Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Розробка сайтів

  1. Створення сайтів в Києві, які приносять прибуток Сьогодні створити сайт за адекватною ціною нескладно....
  2. Які сайти ми створюємо
  3. Сайти-візитки
  4. Лендінзі
  5. Корпоративні сайти
  6. Інтернет магазини
  7. Портали та веб-додатки
  8. Мобільні додатки для iOS і Android
  9. Як проходить робота над створенням сайту
  10. Вартість сайту - скільки коштує створення сайтів в Києві від компанії Люкс Сайт
  11. 75% ринку - мобільні пристрої
  12. Що таке адаптивна верстка?
  13. Розробка мобільних додатків

  Створення сайтів в Києві, які приносять прибуток

  Сьогодні створити сайт за адекватною ціною нескладно. Складно зробити так, щоб він продавав. Ми знаємо, що зручний сучасний сайт конвертує відвідувачів в покупців. І тому продумуємо дизайн, логіку і архітектуру з урахуванням ваших комерційних цілей.

  Замовити сайт під будь-які бізнес-цілі

  Ви хочете отримувати клієнтів з інтернету? Знаєте, як продумати розміщення блоків, і можете наповнити сайт продають текстами? Встановити всі скрипти і створити стильний дизайн замість похмурого стандартного шаблону? Це не так просто, як здається на перший погляд.

  Продумати всі нюанси і зробити зі звичайного шаблонного сайту "цукерку", яка буде продавати ваші товари і послуги, може тільки команда професіоналів.

  Ми створюємо зручні і красиві сайти з правильного внутрішнього SEO-оптимізацією і дизайном , Щоб вашим клієнтам було комфортно ними користуватися. Це скорочує шлях до здійснення цільового дії і підвищує конверсії. А адже саме це є кінцевою метою розробки сайту під ключ.

  Які сайти ми створюємо

  Створення сайтів в Києві від команди LuxSite пропонує рішення для бізнесів різного масштабу.

  Сайти-візитки

  Візитка містить контакти, адресні дані, напрямок діяльності, перелік товарів або послуг та ін. Вона не складається з величезних каталогів, не містить великі статті, але це аж ніяк не означає, що даних буде недостатньо для користувача. Створення сайту візитки з унікальним дизайном і якісним наповненням враховує специфіку вашої бізнес-ніші і цілі компанії.

  Лендінзі

  На Лендінзі, або посадочні сторінки, ведеться трафік з контекстної і / або таргетированной реклами. Всі відомості розміщені на одній сторінці. Користувач заходить на Лендінгем, дивиться «смачну» презентацію і здійснює цільове дію. Ви можете замовити Лендінгем в Києві і інших містах України - ми розробимо гарний дизайн і наповнимо його продають контентом, щоб ви отримували ще більше лидов.

  Корпоративні сайти

  Замовити корпоративний сайт за три копійки або зробити його самостійно «на коліні» - залежить лише від вас. Але сьогодні корпоративний сайт повинен бути не просто хорошим. Він повинен бути дуже хорошим. Це перше, що бачить ваш потенційний клієнт. Сайт компанії варто того, щоб вкласти в проект гроші і сили. Зате він буде містити максимум інформації: проекти, статті, блог, відгуки клієнтів, партнери, контакти і багато іншого. Все для того, щоб залучати нових клієнтів і закохувати їх у вашу компанію.

  Інтернет магазини

  Зручна навігація, якісний контент, стильний дизайн - все це допомагає продавати. Інтернет-магазини «з привітом з 90-их» будуть відмирати. Сучасні функціональні майданчики враховують все: швидкість завантаження, адаптивність під мобільні, пошукову оптимізацію, правильну архітектуру. Вони синхронізуються з бухгалтерськими програмами, платіжними системами, з їх допомогою ведеться статистика відвідуваності і продажів. Сьогодні, щоб забезпечити хороші продажі, потрібно замовляти інтернет-магазин у професіоналів.

