Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Розробка Лендінгем Пейдж: SEO просування Landing Page

  1. Що таке SEO (Пошукова Оптимізація)?
  2. SEO Просування Лендінзі (Landing Page)
  3. Постійно вдосконалюються алгоритми Google
  4. SEO оптимізація Лендінзі для просування
  5. 1. Розміщення Лендінзі на власному домені
  6. 2. Аналіз ключових слів
  7. 3. Включіть у свій Лендінгем ключові слова
  8. 4. Не турбуйтеся про довжину вашої сторінки.

  Ми любимо допомагати людям, таким як Ви, створювати Лендінгем Пейдж з високою конверсією.

  Створення та розробка Лендінгем Пейдж , Які відмінно продають, містять сміливі заголовки, потужні заклики до дії, привабливі медіа матеріали і орієнтований на вигоду контент - це те, що ми радимо дотримуватися всім.

  Але є дещо, що ви повинні знати про все це ...

  Жодна з цих речей не гарантує конверсії.

  Ви могли б заплатити більше звичайного, щоб кращий в світі копірайтер написав найпривабливіший, приголомшливий контент, який ви коли-небудь бачили, і все одно не було б гарантій, що Ваша сторінка могла б мати високі конверсії.

  Це тому, що для досягнення своєї мети ваша сторінка потребує ще одну дуже важливу річ.

  Здаєтеся? Це цільовий трафік.

  І не просто трафік. Вам потрібен правильний трафік.

  Без того, щоб хтось міг «приземлитися» на ваш landing page, вона не має абсолютно ніякої мети.

  Отже, імовірно, припустимо, ви витратили трохи менше бюджету на свого копірайтера. Тепер вам потрібно з'ясувати інший спосіб генерації відвідувачів без використання платних методів, таких як реклама з оплатою за кліки (переходи) або реклама в соціальних мережах.

  На щастя для Вас, сьогодні ми збираємося навчити вас, коханому джерела органічного (неоплаченого) трафіку для інбаунд маркетингу (inbound marketing): Пошукові системи.

  Потім ми покажемо вам, як ви можете використовувати більш одного трильйона пошукових запитів, які щороку вводяться в такі пошукові системи, як Яндекс і Google.

  Що таке SEO (Пошукова Оптимізація)?

  Пошукова оптимізація відноситься до процесу редагування елементів сторінки, щоб зробити більш вірогідним, щоб сторінка відображалася в результатах пошуку, коли хтось вводить відповідний запит.

  Наприклад, я тільки що набрав «Підручник Яндекс і Google по SEO» в Google. Ось представлена ​​мені сторінка результатів пошукової системи (SERP):

  Ось представлена ​​мені сторінка результатів пошукової системи (SERP):

  Всі результати на цій сторінці, у яких немає маленької обведеної коробки поруч з ними, в якій зазначено «Ad», що в перекладі означає оголошення, є сторінками, які були оптимізовані для ранжирування під відповідні пошукові запити.

  Пріоритетна позиція під номером 1 від Google показує мені, що пошуковик, думає, це результати, які найбільш точно відповідають тому, що я шукаю, коли я вводжу цей запит в рядок пошуку. Таким чином, виходячи з сигналів, що формуються в його індексі, які можуть мати відношення до пошукового запиту, він вирішив показати мені ті, що на цій фотографії вище, в порядку убування релевантності.

  Важливо відзначити, що на першій сторінці результатів видачі пошуку Google, Яндекс (або будь-який інший пошукової системи) немає якихось секретів. Тим не менш, є кілька рекомендацій, які Ви можете використовувати, щоб підвищити ймовірність появи Вашого Лендінгем Пейдж в топ-10 пошукової системи.

  SEO Просування Лендінзі (Landing Page)

  SEO Лендінгем - це посадкова сторінка, оптимізована для пошукових систем, що володіє якостями, які роблять її особливо привабливою для алгоритмів пошукових систем.

