і проаналізуйте Ваших конкурентів по області або Гомеля, як у них реалізовані певні речі і якщо залишаться питання, то зверніться до нас за рекомендацією. Ми знайдемо і підкажемо потрібне рішення для Вас персонально.
  Ну а якщо Вам потрібен простий сайт без тонких функцій, то навіщо платити більше, замовте конструктор на SitePro.by. Детальне порівняння за вартістю, Ви можете знайти - тут .

  Перейти на сайт з усіма цінами Гомельської області

  або на сайти міст:

  Скільки коштує розробити сайт в Гомелі і області?
  Що дає професійний сайт?
  Яку систему управління сайтом вибрати?
  Як виглядає професійний сайт?
  Скільки коштує розробити сайт в Гомелі і області?
  Яку систему управління сайтом вибрати?
  By?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»