Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Розробка стратегії просування бренду за допомогою відео на YouTube

  1. Виберіть відповідну бренду стратегію Перш ніж Ви почнете читати про стратегії, ви повинні знати,...
  2. Створення матеріалів, спеціально для YouTube
  3. Подивіться, як це працює
  4. Співпраця з творцями YouTube
  5. Регулярне створення нового контенту
  6. Подивіться, як це працює

  Виберіть відповідну бренду стратегію

  Перш ніж Ви почнете читати про стратегії, ви повинні знати, що кожна з них може привести Вас до успіху - все залежить від того, які цілі кампанії ви виберете собі на початку.

  Для початку необхідно відповісти на ці два питання:

  1. Що являє собою ваш бренд ?
  2. Які теми важливі для цільової аудиторії вашого бренду? Які їх захоплення?

  Якщо Вам вдасться вписатися в цю характеристику, ви отримаєте простір, щоб намітити власну стратегію створення відео і можливість вибору адекватного рівня участі.

  Важливим елементом визначення рівня залученості на YouTube є ретельна оцінка наявних ресурсів (людей, ідей, грошей і т.д.) необхідних для створення ефективно діючого місця, в якому отримувач буде шукати контент, пов'язаний з брендом.

  Кожна компанія повинна мати канал, який є для споживачів найважливішим місцем, щоб реалізувати свої мети на YouTube .

  Поради:

  • Перш ніж визначити стратегію, переконайтеся, що вона сумісна з цілями бренду.
  • Щоб реалізувати свої цілі, зв'яжіть різні стратегії воєдино.

  Подивіться, як це працює

  Подивіться, як це працює

  Хорошим виходом для таких компаній, як Virgin America, може бути виробництво одного успішного фільму . Який ні в якій мірі не суперечить їх більш широкої стратегії маркетингу.

  Який ні в якій мірі не суперечить їх більш широкої стратегії маркетингу

  Компанії, такі як Dove, можуть використовувати відео-контент з елементами бренду в рамках широкої кампанії, що проводиться в друкованих та цифрових засобів масової інформації.

  Створення матеріалів, спеціально для YouTube

  YouTube дивним чином дозволяє направити повідомлення компанії до потрібної аудиторії і в потрібний час. При цьому не має значення, чи хочете ви досягти людей дуже широкого демографічного кола, або Вас цікавить якась зовсім незначна частина аудиторії.

  Коли ви створюєте контент на платформі YouTube:

  • уникайте повторного використання традиційних ресурсів і засобів масової інформації;
  • експериментуйте, виходячи за традиційні схеми маркетингової діяльності;
  • запишіть якісний контент, який глядачі будуть із задоволенням дивитися.

  Ідіть на крок попереду! Якщо з'єднати відповідним чином підібрані матеріали з унікальними методами управління, які дає Вам YouTube, то така стратегія дозволить Вам дістатися до конкретних груп глядачів на основі того:

  • Хто вони (демографічна приналежність)
  • чим цікавляться
  • Який контент дивляться (контекст)

  Подивіться, як це працює

  Компанія Sephora - глобальний продавець косметичної продукції - використовувала той факт, що на YouTube можна знайти все більше і більше матеріалів, присвячених красі , А кількість запитів по відео із порадами збільшилася в порівнянні з минулим роком на 70%.

  Відео поради та уроки бренду Sephora, в яких вони зв'язали ідеальну красу до потреб глядачів. Відео поради і уроки складають, в даний час, більше 60% всіх матеріалів відео каналу цієї марки.

  Співпраця з творцями YouTube

  Творці YouTube, мають мільйони передплатників, досягають широкої аудиторії на цій платформі і мають величезне вплив на свою аудиторію .

  Якщо відповідно до брифом посил повинен досягти аудиторії, яка збігається з передплатниками одного з активних творців, ви можете розглянути стратегію, яка буде базуватися на співробітництві з цим автором.

  • Пряма співпраця з творцем може швидко принести компанії авторитет в очах користувачів YouTube.
  • Якщо партнерство вигідно для обох сторін, ця стратегія може стати основою для довгострокового співробітництва.