  Портали та веб-додатки

  Це складні високонавантажені проекти, як правило, з високою відвідуваністю. Новинні, розважальні, міські, портали, CRM-системи або освітні платформи - всі ці сайти містять величезну кількість інформації. Наша команда розробників створить сайти з найскладнішою архітектурою, сучасної адмінкой, забезпечить пострелізную підтримку і технічне обслуговування.

  Мобільні додатки для iOS і Android

  Частка мобільних продажів з кожним роком зростає. Мобільні додатки можуть стати ще однією конкурентною перевагою вашого бізнесу. Ми створюємо мобільні додатки з інтуїтивним інтерфейсом, красивим дизайном, враховуємо всі функціональні можливості мобільних платформ, юзабіліті, тестуємо на всіх етапах розробки і різних гаджетах. Використовуйте мобайл для додаткових продажів.

  Як проходить робота над створенням сайту

  На кожному етапі менеджери LuxSite активно комунікують із замовником - це гарантія того, що програмісти врахують і реалізують всі нюанси майбутнього проекту.

  Формування технічного завдання

  Перш ніж почати розробку сайту в Києві і інших містах України та світу, ми вивчаємо ваш бізнес, специфіку, особливості, цілі. Формуємо технічне завдання - структуру, архітектуру, функціонал. Визначаємо обсяг необхідних ресурсів і витрати годин роботи фахівця, позначаємо чіткі дедлайни.

  Розробка дизайну сайту

  Опрацьовуємо елементи інтерфейсу, щоб сайт був зрозумілим і зручним для користувачів.

  Верстка

  Наші фахівці можуть реалізувати будь-який тип верстки. Але на сьогоднішній день найбільш вдала - адаптивна верстка. Завдяки їй ваш сайт буде зручним і для користувачів з десктопів, і для користувачів з мобільних гаджетів.

  програмування

  Використовуємо сучасні технології для реалізації сайтів будь-якої складності:

  • Ключовий інструмент - PHP Symfony Framework, але можлива розробка і на інших фреймворків, а також чистий js, jquery, html, css.
  • У нашій команді є фахівці, які працюють на React, а також asp.net і Node.js.
  • За CMS працюємо з усіма сучасними двигунами на PHP. У портфоліо находиться інтернет-магазини на Opencart за доступною ціною, сайти на WordPress, проекти на Magento і Drupal.
  • Займаємося інтеграцією платіжних систем, CRM, розсилок та інших актуальних для бізнесу модулів.
  • Мобільна розробка - Java, Swift.

  наповнення контентом

  SEO-фахівці, копірайтери і контент-менеджери створять релевантний контент, наповнять сайт інформацією з урахуванням внутрішньої оптимізації сайту.

  Комплексний Діджитал-маркетинг

  маркетологи , PPC - і SEO -фахівці займуться комплексної розкручуванням вашого нового сайту, щоб ви отримали максимум клієнтських заявок.

  Технічна підтримка

  Розробка - це лише початок шляху. Ми забезпечимо подальшу технічну підтримку і допоможемо вам підібрати правильну хостінговую компанію.

  Вартість сайту - скільки коштує створення сайтів в Києві від компанії Люкс Сайт

  Ми використовуємо CMS і фреймворки

  Ми використовуємо CMS і фреймворки

  Одна з найпопулярніших і універсальних CMS. WordPress можна використовувати для будь-яких нескладних інтернет-проектів.

  Докладніше

  • Що таке WordPress?
  • особливості WordPress
  • можливості WordPress
  • Порівняння WordPress з іншими e-commerce платформами
  • У яких випадках варто використовувати WordPress?
  • Обслуговування сайтів на WordPress

  Обслуговування сайтів на WordPress

  OpenCart підходить для створення невеликих і середніх інтернет-магазинів, для старту в e-commerce. OpenCart - це швидкість роботи, простота і доступність у користуванні.
  Докладніше

  • Що таке Opencart?
  • особливості Opencart
  • можливості Opencart
  • Порівняння Opencartс іншими e-commerce платформами
  • У яких випадках варто використовувати Opencart?
  • Обслуговування сайтів на Opencart

  Обслуговування сайтів на Opencart

  Використовуйте Magento для створення складних і великих інтернет-магазинів.