  Оскільки більшість маркетингових кампаній щодо тривають короткий проміжок часу, люди вважають, що немає необхідності оптимізувати Лендінгем Пейдж. І вони частково мають рацію. Більшість рекламних акцій є кінцевими - вони мають коротку тривалість життя і (неминуче) майже завжди закінчуються. Однак в цьому припущенні є одна велика помилка.

  Багато людей закінчують свої кампанії передчасно, помилково вважаючи, що вони короткострокові, коли вони дійсно довгострокові.

  Якщо ви використовуєте одноразову рекламу на кілька днів або тижнів, кількість відвідувань, які ви досягнете, оптимізуючи Вашу сторінку для пошуку, мінімальні. Але якщо ви проводите промоушн протягом декількох днів або тижнів і щороку, ви можете пропустити серйозний пошуковий трафік (докладніше про це пізніше).

  І те, що визначає, наскільки ви розумієте це, наскільки цінною є Ваша сторінка для пошукових систем. Простіше кажучи: наскільки приваблива Ваша сторінка для алгоритмів Яндекса і Google?

  Постійно вдосконалюються алгоритми Google

  Як шеф-кухар, який захищає свій рецепт знаменитого «секретного соусу», відомо, що найбільша пошукова система в світі, зберігає деталі свого запатентованого алгоритму, за сімома замками.

  Протягом багатьох років Google дізналися більше про те, що робить сторінки цінними для пошукових систем. Вони зробили незліченні поновлення алгоритмів - і найбільші мають імена, названі на честь тварин, такі як «Hummingbird» (Колібрі), «Panda» (Панда) і «Penguin» (Пінгвін).

  Ці оновлення тільки звучать чарівно і дружелюбно, але нічого більше. Адже поновлення алгоритмів Google отримали велику популярність, створюючи багато головного болю SEO оптимізаторів, при цьому знищуючи з результатів видачі (SERP) цілі мережі сайтів.

  Раніше було набагато простіше просувати в топ Google, люди використовували чорні методи SEO оптимізації і просування, як, наповнення сторінок великою кількістю ключових слів і фраз, нарощування посилальної маси в величезних кількостях і з абсолютно різних ресурсів, створення прихованих переадресацій, щоб швидко вистрілювати в топ -10.

  Сьогодні багато хто з сайтів, які отримували вигоду від таких методів, до сих пір не змогли відновиться, і кожен, хто намагається так зробити зараз, ризикує опинитися занесеним до чорного списку Google, - це наочне нагадування про те, що Чітери ніколи не процвітають.

  Google був узятий за приклад, але можете не сумніватися, що Яндекс не відстає в цьому плані теж!

  Ось чому найкраще зосередитися на зароблянні трафіку з пошукових систем правильним способом - створюючи цінні Лендінгем Пейдж для людей, які шукають те, що ви можете запропонувати.

  SEO оптимізація Лендінзі для просування

  При створенні наступного Лендінзі розгляньте наступні поради і рекомендації як SEO Лендінгем Пейдж шаблону:

  1. Розміщення Лендінзі на власному домені

  Створюючи Лендінгем, завжди постає питання, про те, де його розмістити. Часто в якості рішення вибирають окремий домен, тобто виходить, що це інший сайт.

  Щоб створювати Лендінгем Пейдж для SEO просування, розміщення на власному домені обов'язково, щоб не плутати своїх потенційних клієнтів, консистенцію бренду, і виключити можливість втратити будь-якої цінний авторитет в пошуку, створений Вашим сайтом, з того, моменту, як він знаходиться онлайн.

  Тільки розміщуючи Лендінгем на власному домені, Ви отримуєте додаткові переваги від невеликих підвищень рейтингу, коли люди шукають ключові слова і фрази вашої сторінки.

  2. Аналіз ключових слів

  Це дуже важливий етап.

  Це та частина, де ви визначаєте слова, за якими Ви хочете просуватися і щоб пошукові системи ранжирували Вашу сторінку.

  Аналіз ключових слів - процес, який може бути довгим і де Ви значно витратите часу. Але чим якісніше Ви проведете аналіз, тим краще ви будете готові.

