Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Розробка сайту центру іноземних мов BM Linguistics

  Сайт www Сайт www.bmling.ru Центр іноземних мов BM Linguistics, Москва. Запущено в червні, 2011 року.

  Розробка сайту, інтернаціоналізація (створення англомовної версії сайту), пошукова оптимізація та супровід сайту Центру іноземних мов.

  Сайт BM Linguistics надає інформацію англійською та російською про мовні програмах і курсах іноземних мов в Москві, новини та оголошення. На сайті є можливість замовлення курсу онлайн, форми для зв'язку з сайту. У блозі компанії публікуються статті про методику викладання іноземних мов і про способи їх самостійного вивчення.

  Веб-сайт для центру іноземних мов використовує платформу WordPress, SEO-оптимізовану під Yandex і Google. Просування сайту здійснюється з моменту його публікації в мережі і включає рекламу в соціальних медіа та реєстрацію в тематичних ресурсах. Для просування в соціальних мережах створені сторінки в Facebook, vkontakte.ru, аккаунт в Twitter для трансляції новин і спілкування з клієнтами.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»