  Докладніше

  • Що таке Magento?
  • особливості Magento
  • можливості Magento
  • Порівняння Magento з іншими e-commerce платформами
  • У яких випадках варто використовувати Magento?
  • Обслуговування сайтів на Magento

  Обслуговування сайтів на Magento

  Використовуйте Symfony для розробки складних проектів будь-якої спрямованості, коли можливості спеціалізованих платформ вичерпують себе, і якщо у вас є досвід роботи з більш простими системами.
  Докладніше

  • Що таке Symfony?
  • особливості Symfony
  • можливості Symfony
  • Порівняння Symfonyс іншими e-commerce платформами
  • У яких випадках варто використовувати Symfony?
  • Обслуговування сайтів на Symfony

  Обслуговування сайтів на Symfony

  Використовуйте ASP.NET MVC для швидкої розробки сайтів, для яких потрібна висока швидкодія, складні і нестандартні форми управління контентом, гнучка маршрутизація URL і необмежені можливості розвитку.

  Докладніше

  • Що таке ASP.NET MVC?
  • Особливості ASP.NET MVC
  • Можливості ASP.NET MVC
  • Порівняння ASP.NET MVCс іншими e-commerce платформами
  • У яких випадках варто використовувати ASP.NET MVC?
  • Обслуговування сайтів на ASP.NET MVC

  1/1

  75% ринку -
  мобільні пристрої

  Понад 70% користувачів інтернету використовують мобільні гаджети. Тому адаптація вашого сайту під мобільні пристрої дуже важлива з комерційної точки зору. Діджитал-агентство LuxSite розробляє сайти в повному комплексі, відразу ж з адаптивною версткою.

  Адаптивна верстка дозволяє підвищити лояльність пошукових систем до сайту і прискорити процес його просування.

  Що таке адаптивна верстка?

  Адаптивна верстка - це підхід, що передбачає зміну дизайну в залежності від поведінки користувача, розміру екрану і платформи. Іншими словами, сторінка повинна автоматично підлаштовуватися під кожне пристроїв. Це дозволяє уникнути необхідності створення дизайну під кожен новий девайс і здешевлює процес розробки сайту.

  Сенс адаптивного макета в тому, що сайт динамічно (в режимі реального часу) підлаштовується під розмір вашого пристрою, і якщо розмір дисплея раптом розшириться / звузиться, то і сайт на це відреагує негайно, без перезавантажень і затримок.

  Розробка мобільних додатків

  Мобільні додатки - це ще одна конкурентна перевага вашого бізнесу. Ми створимо мобільний додаток, яке буде цінним, корисним і зручним для ваших клієнтів. Це дозволить вам збільшити кількість замовлень і підвищити продажі з мобайла.

  Створюємо мобільні додатки для iOS і Android. Розробляємо як нативні, так і крос-платформні додатки. Перш ніж створити додаток для Андроїд або Агіос ми проаналізуємо, які завдання вашого бізнесу воно повинно вирішити: з якою метою ви хочете досягти і що повинні отримати ваші клієнти - і тільки після цього приступимо до створення концепту.

  Створення мобільних додатків включає кілька етапів:

  • розробка концепції;
  • створення інтерфейсу;
  • прототипирование;
  • розробка функціоналу;
  • тестування і установка аналітики;
  • публікація в Google Play і App Store.

  Розробка мобільних додатків в Україні від команди LuxSite - це будь-який рівень складності, унікальний інтуїтивно-зрозумілий UX / UI дизайн і швидкі терміни роботи.

  Хочете замовити сайт в Києві, приїжджайте до нас в гості! Немає часу на особисту зустріч? Заповнюйте бриф - і наші менеджери розкажуть вам всі деталі.

  Знаєте, як продумати розміщення блоків, і можете наповнити сайт продають текстами?
  Встановити всі скрипти і створити стильний дизайн замість похмурого стандартного шаблону?
  NET MVC?
  NET MVC?
  Що таке адаптивна верстка?
  Немає часу на особисту зустріч?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»