  Ось питання, які потрібно розглянути в контексті співпраці з розробниками :

  • Не ставте все на одну карту. У пошуках партнерів, краще не концентруватися на конкретну людину, спробуйте знайти кількох відповідний творців. Наприклад, це може бути автор відео про моду і красу, який спеціалізується на створенні різних сезонних укладок, які підходять для ваших клієнтів. У виборі партнера для можливої ​​співпраці Вам може допомогти представник YouTube. Однак, якщо ви будете діяти самостійно, знаходити потенційних колег допоможе закладка В тренді, яку ви знайдете на головній сторінці YouTube. Вона показує популярне і викликає інтерес зміст, створене різними розробниками YouTube. Дані для зв'язку з творцем найчастіше знаходяться на його каналі, на сторінці «Інформація».
  • Переконайтеся, що творець спілкується з глядачами таким чином, який відповідає стилю спілкування у вашій компанії. Автор, як і будь-який інший представник вашої компанії, повинен відповідати образу вашого бренду і сповідуються Вами цінностям.
  • Розробка оптимальної моделі взаємодії може зайняти деякий час. Спілкуючись з обраним партнером, будьте відкриті новим способам роботи. Розробники, як правило, залишаються в дуже близьких відносинах зі своїми глядачами, так що вони не захочуть вести себе, як типові представники бренду, для яких важливі тільки продажу. Не варто розраховувати на те, що вони скажуть, то що Ви їм рекомендуєте, тільки тому, що ви пропонуєте за це гроші. Пам'ятайте, що стоїть разом з автором задуматися не тільки над цілями кампанії, а й над тим, як створювати матеріали, які припадуть до смаку його аудиторії.

  Регулярне створення нового контенту

  Основа цієї стратегії - бути дуже активним виробником контенту. Вона є найбільш складною серед усіх розглянутих стратегій, тому що її успіх вимагає дуже великої участі творця.

  • Найпростіший спосіб приступити до реалізації цієї стратегії - проходження постійного розкладом створення контенту .
  • Подумайте над створенням окремої команди. Це можуть бути співробітники компанії або команда з зовнішнього агентства.
  • Матеріали повинні бути ідеальними. Важливо, однак, знайти формат, якого Ви будете дотримуватися в кожному фільмі.

  Подивіться, як це працює

  Чудовим прикладом створення контенту, призначеного для YouTube, може бути компанія Ben & Jerry's , Яка вибрала цей шлях.

  Замість того, щоб використовувати існуючий контент або витрачати сили і кошти на створення ефективної кампанії, що стосується тільки YouTube. У цьому прикладі, компанія Ben & Jerry's зняла фільм, адаптований до формату реклами TrueView.

  Компанія Ben & Jerry's виробляє також серію під назвою « Pint Sized Answers ». У цих фільмах можна знайти короткі відповіді на ключові питання, наприклад: «Що для наших фермерів означає справедлива торгівля?»

  »

  Ця стратегія є ефективною, тому що компанія Ben & Jerry's володіє численним базою існуючих і потенційних клієнтів. Однак, це також доказ того, що стратегія, яка полягає в прийнятті на себе ролі активного творці контенту не так складна, як може здатися.

  Спробуйте зробити це

  1. Якщо перша з перерахованих стратегій, Вам здається ефективною, розробіть набір рекомендацій, що стосуються змісту, яке Ви збираєтеся робити.
  2. Якщо ви вважаєте, що краще буде друга стратегія, розробіть креативний бриф, який буде запропонований творцям певного типу - таким, які, на вашу думку, можуть допомогти Вам в досягненні бізнес-цілей.
  3. При виборі третьої стратегії, почніть з пошуку в компанії і за її межами ресурсів, які дозволили б регулярно проводити матеріали, відповідно до складеного плану.
  Які теми важливі для цільової аудиторії вашого бренду?
  Які їх захоплення?
  У цих фільмах можна знайти короткі відповіді на ключові питання, наприклад: «Що для наших фермерів означає справедлива торгівля?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»