  скорочено:

  1. Складіть список термінів, які мають відношення до вашої сторінці, і спробуйте з'ясувати, які комбінації цих термінів (звані ключовими словами), хтось може ввести в Yandex або Google, щоб знайти те, що ви можете запропонувати.
  2. Використовуйте для цього сервіси Yandex Wordstat і Планувальник Ключових Слів Google Adwords

  Наприклад, припустимо, я юрист, який базується в Москві, який створює Лендінгем Пейдж (посадкову сторінку), призначену для клієнтів, які стали жертвами ДТП. Замість того, щоб намагатися зайняти місце в таких високочастотних термінах, як «адвокат» або «адвокат по ДТП«, я збираюся спробувати «адвокат по ДТП в Москв е». Як варіант, розгляньте ще більш точні варіанти, пов'язані з Вашою сферою діяльністю

  Довші ключові запити легше просувати, ніж їх більш короткі варіанти, і часто дають більш високий ROI.

  Слід пам'ятати, що детальний аналіз ключових слів вимагає набагато більш докладного і детального аналізу.

  3. Включіть у свій Лендінгем ключові слова

  Після того, як ви проаналізували і визначили всі цільові ключові слова і запити, Ви захочете розмістити їх, на своєму Лендінгем Пейдж. Ось де їх розміщувати, якщо ви хочете просувати Лендінгем за допомогою SEO та опинитися в результатах видачі:

  • Title тег: це назва або іншими словами, заголовок Вашої сторінки. Це велика синя посилання, що представляє Вас на сторінку пошукової видачі, і вона відображається у верхній частині сторінки на вкладках браузера. Зосередьтеся на тому, щоб зробити заголовок привабливим для залучення кліків.
  • Мета-опис Meta description: Це короткий опис сторінки, яку ви бачите під заголовком в результатах видачі. Використовуйте його, щоб дати пошуковику уявлення про те, що вони збираються знайти на сторінці, якщо вони клацнуть.
  • Теги заголовків (Теги H) HTML теги заголовків від мають ієрархічну структуру від H1 до H6. Ваша сторінка повинна мати тільки один тег H1, і це повинен бути Ваш основний заголовок на сторінці. Якщо у вас будуть підзаголовки під цим H1, використовуйте теги H2. Якщо ви плануєте мати підзаголовки під вашими H2, використовуйте теги H3 і так далі. Це визначає пріоритет вашого контенту. Введення слів в H1 каже Яндекс і Гугл, то це найважливіші слова на Вашій сторінці.
  • Назви файлів зображень: Завжди намагайтеся дати своїм зображенням описові імена файлів. Оскільки Google не може фізично не аналізує Ваші зображення (принаймні на даний момент), він повинен орієнтувати на назву файлів, і опису які Ви даєте цим зображенням в теги img в атрибутах alt і title. Тема зображення, що містить ваші ключові слова, допоможе поліпшити ранжування (окремі слова тире, а не підкреслення).
  • Текст: ваші ключові слова повинні бути розподілені по всьому основному текст, але дуже економно. Використовуючи занадто багато ключових слів, ваш Лендінгем, так і будь-який інший сайт, цілком може виявитися під санкціями пошукових систем.

  4. Не турбуйтеся про довжину вашої сторінки.

  5. Безпечні зворотні посилання на Вашу сторінку

  6. Залиште Лендінгем для акції онлайн

  7. Пришвидшіть свою сторінку

  8. Зробіть свій контент цікавим

  Збільшуйте конверсію Лендінзі

  Cводка

  Назва статті

  Розробка і просування Лендінгем Пейдж

  опис

  Як розробити і створити Лендінгем Пейдж і просунути його в пошукових системах за допомогою SEO

  Автор

  Semark

  видавець

  Semark

  Логотип


  рекомендовані статті

  Що таке SEO (Пошукова Оптимізація)?
  Здаєтеся?
  Що таке SEO (Пошукова Оптимізація)?
  Простіше кажучи: наскільки приваблива Ваша сторінка для алгоритмів Яндекса і Google?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»